Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 583K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
Τηλεφωνο Ρωσσίδας και απο εδώ αδέρφια οποιος μπορει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.234
Πόντοι
3.786
Πήγα χτες το βράδυ Στροφή. Μία skinny, μία χοντρή και η μία με κανονικό σώμα που έπαιζε μόνο ποτά (όνομα Ελένη). Ήπια το ποτό μου και αποχώρησα. Στη 1 ώρα περίπου που έκατσα παρατήρησα ότι μπήκαν 3 παρέες με συνολικά περίπου 10-12 άτομα που σαν κι εμένα ήπιαν ένα ποτό και έφυγαν. Μα καλά τόσα τσακάλια έχει το Ηράκλειο δε μπορεί να μην έχει προσέξει κάποιος το κενό στην αγορά. Τόσο καλή αστυνομία έχουμε πια; Μέχρι πριν μερικά χρόνια υπήρχαν επιλογές, τώρα τίποτα απολύτως ,ενώ η ζήτηση πρέπει να έχει αυξηθεί. Ανεξήγητο.
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Φίλοι μου έχω το εξής πρόβλημα που το έχουν και άλλοι ντόπιοι, το μπουρδέλο στην Σκορδιλών είναι πολύ καλό με τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί, αλλά για να πας πρέπει να σε δει η μισή παραλιακή και σχεδόν όλοι όσοι κάνουν την βόλτα τους στον όρμο του Δερματά, στην Χανιώπορτα μέχρι και πριν λίγο καιρό που είχα περάσει είναι κλειστό. Ρωτάω, υπάρχει κάτι άλλο με λιγότερη η καθόλου έκθεση στα αδιάκριτα μάτια;
 

giwrgaras21

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες ξερει κανεις αν εχει κατι καλο στο μπουρδελο στην 62 μαρτυρων..ευχαριστω
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
332
Like
1.608
Πόντοι
201
Παίδες δυστυχώς στο Ηράκλειο δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο. Τα σπίτια στην παραλιακή φέρνουν φολες άσε που όπως είπε και ο συναγωνιστής είναι μέσα στην κίνηση και σε βλέπουν όλοι.
Το studio 10 μάλλον έκλεισε γιατί η ταμπέλα που έδειχνε το στενό που ανεβαίνουν δεν υπάρχει.
Οι μοναδικοί που έχουν διακριτικά οργανωμένο δρόμο είναι στα Χανιά με αρκετές επιλογές
 

Kavletzos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
54
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές.. Επειδή κάποιος φίλος από εδώ από το Forum μου έστειλε μήνυμα και με ρώτησε αν έχω το προσωπικό τηλέφωνο της Ρωσίδας γιατί σε αυτό που είχα το σήκωνε κάποιος και σου εξηγούσε που είναι το μέρος για να πας... εχθές της έκανα μία επίσκεψη για μια μεσημεριανή εκτόνωση και της πήρα το προσωπικό της τηλέφωνο... Επειδή δεν ξέρω αν μπορώ να το γράψω δημόσια όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να του το δώσω ?
Δώσε μας και εμάς ρε φιλαράκι
 

Emme(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα αν μπορειτε να μου στειλετε και 'μενα το τηλ. της ρωσιδας ευχαριστω.
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
19
Like
7
Πόντοι
0
Παίδες αξίζει κανένα μπουρδέλο για επίσκεψη;
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Παίδες Καλησπερα τα σπιτάκια στην παραλιακή τα βλέπω κλειστά .
Έχει κάποιος κάποια ενημέρωση η διακοπές κάνουν και αυτά λόγω Αυγούστου ;;
 

aektzis77

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
3
Πόντοι
0
Παίδες αξίζει κανένα μπουρδέλο για επίσκεψη;

Παίδες Καλησπερα τα σπιτάκια στην παραλιακή τα βλέπω κλειστά .
Έχει κάποιος κάποια ενημέρωση η διακοπές κάνουν και αυτά λόγω Αυγούστου ;;
Στην παραλιακή ξανθό γύρω στα 30 από Μολδαβία ..πολύ δυνατό....σφριγηλη επιδερμίδα σφιχτή και πολύ ωραία ρογα για πιπιλισμα..φοβερή εξυπηρέτηση...πολύ αισθησιακό πήδημα...το προτείνω ανεπιφύλακτα
Παίδες Καλησπερα τα σπιτάκια στην παραλιακή τα βλέπω κλειστά .
Έχει κάποιος κάποια ενημέρωση η διακοπές κάνουν και αυτά λόγω Αυγούστου ;;
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.810
Πόντοι
8.360
Καλημέρα ηδονομάχοι, γνωρίζει κανείς αν ο παππούς στην Αμμουδάρα υπάρχει ακόμα; Είναι ανοιχτός;
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
87
Like
76
Πόντοι
0

Johnnygousta

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2022
Μηνύματα
65
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές..νέο μέλος εδώ..πόσα μπουρδέλα είναι ανοιχτά αυτή τη περίοδο στο Ηράκλειο...έχω να πατήσω πολλά χρόνια
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνηδονιστές , τελικά καμμιά ενημέρωση για Ηράκλειο?
Ψάχνουμε κοπέλες για μπάτσελορ..
 

bour2021

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
108
Πόντοι
1
Ξέρετε αν έχει επιστρέψει η Εμμανουέλα στην παραλιακή; Μήπως υπάρχει το κινητό εκεί; Το είχα αλλά το έσβησα κατά λάθος.
 

Miracles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μπορεις καποιος καλος ανθρωπος να με ενημερωσει κι εμενα τι γινεται με το Ηρακλειο; Ψαχνω νεαρή κοπελα να ερθει στο σπιτι ή να παω εγώ κάπου. Στειλτε pm αδερφια!
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Παιδια μπορεις καποιος καλος ανθρωπος να με ενημερωσει κι εμενα τι γινεται με το Ηρακλειο; Ψαχνω νεαρή κοπελα να ερθει στο σπιτι ή να παω εγώ κάπου. Στειλτε pm αδερφια!
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Δεν θα σταθώ τόσο στην κοπέλα (Ρενάτα).. είναι πάρα πολύ καιρό στην πόλη και ¨παίζει μπάλα¨ εναλλάξ στον συγκεκριμένο οίκο και στον ¨Παππού¨.. Το σχόλιο το γράφω για την απαράδεκτη τσατσά που το παίζει τσάμπα μάγκας και πολλά βαρύς και όχι να ουμ..!! Εμένα δεν την παίρνει να κάνει μαγκιές αλλά όση ώρα περίμενα εκεί παρατηρούσα την άθλια συμπεριφορά στους άλλους πελάτες.. Ειρωνείες, γκριμάτσες, απότομη και χωρίς τρόπους.. Αν δεν έμπαινε κανείς μέσα στο δωμάτιο; Το τι του κατέβαζε μετά που έφευγε, καλύτερα να μην πω.. , με την ίδια νοοτροπία πιθανότατα το κάνει και σε όλους εμάς που πάμε και δεν μπαίνουμε τελικά στο δωμάτιο... απαράδεκτη.. διώχνει τον κόσμο έτσι και σε αποτρέπει να πας ξανά ακόμα και να θες..
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.810
Πόντοι
8.360
Τσάρκα στο πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου 2022 στο Ηράκλειο:

1η στάση: Παππούς, η είσοδος χτισμένη με μπλόκους, πιθανών σφραγίστηκε από την αστυνομία.
2η στάση: Aλεξανδρουπόλεως 15, παρούσα μια milf με περιττά κιλάκια και όνομα Μαρίνα στα 30 ευρώ,δεν μπήκα.
3η στάση : Γραμβούσης 14, κλειστό - λογικά δεν λειτουργεί πλέον.
4η στάση : Αϊνικολιώτη 9, κλειστό.
5η στάση : Σκορδιλών 43, στην βάρδια η Λίλλη από την Μολδαβία,στα 30 ευρώ, πέρασα:

Στα του αγώνα, πολύ καλό στοματικό, με πολύ καλή διάθεση και πολύ καλή στο social,ευκ΄ίνητη στο sex και περιποιητική με την γλώσσα της, ίσως ότι καλύτερο παίζει αυτή την στιγμή στο Ηράκλειο με 30 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom