Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

max_teal13

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παντος για καβαλα εγω που ειχα παει εκδρομι για να παο κομοτινη πας γιαννενα υπαρχει ενα μαγαζι ποθ φορτονις για ξενοδοχειο 80 ευρω
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Στην Καβάλα, όπως έχω ξαναπέι παίζουν άλλες φάσεις και θέλει χρήμα. Ούτε 20 ευρώ ούτε 30ευρώ...Όχι μπουρδέλα, μόνο για μύστες. Τώρα βέβαια και με το δίκιο σας θα γυρίσετε να μου πείτε, γιατί δεν λές ρε Vanzel; Για ευνόητους λόγους...Για επαρχία μιλάμε κύριοι, μην κάψουμε την πόλη εντελώς, είναι που είναι...Πάντως θέλει ψάξιμο, τρόπο και να γυρνάτε...Με μια φορά και δύο σε τέτοια μέρη μην περιμένετε να γαμήσετε...
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ε καλά ρε Vanzel αν είναι να δώσουμε μια περιουσία για ένα μαμήσι τότε τον ήπιαμε....Εδώ σκοπός είναι να χτυπάμε και να φεύγουμε....Για άλλη μια φορά το λέω ότι εδώ μέσα πολλοί είναι παντρεμένοι ή τέλος πάντων δεν έχουν άνεση χρόνου να σκοτώνονται στο ψάξιμο σε κάθε πόλη.Γι αυτό -κατά την ταπεινή μου γνώμη-έπρεπε να υπάρχουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ μπουρδέλα σε κάθε πόλη ανεξαιρέτως.Ειδικά για την Καβάλα είναι ανεπίτρεπτο!Αλλά τι λέμε...εδώ δεν υπήρχαν στη Θήβα με 5000 φάνταρα να ανεμίζουν τις ρούτσες τους κάθε απόγευμα απογοητευμένα....Σε ποιον να τα πει κανείς και ποιος να τα ακούσει και ποιος να τα καταλάβει και ποιος να ασχοληθεί σοβαρά....Ας έριχναν και μια ματιά έξω όμως!Στην Ολλανδία (και δεν μιλάμε για ʼμστερνταμ που είναι και τουριστική ατραξιόν)η μπουρδελομαχία και άλλων πόλεων είναι απίθανη.Πάντως βαρέθηκα συνάδελφοι....Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου ούτε να ξαναψάξω στην ευρύτερη περιοχή για bourdels.Με φάγανε τα χιλιόμετρα προχθές να πάω ως την Ξάνθη κι έφαγα μια πατάτα ολκής.Καβάλα τίποτα,Δράμα σχεδόν τίποτα και ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ (πού πάτε ρε παιδιά με 35 ευρώ στην πρωτεύουσα της ανεργίας-άντε συμπρωτεύουσα?),Σέρρες δυο μαγαζιά ψόφια....δεν ξέρω μόνο μια Θεσσαλονίκη έμεινε αλλά κι αυτή θέλει πολύ ψάξιμο.....Κρίμα για άλλη μια φορά
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω Θεσ/νικη αυτές τις μέρες . Έχεις κάτι να προτείνεις ΝΟΤΝΟΤ  ;;;
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πριν 3 μέρες ήρθα στην Δράμα και πήγα στο μαγαζί που είναι στον δρόμο επάνω πριν μπεις στην πόλη . Χάλια μαύρα . Και όταν λέω μαύρα καταλαβαίνεις για  κατάντια
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
λοιπον συναδελφοι τα μπουρδελακια στις καμαρες εχουνε κλεισει ολλα τα εψαξα ενα βραδυ με τον κολητο μου...!!οσο για cg δεν ξερω αν εχει σε αγκελιες κλπ....οσον αφορα τα dolls εχω παει και πλεον δεν λειτουργει...!!στον κοσμο και καλαα λενε κλειστα λογω ανακαινησης αλλα του εχουνε παρει την αδεια εδω και καιρο...!!
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ήταν μια  και καλά από την Βραζιλία ......  χάλια . Δεν μπήκα φυσικά . Εγώ πήγαινα για το ξανθό που έγραφες αλλά τζίφος . Εάν έχεις καμία πρόταση για Θεσ/νικη , και για ξενοδοχείο ακόμα για καμια ώρα με κανένα καλό μωρό , μέσα είμαι .

ΥΓ . SORRY που έχω γράψει σε 3 διαφορετικά μηνύματα αλλά από λάθος πατούσα enter .  :idiot:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
μπα φιλε για θεσ/νικη δεν ξερω τιποτα απο cg τιμες κλπ αλλα ολο και καποιος θα σου πει σε λιγο...!!οι πιατσες ειναι γνωστες...
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Cg στην Καβάλα παίζουν αλλά είναι μόνο για μύστες...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Λοιπον επαναφερω το θεματακι για να αναφερω και εγω αποστολη εκτος εδρας το ΠΣΚ στην Καβαλα...λογω υποχρεωσεων.

1η σταση το μπαρακι champions....χαλαρη κατασταση με 3-4 Βουλγαρες καλα κομματια σχεδον ολες αλλα το μαγαζι ειναι σε φαση sports Cafe και τιποτα παραπανω......εκτος και αν ταξεις γαμο σε καμια απο αυτες...

2η σταση το στριπτιζ taboo. Συνολικα δουλευαν 4 ή 5 κοριτσια με 2-3 αξιολογα τεμαχια..Χορος πριβε 15 ευρο...αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.....φυσικα ουτε λογος για φραπε.....
Ο χωρος καλος και περιποιημενος αλλα τα κοριτσια ηταν λιγα για το μαγαζι αν και βεβαια δεν υπηρχαν και πολλοι πελατες.

Σε γενικες γραμμες δεν ειδα τιποτα το ιδιαιτερο....μου ειπαν οτι παιζει καποιο μαγαζι λιγο πιο εξω απο την καβαλλα καμια 20αρια χλμ (δεν θυμαμαι το ονομα της τοποθεσιας)το οποιο λειτουργει σαν μπαρακι και εχει και καποιες καβατζες στον επανω οροφο.

Την επομενη φορα θα το επισκευτω και θα ενημερωσω...

 

corfiot

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παω καβαλα αυριο για δουλειες. διαβασα τα προηγουμενα ποστς αλλα δεν βοηθησαν. αν καποιος μπορει κ ξερει να με βοηθησει να βρω κατι ευκολα κ γρηγορα ας το κανει θα ειμαι υποχρεως. δεν με ενδιαφερει λυση των 20 ευρω αλλα ουτε κ των 300. αυτο το 80 κ ποτο κ φορτωμα για ξενοδοχειο?αυτα φιλοι/ες μου. ευχαριστω προκαταβολικα
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα παω καβαλα αυριο για δουλειες. διαβασα τα προηγουμενα ποστς αλλα δεν βοηθησαν. αν καποιος μπορει κ ξερει να με βοηθησει να βρω κατι ευκολα κ γρηγορα ας το κανει θα ειμαι υποχρεως. δεν με ενδιαφερει λυση των 20 ευρω αλλα ουτε κ των 300. αυτο το 80 κ ποτο κ φορτωμα για ξενοδοχειο?αυτα φιλοι/ες μου. ευχαριστω προκαταβολικα
όταν ήμουν εκεί φαντάρος το 1975 η φίρμα ήταν η Κατινάρα επάνω στης καμάρες...
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Δεν ξέρω για την Κατινάρα του συναδέλφου από το 1975 αλλά το 1997 θυμάμαι μια κυρία ίσως και 50 χρ. αλλά με κάτι βυζιά...ποίημα!!!5άρια γεμάτα!!!Σήμερα από μπουρδέλα δυστυχώς δεν υπάρχει πια τίποτα στην Καβάλα.Ο φίλος βέβαια θα μπορούσε να κάνει έναν κόπο και να πεταχτεί ως τη Δράμα (μισή ώρα είναι) όπου υπάρχουν περισσότερες επιλογές.ΑΝ παρόλα αυτά βρεις φίλε corfiot κάτι άξιο αναφοράς,θα περιμένουμε να το μοιραστείς μαζί μας.Καλή διασκέδαση
 

Kavala-City

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ

ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ POST ΣΤΟ FORUM Και θα ηθελα να πω οτι στην Καβαλα υπηρχαν παλια μπουρδελα,στις γνωστες καμαρες.Η πολη αυτη την στιγμη που γραφω μετραει 2 μαγαζια το EXODOS και το FLAMINGO που με λίγη μαγκια μπορεις να φορτωσεις στα πισω ξενοδοχεια με τιμη γυρω στα 80 ευρω και να μαμησεις.Τα κοριτσια ειναι λιγα αλλα ομορφα ολα...με αποκορυφωση την ΝΙΚΟΛΕΤΑ.Αυτα προς ενημερωση της ομορφοτερης πολης της Μακεδονιας.Α...και για να σας φυγει η απορια...δεν ανοιγουν τετοια μαγαζια γιατι δεν χρειαζεται.ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΤΟΠΙΕΣ ικανοποιουν καθε πικραμενο σε αυτη την πολη ειλικρινα.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom