Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Kασσάνδρας 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
φιλε μου ειναι λογικο. γιατι εσυ εαν επαιρνες για παραδειγμα 5 χιλιαδες ευρω απο την δουλεια σου τον μηνα αλλα επρεπε να δουλευεις 12 η 16 ωρες θα σε ενοιαζε και πολυ νομιζεις?
οταν ανταμειβεσε για την δουλεια δεν την βλεπεις τοσο αγκαρια και το θες κιολας...
ειναι πολυ απλο.
αλλωστε αυτα τα επαγγελματα εχουν χρονο. αρα βγαζει οσα περισσοτερα μπορει οσο ειναι ακομα στον χωρο.
και σκεψου οτι ουσιαστικα παρνει τα 3πλα λεφτα τωρα μονο στο απλο. παλια τα εκανε αυτα με 20 ευρω... ;)
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
δηλ εσυ το βλεπεις νορμαλ να ξεπατωνεται 16 ωρες την ημερα;  :huh:
Οκ δεν μου πεφτει και λογος, αλλα μια απορια την εχω.. Ποτε τρωει/κανει μπανιο/κοιμαται/ξεκουραζεται?!
Ειχα παει την Παρασκευη το βραδυ και ετρωγε κεμπαπ.Αφου τελειωσε το γευμα της ερχεται στο δωματιο μετα απο κανα τεταρτο.Ξεκιναει να με ξεπεταξει στα γρηγορα και προτου περασει κανα δεκαλεπτο ακουγονται φωνες απο την τσατσα να τελειωνει γιατι περιμενε κοσμος στο σαλονι.Φευγοντας τα χωνω στη τσατσα και απανταει οτι καθισα μιση ωρα μεσα.Βγαλτε συμπερασματα.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ειχα παει την Παρασκευη το βραδυ και ετρωγε κεμπαπ.Αφου τελειωσε το γευμα της ερχεται στο δωματιο μετα απο κανα τεταρτο.Ξεκιναει να με ξεπεταξει στα γρηγορα και προτου περασει κανα δεκαλεπτο ακουγονται φωνες απο την τσατσα να τελειωνει γιατι περιμενε κοσμος στο σαλονι.Φευγοντας τα χωνω στη τσατσα και απανταει οτι καθισα μιση ωρα μεσα.Βγαλτε συμπερασματα.
Τι συμπέρασμα να βγάλουμε για το κεμπάπ? Πείνασε η κοπέλα και είπε να φάει!  :grin: :grin: :grin:
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου ειναι λογικο. γιατι εσυ εαν επαιρνες για παραδειγμα 5 χιλιαδες ευρω απο την δουλεια σου τον μηνα αλλα επρεπε να δουλευεις 12 η 16 ωρες θα σε ενοιαζε και πολυ νομιζεις?
οταν ανταμειβεσε για την δουλεια δεν την βλεπεις τοσο αγκαρια και το θες κιολας...
ειναι πολυ απλο.
αλλωστε αυτα τα επαγγελματα εχουν χρονο. αρα βγαζει οσα περισσοτερα μπορει οσο ειναι ακομα στον χωρο.
και σκεψου οτι ουσιαστικα παρνει τα 3πλα λεφτα τωρα μονο στο απλο. παλια τα εκανε αυτα με 20 ευρω... ;)

ναι δεκτο! Αλλα απ'οτι ειδα σε καποιες κρητικες εχει ανεβασει και το κασε της.. (200 για κωλο???!!  :huh:)
Και η πελατεια πελατεια...
Αρα και με μονη βαρδυα βγαζει τεραστια ποσα..
Τελος παντων ξαναλεω δεν μου πεφτει λογος, αλλα θα'ναι κριμα να καραξεσκιζεται ολη μερα, και οταν σταματησει να εχει πατσαβουριασει.. Να της ζησουν τα λεφτα τοτε.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ειχα παει την Παρασκευη το βραδυ και ετρωγε κεμπαπ.Αφου τελειωσε το γευμα της ερχεται στο δωματιο μετα απο κανα τεταρτο.Ξεκιναει να με ξεπεταξει στα γρηγορα και προτου περασει κανα δεκαλεπτο ακουγονται φωνες απο την τσατσα να τελειωνει γιατι περιμενε κοσμος στο σαλονι.Φευγοντας τα χωνω στη τσατσα και απανταει οτι καθισα μιση ωρα μεσα.Βγαλτε συμπερασματα.

φιλε μου δεν την εχω παρει οποτε δεν ξερω προσωπικα. αλλα σε πιστευω.
παιδια ειναι "λογικο" η κοπελα να ξεπεταει τους πελατες που παιρνουν το απλο προγραμμα γιατι, εκτος οτι περιμενει κοσμος στο σαλονι οπως λετε και εσεις, εχει συνηθισει να παιρνει μεγαλυτερα προγραμματα και το απλο αρχιζει να τις γινετε ψιλοαγκαρια.
οπως ειπα και πριν. ειδε ξαφνικα πολλα λεφτα και εγινε ξεπετα και αυτη. και με την σειρα της και η εκαστοτε τσατσα που θελει να "εξυπηρετησει" οσο περισσοτερο κοσμο μπορει και οσο γρηγοροτερα!!!

ασχετο. πως μπορει αμεσως μετα το φαι να κανει σεξ ρε γαμωτο? δεν ανακατευετε....? :headbang:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Κι εγώ μια χαρά λειτουργώ μετά το φαΐ... εξάσκηση θέλει!  ;)

ισως... :sunglasses:

αλλα θα ειναι πολυ γελιο να σκασει κανενα ρεψιμο την ωρα που κοπανιετε πανω σου..... :tits:
:2funny: :2funny: :2funny:

το ξερω το ξεσκισα το θεμα... :P
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου δεν την εχω παρει οποτε δεν ξερω προσωπικα. αλλα σε πιστευω.
παιδια ειναι "λογικο" η κοπελα να ξεπεταει τους πελατες που παιρνουν το απλο προγραμμα γιατι, εκτος οτι περιμενει κοσμος στο σαλονι οπως λετε και εσεις, εχει συνηθισει να παιρνει μεγαλυτερα προγραμματα και το απλο αρχιζει να τις γινετε ψιλοαγκαρια.
οπως ειπα και πριν. ειδε ξαφνικα πολλα λεφτα και εγινε ξεπετα και αυτη. και με την σειρα της και η εκαστοτε τσατσα που θελει να "εξυπηρετησει" οσο περισσοτερο κοσμο μπορει και οσο γρηγοροτερα!!!

ασχετο. πως μπορει αμεσως μετα το φαι να κανει σεξ ρε γαμωτο? δεν ανακατευετε....? :headbang:
Ετσι ειναι οπως τα λες.Το πενηνταρικο δεν το υπολογιζουν καθολου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 08/10

Κασσανδρας 6: Λαουρα- Συλβια- Μελινα
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και ναι ειναι γεγονος! Η αννουλα σημερα κανει ρεπο!  :2funny:
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ρε truman, μη τρελαίνεσαι αδίκως ! Υπάρχουν πολλοί τρόποι να είναι στη μπρίζα συνέχεια κανείς, αν θέλει,... ;)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
παλαιωτερα τουλαχιστον δουλευε και βριλησσου..... ;)
οποτε μπορει να μην εχει ρεπο αλλα αλλαγη μερους!!!
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια λετε να της ηρθε περιοδος???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
παιδια λετε να της ηρθε περιοδος???

εγω προσωπικα και να της ηρθε περιοδος δεν θα μου κοπει η ορεξη.
ισως μου φυγει η φαγουρα στο δεξι αρχιδι που ειχα απο το πρωι αλλα μεχρι εκει! ;)

edit: χωρις να θελω να το παιξω administrator γενικα το θεμα εχει πολυ  :d-spam: :offtopic: (και τα δικα μου μηνυματα βεβαια ειναι μεσα). αλλωστε υπαρχει thread για την αννα που μπορουμε να τα λεμε εκει!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 09/10

Κασσανδρας 6: Ιρενα- Αννα η Σερβα- Αννα η Σερβα
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ρε μπάς και είναι trans και δεν έχει περίοδο?Λέω εγώ τώρα...ρωτάω δε ξέρω ε??μη παρεξηγηθώ...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε μπάς και είναι trans και δεν έχει περίοδο?Λέω εγώ τώρα...ρωτάω δε ξέρω ε??μη παρεξηγηθώ...

πωπω ρε παιδια ενα ζορι που τραβατε....
γιατι δεν το ψαχνετε λιγο πριν υποθεσετε?
το εχουμε αναλυσει και παλαιοτερα και ειχα πει πως υπαρχουν διαφοροι τροποι να κοψει την περιοδο μια γυναικα αν θελει...
η να την ελεγχει σε μεγαλο σημειο. στο τελευταιο βοηθανε πολυ τα αντισυληπτικα χαπια.

και στο κατω κατω. αν σας δινει αυτην την εικονα, μην πατε να την γαμησετε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom