Νέα

Καθαρίστρια και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jok1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 547 άτομα (42 μέλη και 505 επισκέπτες)

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Σ' ευχαριστώ.. Αυτό όμως, που πάντα θα πεταχτεί κάποιος να γράψει χωρίς να έχει κατι να πεί, έτσι για να γράψει κάτι...
Ποτέ μου δεν μπόρεσα να το καταλάβω..Όχι μόνο σ' αυτό το site, παντού.. Ανησυχώ, μήπως είναι κολλητικό;   :headbang:

Χαβαλέ κάνουμε αδερφέ..
No hard feelings!  :grin:
Όσον αφορά το θέμα μας να ξέρεις ότι πας με το "τυφλό" σύστημα σε αυτά τα πράγματα!
Ψάχνεσαι για καθαρίστρια και αν σου κάτσει κανένα καλό παίζεις την μπάλα σου!!
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Χαβαλέ κάνουμε αδερφέ..
No hard feelings!  :grin:
Όσον αφορά το θέμα μας να ξέρεις ότι πας με το "τυφλό" σύστημα σε αυτά τα πράγματα!
Ψάχνεσαι για καθαρίστρια και αν σου κάτσει κανένα καλό παίζεις την μπάλα σου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι, να είσαι καλά..
Απλά ώρες-ωρες, με κουράζουν τέτοιες συμπεριφορές.. (Οχι απο σένα, βέβαια..)
Τέλος πάντων όπως είπες κι εσυ, no hard feelings..
Καλή συνέχεια..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
αν γνωρίζει κάποιος καθαρίστρια αλλοδαπή που να παίρνει κ καμιά πίπα, εμφανίσιμη κ κατά προτίμηση Ουκρανή, Ρωσίδα ας στείλει πμ, αν υπάρχει τέτοια κωλοφαρδία φυσικά.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
αν γνωρίζει κάποιος καθαρίστρια αλλοδαπή που να παίρνει κ καμιά πίπα, εμφανίσιμη κ κατά προτίμηση Ουκρανή, Ρωσίδα ας στείλει πμ, αν υπάρχει τέτοια κωλοφαρδία φυσικά.

Αν είναι εμφανίσιμη, και παίρνει πίπες, γιατί να χάνει ώρες ως καθαρίστρια??? Βελόνα σε σιτοβολώνα ψάχνεις  :rolleyes:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Αν είναι εμφανίσιμη, και παίρνει πίπες, γιατί να χάνει ώρες ως καθαρίστρια??? Βελόνα σε σιτοβολώνα ψάχνεις  :rolleyes:
όχι να παίρνει αριστερά-δεξιά πίπες, έτσι θα χάσει κ το ιματζ αλλα κ το κύρος της.
Να είναι επιλεκτική πιπατζού, αλλιώς παίρνω κ βίζιτα κ την βάζω να σιδερώνει!
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Αν είναι εμφανίσιμη, και παίρνει πίπες, γιατί να χάνει ώρες ως καθαρίστρια??? Βελόνα σε σιτοβολώνα ψάχνεις  :rolleyes:

Ίσως να μην θέλει να μπλέξει σε τέτοια κυκλώματα, και να προτιμάει τους ίδιους που ξερει οτι θα της φερθουν καλά και θα συμπληρώνει και τα λεφτα του καθαρισμου έτσι..Λέω εγώ τώρα..Επι πλέον μπορεί να μην είναι τόσο εμφανίσιμη που να την παίρνει να το γυρίσει σε βίζιτα.. (Συμφωνώ με την λογική του psolara σ'αυτό..)
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Σ' ευχαριστώ.. Αυτό όμως, που πάντα θα πεταχτεί κάποιος να γράψει χωρίς να έχει κατι να πεί, έτσι για να γράψει κάτι...
Ποτέ μου δεν μπόρεσα να το καταλάβω..Όχι μόνο σ' αυτό το site, παντού.. Ανησυχώ, μήπως είναι κολλητικό;   :headbang:

:offtopic:
Οχι αδελφέ. Εδώ ειδικά συμβαίνει, διότι άχρηστοι επιθυμούν να μαζεύουν "αστεράκια" με συμμετοχές από άθλια και ηλίθια μηνύματα.
Η επόμενη απάντηση στην απορία σου ειναι, πως τους ενδιαφέρει να εμφανίζονται σε πολλά threats, λέγοντας οτι να ´ναι αρκεί το ονομά τους να εμφανίζεται...
Άβυσσος........!!!!!   
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Εδω και μερικες μερες εχει ερθει και καθαριζει στην δουλεια ενα Βουλγαρακι αλλο πραμα...Κοντουλα, αδυνατη, σωματακι αψεγαδιαστο, προσωπακι κουκλιστικο με πρασινες ματαρες μαλλι καρε, βοηθα Παναγιά η ατιμη...Το κακο ειναι οτι ειναι πολυ κοινωνικη στη δουλεια, μιλαει με ολους και της την πεφτουν πολλοι, οποτε δεν εχω βρει ευκαιρια να την ξεμοναχιασω. Τις προαλλες καθως γυριζα απο τη δουλεια την πετυχα να περιμενει το τραμ στη παραλιακη, αλλα ειχα μια συναδελφο στην μηχανη και δεν σταματησα, αλλα που θα μου παει, θα την ξανατρακαρω συντομα.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Ok, ευχαριστώ..Πού είναι καλύτερα να βάλω για να έχω μεγαλύτερη ανταπόκριση (και επιλογές) ;
Έχεις καμμία ιδέα; Στην χρυση ευκαιρία, ή καπου αλλού;

χρυσή ευκαιρία το καλύτερο για οικιακές βοηθούς.
www.xe.gr/jobs/oikiakoi-bohthoi%7Cad-203567025.html]http://www.xe.gr/jobs/oikiakoi-bohthoi%7Cad-203567025.html[/url]
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16

SilentMajority

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Α ρε τι μου θυμίσατε.  Κατα καιρους η μανα μου είχε διαφορες καθαριστριες και τις 2 που ηταν πιτσιρικες (ελληνιδες κιολας) τις είχα φαει και τις 2.  Το πιο ευκολο πραγμα ειναι να σου κατσει η καθαριστρια, ο λόγος προφανής. 
Και επίσης και τα δυο εδωσαν λοκο από την δευτερη τριτη φορα.  Μετα αναρωτιώταν η μανα μου γιατί έφευγαν οι καθαριστριες.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Α ρε τι μου θυμίσατε.  Κατα καιρους η μανα μου είχε διαφορες καθαριστριες και τις 2 που ηταν πιτσιρικες (ελληνιδες κιολας) τις είχα φαει και τις 2.  Το πιο ευκολο πραγμα ειναι να σου κατσει η καθαριστρια, ο λόγος προφανής.  
Και επίσης και τα δυο εδωσαν λοκο από την δευτερη τριτη φορα.  Μετα αναρωτιώταν η μανα μου γιατί έφευγαν οι καθαριστριες.

Από την Άνδρο και μιλάμε για δεκαετία 30'ς?

Συμφοιτητής του Ζολώτα ήσουν;
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Η θα καθαρίζει ή θα πηδιέται
Αλλιώς όλα μισά θα τα κάνει, μισό καθάρισμα, μισό πήδημα

Ασε που δεν μπορώ ν'αποφασίσω
Πήδημα πριν ξεκινήσει (μετά δεν θα μπορεί να δουλέψει, θα τρέμουν τα πόδια της) ή αφού τελειώσει (αλλά θάναι κουρασμένη)  ?

Εχω καταλήξει να παραγγέλνω πουτάνα, ενώ η καθαρίστρια είναι σπίτι και καθαρίζει. Καυλώνει κι έρχεται μαζί χωρίς να το ζητήσω. Οπότε μετά έχει υποχρέωση να καθαρίσει.

Μην ξεχάσω. Πηδάω και την καθαρίστρια της γειτόνισας και στ'αρχίδια μου αν καθαρίσει ή όχι :cheesy:

Πάντως μούχει τύχει, να πηδιέμαι με παντρεμένη ενώ η καθαρίστρια ήταν σπίτι και σιδέρωνε. Φτιάχτηκε τόσο πολύ που τέλειωσε στο δευτερόλεπτο, πήγε να δει πως πάει το σίδερο και ξαναγύρισε να ξαναρχίσουμε. Καίνε λάδια λέμε. Αν δεν υπήρχε ξένη παρουσία, ακόμα θα περίμενα να τελειώσει.

Και μούχει τύχει με παντρεμένη που πηδιόμασταν πριν βγει έξω με τον άντρα της. Φτιαχνόταν με αυτό που έκανε και που οι άλλοι που έβγαινε μαζί δεν το ξέρανε.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
316
Πόντοι
26
Ειναι τοσο ευκολο να γαμισεις με την πρωτη φορα εστω και Δ εθνικης  milf?
Πλεον απο χρυση ευκαιρια μονο τετοιες θα σου ερθουν.Οι καλες εποχες που σου ερχονταν μουναροι καθριστριες ηταν απο 1991-2005
 

SilentMajority

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πλεον απο χρυση ευκαιρια μονο τετοιες θα σου ερθουν.Οι καλες εποχες που σου ερχονταν μουναροι καθριστριες ηταν απο 1991-2005
Ισα ισα ξέρεις πόσες Ελληνίδες πλέον καθαρίζουν σπίτια; 50άρικο για 6-7 ώρες δουλειάς μεροκάματο δεν βρίσκεις και εύκολα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Η θα καθαρίζει ή θα πηδιέται
Αλλιώς όλα μισά θα τα κάνει, μισό καθάρισμα, μισό πήδημα

Ασε που δεν μπορώ ν'αποφασίσω
Πήδημα πριν ξεκινήσει (μετά δεν θα μπορεί να δουλέψει, θα τρέμουν τα πόδια της) ή αφού τελειώσει (αλλά θάναι κουρασμένη)  ?

Εχω καταλήξει να παραγγέλνω πουτάνα, ενώ η καθαρίστρια είναι σπίτι και καθαρίζει. Καυλώνει κι έρχεται μαζί χωρίς να το ζητήσω. Οπότε μετά έχει υποχρέωση να καθαρίσει.

Μην ξεχάσω. Πηδάω και την καθαρίστρια της γειτόνισας και στ'αρχίδια μου αν καθαρίσει ή όχι :cheesy:

Πάντως μούχει τύχει, να πηδιέμαι με παντρεμένη ενώ η καθαρίστρια ήταν σπίτι και σιδέρωνε. Φτιάχτηκε τόσο πολύ που τέλειωσε στο δευτερόλεπτο, πήγε να δει πως πάει το σίδερο και ξαναγύρισε να ξαναρχίσουμε. Καίνε λάδια λέμε. Αν δεν υπήρχε ξένη παρουσία, ακόμα θα περίμενα να τελειώσει.

Και μούχει τύχει με παντρεμένη που πηδιόμασταν πριν βγει έξω με τον άντρα της. Φτιαχνόταν με αυτό που έκανε και που οι άλλοι που έβγαινε μαζί δεν το ξέρανε.

Snake-Bites-Balloon.gif
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
3
Like
1.420
Πόντοι
496
Η θα καθαρίζει ή θα πηδιέται
Αλλιώς όλα μισά θα τα κάνει, μισό καθάρισμα, μισό πήδημα

Ασε που δεν μπορώ ν'αποφασίσω
Πήδημα πριν ξεκινήσει (μετά δεν θα μπορεί να δουλέψει, θα τρέμουν τα πόδια της) ή αφού τελειώσει (αλλά θάναι κουρασμένη)  ?

Εχω καταλήξει να παραγγέλνω πουτάνα, ενώ η καθαρίστρια είναι σπίτι και καθαρίζει. Καυλώνει κι έρχεται μαζί χωρίς να το ζητήσω. Οπότε μετά έχει υποχρέωση να καθαρίσει.

Μην ξεχάσω. Πηδάω και την καθαρίστρια της γειτόνισας και στ'αρχίδια μου αν καθαρίσει ή όχι :cheesy:

Πάντως μούχει τύχει, να πηδιέμαι με παντρεμένη ενώ η καθαρίστρια ήταν σπίτι και σιδέρωνε. Φτιάχτηκε τόσο πολύ που τέλειωσε στο δευτερόλεπτο, πήγε να δει πως πάει το σίδερο και ξαναγύρισε να ξαναρχίσουμε. Καίνε λάδια λέμε. Αν δεν υπήρχε ξένη παρουσία, ακόμα θα περίμενα να τελειώσει.

Και μούχει τύχει με παντρεμένη που πηδιόμασταν πριν βγει έξω με τον άντρα της. Φτιαχνόταν με αυτό που έκανε και που οι άλλοι που έβγαινε μαζί δεν το ξέρανε.

ρε τυπε εχεις επιχειρηματικο μυαλο τελικα :o :grin:
πως δεν το σκεφτηκαμε κ εμεις υπολοιποι που πληρωνουμε καθαριστρια χωρις να πηδαμε :tickedoff: :S
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Εχω καταλήξει να παραγγέλνω πουτάνα,

Τύπε εγώ έχω πάθει το άλλο.
Παραγγέλνω πουτάνα και μου ρχεται καθαρίστρια που όχι μόνο δεν γαμιέται , αλλά βαριέται να καθαρίσει κιόλας.
Ρε δεν πά να γαμηθούν ??
Τέλος θα καθαρίζω μόνος μου από δω και πέρα. Νταξει δεν τραβάει αυτή η δουλειά άλλο.
Τα ψέμματα τελειώσαν.

:orchestra:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πριν απο περιπου 20 ημερες, μπαινει κατα τις 8 το πρωι η καθαριστρια του σπιτιου μου (ελληνιδα, 40αρα, παντρεμενη) και χαμογελωντας μου λεει.."Σημερα θα σε σχισω..". Φορουσε απο πανω ενα μπλουζακι που εφτανε λιγο πιο κατω απο το στηθος και απο κατω ενα κολαν εως το γονατο. Στην αρχη νομιζα οτι εκανε απλα πλακα.Εφυγα απο το σπιτι και γυρισα γυρω στις 14.30 που ηταν η ωρα που επρεπε να σχολασει.Χωρις πολλα λογια με πηγε στο κρεββατι μου για να μου δειξει το νεο στρωσιμο σεντονιων που μου εκανε. Οπως καταλαβαινετε το ενα εφερε το αλλο, και ξαφνικα βρισκομαστε στο κρεββατι. Και ξαφνινα μου συμβαινει αυτο που με ξενερωνει ΤΕΛΕΙΩΣ. Με το που της κατεβασα το κολαν, τι να δω ? Οι τριχες απο την αρχη των ποδιων της μεχρι το γονατο ηταν πιθανως μεγαλυτερες απο τις δικες μου. Η γυναικα ξυριζοταν μονο απο το γονατο και κατω.Παιρνωντας το σοβαρο μου υφος της λεω."αισθανομαι οτι εκμεταλλευομαι την επαγγελματικη μας σχεση.." .Και στα γρηγορα ντυνομαι και αφου της εδωσα το μεροκαματο της εφυγε.Εκτοτε δεν την ξαναπηρα τηλεφωνο ουτε για δουλεια....

xaxaxa ωραιεςς οι ιστοριες σας παιδες! Δε ξερω αν θελω να αρπαξω τα πατατακια οση ωρα διαβαζω ή το μουνι μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom