Νέα

Ιωάννινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα m8829
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 83K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Το νεο στριπ που ανοιγει στην πολη θα λεγεται BIBELO και θα βρισκεται στο Περαμα με τον Δον Paul(πρωην στελεχος babydolls) :2funny: στα δυναμικα του στελεχη. :rockon:
.Το κτιριο στο οποιο θα στεγαστει ειναι το παλιο VERSUS live το οποιο βρισκεται ακριβως στην στροφη που πηγαινεις για Αμφιθεα.Σχεδιαζουν να εχουν ανοιγμα γυρω στις 17 του μηνα,κατι που σημαινει πως αυτες οι Χριστουγεννιατικες νυχτες θα ειναι διαφορετικες ;)
Επειδη γνωριζω τους ιδιοκτητες μπορω να πω πως εκαναν παρα πολυ καλη προσπαθεια για μεγαλο χρονικο διαστημα για να φτιαξουν εναν ομορφο και ευχαριστο χωρο πανω απ'ολα ο οποιος θα ενισχυθει εννοειται και με τις αναλογες ανατολικοευρωπαικες-και οχι μονο- παρουσιες.
Τελος κατι το οποιο δεν ειναι σιγουρο ακομα η τιμη για εισοδο και ποτο θα ειναι 7 ευρω  :rockon: και οι κοπελες θα εχουν παρει την αναλογη "παιδεια" για να μην συναντησουμε περιπτωσεις ντιβας οπως σε αλλα μαγαζια στην πολη.
Το βερσους θα γίνει ΜΠΙΜΠΕΛΟ...?μαλιστα...πάντως και στο βερσους θυμάμαι κάτι καλοκαίρια πριν φίλε Μπλαστ,μετά τις 2 γινόταν του μουνιού...!!!τι μου θύμισες τώρα!!!
θα παίζει και φορτό...??? :think:
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Επανερχομαι στο θεμα για το πορνιδιο που σας εγραψα πιο πριν με νεες πληροφοριες την λενε Μελινα ειναι ξανθια νταρντανα οχι χοντρη και δουλευει σε μπαρ τα βραδυα
τωρα μαθετε τιποτα και εσεις ρε μπαγασες απο τα μερη εκει πανω.
αντε για να περναμε καλα τις λιγες νυχτες που περναμε στην πολη σας
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Επανερχομαι στο θεμα για το πορνιδιο που σας εγραψα πιο πριν με νεες πληροφοριες την λενε Μελινα ειναι ξανθια νταρντανα οχι χοντρη και δουλευει σε μπαρ τα βραδυα
τωρα μαθετε τιποτα και εσεις ρε μπαγασες απο τα μερη εκει πανω.
αντε για να περναμε καλα τις λιγες νυχτες που περναμε στην πολη σας
μπερδεύτηκες και το έγραψες και στα 2 θρεντακια... :grin:
Εδω είναι μόνο για στριπτιτζάδικα αδερφέ :dancing:,τρομάρα μας θελουμε και 2 θρεντ για τα Γιάννενα λες και έχουμε σπιτάκια και στούντιο εδώ!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φορτωμα δεν θα παιζει αλλα σιγουρα οι κοπελες θα ειναι πιο φιλικες και κοντα στον πελατη σε σχεση με τους υπολοιπους χωρους εδω ;)
Σχετικα με το βερσους.Δεν ειχα παει ποτε,βασικα μια φορα εχω παει σε μπουζουκια στη ζωη μου  :sunglasses:,αλλα ρε παιδι μου κατι φωτογραφιες που ειδα απο μεσα ηταν πολυ απογοητευση.Εσκαγαν γκομενακια εκει?

ΥΓ.Mods αλλαξτε λιγο το ονομα αυτου σε Ιωαννινα στριπ η κατι τετοιο γιατι πεφτει πολυ μπερδεμα οταν παταμε την ενημερωση στο μενου
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φορτωμα δεν θα παιζει αλλα σιγουρα οι κοπελες θα ειναι πιο φιλικες και κοντα στον πελατη σε σχεση με τους υπολοιπους χωρους εδω ;)
Σχετικα με το βερσους.Δεν ειχα παει ποτε,βασικα μια φορα εχω παει σε μπουζουκια στη ζωη μου  :sunglasses:,αλλα ρε παιδι μου κατι φωτογραφιες που ειδα απο μεσα ηταν πολυ απογοητευση.Εσκαγαν γκομενακια εκει?

ΥΓ.Mods αλλαξτε λιγο το ονομα αυτου σε Ιωαννινα στριπ η κατι τετοιο γιατι πεφτει πολυ μπερδεμα οταν παταμε την ενημερωση στο μενου
Βlast ιλάω για την εποχή που ήταν ακόμα ανοιχτά τα μπαράκια στο βουνό (98,νουεβο κ.λ.π.)!!αν θυμάσαι τότε τα μόνα καολκαιρινά <<μπουζουκτσίδικα>> ήταν το VERSUS και το  ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ :jerking: οπότε όποιος ήθελε να ακούσει λίγο  μπουζουκάκι ή στο ένα θα πήγαινε ή στο άλλο!!!Σαφώς το VERSUS ήταν καλύτερο απο το ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ το οποίο ήταν σκέτη παρακμή :headbang: υπήρχαν βραδιές που ήταν τίγκα στο μουνί!!! :rockon:παίζανε ωραία σκηνικά φίλε μου!!!έχασες... :birdman:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τουλαχιστον γινοταν τπτ η κλασσικες ελληνιδες με απαιτησεις και ρεζιλια να τους τα ακουμπανε.
Επισης σε τι εποχη αναφεροσαι.2004?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Τουλαχιστον γινοταν τπτ η κλασσικες ελληνιδες με απαιτησεις και ρεζιλια να τους τα ακουμπανε.
Επισης σε τι εποχη αναφεροσαι.2004?
καλοκαίρι 2001 και 2002 :rockon:κόλαση μόνο αυτό σου λέω,πολύ παιχνίδι!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Α εδινα Πανελληνιες τοτε.Που μυαλο για τετοια
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μικρος στο ματι...LOL
Σπουδαζω! Γιαννενα.Αλλα επειδη μενουν συγγενεις στη Θεσσαλονικη πεταγομαι που και που.Οποτε εκει ακολουθουν εξορμησεις στα στενα της αμαρτιας και κανα τουρ στη Βουλγαρια με τον αναλογο σκοπο.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μικρος στο ματι...LOL
Σπουδαζω! Γιαννενα.Αλλα επειδη μενουν συγγενεις στη Θεσσαλονικη πεταγομαι που και που.Οποτε εκει ακολουθουν εξορμησεις στα στενα της αμαρτιας και κανα τουρ στη Βουλγαρια με τον αναλογο σκοπο.
Kαι πολύ καλά κάνεις...εγώ έχω να πάω <<μόνος>> μου Θεσ/νικη γύρω στα 4 χρόνια οπότε μου είναι δύσκολο να κατέβω στα σπιτάκια πλέον!!!τουλάχιστον κατεβαίνω Αθήνα κάποιες φορές το χρόνο και κάνω εκεί καμιά κατάθεση :knockinb:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μην μασας την αλλη φορα θα σε παρω εγω και θα παμε ομαδικη τσαρκα-αν γουσταρεις βεβαια-.
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Μάγκες κανά νέο απ το καινούργιο στριπτιτζάδικο? Πέρασα χθές απ το πέραμα κ το είδα απ έξω, ακόμα με τις σκαλωσιές είναι...

 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Δυστυχως φιλε θα αργησει κι'αλλο να γινει διοτι καποια πραγματα δεν πηγαν ακριβως οπως ειχαν προγραμματιστει.Παντως μεσα ειναι σχεδον ετοιμο αλλα θελει αρκετη δουλεια ακομη,γενικα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Eλα ρε πατρίδα πως παει???θα φύγεις πουθενά για γιορτές ή θα αράξεις Γιάνενα???
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Γεια σου Ταυρε.Καλα ειμαστε.Περιμενουμε να ανοιξει το bibelo χεχε.Πηγα προχθες babydolls.Πωπω ξενερα.Αρκετα μπαζα και η ιδια ψευτομαγκια ατμοσφαιρα στο μαγαζι που σου κανει το ολο σκηνικο να καθεται ασχημα.Τεσπα...
Εγω δεν προκειται να παω πουθενα τις γιορτες.Θα μαζεψω φραγκα και θα παω Βουλγαρια μετα
τις γιορτες οπου θα γινει της ΠΟΥΤΑΝΑΣ....ΛΟΛ
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
LIALIOS  ή ΛΙΑΛΙΟΣ  μεριά???
Εχει κανένας τελευταία νέα ?
Τι παίζει εκεί ?
τι γυναίκες υπάρχουν και αν συνεχίζουν να ανεβαίνουν στον όροφο για περιποίηση??
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
"Λιάλιος"  ή  Φεγγάρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom