Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

kaulas788

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
37
Like
2
Πόντοι
0
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΜΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΙΝΗ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 2 ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ.....ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ??
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΜΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΙΝΗ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 2 ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ.....ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ??
Ρε Pouliko ουτε για καφε δε σε αφηνει η γυναικα σου να πας,πω πω αδερφακι μου,τουλαχιστον πήρες καλή προίκα?????
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οι παντοφλακηδες κατεστερεψαν την Ελλαδα  :grin:
 

max1muz

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0

  Καλησπέρα σε όλους

Μια μικρή ενημέρωση για τους παλιούς του χώρου....η πάλε ποτέ Εμμανουέλα της Χανιόπορτας είναι στην Πάτρα, με δικό της πλέον studio και με το όνομα Nάντια.

Οι υπηρεσίες είναι πλέον περισσότερες, αν και τα χρόνια δεν είναι λίγα που έχουν περάσει εξακολουθεί να είναι αστέρι και να γουστάρει αυτό που κάνει....όποιος λοιπόν βρεθεί από τα μέρη εκείνα ίσως αξίζει ένα flash back.......
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ειναι κοντα στα αλλα μπουρδελα της Πατρας αυτο εκει κοντα στην ψαροσκαλα γτ εχω δεκα χρονια να παω.Αυτο που ηταν πανω στην παραλιακη εφερνε ωραια πουτανακια...
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
847
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
Ρε φιλέ τι γαμησια είχαμε ρίξει με την Εμμανουέλα όταν ήμουν φοιτητής στο Ηράκλειο!!! :erection: :knockinb: τρομερό Μωρο και με καλές υπηρεσίες!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Για πόσα χρονια πισω μιλας αδερφέ;τι να σας πω ρε παιδια,περασα την προηγουμενη βδομάδα απο αυτην την σελινα που εχει ερθει πρόσφατα.Ούτε ζέστη,ούτε κρυο.Μια θειτσα πολύ περιποιημενη μεν,γυρω στα σαρανταφευγα,πενηντα παρα κατι με αυτο το βλαχαδερο στρογγυλο προσωπο που εχουν ορισμενες ανατολικές.Πειραγμενες τεζα οι φωτό απο τα στουντιο της Αθηνας,ειναι τουλαχιστον 20-25 κιλά πανω.Νταρντανα με πολλα πιασηματα δηλ. οι οποία αποκλειετε να στεκετε απεναντι σε στουντιοκοριτσα της Αθηνας.Γι' αυτο το 'χει ριξει στη γυρα μαλλον...Απο υπηρεσιες τωρα θα ξεκινησω απο το σαλοναρισμα στο οποίο γκρινιαξε λιγο στην υπηρεσια για να βγεί(του στυλ,τετοια ντιβα,με ξερουν ολοι)αλλα τελικα βγηκε χαμογελαστη κ με ναζι και σε συνδιασμο με τις διθυραμβικες κριτικες,με εψησε να μπω.Στα του αγωνα 1 λεπτο σοσιαλ,1 λεπτο φιλια στο σωμα,μου εδωσε τις σιλικονατες μεν,βυζαρες δε να παιξω για 5-10 δευτερολεπτα.Μια υποψια ισπανικής,περασμα ελαστικου και τρομπόνι καλο λιγο χερι,λιγο μονοτονο στην αρχη αλλα μετα ξεκινησε deepthroat πολυ καλα.Την αφησα λιγη ωρα και μετα την προετρεψα να παιξει κ με τις μπαλες.Γκρινιαξε λιγο αλλα το εκανε.Υστερα ανεβηκε απο πανω και καταλαβα οτι αυτη ειναι η καλυτερη της σταση.Ειναι στενη για τα κυβικα της και την προυπηρεσια της με πολυ καλη αισθηση.Ακολουθησαν αλλες δυο στασεις και δεν γκρινιαξε για τον χρονο.Οπότε εγω την καταλογιζω στα vfm στα 30 ευρώ,απο κει και πανω θεωρω οτι ειναι υπερκοστολόγηση.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για πόσα χρονια πισω μιλας αδερφέ;τι να σας πω ρε παιδια,περασα την προηγουμενη βδομάδα απο αυτην την σελινα που εχει ερθει πρόσφατα.Ούτε ζέστη,ούτε κρυο.Μια θειτσα πολύ περιποιημενη μεν,γυρω στα σαρανταφευγα,πενηντα παρα κατι με αυτο το βλαχαδερο στρογγυλο προσωπο που εχουν ορισμενες ανατολικές.Πειραγμενες τεζα οι φωτό απο τα στουντιο της Αθηνας,ειναι τουλαχιστον 20-25 κιλά πανω.Νταρντανα με πολλα πιασηματα δηλ. οι οποία αποκλειετε να στεκετε απεναντι σε στουντιοκοριτσα της Αθηνας.Γι' αυτο το 'χει ριξει στη γυρα μαλλον...Απο υπηρεσιες τωρα θα ξεκινησω απο το σαλοναρισμα στο οποίο γκρινιαξε λιγο στην υπηρεσια για να βγεί(του στυλ,τετοια ντιβα,με ξερουν ολοι)αλλα τελικα βγηκε χαμογελαστη κ με ναζι και σε συνδιασμο με τις διθυραμβικες κριτικες,με εψησε να μπω.Στα του αγωνα 1 λεπτο σοσιαλ,1 λεπτο φιλια στο σωμα,μου εδωσε τις σιλικονατες μεν,βυζαρες δε να παιξω για 5-10 δευτερολεπτα.Μια υποψια ισπανικής,περασμα ελαστικου και τρομπόνι καλο λιγο χερι,λιγο μονοτονο στην αρχη αλλα μετα ξεκινησε deepthroat πολυ καλα.Την αφησα λιγη ωρα και μετα την προετρεψα να παιξει κ με τις μπαλες.Γκρινιαξε λιγο αλλα το εκανε.Υστερα ανεβηκε απο πανω και καταλαβα οτι αυτη ειναι η καλυτερη της σταση.Ειναι στενη για τα κυβικα της και την προυπηρεσια της με πολυ καλη αισθηση.Ακολουθησαν αλλες δυο στασεις και δεν γκρινιαξε για τον χρονο.Οπότε εγω την καταλογιζω στα vfm στα 30 ευρώ,απο κει και πανω θεωρω οτι ειναι υπερκοστολόγηση.
Ελα χυστη!
Την Εμμανουέλα την πιτσίλαγα πριν 8-9 χρόνια.  Τρελό σέρβις, εχει γραψει χρυση ιστορια στις πουτσες της Κρητης.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ελα χυστη!
Την Εμμανουέλα την πιτσίλαγα πριν 8-9 χρόνια.  Τρελό σέρβις, εχει γραψει χρυση ιστορια στις πουτσες της Κρητης.
Χαχαχαχαχαχα ελα ρε ακορεστε,όποια πουτανόπετρα και να σηκωσω στην Κρητη,απο κατω εισαι...Μαλλον δεν την προλαβα εγω,περασε ποτε απο παππου????
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Επισκεψη στην Σελινα!

Οπως την περιμενα... ψηλη... καβλα!!!Και με κατι βυζαρες!!!

Πηρα το πακετακι των 40 ευρω... Μπηκε μεσα... αρχισε τα τριψιματα... αρχισα εγω τα χουφωτματα...λιγο απο ισπανικο με τον πουτσο μου αναμεσα στις βυζαρες της. Στην συνεχεια πιπωμα απολαυση με deep throat και γλυψιμο στις μπαλες. Της ετριψα και λιγο το μουνακι αλλα μεχρι εκει... για τα περετερω... συν 20 ευρω μου ειπε...χεχε...Μετα καβαλημα... συνεχεια με 3-4 στασεις και μετα χυσιμο... ηθελα να την χυσω στα βυζια αλλα δεν προλαβα..

Παιζει μια-μια με την συλβια... αλλο στανταρακι... αν και δεν βλεπω να το εχει σχολιασει κανεις εδω προς το παρον... αυτα...
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
ξερουμε βαρδιες των κοριτσιων στο μαγαζι της Χανιωπορτας? η Συλβια ποτε ειναι εκει?
 

present

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές για διάφορους λόγους αποφεύγω τα μπορδέλα έχετε να προτείνετε κάνα call girl με δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
ξερουμε βαρδιες των κοριτσιων στο μαγαζι της Χανιωπορτας? η Συλβια ποτε ειναι εκει?
Ξεκινάνε στις 10 το πρωί και σχολάνε αργα 3-4 τα ξημερώματα.Κάθε μερα εχει βαρδια μια κοπέλα και πανε εναλλάξ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Χαχαχαχαχαχα ελα ρε ακορεστε,όποια πουτανόπετρα και να σηκωσω στην Κρητη,απο κατω εισαι...Μαλλον δεν την προλαβα εγω,περασε ποτε απο παππου????
Δεν ξερω, ητανε στανταρακι για μερικα χρονια στο στουντελο στη χανιωπορτα.
Πολυ δυνατη, μεχρι που χαθηκαν τα ιχνη της κ μειναμε με το ραβδι στο χερι! Αλλά ενταξει την ειχαμε χορτασει πιστευω.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
362
Like
383
Πόντοι
21
Να ρωτήσω και εγώ κάτι και συγνώμη για το off topic. επειδή θα κατέβω Κρήτη,γνωρίζουμε κάποια κυρία ανεξάρτητη (γενικά μου αρέσουν οι ώριμες) που να δέχεται στον χώρο της; Αν δεν μπορεί να γραφτεί δημόσια θα εκτιμούσα έστω και με pm.
 

Ζωροάστρης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομορφη παρεα.
Πανε χρονια που αφησα το σαιτ και το σπορ γενικοτερα.
Τωρα ομως, οι αυξημενες μου υποχρεωσεις καθως και η αναγκη για συγκεντρωση και συναισθηματικη θωρακιση καθιστουν απαραιτητη την αναζητηση αγοραιου ερωτα, τουλαχιστον μεχρι τον Ιουνη οπου μετα θα μεταβω στο εξωτερικο διακοπες επιβραβευσης και λαγνιας.
Θα ηθελα πολυ η παρθενικη μου εμφανιση να συμπεριλαμβανει και εμπεριστατωμενο review αλλα δυστυχως εχω σταθει ατυχος.
Προ ημερων επισκεφτηκα το παλιο που θυμομουν στον Αγιο Μηνα αλλα ειχε ενα χαρτι κολλημενο στη πορτα, δε ξερω αν ειναι κλειστο ακομα.
Σημερα το μεσημερι τραβηξα προς Χανιωπορτα αλλα ηταν κλειστο και ειχε ασφαλισει με σχοινακι στο χερουλι, σα σπαγκακι, σημαινει κατι αυτο?
Να με συμπαθατε για τυχον αποριες απο τα πρωτα μου κιολας μυνηματα, εχω να ασχοληθω με αγοραιο ερωτα εδω και χρονια δε ξερω τι φαση ειναι τωρα, δεσμευομαι για αναλυτικοτατα reviews με την πρωτη ευκαιρια.
Υγιαινετε.
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Γεια σας μετα απο καιρο!Τι κανει το μαγαζι? Κανα νεο? Τι γαμαμε αυτο τον καιρο στο Ηρακλειο? Οι Σελινα και Συλβια φυγανε απο την Αηνικολιωτη ?
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Έχει έρθει νέα κοπέλα στον οικο της σκορδυλου στο δεξιό ονοματι Μαρίνα (μάλλον η Αμαλία την εκανε) ψηλή μελαχρινή με ωραίο κορμί πέρασα χτες αργά το βράδυ αλλά δεν δοκίμασα  γιατί το σαλονάκι ήταν γεμάτο με πιτσιρικάδες και βαρέθηκα να περιμένω έχει δοκιμάσει κανείς ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom