Νέα

Katerina86 μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Katerina86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.330
Πόντοι
41.443
9d1eecd083186a8841069c46f366ab68_L.jpg


Θα εβαζα και το τραγουδι αλλα αν ακουσετε το τραγουδι μετα απο γευμα
vomit-2113.gif

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Και η Λάουρα μεγάλο σίχαμα.
Ίσως αν η ζημιά έγινε από κάρφωμα , να έγινε από κανέναν δυσαρεστημένο που πήρε Λάουρα
και δεν τα είχε τα 60€ για πέταμα.
Αν εντοπιστεί σε νέο πόστ , πρέπει να επισημανθεί , μαζί με το νέο της ψευδώνυμο ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΕΙ .. ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΟΝΥΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ........

Τι να σου πω, έχω περάσει πολύ καλά και με άλλες υπάρξεις εκει μέσα εκτός της Κατερίνας, αλλά την τελευταία φορά που πήγα αυτό που μου την βάρεσε δεν είναι η ξεπέτα που έφαγα από τη Λάουρα, αλλά ότι η κοντή στην είσοδο με κορόϊδεψε.
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
Χμμμμμμμμ!!

Οι κριτικές λενε καλα λογια , ενδιαφερουσα περίπτωση μου φαινεται το κατερινάκι.

 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παλιοσειρα ολυμ η μαριος καλος  σου την φεραμε ρε πατερουλη μπηκας αγρια χαραματα σαν κατερινα να
διαβασεις το πμ
που σου ειπα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: α ρε μπαγασακο μυαλο δεν βαζεις  η καψουρα για την τσουπρα  σε εχει παλαβωσει γιαυτο βγηκες και το ομολογησες δημοσια    α ρε μορτακο παλιοσειρα  τετοιο θες :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τι καταλαβαινεις  ρε παλιοσειρα  θα το κλεισεις και αυτο το μαγαζι που δουλευει η κοπελια????
κατερινιω με το μπαρδον ρε κοπελια καλημερα και πραγματικα να εχεις παντα καλες δουλιες ..
το πμ θα το στειλουμε
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.309
Κριτικές
1
Like
791
Πόντοι
96
καλημερα παλιοσειρα ολυμ η μαριος καλος  σου την φεραμε ρε πατερουλη μπηκας αγρια χαραματα σαν κατερινα να
διαβασεις το πμ
που σου ειπα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: α ρε μπαγασακο μυαλο δεν βαζεις  η καψουρα για την τσουπρα  σε εχει παλαβωσει γιαυτο βγηκες και το ομολογησες δημοσια    α ρε μορτακο παλιοσειρα  τετοιο θες :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τι καταλαβαινεις  ρε παλιοσειρα  θα το κλεισεις και αυτο το μαγαζι που δουλευει η κοπελια????  

Μιλάς με γρίφους γέροντα!!!

(Ατακα που χρησιμοποιειτε πολύ σε ενα αλλο φορουμ που γραφω .

βαζίζεται στο παρακάτω ανέκδοτο που ελάχιστα μέλη του φόρουμ θα καταλάβουν

Ο Κόναν πληροφορείται ότι στην άλλη άκρη του κόσμου υπάρχει ένα πανύψηλο βουνό, στην κορυφή του οποίου βρίσκεται ένα παλάτι και μέσα στο οποίο κατοικεί ο γέροντας που κατέχει την απόλυτη σοφία της ζωής. Ζαλώνεται, λοιπόν, την ασπίδα, γραπώνει τη σπάθα, φοράει το γούνινο σωβρακάκι του και ξεκινάει για το βουνό.
Περνάει την Έρημο της Δίψας, το Φαράγγι Χωρίς Πάτο, ξυστά απ' το Πηγάδι των Χιλίων Ευχών, και μετά από πορεία εκατό ημερών στην Τούνδρα των Μηδέν Βαθμών Κέλβιν, φτάνει στους πρόποδες του Βουνού της Σοφίας, το οποίο βλέπει να χάνεται μέσα στα σύννεφα.
Αρχίζει την ανάβαση, τα μπράτσα σφίγγονται, οι φλέβες τινάζονται, το γούνινο σωβρακάκι τον προστατεύει απ' το κρύο.
Βρυχάται όταν, κουρασμένος από την ανάβαση, πατάει στο πλάτωμα στην κορυφή και βλέπει το κάστρο του Γέροντα να ορθώνεται απροσπέλαστο μπροστά του.
Η ξύλινη πύλη είναι κλειστή, αλλά την γκρεμίζει βρυχόμενος με ένα χτύπημα της ασπίδας του. Η επόμενη πόρτα, πιο βαριά, απαιτεί πιο δυνατό χτύπημα. Η τρίτη, σιδερένια, πέφτει μετά απ'το δεύτερο χτύπημά του. Η τελευταία βαριά σιδερένια πόρτα πέφτει με θόρυβο καθώς ο βρυχηθμός του Κόναν σπάει τη σιωπή της ψυχρής κυκλικής αίθουσας, στην οποία ο γέροντας συλλογίζεται με τα δάχτυλα ενωμένα κάτω απ'το πηγούνι του καθισμένος στον θρόνο του.
Ο Κόναν πλησιάζει το κέντρο της αίθουσας και ακουμπάει τα όπλα του μπροστά στα πόδια του Σοφού.
- Ρησπέκτ, γέροντα. Μου είπαν ότι κατέχεις το μυστικό των μυστικών.
- Υπάρχουν και τα πόμολα, Κόναν.
- Μιλάς με γρίφους, γέροντα...

από εδω  )
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
μεγαλε  καλημερα νασαι καλα ναι παπουλης ειμαι ,, σε "παραθετω στο μασαζερι αποψεις και αποριες  και θα καταλαβεις πολλα" αντε  καλο μηνα
εκει ειμαι συγκεκριμενος
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
κατερινιω βρε κοπελια σου εχουμε στηλει ενα πμ  περιμενουμε μια απαντηση  κανε εναν κοπο και απαντησε μας
να μας λυσεις  την απορια σε ολους εδω .
αντε τσουπρα καλο βραδακι  και απαντησε ετσι  για να  μας λυσεις την απορια να μην βασανιζομαστε
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Δουλεύει ακόμα Πατησίων 77;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.309
Κριτικές
1
Like
791
Πόντοι
96
μεγαλε  καλημερα νασαι καλα ναι παπουλης ειμαι ,, σε "παραθετω στο μασαζερι αποψεις και αποριες  και θα καταλαβεις πολλα" αντε  καλο μηνα
εκει ειμαι συγκεκριμενος

  Πλακα εκανα εγω - διαβασα την διαμαχη που έχετε αλλα και πάλι δεν κατάλαβα τίποτα :think:
Δουλεύει ακόμα Πατησίων 77;

ουτε 77 ουτε 79


αν και δεν νομίζω να πάς.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Καμία ιδέα για το που βρίσκεται το κορμί ???
Δεχόμαστε και pm. Δεν είμαστε ακατάδεκτοι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Καμία ιδέα για το που βρίσκεται το κορμί ???
Δεχόμαστε και pm. Δεν είμαστε ακατάδεκτοι
Νομιζω οτι στην σελιδα 1  δινει το τηλεφωνο τηs....Απο κει και περα ειναι ευκολο
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολα τα μορτακια  παληκαρια αλανια  οσοι γιορταζουν χρονια τους πολλα  , εχω πολλες αποριες βρε μορτηδες μια απο αυτες ειναι
τι γινεται εδω με την τσουπρα το κατερινιω? ενημερωση απο καποιο??? ο πατερουλης της "ολυμ" η "μαριος καλος" και ο αλλος ο γυριστρουλης ο αγαπητικος της δεν λενε τιποτις????? που πατε βρε??????? το κοριτσακι σας ετοιμαζεται για φευγα σε αλλη πατριδα ??? παιρνει το παπορο για ιταλιανο???
σωστεμας βρε παλουκαρια αγαπητικοι και μη .
βρε κατερινιω ριξε καμια ενημερα εδω τσουπρα μου.
 
OP
OP
K

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Ise kargiozi ke vlaka eho hirisi kani nosokomio malaka
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Ise kargiozi ke vlaka eho hirisi kani nosokomio malaka
τωρα η εσυ το εγραψες αυτο η ο πατερουλης σου  η ο γυριστρουλης αγαπητικος σου τσουπρα    δεν σε τιμα καθολου αυτο γιατι δεν βριζουμε ποτε  κατερινιω  απορια βγαλαμε εδω στο δικο σου τσαρδι  τσουπρα μου  που το βλεπεις το κακο????
αν πραγματι εκανες  αυτο που λες  δεν ξερω τι αλλα σου ευχομαστε περαστικα σου και παντα συδερενια ολοι εδω τσουπρα μου αλλα ενταξει
απορια βαλαμε  αντε παντως αν ειναι αυτο αληθεια  αν καταλαβα καλα εγχειρηση θες να πεις  για αυτο λυπουμαστε γιατι οπως και να το κανουμε τσουπρα μου εγχειρηση ειναι αυτη οτι και να ειναι , περστικα σου και παντα σιδερενια κοπελια . και οτι και να λεμε καλο ειναι να εισαι ευγενικη . δεν φταιμε εμεις την αρχη την εκαναν τα δυο γνωστα ατομα τα δικα σου  μην τα ξαναλεω τωρα τσουπρα μου αντε πολλα ματσα μουτσα γρηγορα να γινεις καλα και να μας ενημερωσεις παραυτα που λενε εσυ ομως και οχι  ο πατερουλης  η ο γυριστρουλης και παλι σιδερενια περαστικα σου, αν το ξερα με θα ερχομαστε ολα τα αλλανια να σε δουμε και ετσι θα μας εβλεπες αντε ματσα μουτσα
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
και  ενα τελευταιο κατερινιω το "μαλακα " στο δινουμε πισω να το πεις σε αυτους που  εσυ ξερεις  εκει παει πολυ αυτο φοριεται και στο δεξι σαν κοσμημα που λενε οι τσουπρες μου εδω στο μαγαζι μου . ματσα μουτσα .
με εσενα δεν εχουμε τιποτα τσουπρα μου ομορφια μου αλλα με πατερουλη  σου και τον γυριστρουλη  και παλι νασαι καλα κοπελαρα μου.προς θεου μην μου ορμησουν τωρα  τα γνωστα ατομα κρατα τα στην ακρη και ανελαβε εσυ το κουπι της βαρκουλας σου τσουπρα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom