Νέα

Instagram συναντήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sam111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Ειλικρινά αν είχα χρόνο (και άντερα να αντέξω την καταγγελία), θα το έκανα κι εγώ!!! Το τι μαλάκες συναντάς, ακόμα και σε απλά τσατ δε λέγεται!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Πάντως υπάρχουν προφίλ που κάνουν ραντεβού!! Η γνωστή εδώ μέσα Russian girl in Athens, η άλλη η τουμπανιάρα η χορεύτρια στην Κρήτη, η Νεράιδα μια κελλυ λιοντου νομίζω ή κάπως έτσι... Υπάρχουν!!!
Ο αδερφός φίλου που ανέφερα μη φανταστείς καυλαντα έκαναν οι πιτσιρικάδες με μαλακες σε κανένα τσατ, θα του ζήτησαν κανένα λεφτο για φωτογραφίες του κωλου. Είδανε αυτοί ότι υπάρχει μαγια κ σ λέει ας βγάλουμε χαρτζιλίκι. Θυμάμαι στις εποχές mirc κ msn στα πρώτα βήματα του τσατ,αραζαμε πιτσιρικάδες σε σπίτια κ γελάγαμε με βλαμμενους,βάζαμε μια συμμαθήτρια ν τους μιλάει κάμερα κ ξέρεις όλοι με τις πουτσες έξω,άμα σου πω πόσους είχαμε στείλει σε καφετέριες η σε σημεία συνάντησης δε θα το πιστέψεις,θυμάμαι κιόλας κάποιους τους στέλναμε 2-3 φορές την ίδια ώρα στο ίδιο σημείο ότι πήγε τάχα το γκομενακι κ δε τους βρήκε.Βέβαια τότε δεν υπήρχαν paysafe Paypal κ τέτοια του διαόλου,μόνο για ψυχαγωγία ήταν.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.385
Κριτικές
8
Like
11.118
Πόντοι
3.786
η πιο γνωστή απάτη στα πρώτα chatrooms ήταν που το έπαιζες γκόμενα με ψεύτικες φωτογραφίες και nickname και έλεγες στον αυνάνα "πήγαινε πάρε μια κάρτα κινητού και γράψε μου στην οθόνη τον αριθμο για να σε πάρω αύριο να βρεθούμε". Πολλά κορόιδα είχαν γίνει χορηγοί άλλων αντρών. Πήγε να μου το κάνει και εμένα ένας τύπος μια φορά αλλά έπεσε σε γνώστη.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Πάντως απορώ που το 2023 ακόμα την πατάνε κάποιοι έτσι.
Τελικά η ιδέα του σεξ, είναι ριζωμένη πολύ βαθιά. Τόσο, που μπροστά στο γαμήσι, δε βλέπεις μπροστά σου τι γίνεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ειλικρινά αν είχα χρόνο (και άντερα να αντέξω την καταγγελία), θα το έκανα κι εγώ!!! Το τι μαλάκες συναντάς, ακόμα και σε απλά τσατ δε λέγεται!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Πάντως υπάρχουν προφίλ που κάνουν ραντεβού!! Η γνωστή εδώ μέσα Russian girl in Athens, η άλλη η τουμπανιάρα η χορεύτρια στην Κρήτη, η Νεράιδα μια κελλυ λιοντου νομίζω ή κάπως έτσι... Υπάρχουν!!!
Εχεις μηπως περισσοτερες πληροφοριες για αυτες πως τις βρισκουμε?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.540
Like
12.569
Πόντοι
2.256
Εχεις μηπως περισσοτερες πληροφοριες για αυτες πως τις βρισκουμε?
Russiangirlinathens είναι η Ellie squirting. Έχει και καρτέλα εδώ. Η άλλη λέγεται Balabani ή κάπως έτσι ψάξε, είναι χορεύτρια στην Κρήτη. Η γνωστή Neraida1234 και ψάξε για Kelly kellaki αν θυμάμαι καλά. Τις έχω unfollow όλες και δεν έχω τα λινκ.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Ξέρουμε τίποτα για αυτές; το ότι δεν είναι του κατηχητικού φαίνεται. Αν κάνουν συναντήσεις είναι το ερώτημα:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
- Όσες ζητάνε paysafe είναι σίγουρα απάτη.
- Όσες άλλες ανεβάζουν πουτανιξ ντυσίματα το κάνουν για προσοχή δεν είναι βιζιτάκια.

( Προφανώς υπάρχουν κοπέλες που κάνουν βίζιτες σε στενούς κύκλους , για εκεί όμως θέλει άκρη. )
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Γνωρίζουμε κάτι για την συγκεκριμένη; την πέτυχα με Αλβανό γοριλακι στο αεροδρόμιο. Του κατηχητικού δεν είναι σίγουρα...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Πάντως απορώ που το 2023 ακόμα την πατάνε κάποιοι έτσι.
Τελικά η ιδέα του σεξ, είναι ριζωμένη πολύ βαθιά. Τόσο, που μπροστά στο γαμήσι, δε βλέπεις μπροστά σου τι γίνεται.
Τι πως ρε μυστη,ερώτημα είναι αυτό,νορμαλ συγκροτημένος κ έμπειρος εάν είσαι τόσες φορές σε μπουκώνει η καυλα το μυαλό. Εδώ με πουτανες πάνε πολλοί κ βλέπουν σημάδια κακά κ ενδείξεις κ λένε Νταξει δε γαμιεται πανω στη καυλα σιγά δεν είναι τίποτα κ μετά κλάματα. Φίλος ψώνισε από ποταδικο τις προάλλες καριολακι ελευθερας πάνε σπίτι κ βαριόταν λέει να πάει στο άλλο δωμάτιο ν φέρει καποτα,καθαρή είμαι του είπε.Παρασιμο το φιλαράκι τρέχει σε δερματολόγους αφροδισιολόγους σε Δρυΐδης όπου μπορείς ν φανταστείς
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
Ερωτηση καπως σχετικη με το θεμα,εφοσον το αρχικο προκειται για ξεκαθαρη απατη.

Υπαρχει νημα για βεβαιωμενες "επαγγελματιες" απο insta?Γιατι παρα τις τοσες επιλογες που λεει και ο φιλος ELMOUNIO στα ιδια και στα ιδια καταληγω συνηθως και το insta θα ηλπιζα οτι μαζευει πιο νεαρο κοσμο
να ξερεις οτι στο ινστα ελοχευει παντα ο κινδυνος να σου τυχει καποιο ανηλικο και τοτε θα τρεχεις και δεν θα φτανεις....προτιμησε καποια γνωστη ανεξαρτητη η τη σχετικη σιγουρια ενος γραφειου.....φυσικα κανεις απο τους δυο δεν θα σου ζητησει προκαταβολη οπου συνηθως προκαταβολη σημαινει και κομπινα
 

gst007ath

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
217
Κριτικές
10
Like
545
Πόντοι
311
Έχει κανείς φίλος πληροφορίες γι αυτό το μωρό;
Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240329_141239_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20240329_141239_com.instagram.android.jpg
    562,6 KB · Εμφανίσεις: 29

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
Πρώτη μου φορά εδώ μέσα..... δεν το πιστεύω ότι υπάρχουν τόσες ηλίθιες κοπέλες που ψάχνουν μέσω ίνστα να βρουν τον εφοπλιστή ! τστστσ λύπη, ειδικά αυτές που βάζουν και μια Ρώμη ή μια Μύκονο πισίνα ....λύπη μόνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom