Νέα

Katey Sagal, Christina Applegate ή Marcy D'arcy;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Most fuckable for you and why, and most not


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    39
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Katey Sagal τον είχα κάνει λάστιχο!!! Μεγάλο φετίχ...
εμενα τοτε ως πιτσιρικας δεν μου αρεσε, την κελλι ειχα αδυναμια. την Πεγκι την εβλεπα ως αλογομουρα, ψιλοαβυζη και δεν μου αρεσε (νεαρος γαρ) το ολο λουκ της. οσο γερναω καταπινω την γλωσσα μου και την εκτιμω πιο πολυ. ΑΛΟΓΟ μιλαμε
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.259
Like
4.420
Πόντοι
1.706
Φιλε αυτο το σαιτ ειναι το καλυτερο αμα θες να βρεις λεπτομερειες για μια σειρα ή ταινια, εχει τα παντα ολα μεσα. ΟΜΩΣ, οπως και στο rotten tomatoes οι βαθμολογιες "μυριζουν" πολυ, κατευθυνομενες να τσιμπανε τα διποδα και να τρεχουν να δουν αυτο που τους λενε. Επισης το δικαιωμα του ψηφου το εχουν ολοι οποτε δεν βγαζεις ακρη πχ ενα 14χρονο αμα δει μια σκηνη απο την σειρα αυτη, θα "προσβληθει" (με την πλυση εγκεφαλου που εχει φαει απο τα media) θα δωσει 1 αστερι, θα το πει στην παρεα του τα ιδια και αυτοι/ες/α και παει λεγοντας. Πατα για πλακα στο rotten tomatoes να σου βγαλει τα 10 κορυφαια πολεμικα φιλμ ολων των εποχων και δες πρωτη θεση ποιο εχουν "ψηφισει"...
Βασικά by popularity ζήτησα κατάταξη και μου έβγαλε αυτά τα αποτελέσματα. Έχει και άλλες βαθμολογίες αναλόγως του τι ζητάς. Πχ το ΜΑSH είναι ψηλά στη βαθμολογία, που έπαιζε εκείνη η ξανθιά σεξοβομβα στρατιωτικος γιατρός και τα χοντροκομμένα σεξουαλικά αστεία πήγαιναν σύννεφο. Που ήταν αξιόλογη σειρά. Νομίζω ότι ψηφίζουν χρήστες ανάλογα με το πόσο τους άρεσε μια σειρά. Έτσι κατάλαβα τουλάχιστον.
Έχει και κάποιες σειρές πολύ ψηλά, με Emmy και τέτοια, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα με τι στην ευχή γελάνε οι Αμερικανοί σε αυτές.
Το big bang theory εντάξει, είχε ιδιαίτερο χιούμορ με το Σέλντον κορυφαίο, αλλά ήταν κυρίως εγκεφαλικό. Έπρεπε να πιάνεις το αστείο στο δευτερόλεπτο γιατί μετά περνούσε στο επόμενο.
Με τον Αλ γελουσες και με απλά πράγματα. Ο τρόπος που άραζε στον καναπέ με το χέρι μέσα στο παντελόνι να πιάνει τα παπάρια του, το άγχος με το κωλοχαρτο στην τουαλέτα, το 2λεπτο σεξ με την Πέγκυ κλπ παρότι απλοϊκά έβγαζαν γέλιο με τον τρόπο που έπαιζαν τις σκηνές.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
32
Like
9.819
Πόντοι
11.746
Η σειρα δεν ηταν απλα ξεκαρδιστικη, ηταν ΕΥΦΥΗΣ. Πχ Αλ και Μαρσι βλεπουν διαφημιση μπυρας στην τηλεοραση με κατι γκομεναρες βυζαρουδες. Λεει η Μαρσι στον Αλ "μπορεις να μου εξηγησεις τι δουλεια εχουν ωραιες γυναικες να παιζουν σε διαφημιση μπυρας;" , αφοπλιστικος γιγαντας Αλ "οι ομορφες γυναικες μας κανουν (εμας τους αντρες) να αγοραζουμε μπυρα, οι ασχημες μας κανουν να την πινουμε".......
Επικό :thumbsup:
υπήρχε και σχετικό ανέκδοτο:
Ένα ζευγάρι πάει για ψώνια, βλέπει η γυναίκα κάτι κρέμες προσώπου, λέει να πάρω.
Ο άντρας λέει είπαμε οικονομία, γιατί θες καλλυντικά?
Απαντάει η γυναίκα για να φαίνομαι πιο όμορφη.
Πηγαίνουν πιο πέρα και πάει ο άντρας να πάρει μια βότκα.
Καλά του λέει η γυναίκα εσύ δε λες οικονομία στις κρέμες προσώπου.
Απαντάει ο άντρας μα και η βότκα την ίδια δουλειά κάνει :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.680
Like
28.938
Πόντοι
6.056
Η σειρα για μενα ειναι μια απο της καλύτερες αμερικανικες κωμωδίες μαζι με το Seinfeld, τουλάχιστον για την δεκαετία του 80.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
600
Like
1.287
Πόντοι
206
Η σειρα για μενα ειναι μια απο της καλύτερες αμερικανικες κωμωδίες μαζι με το Seinfeld, τουλάχιστον για την δεκαετία του 80.
Δεν είναι μία από τις καλύτερες ήταν η καλύτερη που παίχτηκε
Το γεγονός ότι μετά από τόσα χρόνια ακόμα σχολιάζεται και συζητιέται και μάλιστα από μη αμερικανούς, δείχνει το μέγεθος της. Απορώ αν και οι τύποι σαν και εμάς από το εξωτερικό έχουν τα ίδια αισθήματα με εμάς
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Βασικά by popularity ζήτησα κατάταξη και μου έβγαλε αυτά τα αποτελέσματα. Έχει και άλλες βαθμολογίες αναλόγως του τι ζητάς. Πχ το ΜΑSH είναι ψηλά στη βαθμολογία, που έπαιζε εκείνη η ξανθιά σεξοβομβα στρατιωτικος γιατρός και τα χοντροκομμένα σεξουαλικά αστεία πήγαιναν σύννεφο. Που ήταν αξιόλογη σειρά. Νομίζω ότι ψηφίζουν χρήστες ανάλογα με το πόσο τους άρεσε μια σειρά. Έτσι κατάλαβα τουλάχιστον.
Έχει και κάποιες σειρές πολύ ψηλά, με Emmy και τέτοια, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα με τι στην ευχή γελάνε οι Αμερικανοί σε αυτές.
Το big bang theory εντάξει, είχε ιδιαίτερο χιούμορ με το Σέλντον κορυφαίο, αλλά ήταν κυρίως εγκεφαλικό. Έπρεπε να πιάνεις το αστείο στο δευτερόλεπτο γιατί μετά περνούσε στο επόμενο.
Με τον Αλ γελουσες και με απλά πράγματα. Ο τρόπος που άραζε στον καναπέ με το χέρι μέσα στο παντελόνι να πιάνει τα παπάρια του, το άγχος με το κωλοχαρτο στην τουαλέτα, το 2λεπτο σεξ με την Πέγκυ κλπ παρότι απλοϊκά έβγαζαν γέλιο με τον τρόπο που έπαιζαν τις σκηνές.
Το popularity απο που προκυπτει νομιζεις; Μονο απο προσωπικο γουστο; Παιζουν τρελλα σπρωξιματα απο τα εταιριες παραγωγης μεσω media κτλ. Γιαυτο βγαινουν κατι κουφα αποτελεσματα στην καταταξη περα απο αντικειμενικοτητα. Οσον αφορα τον Αλ, δεν επιανε τα παπαρια του ορε κανιβαλε, απλα ειχε την ζεστασια "εκει κοντα" που του ειδνε θαλπωρη:buck2:, το αγχος με το χαρτι τουαλετας το ελυσε στο επεισοδιο που εχτιζε την προσωπικη του τουαλετα οπου με κιμωλια ειχε σχεδιασει στον τοιχο 2 θεσεις για ρολλα κωλοχαρτου και μια θεση απο πανω για καραμπινα μην του τα κλεψουν (κατοπιν ειρωνικης παροτρυνσης του Στιβ, "πρεπει να προστατεψεις αυτα τα μωρα (τα ρολλα....)" "εχεις δικιο" του λεει ο γιγαντας και σχεδιασε θεση για οπλο... Ο τροπος που επαιζαν, το σεναριο, οι χαρακτηρες, οι guest, ολα 10/10.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Η σειρα για μενα ειναι μια απο της καλύτερες αμερικανικες κωμωδίες μαζι με το Seinfeld, τουλάχιστον για την δεκαετία του 80.
αυτο το seinfeld ποτε μου δεν το χωνεψα, ισως λογω πολυ βαριας εβραϊλας, λογω της φατσας και ιδιως φωνης του τζερι. αλλα υποκειμενικο ειναι το γουστο καθενος
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.259
Like
4.420
Πόντοι
1.706
Το popularity απο που προκυπτει νομιζεις; Μονο απο προσωπικο γουστο; Παιζουν τρελλα σπρωξιματα απο τα εταιριες παραγωγης μεσω media κτλ. Γιαυτο βγαινουν κατι κουφα αποτελεσματα στην καταταξη περα απο αντικειμενικοτητα. Οσον αφορα τον Αλ, δεν επιανε τα παπαρια του ορε κανιβαλε, απλα ειχε την ζεστασια "εκει κοντα" που του ειδνε θαλπωρη:buck2:, το αγχος με το χαρτι τουαλετας το ελυσε στο επεισοδιο που εχτιζε την προσωπικη του τουαλετα οπου με κιμωλια ειχε σχεδιασει στον τοιχο 2 θεσεις για ρολλα κωλοχαρτου και μια θεση απο πανω για καραμπινα μην του τα κλεψουν (κατοπιν ειρωνικης παροτρυνσης του Στιβ, "πρεπει να προστατεψεις αυτα τα μωρα (τα ρολλα....)" "εχεις δικιο" του λεει ο γιγαντας και σχεδιασε θεση για οπλο... Ο τροπος που επαιζαν, το σεναριο, οι χαρακτηρες, οι guest, ολα 10/10.
Είχα ρίξει τρελό γέλιο τότε με τον τύπο της λεκάνης.
Ποιός στην ευχή παραγγέλνει λεκάνη τουαλέτας συγκεκριμένης μάρκας και συγκεκριμένου τύπου; Και όταν κάθεται πάνω της νιώθει πραγματική ολοκλήρωση;
Μόνον ο θεουλης ο Αλ. :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.704
Κριτικές
62
Like
40.067
Πόντοι
8.530
Αν ξαναέβαζε αυτη την σειρα ο Αντ1 prime-time στο πρωτο 10λεπτο θα ειχε καμια 500 τηλεφωνήματα διαμαρτυρίας απο φεμινίστριες λεσβίες, χονδρές και πουστηδες. Θα παίρναν τηλέφωνο για τοποθέτηση βόμβας στο καναλι, αν δεν κοβόταν στο πρωτο επεισόδιο θα γινόταν θεμα σε διάφορες τηλεοπτικές και ραδιοφωνικές εκπομπές οπου φυσικά θα κατακεραύνωναν το καναλι που επέλεξε να δειξει αυτη την σειρα. Στο τελος το θεμα θα εφτανε στην Βουλη και θα είχαμε Συριζα, Νεα Αριστερα και Πλευση Ελευθερίας να μας λενε για σεξισμο, ρατσισμο και ομοφοβια... Φυσικα το μεγαλυτερο show θα το εκανε οπως παντα η Ζωη.
Ευτυχώς τα απολαύσαμε χωρίς τις γελοίες παρεμβολές που προαναφερες ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η σειρα δεν ηταν απλα ξεκαρδιστικη, ηταν ΕΥΦΥΗΣ. Πχ Αλ και Μαρσι βλεπουν διαφημιση μπυρας στην τηλεοραση με κατι γκομεναρες βυζαρουδες. Λεει η Μαρσι στον Αλ "μπορεις να μου εξηγησεις τι δουλεια εχουν ωραιες γυναικες να παιζουν σε διαφημιση μπυρας;" , αφοπλιστικος γιγαντας Αλ "οι ομορφες γυναικες μας κανουν (εμας τους αντρες) να αγοραζουμε μπυρα, οι ασχημες μας κανουν να την πινουμε".......
:kneel:
Θάψιμο με το γάντι!!!
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Είχα ρίξει τρελό γέλιο τότε με τον τύπο της λεκάνης.
Ποιός στην ευχή παραγγέλνει λεκάνη τουαλέτας συγκεκριμένης μάρκας και συγκεκριμένου τύπου; Και όταν κάθεται πάνω της νιώθει πραγματική ολοκλήρωση;
Μόνον ο θεουλης ο Αλ. :tooth:
Θεωρειται το κορυφαιο επεισοδιο της σειρας. Λεκανες ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ....οι αλλες εβγαιναν σε περιεργα χρωματα, ηταν πολυ χαμηλες (:buck2:) και οταν τραβαγες το καζανακι εκαναν εναν αδυναμο ΑΠΟΛΟΓΗΤΙΚΟ ηχο. Οχι με τις φεργκιουσον ομως, βγαινουν μονο σε ασπρο, και οταν τραβας το καζανακι...ΜΠΑΟΥΟΥΟΥΟΥΣΣΣΣΣΣ!!!!!!! :rockon::rockon::rockon::rockon:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
MV5BMDM5MzIxNDAtZjc2ZS00YWIxLTk5NTItYmUxZmQ3YTA0MDMyXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzExMDg@._V1_.jpg

The King on his throne
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Για εμενα η κορυφαια σκηνη της ολης σειρας, οτι θα ΕΠΡΕΠΕ ο καθε πατερας να κανει
(η ποιοτητα του βιντεο ειναι επιπεδου comodore...)
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
428
Like
819
Πόντοι
81
Παγκοσμιως, εαν ολα τα πανεπιστημια και κολλεγια προβαλλαν αυτο το βιντεο στους σπουδαστες, ο κοσμος θα γινοταν πολυ καλυτερος.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
32
Like
9.819
Πόντοι
11.746
Να βλέπανε και πως δίνονται τα διπλώματα οδήγησης ( μπέκρας, τυφλός)

Η Heidi ποια είναι?
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
155
Like
510
Πόντοι
81
εμενα τοτε ως πιτσιρικας δεν μου αρεσε, την κελλι ειχα αδυναμια. την Πεγκι την εβλεπα ως αλογομουρα, ψιλοαβυζη και δεν μου αρεσε (νεαρος γαρ) το ολο λουκ της. οσο γερναω καταπινω την γλωσσα μου και την εκτιμω πιο πολυ. ΑΛΟΓΟ μιλαμε
Χαχα, εγώ ανάποδα πάλι, 16άρης είχα τρέλα με την αλόγα την Peggy (και δώστου τάκα τάκα ταα) αλλά τώρα που φτάνω στα 50 θα προτιμούσα την πιτσιρίκα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom