Νέα

Καλυτεροι χοροι και πριβε στα στριπτιζαδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mourdarisxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
δοκιμάστε κρύσταλ,κάρλα,αντριάνα και ντιάνα στο ανατολή.(αν είναι ακόμη εκεί).Επίσης το προμιλφόνι όλγα στο λίντο(ασύλληπτο πριβέ),σάρον μπλάκ λίντο.

Εξαφανίστηκαν όλες... αν επανέλθουν με τα πρωτοβρόχια, θα δείξει!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εξαφανίστηκαν όλες... αν επανέλθουν με τα πρωτοβρόχια, θα δείξει!

με τα πρωτοβρόχια τα δικά μας....θα έρθουνε ελπίζω...αν και πλέον είναι πολύ ακριβό το σπόρ...100 εβραίοι για πάνω είναι πάρα πολλά για 10 λεπτά της ώρας...ούτε η μπριζόλα δεν προλαβαίνει να ψηθεί σε τόσο λίγο χρόνο εκτός αν την βάλεις στη σαχάρα ντάλα μεσημέρι.Εντάξει η κάρλα,η κρυστάλ και η αντριάνα(πρώην νατάσσα του λίντο) τα κάνουν όλα σωστά και δεν σε κοροιδεύουν...σε αντίθετη με τη σάντρα,την ιζαμπέλλα,την λίντα και δε συμμαζεύεται...επίσης αυτή η ψηλή μελαχροινή καυλιάρα μόνικα(που λέει και καλά για χαβαλέ ότι είναι η λεβίνσκι :pipa2:) να μην την καυλώνετε πάνω γιατί θα λερωθείτε άσχημα... :dancing:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αυτες που στον δαγκωνουν μεσα απο το σωβρακον :2funny:
 

afasia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ως πεπειραμένος μακροχρόνια κωλομπαρόβιος έχω να πω άπειρα: Μου έχουν πάρει πίπες, έχω πηδήξει, έχουν παίξει ισπανικά cumshots, facials, ανατάξεις πέους από βίαιες παλινδρομήσεις, αλληλοαυνανισμοί δικοί μου και κωλομπαρούς ταυτόχρονα και γενικά τα πάντα!! Σε πρωτάρα (πρώτη μέρα στη δουλειά) έχω τύχει που της εξηγούσα τι κάνουν στα prive και γενικά τον έρωτα, τηλέφωνο έχω πάρει κι έχω βγει για καφέ με κωλομπαρού και μια φίλη της (!!) και γενικά όλα είναι πιθανότητες...

Από την άλλη μεριά, σε ποσοστό πλέον γύρω στο 40%, γιατί όσο περνάνε τα χρόνια αποκτάει κανείς πείρα φυσιογνωμιστική, οι prive χοροί είναι ένα άνευρο κρυανάλατο νερομπούλι χωρίς πολλές φορές το ματζαφλάρι να σηκώνεται καν. Οι δε απλοί χοροί δεν αξίζουν καν τον κόπο, εκτός αν είσαι παρθένος αφγανός απ'το βουνό και δεν έχεις πιάσει ποτέ γυναικείο κώλο.

Τώρα με την κρίση, που απο τα πρώτα που κόβει κάποιος είναι το πληρωμένο sex και οι κωλομπαροχορέυτριες ζήτημα να έχουν 2-3 prive την βραδιά, ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΟ VALUE FOR MONEY!! Το μυστικό είναι πάντα πριν τον χορό να το παίζει κανείς άσχετος και να προηγείται interview για το τι ακριβώς γίνεται μέσα, τι σκοπεύεις εσύ να μου κάνεις για να χαρώ και τέτοια... Υπάρχουν 3 κατηγορίες:
1)Οι ξενέρωτες γκόμενες απαντάνε πάντα κάτι σε στυλ "Τι εννοείς; Θα βγάλω τα ρούχα μου εντελώς και θα σου χορέψω" κλπ. Αυτό είναι το 40% και κατά πάσα πιθανότητα ο φιρφιρίκος δεν θα ανυψωθεί καν. :tits2:

2)Οι πιο πονηρές αλλά έμπειρες απαντάνε συνήθως κάτι σε στυλ: "Θα σε καβλώσω μωρό μου, θα σε κάνω να τελειώσεις" κλπ. Αυτή η κατηγορία είναι το 50% και ανάλογα την γκόμενα, είτε θα σου τριφτεί είτε θα στο παίξει, αλλά πιθανότατα θα τελειώσεις και μετά θα πάει να πλύνει τα χέρια της από το σπέρμα σου. :cum:  :pipa2:

3) Η τρίτη κορυφαία κατηγορία είναι τα πουταναριά που κατ'εμέ είναι το απόλυτο value for money και είναι συνήθως 1-2 σε κάθε μαγαζί. Αναλόγως αν είσαι σχετικά μη εξωγηίνο τέρας και κάπως θελκτικός, στην ερώτηση τι θα κάνουμε μέσα θα σου απαντήσουν κάτι shocking σε στύλ: "Θα σου βάλω προφυλακτικό κρυφά και θα με πηδήξεις, θα χύσεις στα βυζιά/στα μούτρα μου, θα σου κάνω ό,τι θες" κλπ. Κατά κανόνα το συγκεκριμένο prive θα είναι 100ευρω.  :fuck2: :pipa3:  :zfuck:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και το κάνουν με 100; ή απλά το λένε;
 

afasia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές γκόμενες της προαναφερθείσας (1) κατηγορίας θα βρεί κανείς σε Rasputin, Alkatraz.
Γκόμενες αρκετές της (2) κατηγορίας θα βρει κανείς στις Mousses, Diamond Dolls.
Γκόμενες δε της κατηγορίας (3) θα βρεί κανείς -υπό προϋποθέσεις πάντα- σε Anatolia και Star Live.  :rockon:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Ως πεπειραμένος μακροχρόνια κωλομπαρόβιος έχω να πω άπειρα: Μου έχουν πάρει πίπες, έχω πηδήξει, έχουν παίξει ισπανικά cumshots, facials, ανατάξεις πέους από βίαιες παλινδρομήσεις, αλληλοαυνανισμοί δικοί μου και κωλομπαρούς ταυτόχρονα και γενικά τα πάντα!! Σε πρωτάρα (πρώτη μέρα στη δουλειά) έχω τύχει που της εξηγούσα τι κάνουν στα prive και γενικά τον έρωτα, τηλέφωνο έχω πάρει κι έχω βγει για καφέ με κωλομπαρού και μια φίλη της (!!) και γενικά όλα είναι πιθανότητες...

Από την άλλη μεριά, σε ποσοστό πλέον γύρω στο 40%, γιατί όσο περνάνε τα χρόνια αποκτάει κανείς πείρα φυσιογνωμιστική, οι prive χοροί είναι ένα άνευρο κρυανάλατο νερομπούλι χωρίς πολλές φορές το ματζαφλάρι να σηκώνεται καν. Οι δε απλοί χοροί δεν αξίζουν καν τον κόπο, εκτός αν είσαι παρθένος αφγανός απ'το βουνό και δεν έχεις πιάσει ποτέ γυναικείο κώλο.

Τώρα με την κρίση, που απο τα πρώτα που κόβει κάποιος είναι το πληρωμένο sex και οι κωλομπαροχορέυτριες ζήτημα να έχουν 2-3 prive την βραδιά, ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΟ VALUE FOR MONEY!! Το μυστικό είναι πάντα πριν τον χορό να το παίζει κανείς άσχετος και να προηγείται interview για το τι ακριβώς γίνεται μέσα, τι σκοπεύεις εσύ να μου κάνεις για να χαρώ και τέτοια... Υπάρχουν 3 κατηγορίες:
1)Οι ξενέρωτες γκόμενες απαντάνε πάντα κάτι σε στυλ "Τι εννοείς; Θα βγάλω τα ρούχα μου εντελώς και θα σου χορέψω" κλπ. Αυτό είναι το 40% και κατά πάσα πιθανότητα ο φιρφιρίκος δεν θα ανυψωθεί καν. :tits2:

2)Οι πιο πονηρές αλλά έμπειρες απαντάνε συνήθως κάτι σε στυλ: "Θα σε καβλώσω μωρό μου, θα σε κάνω να τελειώσεις" κλπ. Αυτή η κατηγορία είναι το 50% και ανάλογα την γκόμενα, είτε θα σου τριφτεί είτε θα στο παίξει, αλλά πιθανότατα θα τελειώσεις και μετά θα πάει να πλύνει τα χέρια της από το σπέρμα σου. :cum:  :pipa2:

3) Η τρίτη κορυφαία κατηγορία είναι τα πουταναριά που κατ'εμέ είναι το απόλυτο value for money και είναι συνήθως 1-2 σε κάθε μαγαζί. Αναλόγως αν είσαι σχετικά μη εξωγηίνο τέρας και κάπως θελκτικός, στην ερώτηση τι θα κάνουμε μέσα θα σου απαντήσουν κάτι shocking σε στύλ: "Θα σου βάλω προφυλακτικό κρυφά και θα με πηδήξεις, θα χύσεις στα βυζιά/στα μούτρα μου, θα σου κάνω ό,τι θες" κλπ. Κατά κανόνα το συγκεκριμένο prive θα είναι 100ευρω.  :fuck2: :pipa3:  :zfuck:
ισε δασκαλο μαθε με πολα κε ορεα πραματα

προσκινο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom