Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 586K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Φίλε μου τίποτα δεν παίζει στο Ηράκλειο. Έτσι μου έρχετε να ανοίξω εγώ κανα μπου, με τόση ζήτηση που έχει το Ηράκλειο και τόση λίγη προσφορά.
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
μετα το πασχα και την ανασταση... τι θα γινει? θα κανουμε και μεις ανασταση εδω στο Ηρακλειο? Τι γινεται?Κανεις δεν κυκλοφορει να μας ενημερωνει και εμας ?Αηνικολιωτη ποιες παιζουν αυτον τον καιρο?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
200 ευρω για πίπα με προφυλακτικό :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Τα σπίτια στο λιμάνι κλείσανε και τα 2? Δυο φορές έκανα τσάρκα και τις δυο κλειστά .....απο το κακό στο χειρότερο πάμε.....
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
εκει απλα δεν μπορεις να πας φατσα καρτα ολο το ηρακλειο ειδικα απογευματινη ωρα
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
εχουμε κανα νεοτερο ποιες κοπελες ειναι στην αηνικολιωτη?
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασμα χτες το βράδυ απο τα σπίτια στην σκορδυλων το αριστερό κλειστό και στο δεξιό κλασικά η Μανουελα η οποία είναι μόνη της εκεί μιας και η Αμαλία την έκανε για άλλα μέρη στην ερώτηση μου για το αν αναμένετε νέα άφιξη έλαβα την απάντηση άγνωστο αν θα έρθει άλλη για αυτό το λογο μια μέρα κλειστά μια ανοιχτά .....παίζει κάτι αλλο στην πόλη μπορεί κάποιος με pm να μου πει που είναι ο παππούς η κάποια άλλη καβατζα?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Μετά από πάρα πολύ καιρό απουσίας γράφω και πάλι για το γνωστό παράπονο...Ένα χρόνο και κάτι απουσίας από τα στέκια με ελάχιστες επισκέψεις λόγω του ότι είμαι μαζί με ένα σωστό άνθρωπο επιτέλους. Ξεσκαλίζω τα τηλέφωνά μου γιατί παιδικός φίλος παντρεύεται και μου ανέθεσε το μπάτσελορ...Πρίν κανένα εξάμηνο ξεκινάω τα τηλέφωνα...Όλοι με ακούνε με χαρά που ξαναγύρισα στον αγώνα και όλοι πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Το αίτημα; 2 κοπέλες για περίπου 5 ώρες. Τώρα που πλησιάζουν οι μέρες όλοι ξαφνικά δε μπορούν και δεν εμπιστεύονται να μου αφήσουν κοπέλες μόνες τους, ενώ παλιότερα είχα εξυπηρετήσει άπειρες φορές αφού μου λέγανε τα 'αφεντικά' μιας που πας κέντρο δεν τις κατεβάζεις; Δεν τις παίρνεις για ένα καφέ; Μην τα πολυλογώ, γνωστός που έχει φάει πολλά από εμένα μου λέει για πάρτυ σου 500 η ώρα η κάθε κοπέλα συν τα ταξί (!!!) δηλαδή 5000 ευρώ για 5 ώρες οι 2 κοπέλες. Υπόψιν το πάρτυ ξεκαθαρισμένα θα απαρτιζόταν από 6 άτομα όχι κανένα λόχο!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Στη μύκονο θα το κανετε το πάρτυ???? :2funny: :2funny: :2funny:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Σε μια ενοικιαζόμενη βιλίτσα στη Χερσόνησο, 20 λεπτά από την πόλη...
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Περασμα απο Ριτσα την προηγουμενη εβδομαδα...

Εχουν φυγει ολες που τουλαχιστον αρεσαν εμενα..εχει ερθει ενα μελαχρινο μικρο..αλλα δεν το προλαβα γιατι το ειχε αλλος συναγωνιστης...

Η μονη που αξιζει παντως ειναι η ρενα η βουλγαρα...αλλα δεν παει καθε μερα μου ειπαν...επισης μου ειπαν για ενα μαγαζι στην κνωσσου...αρια ή καπως ετσι...δεν ξερω αν γνωριζει κανεις τιποτα..

Στην Αλεξανδρουπολεως τιποτα καλο??
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Περασμα απο Ριτσα την προηγουμενη εβδομαδα...

Εχουν φυγει ολες που τουλαχιστον αρεσαν εμενα..εχει ερθει ενα μελαχρινο μικρο..αλλα δεν το προλαβα γιατι το ειχε αλλος συναγωνιστης...

Η μονη που αξιζει παντως ειναι η ρενα η βουλγαρα...αλλα δεν παει καθε μερα μου ειπαν...επισης μου ειπαν για ενα μαγαζι στην κνωσσου...αρια ή καπως ετσι...δεν ξερω αν γνωριζει κανεις τιποτα..

Στην Αλεξανδρουπολεως τιποτα καλο??
Σε λαθος θρεντ εισαι μεγαλε,αυτα που λες ειναι κωλόμπαρα.
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ειμαι σε λαθος θρεντ αλλα η ερωτηση μου ηταν για το μπουρδελο στην Αλεξανδρουπολεως (σχετικο νομιζω!!)

και επειδη ειχα παει Ριτσα ειπα να κανω και μια ενημερωση σε τυχον συναγωνιστες που ενδιαφερονται!!

αυτα.....και καλο απογευμα!
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Ξέρει κανένας τι παίζει με την Άννα Μαρία που βρίσκεται στην Αμμουδάρα με αγγελία στις Κρητικές και τηλ που τελειώνει σε 335; Μου είπε για 50 ευρώ φουλ πρόγραμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom