Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
εκει ηταν μασατζιδικο που το ειχαν βουλγαρες,τωρα το εχει αυτη η γερμανιδα και ειναι στουντιο οχι μασαζιδικο.ειχε και αλλη μια ξανθια πιο πιτσιρικα αλλα δεν ηξερε γρι ελληνικα και μου φανηκε ψιλοκρυοκωλη
 

ΑΓΓΕΛΟΣ(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Η ξανθιά πιτσιρίκα πρέπει να είναι η Υβετ που τώρα δουλεύει στο Βαρδάρη απέναντι από το ανορθόγραφο
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
γεια σε ολους!!!!!
αυτη η ντανιελα απο 9... τι λεει?
αν ξερει καποιος....
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είναι παλιά καραβάνα. Είναι πολύ βρόμικη, δεν πάω πια. Κανα δυο φορές πήγα. Μilf αλλά έχει ζαρώσει.Προσοχή παιδιά, μην τον χώνετε όπου να ναι...

Φιλικα...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κι εγώ είχα πάει πριν από κανένα χρόνο περίπου. Δεν ήξερα ότι δουλεύει ακόμη, και είχα ακούσει ότι είχε μετακινηθεί αλλού στο μεταξύ.

Πάντως αν και οπαδός των MILF και μπαζογαμιάς γενικά, με το που είδα την Ντανιέλα έκανα υποχώρηση από 'κει που ήρθα. Δεν θα την πρότεινα
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
εγω εχω πολυ καλη εντυπωση για την ντανιελα,εχω παει πολλες φορες στο παρελθον και πριν ερθει στο δωματιο παντα πλενεται και η περιποιηση πολυ καλη.συγκριτικα με καποιες αλλες ειναι πολυ καλυτερη για μενα,σε κανει να νιωθεις σαν να πας με τη γκομενα σου...(η μαλλον με τη θεια σου)
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
παιδια μηπως ξερετε που βρισκεται η χριστινα,μια ξανθια νταρντανα που δουλευε στην μοναστηριου απεναντι απο μια αντιπροσωπεια αυτοκινητων μαζι με τη θαλεια και κατι αλλες καβλες?
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
παιδια μηπως ξερετε που βρισκεται η χριστινα,μια ξανθια νταρντανα που δουλευε στην μοναστηριου απεναντι απο μια αντιπροσωπεια αυτοκινητων μαζι με τη θαλεια και κατι αλλες καβλες?
αν μαθεις κατι για την χριστινα θα σε παρακαλουσα πολυ να με ενημερωσεις και μενα... παντως (για να ξερεις) καποιοι απο εδω ξερουν. δεν λενε ομως... σε μενα τουλαχιστον. μπορει σε σενα    να πουν.
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
δεν υπαεχει λογος να το κραταν μυστικο,δηλαδη την θελουν μονο για παρτυ τους?λιγο δυσκολα να το πετυχουν...οποιος γνωριζει ας ενημερωσει γιατι ηταν τρελη καβλα η γκομενα.κατι εχω ακουσει οτι βρισκεται αγιων παντων αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Παλικάρια κι εγώ την ψαχνω τη Χριστινάρα! Τρομερό παιδί, που το χαιρόταν αυτό που έκανε. Έμαθα από την τσατσά της ότι κουράστηκε και είχε σταματήσει, αλλά δεν ξέρω τώρα τι κάνει. Όποιος μάθει ας μα; πει κι εμάς, εκτός κι αν θέλει να την παντρευτεί και τη θέλει παρθένα. Πλάκα κάνω. Ας μην την μπερδεύουμε πάντως με την άλλη Χριστίνα που δούλευε σε μασάδικο (120 κιλά) και δουλεύει τώρα Αγίων Πάντων. Καμία σχέση...   
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κι εγώ είχα πάει πριν από κανένα χρόνο περίπου. Δεν ήξερα ότι δουλεύει ακόμη, και είχα ακούσει ότι είχε μετακινηθεί αλλού στο μεταξύ.

Πάντως αν και οπαδός των MILF και μπαζογαμιάς γενικά, με το που είδα την Ντανιέλα έκανα υποχώρηση από 'κει που ήρθα. Δεν θα την πρότεινα
πρόεδρε αν την αυτοκριτική που κάνεις την έκαναν οι μισοί πρόεδροι της ομάδας (συμπεριλαμβανομένου και του τωρινού) θα είχαμε πάρει το CL μέχρι τώρα.
Τι το παλέυετε το θέμα; η κατάσταση είναι δύσκολη, δύσκολα σε εμπιστέυεται και κάποις από εδώ μέσα για να δώσει τηλ, οπότε σαν να ξαναγυρίσαμε στην προηγούμενη εποχή
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια η Ντανιελα μηπως είναι μια μελαχρινή ελληνο-βραζιλιάνα;;
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
μπαααα σαν ρωσιδοβουλγαρα...δυνατη πιπα.....
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
οκ σορρυ ρε παιδια!!
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
παντω επειδη απεχω λιγο καιρο παιζει κατι νεο?
 

tzini_thess

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γενικα απο γυναικες κατω στον βαρδαρη δεν εχει και τιποτα καλο...
πριν κανενα 6μηνο ειχε μια ψηλη ξανθια φορουσε μποτες καουμποικες...τρελο γαμησι η ατιμη! ξαναπηγα μηπως και την δω..αλλα τιποτα.
μια αλλη Γιαννα πιτσιρικα σχετικα βγηκα μαζι της και για ποτο αλλα πολυ δυνατο κομματι.
καμια μαυρουλα παιζει? να μας αλλαξει η τυχη?
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές της Θεσσαλονίκης! Ξέρει κανείς οι 'φοιτήτριες' που έχουν αγγελίες στον Αγγελιοχώρο αν είναι πραγματικές και, αν ναι, αν αξίζουν; Παρακάτω παραθέτω τις αγγελίες:
1) "ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ αισθητικής ακρως γοητευτική καστανόξανθη ζητά γνωριμία με κυριους αυθόρμητους για κάθε είδους αποδράσεις 697-713..."
2) "25ΧΡΟΝΗ φοιτήτρια γυμναστικής ακαδημίας ζητεί γνωριμία κυρίου από 30-40 ετών από Θεσ/νίκη 694-208..."
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε αυτές οι αγγελίες είναι από γραφεία γνωριμιών , μεγάλη μούφα...quote author=dthanos link=topic=1026.msg499651#msg499651 date=1209902972]
Γεια σας συναγωνιστές της Θεσσαλονίκης! Ξέρει κανείς οι 'φοιτήτριες' που έχουν αγγελίες στον Αγγελιοχώρο αν είναι πραγματικές και, αν ναι, αν αξίζουν; Παρακάτω παραθέτω τις αγγελίες:
1) "ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ αισθητικής ακρως γοητευτική καστανόξανθη ζητά γνωριμία με κυριους αυθόρμητους για κάθε είδους αποδράσεις 697-713..."
2) "25ΧΡΟΝΗ φοιτήτρια γυμναστικής ακαδημίας ζητεί γνωριμία κυρίου από 30-40 ετών από Θεσ/νίκη 694-208..."

[/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom