Νέα

Katy

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Η τυπικά δε παίζεται από κοντά σύμφωνα μ τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφη κ σίγουρα ξέρει ν γκαυλωνει κόσμο πολύ δοτική σε όλα , μεγάλο εργαλείο κ πολύ διάθεση , θα ήθελα ένα προφίλ να κάνω κριτική !!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Η τυπικά δε παίζεται από κοντά σύμφωνα μ τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφη κ σίγουρα ξέρει ν γκαυλωνει κόσμο πολύ δοτική σε όλα , μεγάλο εργαλείο κ πολύ διάθεση , θα ήθελα ένα προφίλ να κάνω κριτική !!!



στελνεις ενα λινκ με την αγγελεια της στον αntistheni k αν εισαι τυχερος φιαχνει καρτελα τ κοπελας ....περημενω κ γω για μια αλλη αλλα δεν εχω απαντηση
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
στελνεις ενα λινκ με την αγγελεια της στον αntistheni k αν εισαι τυχερος φιαχνει καρτελα τ κοπελας ....περημενω κ γω για μια αλλη αλλα δεν εχω απαντηση

Πάντως έχω πήξει στη μαλακια πρέπει βρούμε τρόπο ν μας φεύγει η καυλς μέσα στο σπίτι αυτές τις μέρες ,!!!! Κ νομίζω με το να διαβάζεις κριτικές άλλων είναι ότι καλύτερο !!!! Για ποια περιμένεις βατραχε; Κανένα καλο ;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
τ συγουρο ειναι οτυ η katy πρεπει ν εχει βυζα τωρα που μηλαμαι
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
τ συγουρο ειναι οτυ η katy πρεπει ν εχει βυζα τωρα που μηλαμαι


Έχει εγώ με βυζια την πέτυχα γιατί δεν είχε αγγελία και δεν έκανε ραντεβού μέχρι ν αναρρώσει από την επέμβαση , με προτροπή δίκη μου βρεθήκαμε λόγω το ότι της είπα ότι είναι από μακρυά και με δέχτηκε , ωραίο βτζι δυάρι προς τριάρι ,λίγο πριν ξεσπάσει όλο αυτό με τον ιο βρέθηκα μαζί της , και έχω κ κάτι φωτό της όλα τα λεφτά !!!! Λάστιχο τον έκανα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Έχει εγώ με βυζια την πέτυχα γιατί δεν είχε αγγελία και δεν έκανε ραντεβού μέχρι ν αναρρώσει από την επέμβαση , με προτροπή δίκη μου βρεθήκαμε λόγω το ότι της είπα ότι είναι από μακρυά και με δέχτηκε , ωραίο βτζι δυάρι προς τριάρι ,λίγο πριν ξεσπάσει όλο αυτό με τον ιο βρέθηκα μαζί της , και έχω κ κάτι φωτό της όλα τα λεφτά !!!! Λάστιχο τον έκανα
ανεβασε καμια ρε μουτρο!!!!!!!!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
παιζουν πολλες στ προφιλ τ julia Glitter
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom