Νέα

Κατά φαντασίαν γαμιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Jim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Μωρέ τη βρίσκω τώρα... χεχεχεχε... το βρίσκω και το στοκάρω... είναι παντρεμένη όμως και βρισκόμαστε πού και πού (4-5 φορές το μήνα) σε κάτι διαλείμματα απ' τη δουλειά και θυμόμαστε τα παλιά... μιλάμε και τι δεν γίνεται...

Σιγουρα βρισκοσαστε τυπε 'η ειναι παλι στην φαντασια σου? βαλε καμια φωτο με την παντρεμενη για να σε πιστεψουμε  :grin:
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Παικτη αμα βρισκεστε 4-5 φορες το μηνα και ειναι κ παντρεμενη η τυπισσα μαλλον κατι θελει αυτη. οι παντρεμενες παντα θελουν κατι γτ καμια τους δεν ικανοποιηται απο τον γαμο της... Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να της εξομολογηθεις οτι την  :cum:  :cum: για παρτη της και οτι γινει. Δεν εχεις τπτ να χασεις εκτος κι αν εκτιμας τη "φιλια" σας κ δε θελεις να χαλασει "αυτο που εχετε" σε περιπτωση που η τυπισσα τα παρει κ σε διαολοστειλει... Anyway εσυ ξερεις...
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Σιγουρα βρισκοσαστε τυπε 'η ειναι παλι στην φαντασια σου? βαλε καμια φωτο με την παντρεμενη για να σε πιστεψουμε  :grin:

Καμία σχέση... ούτε που ξέρω τι κάνει η κοπέλα... το έγραψα απλώς ειρωνικά για να είναι στο πνεύμα του θέματος... καμία σχέση...
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Παικτη αμα βρισκεστε 4-5 φορες το μηνα και ειναι κ παντρεμενη η τυπισσα μαλλον κατι θελει αυτη. οι παντρεμενες παντα θελουν κατι γτ καμια τους δεν ικανοποιηται απο τον γαμο της... Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να της εξομολογηθεις οτι την  :cum:  :cum: για παρτη της και οτι γινει. Δεν εχεις τπτ να χασεις εκτος κι αν εκτιμας τη "φιλια" σας κ δε θελεις να χαλασει "αυτο που εχετε" σε περιπτωση που η τυπισσα τα παρει κ σε διαολοστειλει... Anyway εσυ ξερεις...

:2funny: :2funny:

Να ένα παράδειγμα κάποιου που πιστεύει στους κατά φαντασίαν γαμιάδες... ρε μπας και είσαι ο παλιός φιλαράκος; Σε ποιο σχολείο πήγαινες;
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Θυμάμαι στο λύκειο να έχω μια συμμαθήτρια η οποία να μην είναι η μουνάρα της τάξης αλλά να είναι μια εμφανίσιμη και καλή κοπέλα.

Μπορεί και να τον έπαιζα και κάθε μέρα για χάρη της.

Το θέμα ποιο ήταν όμως. Ενώ εγώ απλά τον έπαιζα, η κοπέλα ούτε μου μίλησε ποτέ - πηδιόταν με ένα εξωσχολικό, όταν συζητούσαμε με ένα καλό φιλαράκι τότε του έλεγα ότι την πήρα τηλέφωνο, βρεθήκαμε, την πήδηξα, της έγλειψα το μουνί, μου έκανε πίπα, της έκανα το ένα μου έκανε το άλλο. Το πιο τραγικό ποιο ήταν; Ο φίλος μου τα πίστευε. Το χειρότερο ήταν κάποιο άλλο όμως. Τα πίστευα και εγώ την ώρα που του τα περιέγραφα και προσπαθούσα να είμαι όσο πιο παραστατικός γινόταν. Ήξερα ότι με τη μουνάρα της τάξης δεν θα μπορούσα ούτε καν να σκεφτώ ότι θα μπορούσα να κάνω κάτι. Με αυτή την πιο ''μέτρια'' ήξερα ότι μπορούσα να φαντασιωθώ και να πιστέψω στη φαντασίωση αυτή.

Να πιστέψω πως μόνο εγώ πέρασα κάποτε το σύνδρομο του κατά φαντασίαν γαμιά; 
Κ
Μωρέ τη βρίσκω τώρα... χεχεχεχε... το βρίσκω και το στοκάρω... είναι παντρεμένη όμως και βρισκόμαστε πού και πού (4-5 φορές το μήνα) σε κάτι διαλείμματα απ' τη δουλειά και θυμόμαστε τα παλιά... μιλάμε και τι δεν γίνεται...
Και μετα ξανα στο σπιτι και τον παιζεις...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Στο στρατό όλοι είμαστε κατά φαντασίαν γαμιάδες. Έχουμε γαμήσει όλοι τόσα και τόσα μουνιά που στο τέλος θα συμπίπτουν κιόλας.  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Θυμάμαι στο λύκειο να έχω μια συμμαθήτρια η οποία να μην είναι η μουνάρα της τάξης αλλά να είναι μια εμφανίσιμη και καλή κοπέλα.

Μπορεί και να τον έπαιζα και κάθε μέρα για χάρη της.

Το θέμα ποιο ήταν όμως. Ενώ εγώ απλά τον έπαιζα, η κοπέλα ούτε μου μίλησε ποτέ - πηδιόταν με ένα εξωσχολικό, όταν συζητούσαμε με ένα καλό φιλαράκι τότε του έλεγα ότι την πήρα τηλέφωνο, βρεθήκαμε, την πήδηξα, της έγλειψα το μουνί, μου έκανε πίπα, της έκανα το ένα μου έκανε το άλλο. Το πιο τραγικό ποιο ήταν; Ο φίλος μου τα πίστευε. Το χειρότερο ήταν κάποιο άλλο όμως. Τα πίστευα και εγώ την ώρα που του τα περιέγραφα και προσπαθούσα να είμαι όσο πιο παραστατικός γινόταν. Ήξερα ότι με τη μουνάρα της τάξης δεν θα μπορούσα ούτε καν να σκεφτώ ότι θα μπορούσα να κάνω κάτι. Με αυτή την πιο ''μέτρια'' ήξερα ότι μπορούσα να φαντασιωθώ και να πιστέψω στη φαντασίωση αυτή.

Να πιστέψω πως μόνο εγώ πέρασα κάποτε το σύνδρομο του κατά φαντασίαν γαμιά;  

νόμιζα ότι μόνο ελληνίδες γκόμενες τα κάνουν αυτά.. δεν υπάρχουν μεγαλύτερες μουφατζούδες  :grin:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Μιλάω για ένα καθαρά ψυχικό φαινόμενο... όταν κάποιες φορές αφηγείσαι κάτι το οποίο βρίσκεται στη φαντασία σου όμως είσαι τόσο πειστικός που το πιστεύεις κι εσύ ο ίδιος...

Γνωρίζω συνάδελφο που έχει ακριβώς την ίδια ασθένεια "κατα φαντασίαν γαμιάς". Τα κουτσομπολια που του κάνουμε μας φέρνουν γέλιο!
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν την ειχες πηδηξει καμια 10αρια φορες τωρα δεν θα σου εκανε εντυπωση.καμια φορα με τη φαντασια θεοποιουνται. ;)
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Βρέθηκα πριν 2-3 μέρες και μετά από καιρό με το φιλαράκι που αφουγκραζόταν με προσοχή τις φανταστικές μου αφηγήσεις. Του είπα "ρε 'συ μαλακίες σου 'λεγα τότε" κλπ κλπ και αυτός ούτε που θυμότανε. Μάλλον από τότε γνώριζε ότι ήμουν κατά φαντασίαν γαμιάς.  :tooth:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κωλο σου εδινε εστω και στην φαντασια σου?
:think: :think:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.157
Κριτικές
40
Like
18.362
Πόντοι
26.096
Καλησπερα.
Για τον κ.  Alex71 ειναι το νημα αυτο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom