Νέα

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gator146
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
θεικο μωρο....ευγε.........γκομεναρα.......παιζει να ειναι το καλυτερο ελληνικο γκομενακι του ευρυτερου χωρου της σοουμπιζ..και χαμηλων τονων......ερωτας.. :cum:
 
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Που ειναι ο απολυτος με την κοντρα πιπετα του  :cheesy:

 

Συνημμένα

  • ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ 22.jpg
    ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ 22.jpg
    60,6 KB · Εμφανίσεις: 35
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
θεικο μωρο....ευγε.........γκομεναρα.......παιζει να ειναι το καλυτερο ελληνικο γκομενακι του ευρυτερου χωρου της σοουμπιζ..και χαμηλων τονων......ερωτας.. :cum:

Απο τις νεοτερες ειναι οντως το καλυτερο γκομενακι της ελληνικης σοουμπιζ και οπως λες καθολου σουργελο... :rockon: :rockon: :rockon:
Μανωλιδου σου λενε και πουτσες μπλε.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
γιατι εβαλε τα παντα ολα
το οτι ξερει να χορευει Πολκ μεχρι και οτι γνωριζει ελληνικα
και τα μαθηματα πιανου σε ηλικια 8 χρονων
:idiot:

Ε ενταξει μωρε....Ειναι καλο που εχει τοσα ταλεντα η μικρα...Φλαουτο αραγε ξερει να παιζει?  :sunglasses:
 

G Manager

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσωπο    Συνδυάζει ισορροπημένα τα καλύτερα ανατολίτικα και δυτικά χαρακτηριστικά.
Σώμα         Τσερκέζας οδαλίσκης.
Πνεύμα      Οι πληροφορίες δεικνύουν οτι υφίσταται.
Ηθική   -    (Ουδεμία πληροφόρηση)

Κατηγοριοποίηση Μουνάρα .(Κριτική της Συντρόφου)  
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Απο τις νεοτερες ειναι οντως το καλυτερο γκομενακι της ελληνικης σοουμπιζ και οπως λες καθολου σουργελο... :rockon: :rockon: :rockon:
Μανωλιδου σου λενε και πουτσες μπλε.... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν πειραζει.......εχει ταλατες και ψαρια με το κιλο....χαχαχαχχαχαχαχαααα
φοβερη ομορφια και στυλ......ειχα παθει μουνοπλακα οταν την ειχα δει στην λιτσα(αντεξα μονο ενα επεισοδιο)χαχαχαχχαχααα
εχει να κανει με το διαθεσιμο...τετοιες γκομενες δεν ειναι αρεστες στο ευρυ κοινο γιατι δεν βγαζουν οτι μπορουν να ειναι διαθεσιμες στον οποιον...οπως αλλα βιονικα πορνιδια-μπαζα-μονδελα...
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Η Ιωαννα τριανταφυλλιδου ειναι ηθοποιος που καταγεται απο την μπουγατσοκιμαδιαδα (Θεσσαλονικη)
πραγματοποιησε το ντεμπουτο της στην τηλεοραση με το σηριαλ του ANT1 "λιτσα.com" και φετος επαιζε στην "Γενια των 592 ευρω" στο MEGA...Ωραιο και μορφωμενο κοριτσι(εχει τελειωσει ψυχολογια και δραματικη σχολη).... My kind of bitch... :sunglasses:

ρε χωριατη , βλαχε , τελεφτεε , μου πηγες στην αθηνα και μου εγινες πρωτευουσιανος
μπουγατσοκιμαδιαδα να πεις το χωριο σου ρε ταγαρι που ακομα γαμανε τις κατσικες εκει ρε λεσι
 
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
δεν πειραζει.......εχει ταλατες και ψαρια με το κιλο....χαχαχαχχαχαχαχαααα
φοβερη ομορφια και στυλ......ειχα παθει μουνοπλακα οταν την ειχα δει στην λιτσα(αντεξα μονο ενα επεισοδιο)χαχαχαχχαχααα
εχει να κανει με το διαθεσιμο...τετοιες γκομενες δεν ειναι αρεστες στο ευρυ κοινο γιατι δεν βγαζουν οτι μπορουν να ειναι διαθεσιμες στον οποιον...οπως αλλα βιονικα πορνιδια-μπαζα-μονδελα...

Ακριβως τυπε...Και επειδη ο μεσος ορος την θεωρει εκτος του πεδιου των δυνατοτητων του την προσπερναει και θεοποιει το καθε μετριομπαζο επειδη φορεσε ενα 12ποντο και ξεβρακωθηκε...Ριξε απλα μια ματια στις ψηφοφοριες του κοινου με τις ωραιοτερες διασημες ελληνιδες που κανουνε περιοδικα....Οι πραγματικα ωραιες γυναικες αγνοουνται η καταβαραθρωνονται και στις πρωτες θεσεις μπαινουν τα διαφορα παρταλια "μουναρες" κατα φαντασιαν.... :jerking: :jerking: :jerking:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ρε χωριατη , βλαχε , τελεφτεε , μου πηγες στην αθηνα και μου εγινες πρωτευουσιανος
μπουγατσοκιμαδιαδα να πεις το χωριο σου ρε ταγαρι που ακομα γαμανε τις κατσικες εκει ρε λεσι

Κι εσύ μη "γαμάς" το θρεντ, please.
 
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
ρε χωριατη , βλαχε , τελεφτεε , μου πηγες στην αθηνα και μου εγινες πρωτευουσιανος
μπουγατσοκιμαδιαδα να πεις το χωριο σου ρε ταγαρι που ακομα γαμανε τις κατσικες εκει ρε λεσι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πλακα κανω ρε θεσσαλονικιε....οφουουου
Και ειμαι χωριατης και γουσταρω.... :sunglasses:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
δεν πειραζει.......εχει ταλατες και ψαρια με το κιλο....χαχαχαχχαχαχαχαααα
φοβερη ομορφια και στυλ......ειχα παθει μουνοπλακα οταν την ειχα δει στην λιτσα(αντεξα μονο ενα επεισοδιο)χαχαχαχχαχααα
εχει να κανει με το διαθεσιμο...τετοιες γκομενες δεν ειναι αρεστες στο ευρυ κοινο γιατι δεν βγαζουν οτι μπορουν να ειναι διαθεσιμες στον οποιον...οπως αλλα βιονικα πορνιδια-μπαζα-μονδελα...
Ντινο...καμια ταινιουλα σναφ θα νας φτιαξεις ρε τυπε?
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Ντινο...καμια ταινιουλα σναφ θα νας φτιαξεις ρε τυπε?
:2funny: αν και συμπαθω απο αυτη την ταινια τον Max California....πιο τυπος κοντα στο στυλ μου...αλλα και ο Velvet μορφη..... :grin:
ετοιμαζω cyberpunk σεναριο....με γαμησια σε υπογιες διαβασεις και σε σκουπιδοτοπους...καλλιτεχνικο πορνο και ετσι... :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ασε το snuff...Πως σου φαινεται το γκομενακι τυπε μου?  :grin:
Αφου ειναι απο την μπουγατσοκιμαδιαδα τυπε ειναι εγγυηση...ειχα παλια μια γκομενα απο εκει πανω..και μου εδωσε τον πουτσι στο χερι.....Δυνατο μουνι τυπε η Ιωαννα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Πολύ ωραία κοπέλα.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
:2funny: αν και συμπαθω απο αυτη την ταινια τον Max California....πιο τυπος κοντα στο στυλ μου...αλλα και ο Velvet μορφη..... :grin:
ετοιμαζω cyberpunk σεναριο....με γαμησια σε υπογιες διαβασεις και σε σκουπιδοτοπους...καλλιτεχνικο πορνο και ετσι... :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Τυπε παλι καλα που δεν συμπαθησες την μηχανη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Ρε παιδια, λιγο οξεα χαρακτηριστικα δεν εχει η μαπα??
Θελω να πω, δεν τη λες και "γλυκουλα"...
Τεσπα, ετσι μου φαινεται εμενα
(πχ γλυκουλα εγω θεωρω το καυλοραπανο απο το "Νησι")

Το 1.82 με αγριευει ακομα περισσοτερο , γιατι εγω ειμαι 1.62!
Αλλα και παλι, δε νομιζω να ειναι και τοοοοοοοσο......Υπερβολες!
(Μια χαρα κοπελα ειναι,νομιζω-υψομετρικα...Το 1.82 δεν αρχιζει να παιρνει αρνητικη χροια σε μια γκομενα)
 
OP
OP
Gator146

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
:2funny: αν και συμπαθω απο αυτη την ταινια τον Max California....πιο τυπος κοντα στο στυλ μου...αλλα και ο Velvet μορφη..... :grin:
ετοιμαζω cyberpunk σεναριο....με γαμησια σε υπογιες διαβασεις και σε σκουπιδοτοπους...καλλιτεχνικο πορνο και ετσι... :2funny:

Tetsuo:The Iron Cock  :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom