Νέα

Jhenifer TS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EasyRider2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πολή φούτσα ρε παιδιά η κυρία!
Μούναρος!!!
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
File eazy pistevo na mhn pareksigithikan ta dikamou legamena . To proothite me telitses htan oti ths proothis son kolo !!!! oti ths gamas dhladh , kai kala kanh ama ths gnorizh prosopika !!!!! Th zhlevete !!!!
 
OP
OP
E

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
κανενα θεμα παιδεια εχω προτηνει στον ανθρωπο που λεει οτι ξερει ποιος ειμαι αλλα δινει λαθος στοιχεια να βρεθουμε απο κοντα για να το λυξουμε το θεμα τη πεμπτη η τη παρασκευη για να δει οτι εχω δικιο σε αυτα που γραφω και οτι δεν ντρεπομαι να δει καποιος ποιος ειμαι απλα
δεν θελω να αναφερω τη γενικη ταυτοτητα μου στο φορουμ.

εαν κλειστει το ραντεβου και δεν ερθει δεν θα με πειραξει.
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Να χανε τα forum μπαρες
να μην μπαινουν οι παπαρες...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΨΕΜΑΤΑ
Α:ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ
Β:ΝΑ ΣΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΛΙΓΟ?

  Α Π Α Ι Χ Τ Ο  !!!
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την επισκευτηκα καιγω καλο κοματι νταρντανα θαλεγα μετα κλασικα βραζιλιανικα οπισθια-βιζια, το μαλι οντος ειναι κατι απο ιπερβολικο εκσεσιον-περουκα !!??? στα δοντια εχει σηδερακια κ απεφιγα τα πολλα φιλια, η στησητης δεν ηταν τελια αλλα εχει καλο προς μεγαλο εργαλιο, αρχικα πιρα την μιση ωρα 100 ευρο + 50 για να χυση και εκεινη 150 σηνολο αλλα επιδη εχισα προτος της ειπα νατο ακιροσουμε κ μου εδοσε τα 50 πισω, τα αγγλικατης ειναι μετρια αλλα σινενοισε , μουπε οτι ο πατεραστης ειναι απο βραζιλια κ η μανατης ιταλιδα , στης φοτο παντος θημηζη λαδιμποη ( κσερο χοτι γλεντιμποι  :fuck1:  )
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Την επισκευτηκα καιγω καλο κοματι νταρντανα θαλεγα μετα κλασικα βραζιλιανικα οπισθια-βιζια, το μαλι οντος ειναι κατι απο ιπερβολικο εκσεσιον-περουκα !!??? στα δοντια εχει σηδερακια κ απεφιγα τα πολλα φιλια, η στησητης δεν ηταν τελια αλλα εχει καλο προς μεγαλο εργαλιο, αρχικα πιρα την μιση ωρα 100 ευρο + 50 για να χυση και εκεινη 150 σηνολο αλλα επιδη εχισα προτος της ειπα νατο ακιροσουμε κ μου εδοσε τα 50 πισω, τα αγγλικατης ειναι μετρια αλλα σινενοισε , μουπε οτι ο πατεραστης ειναι απο βραζιλια κ η μανατης ιταλιδα , στης φοτο παντος θημηζη λαδιμποη ( κσερο χοτι γλεντιμποι  :fuck1:  )


Πάντα τέτοια!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
την είδα στο διαμέρισμα στο νέο κόσμο, στο σαλόνι, πριν να μπω στο δωμάτιο και συμπλεχτώ με την μονίκ. Είναι κατάξανθη και αν και ήταν άβαφη είναι πολύ εντυπωσιακή η πουτάνα !
 

Jhenifer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
how dare greek smelly!! me I big star in brazil all greeks dirty legs small dicks!! take my photo off no right to talk for me in brazil all big cocks super sexy body you here eat souvlaki big fat agly me no come back!!! bastardos gregos seu pinto é tão pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

πώς τολμούν Έλληνες δύσοσμο! εγώ μεγάλο αστέρι της Βραζιλίας όλοι οι Έλληνες βρώμικα πόδια μικρή ψωλές! να λάβει μια φωτογραφία μου από κανένα δικαίωμα να μιλήσει για μένα στη Βραζιλία όλα τα μεγάλα πέη σούπερ σέξι σώμα τρώτε εδώ σουβλάκι μεγάλο λίπος agly δεν μου έρχονται πίσω! bastardos Γρέγου Seu Pinto é tao Pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
how dare greek smelly!! me I big star in brazil all greeks dirty legs small dicks!! take my photo off no right to talk for me in brazil all big cocks super sexy body you here eat souvlaki big fat agly me no come back!!! bastardos gregos seu pinto é tão pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

πώς τολμούν Έλληνες δύσοσμο! εγώ μεγάλο αστέρι της Βραζιλίας όλοι οι Έλληνες βρώμικα πόδια μικρή ψωλές! να λάβει μια φωτογραφία μου από κανένα δικαίωμα να μιλήσει για μένα στη Βραζιλία όλα τα μεγάλα πέη σούπερ σέξι σώμα τρώτε εδώ σουβλάκι μεγάλο λίπος agly δεν μου έρχονται πίσω! bastardos Γρέγου Seu Pinto é tao Pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee




ώστε ρε Μπάμπη δεν θα ξανάρθεις....κρίμα και ήθελα να σου δώσω δουλειά, να μου σοβατίσεις ένα τοίχο....αλλά πάλι ρε Μπάμπη γιατί η τρικυμία εν κρανίω;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
how dare greek smelly!! me I big star in brazil all greeks dirty legs small dicks!! take my photo off no right to talk for me in brazil all big cocks super sexy body you here eat souvlaki big fat agly me no come back!!! bastardos gregos seu pinto é tão pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

πώς τολμούν Έλληνες δύσοσμο! εγώ μεγάλο αστέρι της Βραζιλίας όλοι οι Έλληνες βρώμικα πόδια μικρή ψωλές! να λάβει μια φωτογραφία μου από κανένα δικαίωμα να μιλήσει για μένα στη Βραζιλία όλα τα μεγάλα πέη σούπερ σέξι σώμα τρώτε εδώ σουβλάκι μεγάλο λίπος agly δεν μου έρχονται πίσω! bastardos Γρέγου Seu Pinto é tao Pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee


we write you on our dick. we shit ourseleves if you come back or not. go to the good and write to us
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
how dare greek smelly!! me I big star in brazil all greeks dirty legs small dicks!! take my photo off no right to talk for me in brazil all big cocks super sexy body you here eat souvlaki big fat agly me no come back!!! bastardos gregos seu pinto é tão pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

[size=16pt]I understand you can not pay the tickets in return!
Do not worry you!
I can help you.
I found a good job for you.
You can wash my @ @ and my feet with your lips, to clean the toilet down stairs and 10 big wheels of my car.
I pay well for you!
$ 1.5  / hour each time.
In Brazil to pay you for such jobs $ 1 / hour and put all blacks thick finger in your ass.
So now you're a poor gay.
[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
[size=16pt]I understand you can not pay the tickets in return!
Do not worry you!
I can help you.
I found a good job for you.
You can wash my @ @ and my feet with your lips, to clean the toilet down stairs and 10 big wheels of my car.
I pay well for you!
$ 1.5  / hour each time.
In Brazil to pay you for such jobs $ 1 / hour and put all blacks thick finger in your ass.
So now you're a poor gay.
[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



μου φαίνεται πως ψάχνεις καθαρίστρια. πάντως είναι λυπηρό τέτοιο ανθρώπινο κατάντημα, α ρε Μπάμπη που κατάντησες.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
how dare greek smelly!! me I big star in brazil all greeks dirty legs small dicks!! take my photo off no right to talk for me in brazil all big cocks super sexy body you here eat souvlaki big fat agly me no come back!!! bastardos gregos seu pinto é tão pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

πώς τολμούν Έλληνες δύσοσμο! εγώ μεγάλο αστέρι της Βραζιλίας όλοι οι Έλληνες βρώμικα πόδια μικρή ψωλές! να λάβει μια φωτογραφία μου από κανένα δικαίωμα να μιλήσει για μένα στη Βραζιλία όλα τα μεγάλα πέη σούπερ σέξι σώμα τρώτε εδώ σουβλάκι μεγάλο λίπος agly δεν μου έρχονται πίσω! bastardos Γρέγου Seu Pinto é tao Pequeno aiiiiiiiiiiiiieeee

γιατί τόση φρίκη ρε παιδιά;; έχασα κανένα επεισόδιο;;; :think:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ε ρε πούστη μου, έρχονται, μας τα παίρνουν και όταν είναι να φύγουν μας την λένε και από πάνω. :headbang:
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
φιλαρες την πηρα σημερα το μεσημερι... καλο κομματι πραγματικα... τελιες αναλογιες... πολυ καλη... περασα καλα.... στο προσωπο ειναι σαφως πιο καλυτερη απο κοντα...πιο γλυκια.... εργαλειο καλο.... 100ευρωπουλα.....την προτεινω....αυτα....
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Αξιοσημειώτη τελικά η παντελής έλλειψη παδείας από τις ορδές των βραζιλιανοτράβελων που κατακλύζουν εσχάτως τη χώρα μας.
Σχεδόν καμμία τους δεν μιλάει αγγλικά και αυτές που υποτίθεται ότι γνωρίζουν κάποια αγγλικά 5 κουβεντούλες κλισέ χρησιμοποιούν.
Άσε που έχω μια υπόννοια ότι ούτε καν τη μητρική τους γλώσσα μπορεί να μην είναι σε θέση να χειριστούν σωστά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom