Νέα

Καφετεριες Μπαρ Κωλομπαρα στη Θεσσαλονικη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα level91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Καλησπερα παιδια,επειδη παρατηρω οτι πολλα μαγαζια πλεον στη Θεσσαλονικη το γυρισαν λιγο,ανοιξα αυτο το θεμα για ανταλλαγη αποψεων και πληροφοριων!
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Χθες περασα απο το παρκο της Πασσαλιδη στην Καλαμαρια και ειδα σε ενα μαγαζι που λεγεται ΑΡΕΝΑ δυο μιλφακια γυρω στα 40 να χαιδευονται και να καυλαντιζουν με τους παππουδες!Γνωριζει κανεις κατι!:helpplea::tn21:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.759
Πόντοι
4.895
Ορισμένοι είστε πραγματικοί κυνηγοί ρε πούστη μου...
Κόβει το μάτι σας.

Η μια η μιλφάρα το τούμπανο με τη σιλικόνη, τα στρινγκ και συνήθως χωρίς σουτιέν, είναι η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ.

Το οποίο αφεντικό της ρίχνει μερικά χρόνια, είναι και μέτριος, άρα παίζει να ήταν ο ΠΑΠΠΟΥΣ που ξερογλυφόταν.

Συμπέρασμα...το μαγαζί είναι τόσο κολόμπαρο, όσο και ο Ουζούνης το μπουγατσατζίδικο, 100 μέτρα μετά.
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Μ'αρέσει που ξέρεις και λεπτομέρειες,τι φοράει, με ποιον είναι παντρεμενή κλπ.όταν είδα το θέμα παραξενεύτηκα γιατί πήγαινα παλιά σε ενα μεζεδοπωλείο στο πάρκο της Πασσαλίδη και ήξερα οτι πιο άκυρο μέρος για κωλόμπαρο δεν υπάρχει γιατί εχει 2,3 καφετέριες και 2,3 φαγάδικα και παιδική χαρά,αλλά ειλικρινά τόσες φορές δεν είχα προσέξει καθόλου την συγκεκριμένη καφετέρια
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.759
Πόντοι
4.895
Μ'αρέσει που ξέρεις και λεπτομέρειες,τι φοράει, με ποιον είναι παντρεμενή κλπ.όταν είδα το θέμα παραξενεύτηκα γιατί πήγαινα παλιά σε ενα μεζεδοπωλείο στο πάρκο της Πασσαλίδη και ήξερα οτι πιο άκυρο μέρος για κωλόμπαρο δεν υπάρχει γιατί εχει 2,3 καφετέριες και 2,3 φαγάδικα και παιδική χαρά,αλλά ειλικρινά τόσες φορές δεν είχα προσέξει καθόλου την συγκεκριμένη καφετέρια
Για να ξερω ειτε:

1. Είμαι ο ιδιοκτήτης
2. Είμαι η γκόμενα
3. Συχνάζω στη γειτονιά

Μάλλον για το 2 με κόβω
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Γελατε μ***ς σημερα πηρα προσφορα!Μονη της μου ειπε οτι κανει εξτραδακι με ενα πενηνταρικο!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.759
Πόντοι
4.895

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
περασμα πριν καποιο καιρο απο το caramel
δε εχει πολλες οταν πηγα ηρθε μια μαυρη με ωραιο σωμα αλλα γενικως ηταν πιεστικη να της αγορασω και αλλο ποτο....ζητησα extra και μετα απο καποιους χορους με τα πολλα απλα μου την επαιξε...
τουλαχιστον η συνενοηση με τον ιδιοκτητη ηταν ευκολη
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Γελατε μ***ς σημερα πηρα προσφορα!Μονη της μου ειπε οτι κανει εξτραδακι με ενα πενηνταρικο!
Συγνώμη ρε μάστορα, έκατσες στο τραπέζι και ρώτησες τα καθέκαστα;
Ή στο είπε μόνη;
Λίγο δύσπιστος ειμαι.
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Έκατσα με έναν γνωστό και μου τη γνώρισε
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Ξεκαθαρίζω το αρένα δεν το ξέρω. Τα μέρη τα ξέρω όμως στην περιοχή. Και παλαιότερα αν θυμάστε υπήρχε απέναντι από τον Μίλτο το ζαχαροπλαστείο δίπλα στη Ρόμα πίτσα περίπου το παλιό μαγαζί του Τζώρτζογλου που λένε, Premier το θυμήθηκα! ΔΕΝ ήταν κωλόμπαρο, αλλά γινόταν καλό παιχνίδι γιατί είχε κάτι παντρεμένες που ψαχνόντουσαν , κάτι χωρισμένες επίσης, πολλά παράνομα ζευγαράκια πήγαιναν εκεί γιατί το μαγαζί ήταν καβάτζα. Οι barwomen ήταν πρόθυμες κι ομιλητικές για να κεράσεις κανένα ποτό και να πιεις κι εσύ για να κάνει κατανάλωση το μαγαζί, και μόνο αυτό άλλα σε καμία περίπτωση δεν υπήρχε κάτι άλλο που να σχετίζεται το μαγαζί. Όμως μπορούσες μόνος σου με την μαγκιά σου και κανένα ποτό όπως θα κερνούσες σε οποιαδήποτε γκόμενα σε οποιοδήποτε μαγαζί να φας εκεί μέσα είτε barwoman είτε πελάτισα. Όχι όμως κέρνα ποτό ή δώσε κανένα ψιλό για παρακάτω. Καμία σχέση. Απαραίτητη προυπόθεση να σε γουστάρει η γκόμενα αυτό. Κι αντε κερνούσες ένα ποτό έτσι για την γνωριμία να πιάσεις κουβέντα, αν γούσταρε δεν χρειαζόταν κάτι άλλο πέρα απο αυτό.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Μ'αρέσει που ξέρεις και λεπτομέρειες,τι φοράει, με ποιον είναι παντρεμενή κλπ.όταν είδα το θέμα παραξενεύτηκα γιατί πήγαινα παλιά σε ενα μεζεδοπωλείο στο πάρκο της Πασσαλίδη και ήξερα οτι πιο άκυρο μέρος για κωλόμπαρο δεν υπάρχει γιατί εχει 2,3 καφετέριες και 2,3 φαγάδικα και παιδική χαρά,αλλά ειλικρινά τόσες φορές δεν είχα προσέξει καθόλου την συγκεκριμένη καφετέρια
αδερφε εχει 1 πουτσομεζε στο diamonds στα μετρα σου , οχι την Νικολ την χαζη απο την Χαλιδικη , μια με τατουαζ στα πλευρα μελαχροινακι σκετο γλυφητζουρι
 

terastia_kampanelia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ενδιαφερομαι και γω για παραδοσιακο παλιο κωλομπαρο στην περιοχη της Θεσσαλονικης. Να ερχεται το μιλφακι και να σου γαργαλευει τα παπαρια. Οποιος ξερει κατι ας δωσει τα φωτα του.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Έχει πολλά και διάφορα
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
αδερφε εχει 1 πουτσομεζε στο diamonds στα μετρα σου , οχι την Νικολ την χαζη απο την Χαλιδικη , μια με τατουαζ στα πλευρα μελαχροινακι σκετο γλυφητζουρι
Καλός Τσαπουμεζες......δεν λέω τπτ άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom