Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Ευχαριστω πολυ...
Ο λογος που θελω να ειναι ενσωματωμενοι οι υποτιτλοι ειναι γιατι θελω να τα δω στην τηλεοραση μου με usb και δεν μπορουν να παιξουν οι υποτιτλοι αν δεν ειναι ενσωματωμενοι!


συνέδεσε το λαπτοπ με hdmi στη τηλεόραση και βάλε το να παίζει απο κάποιο player στο οποίο παίζουν οι υπότιτλοι
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
συνέδεσε το λαπτοπ με hdmi στη τηλεόραση και βάλε το να παίζει απο κάποιο player στο οποίο παίζουν οι υπότιτλοι

Τον ξερω αυτο τον τροπο αλλα δεν εχω λαπτοπ για να το κανω, και ο υπολογιστης μου ειναι αρκετα μακρια απο την τηλεοραση...  Τι να κανουμε ομως... Δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα... Θα τα δω απο τον υπολογιστη αναγκαστικα....
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
απλά λιγότερο εντυπωσιακός αυτός ο κύκλος σε σχέση με τους άλλους...
 

giannis19750

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ...
Ο λογος που θελω να ειναι ενσωματωμενοι οι υποτιτλοι ειναι γιατι θελω να τα δω στην τηλεοραση μου με usb και δεν μπορουν να παιξουν οι υποτιτλοι αν δεν ειναι ενσωματωμενοι!

Καλησπερα κατέβασε τους υπότιτλους που τρέχουν σωστά και μετά άνοιξε τους με το word pad σημειωματάριο και κάνε τους save as και εκεί που λέει τύπος αρχείου επέλεξε ansi. Μετά κάνε ένα rename to αρχείο των υπό τίτλων όπως ειναι ακριβώς του video ( Rename to video copy το όνομα και rename το αρχείο των υπό τίτλων και paste και είσαι έτοιμος απλά τα αντιγραφείς και τα δυο στο φλασάκι και βλέπεις με υπότιτλους !!

 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
απλά λιγότερο εντυπωσιακός αυτός ο κύκλος σε σχέση με τους άλλους...
Δεν ξερω αν ειναι λιγοτερο εντυπωσιακός, γιατι εχω δει μονο τον πρωτο κυκλο, αλλα τα δυο πρωτα επισοδεια του 5ου που εχω δει ψιλοκαλα ειναι, απλα το εχουν αλλαξει πολυ σε σχεση με τα βιβλια. Προς το χειροτερο κατα τη γνωμη μου. Καταλαβαινω οτι καποια πραγματα ειναι λιγο δυσκολο να βγουν στη σειρα αλλα η αληθεια ειναι οτι αν εχεις διαβασει τα βιβλια η σειρα ειναι λιγο νεροβραστη
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
αν ειναι avi κανεις αυτο ...
καταβαζεις το επεισοδιο και υποτιτλους!
μετα χρησιμοποιεις το avirecomp



για mp4
θες αλλο εργαλειο...


Ευχαριστω πολυ...
Ο λογος που θελω να ειναι ενσωματωμενοι οι υποτιτλοι ειναι γιατι θελω να τα δω στην τηλεοραση μου με usb και δεν μπορουν να παιξουν οι υποτιτλοι αν δεν ειναι ενσωματωμενοι!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες πως την πατησε ετσι ο νανος?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Δεν ξερω αν ειναι λιγοτερο εντυπωσιακός, γιατι εχω δει μονο τον πρωτο κυκλο, αλλα τα δυο πρωτα επισοδεια του 5ου που εχω δει ψιλοκαλα ειναι, απλα το εχουν αλλαξει πολυ σε σχεση με τα βιβλια. Προς το χειροτερο κατα τη γνωμη μου. Καταλαβαινω οτι καποια πραγματα ειναι λιγο δυσκολο να βγουν στη σειρα αλλα η αληθεια ειναι οτι αν εχεις διαβασει τα βιβλια η σειρα ειναι λιγο νεροβραστη

α ωραία κάποιος που έχει διαβάσει τα βιβλία..  :cheesy:
τελικά γιατί κεράτωσε η άλλη τον νανό ?
ήταν από την αρχή στημένο από τον γέρο ?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
α ωραία κάποιος που έχει διαβάσει τα βιβλία..  :cheesy:
τελικά γιατί κεράτωσε η άλλη τον νανό ?
ήταν από την αρχή στημένο από τον γέρο ?
ρωτας γιατι κερατωσε το νανο μια πουτάνα;  :grin:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Ε ενταξει εδειχνε πως κατι αισθανοταν για τον κοντο....αλλα το χαρηκα το τελος της/τους.
δεν εχω δει η σειρα πως παρουσιαζει τη σκηνη αυτη, αλλα στο βιβλίο δε υπαρχει καποιο υπονοουμενο οτι πηδιοταν καιρο με το γερο, απλα αυτος μπηκε μεσα και την βρηκε εκει. Μπορει ο γερος να την πηδαγε για πρωτη φορα, μπορει να την πηδαγε καιρο και να μαθαινε και μυστικα απάυτην για το νανο. δεν ξεκαθαρίζεται στο βιβλιο αυτό. το πιο πιθανο ειναι οτι του γερου του γυαλισε και απλα τη πηδαγε για πρωτη φορα ή και αλλες...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν εχω δει η σειρα πως παρουσιαζει τη σκηνη αυτη, αλλα στο βιβλίο δε υπαρχει καποιο υπονοουμενο οτι πηδιοταν καιρο με το γερο, απλα αυτος μπηκε μεσα και την βρηκε εκει. Μπορει ο γερος να την πηδαγε για πρωτη φορα, μπορει να την πηδαγε καιρο και να μαθαινε και μυστικα απάυτην για το νανο. δεν ξεκαθαρίζεται στο βιβλιο αυτό. το πιο πιθανο ειναι οτι του γερου του γυαλισε και απλα τη πηδαγε για πρωτη φορα ή και αλλες...
To ιδιο και στην σειρα. Φαινοταν πως υποστιριζε και εκτιμουσε τον νανο. Το οτι πηγε με το γερο ξαφνιασε πολλους με την μονη διαφορα που ισως δειχνει οτι την πηδαγε απο την αρχη για αυτο και δεν την κρεμασε οπως την προηγουμενη πορνη που τα ειχε με τον νανο οταν την καρφωσε η στριγγλα αδερφη του ειναι η σκηνη που μπαινει στο δωματιο ο νανος και η πορνη τον καλουσε με γλυκολογα..επειδη νομιζε πως γυρισε ο γερος απο το χεσιμο.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
To ιδιο και στην σειρα. Φαινοταν πως υποστιριζε και εκτιμουσε τον νανο. Το οτι πηγε με το γερο ξαφνιασε πολλους με την μονη διαφορα που ισως δειχνει οτι την πηδαγε απο την αρχη για αυτο και δεν την κρεμασε οπως την προηγουμενη πορνη που τα ειχε με τον νανο οταν την καρφωσε η στριγγλα αδερφη του ειναι η σκηνη που μπαινει στο δωματιο ο νανος και η πορνη τον καλουσε με γλυκολογα..επειδη νομιζε πως γυρισε ο γερος απο το χεσιμο.
στο βιβλίο αν θυμαμε καλά οταν μπηκε μέσα αυτή κοιμόταν. Έχεις διαβασει τα βιβλία;
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Oχι και ενα σου πω την αληθεια απο τον ΣΚΑΙ εμαθα για την σειρα.
Εγω απο ενα φιλο πριν 3 χρόνια. Είδα τον πρώτο κύκλο, εφαγα τρελο σκάλωμα και από τότε διάβασα όλα τα βιβλία, που εγω γενικά ψιλοβαρίεμαι να διαβάζω. Αστο φίλε, άλλη αισθηση τα βιβλία! Ο Martin είναι τρομερος στο γραψιμο. Υπάρχουν πολλα που θα ανακαλύψεις και δεν υπάρχουν στη σειρά. Για παράδειγμα στο τέλος του 3ου βιβλιου υπάρχει μια απο τις πιο συγκλονιστικές σκηνές που την έχουν κόψει από τη σειρα!! Βουρ στο διάβασμα μη το καθυστερείς καθόλου...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εγω απο ενα φιλο πριν 3 χρόνια. Είδα τον πρώτο κύκλο, εφαγα τρελο σκάλωμα και από τότε διάβασα όλα τα βιβλία, που εγω γενικά ψιλοβαρίεμαι να διαβάζω. Αστο φίλε, άλλη αισθηση τα βιβλία! Ο Martin είναι τρομερος στο γραψιμο. Υπάρχουν πολλα που θα ανακαλύψεις και δεν υπάρχουν στη σειρά. Για παράδειγμα στο τέλος του 3ου βιβλιου υπάρχει μια απο τις πιο συγκλονιστικές σκηνές που την έχουν κόψει από τη σειρα!! Βουρ στο διάβασμα μη το καθυστερείς καθόλου...
Nαι το ξερω αυτο. Περιμενω να βρεθω με τον φιλο να μου τα δωσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom