Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 579K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (9 μέλη και 69 επισκέπτες)

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Νέα πληροφορία, πήρα τηλέφωνο σε αυτό με τις 2 κοπέλες που πας σπίτι τους, δεν ρώτησα τιμές αλλά μου είπαν ότι για να μου πουν διεύθενση πρέπει να κλείσω ραντεβού, να δώσω όνομα κι επίθετο και να μου πουν πότε να πάω. Πάντως άμα είναι καμιά σαύρα, πως την κοπανάμε μέσα απ'το σπίτι της???? Τιμές δεν ρώτησα. Και δεν το σηκώσουν με απόκρυψη. Πάντως γλυκιά φωνούλα είχε. Άμα πάω και δω, θα σας ειδοποιήσω!!! Πάντως plz, κάποιος ας μου πει για το μπαρ με τα δωμάτια.... :grin:
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε. κι εγώ πάω Χερσόνισο, αλλά δεν μπορώ κάθε 3 και λίγο, όποτε έχω κ..λες να πηγαίνω Χερσόνησο, Τελευταια φορά πήγα αρχές Ιουλίου. Έγώ πάλι έφαγα χιλόπιτα στα Μάλλια, άλλα στην Χερσόνησο βρήκα μια τουρίστρια, γαμώ τα μ...νιά και με κάλεσε να μείνω στο ξενοδοχείο της, και έμεινα για 2 μέρες και όπως και να το κάνουμε.... έφαγα καλά!!!! Πολύ καυλιάρες οι τουρίστριες αλλά και πολύ πουτανάκια ρε παιδί μου!!!  :)
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Φέτος στην Χερσόνισο είναι αλλιώς. Άσε που στα Μάλλια φέτος πλάκωσαν πολλοί τουρίστες και μας τρώνε τις τουρίστριες... γαμώ το σπίτι τους... τις έχουνε στην χώρα τους, ε ας τις αφήσουν και λίγο να έρθουνε μόνες τους εδώ, τους μαλάκες!!!! :P :P :P
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Α, προσέξτε τι ώρα θα πάτε στο μπουρδέλο πίσω από το Intermax, σήμερα πήγε ένας φίλος μου κατά τις 7-8, εκεί, και είχε μία πουτάνα λέει, που μόλις την είδε, έφυγε τρέχοντας!!!
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε metalica,

Είναι γνωστό πως στην Χερσόνησσο και τα Μάλια γ...ας με ευκολία τουρίστριες, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας εδ.ω πέρα.

Τώρα όσον αφορά το μπουρδέλο πίσω από το Intermax έχει δύο πουτάνες που μοιράζονται τις ημέρες, δηλαδή την μία μέρα είναι η μία και την επόμενη η άλλη.

Τα ονόματα τους είναι Μαρία και Άντζελα. Η Μαρία είναι μαυρομάλλα και πολύ έκφυλη ενώ η Αντζελα είναι μικρή σε ηλικία με ξανθιές ανταύγες και δεν κάνει τα κόλπα της Μαρίας.

Η τιμή για όλα τα μπουρδέλα στο Ηράκλειο είναι 30 Ευρώ.

'Εχει κανείς πληροφορίες για τα μπουρδέλα στο Λιμάνι (2), αλλά και στου Αλεξάκη (2);
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Για το μπουρδέλο πίσω απ'το Intermax, δεν ξέρω τα ονόματά τους, αλλά σίγουρα είναι 3, ή και παραπάνω. Μέχρι τώρα πάντως, εγώ ή οι φίλοι μου, έχουμε δει 3, 2 μουνάρες και μια σαύρα. Πάντως πρέπει να 'χει και άλλες αλλά δεν ξέρω σίγουρα.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εχω παει κι εγω στο συγκεκριμενο μαγαζι. Απο κοπελες δεν ξερω μιας και εχω παει μολισ μια φορα. το σιγουρο ομως και το ποιο βασικο ειναι ο χωρος. 5καθαρος φιλοι μου. και κατι ακομα.... αυτη που ειχα παρει εγω (μια μελαχρινη) δε βιαζοταν κα8ολου. Βεβαια δεν ειχε κοσμο εξω παντος ηταν πολυ καλη.

καμια πληροφορια για τις κοπελες που πανε 2-2 εχουμε???
που ειναι , ποσο παει και πως γινεται το κονε???
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά,

να οργανωθούμε λίγο. Ρωτάτε ονόματα και βάρδιες για να μάθουμε.

 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Έχω κι εγώ 2 πληροφορίες αλλά δεν έχω προλάβει ακόμα να εξακριβώσω περί τίνος πρόκειται.

Είναι 2 τηλέφωνα  που βρήκα στις κριτικές αγγελίες και πιστεύω πως δε θα υπάρχει πρόβλημα να τα δημοσιεύσω

Η πρώτη αγγελία λέει : Είμαστε 2 φίλες. Αν η μονοτονία της ζωής σε έχει κουράσει έλα σε μας. ΤΗΛ. 69*****484

Και η δεύτερη : η ζωή είναι λίγη. Ας την απολαύσουμε με όμορφες στιγμές που σας υπόσχονται 2 φίλες. Τηλ 69*****745

Λόγω του ότι είμαι στη δουλεία δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο. Αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι ας μας δώσει τα Φώτα του…….
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα σε όλους. Έχω κι εγώ 2 πληροφορίες αλλά δεν έχω προλάβει ακόμα να εξακριβώσω περί τίνος πρόκειται.

Είναι 2 τηλέφωνα  που βρήκα στις κριτικές αγγελίες και πιστεύω πως δε θα υπάρχει πρόβλημα να τα δημοσιεύσω

Η πρώτη αγγελία λέει : Είμαστε 2 φίλες. Αν η μονοτονία της ζωής σε έχει κουράσει έλα σε μας. ΤΗΛ. 69*****484

Και η δεύτερη : η ζωή είναι λίγη. Ας την απολαύσουμε με όμορφες στιγμές που σας υπόσχονται 2 φίλες. Τηλ 69*****745

Λόγω του ότι είμαι στη δουλεία δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο. Αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι ας μας δώσει τα Φώτα του…….

Είναι οι ίδιες γκόμενες και στα 2 τηλέφωνα και  οι ίδιες ακριβώς που έχω αναφέρει σε παραπάνω ποστ. Αλλάζουν συχνά νούμερα για λόγους που τους καταλαβαίνει ο καθένας  ;)
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο από εκεί φίλε sonyp900 ? τι παίζει πόσο πάει το Μαλλί που είναι και αν πηγαίνει δίδυμο? Άραγε είναι εχέμυθες η θα έχουμε άλλα προβλήματα? Υπάρχει κανείς που να έχει δοκιμάσει?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ακριβώς που είναι Ηράκλειο δεν ξέρω. Έχουνε δικό τους χώρο όμως ο οποίος δεν είναι και ο καλύτερος. Φυσικά και πάνε δίδυμο. 100 μαζί και 60 ξεχωριστά. Η μια ψιλοβλέπεται η άλλη είναι μπάζο αλλα κάνει πολύ γλύψιμο και χάδια. Γενικά σαν εμπειρία και οι 2 μαζί με 100 δεν είναι και άσχημα για τα δεδομένα της Κρήτης.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Άσχημα σίγουρα δεν είναι. Το μόνο κακό είναι αυτό που είπες κι εσύ. Ο δικός τους χώρος. Εμένα περισσότερο με ενδιαφέρει τι κάνουν μεταξύ τους και αν σε υποχρεώνουν μετά που θα πάρεις  τη μια να αλλάξεις καπότα για να πάρεις τη δεύτερη.
Εσύ τις έχεις δοκιμάσει?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όχι ακόμα διότι........παντρεμένος και μένω Χανιά, οπότε λίγο δύσκολο να την κάνω για Ηράκλειο έτσι απλά.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατάλαβα. Και μήπως ξέρεις καθόλου αν θέλουν πρώτα κατάθεση σε κάποια τράπεζα των χρημάτων η τίποτα τέτοιο. (γιατί το έχω ακούσει κι αυτό), και τι ώρες μπορεί κάποιος να κλείσει ραντεβού?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν νομίζω γιατί όταν είχα μιλήσει παλιά μαζί τους δεν είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο. Το καλύτερο θα ήταν να πάρεις τηλέφωνο με την πρώτη ευκαιρία.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Το "μαγαζάκι" στα Intermax αξίζει τον κόπο πάντως,είναι ότι πιο καθαρό έχει το Ηράκλειο αυτη την στιγμή,ωραίος χώρος σαν στούντιο και είναι ανοιχτά και μεχρι τις 4.00 το πρωί.Η γκόμενα που είχε ήταν μέτρια προς καλή απο εμφάνιση αλλά μέσα ήταν πολύ καλή.Ίδια τιμή με τα υπόλοιπα(30 ευρώ)αλλά πολύ καλύτερη περιποίηση και χώρος μακράν ο καλύτερος του Ηρακλείου.Βουρ στον πατσά μάγκες...
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε, αυτο το καφενείο που είναι?????
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Τερμα καλοκαιρινού πριν περάσεις την Χανιόπορτα πέρνεις το δρόμο αριστερά και πας παράλληλα με τα τοίχη,στα 100 μέτρα στο αριστερό σου χέρι είναι ένα γωνιακό καφενείο,μπένεις στο δρόμο που είναι το καφενείο και στα 20 μέτρα είναι το "μαγαζάκι",φυσικά έχει και το χαρακτηριστικό φώς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom