Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κηφισίας 12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eyedoc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

tasaki4u

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν ανόιγουν πόρτα εδω
δύο φορες έχω πάει
νά πάνε να γαμηθούν οι καριόλες
βρήκα άλλο μαγαζί ιπποκράτους και αλεξάνδρας βλαχοπούλου 1
δεν έχει κάμερες και κάουν καταπληκτικό μασαζ
είμαι ποδολάγνος και έπαθα πλάκα με τα ποδια της Βίκυς
που δουλεύει εκεί
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
δεν ανόιγουν πόρτα εδω
δύο φορες έχω πάει
νά πάνε να γαμηθούν οι καριόλες
βρήκα άλλο μαγαζί ιπποκράτους και αλεξάνδρας βλαχοπούλου 1
δεν έχει κάμερες και κάουν καταπληκτικό μασαζ
είμαι ποδολάγνος και έπαθα πλάκα με τα ποδια της Βίκυς
που δουλεύει εκεί
μπορεις αν θες να γραψεις κατι παραπανω για αυτη τη Βικυ εδω:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=124368]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=124368[/url]

ή να ανεβασεις κριτικη εδω:
www.bourdela.com/masaz/athina/vlaxopoulou-1/]http://www.bourdela.com/masaz/athina/vlaxopoulou-1/[/url]

:thumbsup: :cool2:
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077


 Αγαπητοί συναγωνιστές καλημέρα,

μετά από μέρες απουσίας , είχα πολύ καιρό να επισκευθώ το λαδάδικο της Σολ. 54 στο κέντρο. Ξαφνικά εν μια νυκτί εξαφανίστηκαν οι κοπέλες που πέρναγα καλά εκεί και σου έλεγαν στην πόρτα "μόνο μασάζ, όχι πρόγραμμα".

 Ως εκ τούτου η πληροφορία οτι το Κατερινάκι μαζί με την φίλη της είναι τώρα Κηφ. 12 με "τράβηξε" αμέσως να το επισευθώ. Έτσι και έγινε ,  οι κοπέλες πολύ ευγενικές αλλά εγώ κολλημένος με το Κατερινάκι , όμως αυτή τη φορά διαπραγμάτευση στην τιμή όπου η κοπέλα ήταν αρκετά συζητήσημη (δεν αναφέρω πόσα διότι ο καθένας έχει τον δικό του λόγο και πειθώ για  να πετύχει την τιμή που επιδιώκει) και μάλιστα χωρίς κανένα συμβιβασμό στην ποιότητα του προγράμματος και την  άνεση χρόνου, όπως παλιά (βλ. σχετικές κριτικές μου στο Σολ. 54  :tits:  :pipa1:  :fuck2:  :tits2:  :bigdick: :boobies:) τηρήθηκε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το πρόγραμμα (τουλάχιστο 60'+ ,  να τα βλέπουν αυτά στην Ιουλιανού  :uglystupid:). Είναι αυτονόητο οτι απέκτησαν εφεξής τακτικό πελάτη από το πουθενά εξ' αιτίας της εν λόγω μεταγραφής.


Εύχομαι σε ΟΛΟΥΣ Καλή και "μυαλωμένη" ψήφο αύριο ...



5677998_f260.jpg













 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
H Μαρίνα παραμένει μάχιμη????
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Πάντως όποτε έχω πάει..αν δεν με τη Μαρίνα ...βλέπω και τις υπόλοιπες και την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια..(αντί για ένα μεγάλο πήδημα. (Γούστα είναι αυτά).
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν ανόιγουν πόρτα εδω
δύο φορες έχω πάει
νά πάνε να γαμηθούν οι καριόλες
βρήκα άλλο μαγαζί ιπποκράτους και αλεξάνδρας βλαχοπούλου 1
δεν έχει κάμερες και κάουν καταπληκτικό μασαζ
είμαι ποδολάγνος και έπαθα πλάκα με τα ποδια της Βίκυς
που δουλεύει εκεί








το 4u στο τελος....σε προδιδει....

(βαρανε τα κουδουνια οι μασαζακηδες ε?)
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
167
Κριτικές
24
Like
139
Πόντοι
291
Καλημέρα σε όλους! Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα Παρασκευή μεσημέρι, κατά τις 12.30. Η αλήθεια είναι ότι παιδεύτηκα, αλλά τελικά μου άνοιξαν. Παρούσες οι Σοφία, milf-gilf με μεγάλη περιφέρεια, η γυναίκα της διπλανής πόρτας, Έλενα, νεαρή και ενδιαφέρουσα και ΚΑΤΕΡΙΝΑ, η γνωστή από Σ54. Η Ρωξάνη θα αργούσε κι επειδή δε μπορουσα να περιμένω επέλεξα Κατερίνα. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ! Και το εννοώ! Χρόνος αγώνα 1 1/2 ώρα, χωρίς πίεση, 2 κανονιοβολισμοί. Μεσολάβησε κουβέντα κλπ κλπ! Το κόστς 80 ευρώ (πολλά και συμφωνώ), αλλά άξιζε τον κόπο. Ο χώρος δεν είναι καλός, με την έννοια ότι χρειάζεται ανακαίνιση. Καθαριότητα, σφραγισμένες πετσέτες, σφραγισμένες παντόφλες. Αλλά θέλει ανακαίνιση.
Για να μπει κάποιος, πρέπει να τον ξέρουν. Από το θυροτηλέφωνο βλέπουν ποιος χτυπάει και αν δεν τον γνωρίζουν δεν ανοίγουν. Συνεπώς, δικαίως κάποιοι διαμαρτύρονται γιατί οι κυρίες δεν ανοίγουν, αλλά μάλλον τρέμουν και τον ίσκιο τους!!!
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους! Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα Παρασκευή μεσημέρι, κατά τις 12.30. Η αλήθεια είναι ότι παιδεύτηκα, αλλά τελικά μου άνοιξαν. Παρούσες οι Σοφία, milf-gilf με μεγάλη περιφέρεια, η γυναίκα της διπλανής πόρτας, Έλενα, νεαρή και ενδιαφέρουσα και ΚΑΤΕΡΙΝΑ, η γνωστή από Σ54. Η Ρωξάνη θα αργούσε κι επειδή δε μπορουσα να περιμένω επέλεξα Κατερίνα. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ! Και το εννοώ! Χρόνος αγώνα 1 1/2 ώρα, χωρίς πίεση, 2 κανονιοβολισμοί. Μεσολάβησε κουβέντα κλπ κλπ! Το κόστς 80 ευρώ (πολλά και συμφωνώ), αλλά άξιζε τον κόπο. Ο χώρος δεν είναι καλός, με την έννοια ότι χρειάζεται ανακαίνιση. Καθαριότητα, σφραγισμένες πετσέτες, σφραγισμένες παντόφλες. Αλλά θέλει ανακαίνιση.
Για να μπει κάποιος, πρέπει να τον ξέρουν. Από το θυροτηλέφωνο βλέπουν ποιος χτυπάει και αν δεν τον γνωρίζουν δεν ανοίγουν. Συνεπώς, δικαίως κάποιοι διαμαρτύρονται γιατί οι κυρίες δεν ανοίγουν, αλλά μάλλον τρέμουν και τον ίσκιο τους!!!

η κατερίνα ήταν καλή περιπτωση στη σολοωμου απο όλες τις απόψεις...
λίγο χοντρούλα, όμως αξίζει το χρόνο και τον κόπο. θα την κάνω τη βόλτα και εφόσον μου ανοιξουν θα τιμηθεί για νμια φορά ακομα.
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
υπαρχει κανενα τηλεφωνο επειδη δεν ανοιγουν αν δεν σε ξερουν??? με pm
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
ίσως να πέφταμε στα γόνατα μπροστά στη θυροτηλεόραση εκλιπαρώντας;
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
ίσως να πέφταμε στα γόνατα μπροστά στη θυροτηλεόραση εκλιπαρώντας;

εγω και στα γόνατα που έπεσα δεν είχα τύχη, οπότε για να μη ξεροσταλιάζω, αφού έβρεχε κιόλας, διάλεξα καλλιρόης 38, δίπλα στο βενζινάδικο, για πρωτη φορά. στον τεταρτο όροφο μπερδέφτηκα αφου η πόρτα γινεται τοίχος, βγήκα και με περίμενε στην πότρα η νάντια. μεσα στο λαδοτριβείο εμμφανίστηκαν τρεις κόρες. οι ηλικίες περίπου από 25 έως 35. επέλεξα την κυρία της πόρτας από ρουμανία κάπου στα 35μπορεί και κάτι. μέτριο ύψος καστανή,΄μασάζ μπορώ να πω καλό, και όλη η συνέχεια ικανοποιητική στα 80 ευρώ με διάρκεια 45 με 50 λεπτά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
εγω και στα γόνατα που έπεσα δεν είχα τύχη, οπότε για να μη ξεροσταλιάζω, αφού έβρεχε κιόλας, διάλεξα καλλιρόης 38, δίπλα στο βενζινάδικο, για πρωτη φορά. στον τεταρτο όροφο μπερδέφτηκα αφου η πόρτα γινεται τοίχος, βγήκα και με περίμενε στην πότρα η νάντια. μεσα στο λαδοτριβείο εμμφανίστηκαν τρεις κόρες. οι ηλικίες περίπου από 25 έως 35. επέλεξα την κυρία της πόρτας από ρουμανία κάπου στα 35μπορεί και κάτι. μέτριο ύψος καστανή,΄μασάζ μπορώ να πω καλό, και όλη η συνέχεια ικανοποιητική στα 80 ευρώ με διάρκεια 45 με 50 λεπτά.

πολλά εδωσες στο μαγαζι της Ναντιας
και με 60 σου καθονται εκει και κανουν τα παντα.
μην τις κακομαθαινεις!
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
η κατερίνα ήταν καλή περιπτωση στη σολοωμου απο όλες τις απόψεις...
λίγο χοντρούλα, όμως αξίζει το χρόνο και τον κόπο. θα την κάνω τη βόλτα και εφόσον μου ανοιξουν θα τιμηθεί για νμια φορά ακομα.

Πράγματι το Κατερινάκι από τότε στην Σολωμού κουλουράκι περιποιημένο χωρίς βιασύνες και ξεπέτες. :uglystupid:

V...
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Στην πορτα η γνωστη σαρανταρα (νομιζω σοφια τη λενε). Παντα η Ρωξανη ανανεωμενη και η Λιζα η χοντρη.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom