Νέα

Κατερίνα Ζαρείφη...το αίσχος !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 703
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Σιγά γιατί είναι και κάποιας ηλικίας.
Λες να το λέει η περδικούλα (η κουκουβάγια) του ακόμα ή να τον πιάσει κάνα λουμπάγκο και να τον αφήσει η άλλη σαν τη Στεφανία στο δάσος;

Που την θημηθηκες ρε συ την Στεφανια!!!????!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω παντος την εχω δει στο γκαζι με αλλη γυναικα χερι χερι και κατι εχω ακουσει οτι ειναι λεσβα!

Χοντρη ειναι....αμα ειναι και λεσβια......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Σιγά γιατί είναι και κάποιας ηλικίας.
Λες να το λέει η περδικούλα (η κουκουβάγια) του ακόμα ή να τον πιάσει κάνα λουμπάγκο και να τον αφήσει η άλλη σαν τη Στεφανία στο δάσος;

Σφριγηλότατο τον βρίσκω!  :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ουφ αρκετά με αυτές! Άντε πάμε να την κάνουμε!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Άμα σε αρπάξει μωρή από τα μαλλιά σου ρίξει κάνα δυο σκαμπίλια και σε σύρει στη σπηλιά και σε βιάσει θα σου πω εγώ  σε ποιον ρίχνεις χυλόπιτα!

για  τον παλαιο μιλαμε παντα?
αυτος θα τα κανει ολα αυτααα???
ααααχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ευχαριστω!!!

γενικα κ τελειως σοβαρα...δε θελετε....
Ναι σωστά, ακόμα γλείφουμε τις πληγές από την τελευταία μάχη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ένας στρατός μόνη σου ΛΟΥΥΥΥΚΚΚΚΚΚ
Δεν είναι τυχαίο που μόλις είπα για τανκς εμφανίστηκες!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
για  τον παλαιο μιλαμε παντα?
αυτος θα τα κανει ολα αυτααα???
ααααχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχω κάνει πολεμική τέχνη.

Δεν έχω χτυπήσει ΠΟΤΕ μου σοβαρά γυναίκα.

Ακόμη και σένα δεν θα σε χτυπούσα. Λίγες μπάτσες να συνέλθεις από την αγγουροσύνη σου μόνο (άντε και κάνα δυο στα κωλομάγουλα)....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ναι σωστά, ακόμα γλείφουμε τις πληγές από την τελευταία μάχη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ένας στρατός μόνη σου ΛΟΥΥΥΥΚΚΚΚΚΚ
Δεν είναι τυχαίο που μόλις είπα για τανκς εμφανίστηκες!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παντως αληθεια γινομαι πολυ ευστοχη σκυλα οταν θελω...ακομα δε θελω...
 

docboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήρε πόδι η χοντρή αφού για τηλεόραση δεν κάνει.
Στα Everest θα μπορούσε να είναι πρώτη μούρη. :rockon:

2863846-Everest-Athens.jpg

θεος!!!! :happy:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.689
Κριτικές
3
Like
4.321
Πόντοι
606
το'χε ξεφτιλισει η κυρια...ο αυτοσαρκασμος μπορει να γινει αρετη οταν τον χρησιμοποιεις σωστα.Η συγκεκριμενη συνεχως αυτοσαρκαζοταν για τα κιλα της και ειχε γινει κουραστικη...χωρια που δεν ηταν και τιποτα και φοβερο σαν προσωπικοτητα αν και μου ηταν σχετικα συμπαθης
Περαν τουτου,ο κοσμος απεδειξε οτι δεν πολυγουσταρει τους γκει οσο κι αν τους προωθει το γκει κατεστημενο.Δεν ειναι κι οτι καλυτερο πρωι πρωι ν'ακους την αδερφιστικη φωνη του αντιπαθητικου μουτσινα :birdman:τον πουλο λοιπον!

Υ.Γ.ποτε ξεκινα η βικυ καγια?? :happy: :bigdick:
 

docboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το'χε ξεφτιλισει η κυρια...ο αυτοσαρκασμος μπορει να γινει αρετη οταν τον χρησιμοποιεις σωστα.Η συγκεκριμενη συνεχως αυτοσαρκαζοταν για τα κιλα της και ειχε γινει κουραστικη...χωρια που δεν ηταν και τιποτα και φοβερο σαν προσωπικοτητα αν και μου ηταν σχετικα συμπαθης
Περαν τουτου,ο κοσμος απεδειξε οτι δεν πολυγουσταρει τους γκει οσο κι αν τους προωθει το γκει κατεστημενο.Δεν ειναι κι οτι καλυτερο πρωι πρωι ν'ακους την αδερφιστικη φωνη του αντιπαθητικου μουτσινα :birdman:τον πουλο λοιπον!

Υ.Γ.ποτε ξεκινα η βικυ καγια?? :happy: :bigdick:
Εχει ξεκινησει απο χτες η κακομοιρα...
 

Chance Boudreaux

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά εμένα η Ζαρείφη μαρέσει πολύ να τον παίζω μαλακία μαζί τησ!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Να μην παρέμβω καλύτερα μια και θα σου απαντήσει όπου νάναι ο arcans.

:2funny:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά εμένα η Ζαρείφη μαρέσει πολύ να τον παίζω μαλακία μαζί της!

Ζαρείφη, Ζαρείφη,
της ψωλής καν΄τον σερίφη...

Ζαρ-ε-ίφη:

To Ζar αποτελεί δάνειο από τα τουρκικά και σημαίνει κύβος, κάτι το οποίο παραπέμπει ευθέως και στο σωματότυπο της Κας Ζαρείφη.

¨Οσον αφορά στην Ιφη, η ετυμολογία παραπέμπει στις σεξουαλικές προτιμήσεις του παλαι ποτέ συμπαρουσιαστή της Κας Ζαρείφη. σε σχετικό φόρουμ για την αρχαία ομοφυλοφιλία βρίσκουμε:

"Σύμφωνα με την ελληνική μυθολογία και τον ρωμαϊκό ποιητή Ovid, που έγραψε για τους μετασχηματισμούς στο έργο του Metamorphoses, η Ίφης ήταν η κόρη της Τελέθουσας και του Αλέκτορα στην Κρήτη. Ο Αλέκτορας είχε απειλήσει ήδη να σκοτώσει το παιδί της εγκύου γυναίκας του εάν αυτό δεν ήταν αγόρι. Η Τελέθουσα απελπίστηκε, αλλά την επισκέφθηκε στο μέσο της νύχτας η αιγύπτια θεά Ίσιδα, συνοδευόμενη από τους Ανούβη και Άπη, οι οποίοι την βεβαιώσαν ότι όλοι θα είναι καλά. Όταν η Τελέθουσα γεννησε την Ίφης, εκρύψε της φύλο της από το σύζυγο της και μεγάλωσε την κόρη της σαν αγόρι. <----------- ¨Ετσι εξηγείται πάλι ο ξεχωριστός σωματότυπος της Κας Ζαρείφη!

Όμως η Ίφης ερωτεύθηκε ένα άλλο κορίτσι, την Ιάνθη (ακούς Κε Μουτσινά????). Η Ίφης βαθιά ερωτευμένη προσευχόταν στη θεά Ήρα να της επιτραπεί να παντρευτεί την αγαπημένη της. Επειδή τίποτε δε γινόταν, η μητέρα της την πήγε στο ναό της Ίσιδος και προσευχήθηκε στη θεά να βοηθήσει την κόρη της. Η Ίσιδα ως απάντηση μεταμόρφωσε την Ίφης σε άνδρα κι ως γνωστόν "¨Ανδρας χωρίς κοιλιά, γυναίκα χωρίς βυζιά".

Η Κα Ζαρείφη έχει και τα 2, οπότε έτσι εξηγείται η σεξουαλική έλξη που σου ασκείται... :cum: :cum: :cum:

Άνδρας πια η Ίφης παντρεύτηκε την Ιάνθη και έζησαν μια ευτυχισμένη ζωή μέχρι που τους χώρισε ο θάνατος.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
βρε ασχολείστε με το μπάζο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom