Νέα

Ιωάννα Λίλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα _hayabusas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 362
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.631
Like
67.758
Πόντοι
12.756
Που σαι ρε Γιατρε να τοποθετηθεις  :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
η Λίλη πάντως ήταν σαν εσώκλειστη ένα πράγμα,μόνο για ψώνια έβγαινε και αυτά με "συνοδεία" τώρα αν κατάφερε να ξενογαμηθεί μπράβο της..

τυπε μπορει να γαμηθηκε με την συνοδεια της  :S
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Εσύ να τα δεις που θέλεις να γίνεις επιτυχημένος επιχειρηματίας! :)
Μετά θα βρεθεί μια τέτοια να στα φάει...

τυπε οποιος εχει παρακολουθησει τα σεμιναρια σχεσεων του μπου,δεν εχει να φοβαται τιποτα.  :rockon:
το μπου ειναι κατι σαν την σχολη πρακτορων του βεγγου  :grin:

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.669
Like
28.890
Πόντοι
6.056
η Λίλη πάντως ήταν σαν εσώκλειστη ένα πράγμα,μόνο για ψώνια έβγαινε και αυτά με "συνοδεία" τώρα αν κατάφερε να ξενογαμηθεί μπράβο της..

Ακριβώς πολλή δύσκολο να ξενογαμηθει ιδικά στην αρχη του γαμου, τωρα αν αργότερα χαλάρωσαν τα μετρά επιτήρησης μπορεί να έπεσε κάνα γαμήσι στα γρήγορα :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.631
Like
67.758
Πόντοι
12.756
Ακριβώς πολλή δύσκολο να ξενογαμηθει ιδικά στην αρχη του γαμου, τωρα αν αργότερα χαλάρωσαν τα μετρά επιτήρησης μπορεί να έπεσε κάνα γαμήσι στα γρήγορα :grin:

ειχε φαει ενα , αλλα οχι στις αρχες , ειχε φαει ενα για να πατσισει ενα κερατο που ειχε φαει , μονο που την πηρε χαμπαρι ο αλλος και την εκανε ασηκωτη ... ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε η ιωαννα εχει μεγαλη καρδια.ολους τους αγαπαει αρκει να υπαρχουν λεφτα  :rockon:

Nαι γιατι ο Ζαγορακης θα ειναι καλύτερος. Εγω ξερω ο όμοιος παει με τον όμοιο. Αμα αυτη ειναι σκάρτη και αυτος σκάρτος θα ειναι αλλιως θα την είχε στειλει. Δεν θα μπορουσαν να ταιριάξουν θα ειχαν συχνους τσακωμους θα εληγε το πανηγυρι.

Θα ερθει σε μενα γκομενα νομιζεις που θα ειναι περιεργη , ατιθαση και αχαριστη - απληστη και θα την κρατησω? καθε μερα θα τρωει κραξιμο σιγα μην αντεξει την πιεση. Θα ληξει σε 1-2 μηνες το θεμα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Ουτε εσυ θα ανεχοσουν γυναικα που ειναι το ακρο αντιθετο απο σενα φιλε και σε νευριαζουν τα κουσουρια της  :P

παραδεξου το μην κρυβεσαι

Τα ετερώνυμα έλκονται. Καλά, δύο ξένους δεν έβλεπες;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.892
Κριτικές
1
Like
29.570
Πόντοι
8.006
Nαι γιατι ο Ζαγορακης θα ειναι καλύτερος. Εγω ξερω ο όμοιος παει με τον όμοιο. Αμα αυτη ειναι σκάρτη και αυτος σκάρτος θα ειναι αλλιως θα την είχε στειλει. Δεν θα μπορουσαν να ταιριάξουν θα ειχαν συχνους τσακωμους θα εληγε το πανηγυρι.

Θα ερθει σε μενα γκομενα νομιζεις που θα ειναι περιεργη , ατιθαση και αχαριστη - απληστη και θα την κρατησω? καθε μερα θα τρωει κραξιμο σιγα μην αντεξει την πιεση. Θα ληξει σε 1-2 μηνες το θεμα.
Θελεις να μας πεις αρχηγε μου, οτι αν σου ερθει μια γκομενα σαν την Λίλη, θα σε χαλασουν οι ιδιοτροπιες της και θα την σουταρεις.
Σωστα καταλαβαινω?
Εγω πιστευω οτι θα της πλενεις και τα βρακια με πρασινο σαπουνι στο χερι για να μην γαριασουν.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes:  ντροπή σας .....να δουλεύετε το <δάσκαλο)  :rolleyes: :rockon: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Θελεις να μας πεις αρχηγε μου, οτι αν σου ερθει μια γκομενα σαν την Λίλη, θα σε χαλασουν οι ιδιοτροπιες της και θα την σουταρεις.
Σωστα καταλαβαινω?
Εγω πιστευω οτι θα της πλενεις και τα βρακια με πρασινο σαπουνι στο χερι για να μην γαριασουν.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θελεις να μας πεις αρχηγε μου, οτι αν σου ερθει μια γκομενα σαν την Λίλη, θα σε χαλασουν οι ιδιοτροπιες της και θα την σουταρεις.
Σωστα καταλαβαινω?
Εγω πιστευω οτι θα της πλενεις και τα βρακια με πρασινο σαπουνι στο χερι για να μην γαριασουν.

Απο που και ως που να ερθει μαζι μου μια τετοια γυναικα ρε χαλβά?  :2funny:

τα λεφτα και τα μοντελα πανε στα λεφτά.

Ο Ζαγορακης την παντρευτηκε κιολας αυτη ηταν η μαλακια του διοτι τωρα εχουν δυο παιδια που μια ζωη θα εχουν χωρισμενους γονεις.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Θελεις να μας πεις αρχηγε μου, οτι αν σου ερθει μια γκομενα σαν την Λίλη, θα σε χαλασουν οι ιδιοτροπιες της και θα την σουταρεις.
Σωστα καταλαβαινω?
Εγω πιστευω οτι θα της πλενεις και τα βρακια με πρασινο σαπουνι στο χερι για να μην γαριασουν.
:2funny: :2funny: :2funny:

17291.jpg
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
λιλη->στοκεμορτ

"ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ!!!"

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom