Νέα

Καριόλες Ρωσίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Η κόκκινη οχιά και η άλλη η μαυροφίδα, τις γαμάς τώρα ή δεν τις γαμάς; Αν ξαναβρίσεις θρησκεία θα σε πηδάω πίπα - κόλο μεχρι να λυποθημησεις σκατόπουστρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εσυ να μας ενημερωνεις LIVE για τον πολεμο και ασε τα μουνακια ησυχα.
οσο για τον πολεμο δεν ξερω τι να πιστεψω!!!οι Γεωργιανοι ειπαν οτι οι Ρωσσοι ειναι εξω απο την Τυφλιδα!οι Ρωσσο λενε οτι δεν περασαν τα συνορα!!!πολυ παραπληροφωριση!!!
 

redviper

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
evabb θα σε χαράξω έρχομαι από κει ΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑ τώρα θα σε φτιάξω έγω. Θα δείς τι θα πάθεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οι μολβαδες ειναι τα μεγαλυτερα αλανια..
ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΣ να στα φανε κ να πανε πισω..
ενας παρας φιλος,πηγε μολβαδια να γνωρισει τους δικους της κ καλα(3 χρονια σχεση κ καλα,δουλευε σερβιτορος αλλα κερατωνε,της πληρωνε το σπιτι κλπ)και εκει του ειπε να πανε με το αμαξι του σαν ταξιδακι κ τελικα του την εστησε κ του πηρε λεφτα,αμαξι κ αντε γεια..εχασε καθε σημειο
οι Μολδαβες ειναι επαγγελματιες κλεφτρες!!!!και ολες λενε οτι ειναι απο Ρωσσια!παντος και αυτες κανουνε καλο γαμησι...
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Βαρέθηκα, πάω για ύπνο. Εύα μωρό μου μην μασάς με τις κομπλεξικές αδερφές. Και μην γαμήσετε το θέμα. Άυριο θα πάρω το laptop στην δουλειά και αλίμονο σας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Που είναι ρε παιδιά οι υποστηρικτές των ρωσίδων; Έχει αρκετές εδώ για όλους. Άντε ρε σις παντρευτείτε καμιά ρωσίδα να γαμάμε τζάμπα.
εγω δε θα ελεγα οτι ειμαι υποστηριχτης των Ρωσσιδων.θα ελεγα οτι ειμαι ουδετερος.αναγκαστικα να παντρευτω στη Ρωσσια για να παρω το ΡΩΣΣΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ και να μην εχω προβληματα με βιζες και μαλακιες!!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
εγω δε θα ελεγα οτι ειμαι υποστηριχτης των Ρωσσιδων.θα ελεγα οτι ειμαι ουδετερος.αναγκαστικα να παντρευτω στη Ρωσσια για να παρω το ΡΩΣΣΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ και να μην εχω προβληματα με βιζες και μαλακιες!!!!

επρεπε να μεινεις εκει και αναγκαστικα παντρευτηκες;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
επρεπε να μεινεις εκει και αναγκαστικα παντρευτηκες;;;
αφου ειναι παραδισος εδω τι να εκανα!!!δεν ειχα και αλλη επιλογη για να μηνω μονιμα στον παραδισο!!ιδιαιτερο προβλημα με της Ελληνιδες δεν εχω.αλλα δεν μπορω να κατσω με μια γυναικα.και στη Βαρσοβια παντρευτηκα γιατι μου αρεσουν οι Πολωνεζες!εδω στη Ρωσσια εχει παρα πολλες ντισκο.στην Ελλαδα δυστηχως βλεπω μια μεγαλη πτωση.διαβασε το thread Russia sex&vodka εκει τα γραφω ολα....
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
αφου ειναι παραδισος εδω τι να εκανα!!!δεν ειχα και αλλη επιλογη για να μηνω μονιμα στον παραδισο!!ιδιαιτερο προβλημα με της Ελληνιδες δεν εχω.αλλα δεν μπορω να κατσω με μια γυναικα.και στη Βαρσοβια παντρευτηκα γιατι μου αρεσουν οι Πολωνεζες!εδω στη Ρωσσια εχει παρα πολλες ντισκο.στην Ελλαδα δυστηχως βλεπω μια μεγαλη πτωση.διαβασε το thread Russia sex&vodka εκει τα γραφω ολα....
Γεια σου ρε Δημητρακη ειδικε Σοβιετολογε. Πρεπει να σου ρ8ω το Σεπτεμβρη οπως σου εχω πει για 3-4 μερες.
Ακουσε τι θα σου πω μιας και εχομε γνωριστει και απο κοντα, ακου τον παλιο. Τα χρονια περνανε και δεν μπορω να σε φανταστω τι θα κανεις εκει πανω σε καμια 20αρια χρονια. Μονος ερημος και μαγκουφης θα εισαι. Πουλα τα διαμερισματα σου και κοπανα την για την Ελλαδιτσα μας. Καλη ειναι η πικιλια στο γαμηση, αλλα η ζωη δεν ειναι μονο γαμηση. Και σε ενα ελληνικο νησι να ησουν τωρα θα ειχε ξεσκιστει στο μπουτσο, και θα ειχες και τη θαλασσα και τον ηλιο και τα ταβερνακια.
Εγω ειμαι στο "Shekou" - China τωρα. Αλλος ...πουτανοπαραδεισος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Γεια σου ρε Δημητρακη ειδικε Σοβιετολογε. Πρεπει να σου ρ8ω το Σεπτεμβρη οπως σου εχω πει για 3-4 μερες.
Ακουσε τι θα σου πω μιας και εχομε γνωριστει και απο κοντα, ακου τον παλιο. Τα χρονια περνανε και δεν μπορω να σε φανταστω τι θα κανεις εκει πανω σε καμια 20αρια χρονια. Μονος ερημος και μαγκουφης θα εισαι. Πουλα τα διαμερισματα σου και κοπανα την για την Ελλαδιτσα μας. Καλη ειναι η πικιλια στο γαμηση, αλλα η ζωη δεν ειναι μονο γαμηση. Και σε ενα ελληνικο νησι να ησουν τωρα θα ειχε ξεσκιστει στο μπουτσο, και θα ειχες και τη θαλασσα και τον ηλιο και τα ταβερνακια.
Εγω ειμαι στο "Shekou" - China τωρα. Αλλος ...πουτανοπαραδεισος.
Ελλαδα Λευτερη θα παω η καλητερα θα με πανε μονο νεκρο για να ταφω.σε 20 χρονια θα εμαι 54.αν εχω κανει Λιφτινγκ θα κρατιεμαι καλα και πιστευω να μπορω να καμακωνω.καυλες πιστευω θα εχω.ο θειος μου ο Πλατονας απο την Αυστραλια πεθανε στο κρεβατι οταν ηταν 78 ετων με την ερωμενη του 52 ετων και της 2 κορες της 18 και 26.δεν ξυπνησε το πρω'ι'!!!!!μαλλον θα πεθανω στη Ρωσσια!!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ελλαδα Λευτερη θα παω η καλητερα θα με πανε μονο νεκρο για να ταφω.σε 20 χρονια θα εμαι 54.αν εχω κανει Λιφτινγκ θα κρατιεμαι καλα και πιστευω να μπορω να καμακωνω.καυλες πιστευω θα εχω.ο θειος μου ο Πλατονας απο την Αυστραλια πεθανε στο κρεβατι οταν ηταν 78 ετων με την ερωμενη του 52 ετων και της 2 κορες της 18 και 26.δεν ξυπνησε το πρω'ι'!!!!!μαλλον θα πεθανω στη Ρωσσια!!!!
μια χαρα χωρα ειναι η ρωσσια ( ρωσσια ρωσσια), θα τι κανω και εγω σε λιγο, και θα ερχομαι εδω για διακοπες.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.805
Like
26.940
Πόντοι
5.906
ο μονος αρμοδιος να απαντησει ειναι ο yura
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
Ειναι κρυοκολες το εχουνε παρη επανω τους .........
αρε ρουμανες αθανατες............
 

Επισκέπτης
Αλλο ενα ρατσιστικου χαρακτηρα thread που αναπαραγει στερεοτυπα της πλακας.

Μονο η γνωμη του dimitrakis29 μετραει εδω μεσα,και αποκλειστικα ως τετοια(ως γνωμη δλδ.)

(Και προσωπικα εχω φαει ουκ ολιγες φολες απο Ρουμανες βιζιτες)
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Βεβαια οτι εχει φυγει απο Ανατολικη Ευρώπη ολο το κατακαθι και εχει ερθει εδω να δουλευει σε μπουρδελα κλπ δεν λεει τιποτα ετσι?
Δεν υπάρχουν γυναικες στη Ρωσια στη Απχαζια και οπου αλλου που να νοιαζονται καθημερινα για τα παιδια τους και την οικογενεια τους.... Να εχουν την καθημερινη εννοια της ζωης την αγονια της επιβιωσης....

α ρε μοσχαρια....

αλλα θα μου πειτε αμα ξερεις ενα λαο απο τις πουτανες του τι περιμενεις ???
 

varvatosex

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχω γνωρισει σε κολομπαρα της νυχτας ρωσσιδες να δουλευουν οικογενειακως με τις αδερφες τους ή τις κόρες τους,άρα τι παντρειά να φτιάξεις με μια τέτοια γυναίκα ρε παιδιά.Βεβαια δεν είναι δα και όλες ετσι,αλλά μέχρι να βρείς τη σωστή θα έχεις γεράσει........ ρε παπουτσι απο το τόπο σου κι ας ειναι μπαλωμένο! :dancing:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εχω γνωρισει σε κολομπαρα της νυχτας ρωσσιδες να δουλευουν οικογενειακως με τις αδερφες τους ή τις κόρες τους,άρα τι παντρειά να φτιάξεις με μια τέτοια γυναίκα ρε παιδιά.Βεβαια δεν είναι δα και όλες ετσι,αλλά μέχρι να βρείς τη σωστή θα έχεις γεράσει........ ρε παπουτσι απο το τόπο σου κι ας ειναι μπαλωμένο! :dancing:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom