Νέα

Ίμια και ΠΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 954
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φωνάζετε γκαρίζετε ωρύεστε αλλά για ρίξτε μια ματιά εδώ για να δείτε που σας γράφουν όλοι αυτοί που νομιμοποιείτε με την ψήφο σας.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Δεν κρατάμε κακίες εμείς! :grin:
H kaκκία είναι ο χειρότερος σύμβουλος,αλλά ανυπομονώ να δω την ημέρα που θα σταματήσουμε να παραχωρούμε με τις επιπολαιότητες των πολιτικών μας νομικά ερίσματα στην τουρκία. Η ιστορία μας και οι αγώνες όλων αυτών που χάθηκαν μην πάνε στράφι. Οι επιδιώξεις τους να είστε βέβαιοι ότι θα μας προβληματίσουν και στο μέλλον.
Αποφύγαμε τον πόλεμο την συγκεκριμένη στιγμή , αλλά σύμφωνα με τους διπλωμάτες που κατά καιρούς ακούμε όλοι μας μάλλον έχουν καταφέρει να γκριζάρουν ορισμένες περιοχές του αιγαίου
κατάσταση η οποία θα μας φέρει σε σύγκρουση μελλοντικά . Βλεπε αγαθονήσι και καστελλόριζο,ρώ
Αυτά..... 
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Πες το αυτό στους μάχιμους που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα.
"Μάχονται"(και καλά) υπέρ βωμών κι εστιών πίσω από το PC και μας έχουν πιγκώσει στη μαλακία εδώ μέσα!
στο πληκτρολογιο γινονται ολοι στρατηγοι, πρακτορες ,μαγκες, σκοτωνουν 10 τουρκους στην καθισια τους, και οταν πανε στρατο βαζουν μεσο να πανε κοντα στην μανουλα τουσ... 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στο πληκτρολογιο γινονται ολοι στρατηγοι, πρακτορες ,μαγκες, σκοτωνουν 10 τουρκους στην καθισια τους, και οταν πανε στρατο βαζουν μεσο να πανε κοντα στην μανουλα τουσ... 

εγώ πήγα Ε.Λ.ΔΗ.Κ.

γαμώ τα σώματα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
δεν φταίω εγω που με βάλανε σε intelligent σώμα
 

Makakos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά sorry που πετάγομαι ετσι στη συζήτηση και γενικά τις αποφεύγω αυτού του είδους τις συζητήσεις γιατί δεν οδηγού πουθενά και πάντα παρεξηγούνται οι απόψεις μου,αλλά για να μη τρελαθούμε
εγώ πήγα Ε.Λ.ΔΗ.Κ.

γαμώ τα σώματα.

Ποιός είναι αυτός που "πήγε εκεί" και δεν ξέρει καν πως γράφεται και τι σημαίνει???????

Εάν πάντως πρόκειτε για αστείο που δε το κατάλαβα ζητάω συγνώμη.

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τί νέα  έχουμε  ρε  Γιώργη  από  το  μέτωπο του  βορειοανατολικού  Κολωνακίου ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε παιδιά sorry που πετάγομαι ετσι στη συζήτηση και γενικά τις αποφεύγω αυτού του είδους τις συζητήσεις γιατί δεν οδηγού πουθενά και πάντα παρεξηγούνται οι απόψεις μου,αλλά για να μη τρελαθούμε
Ποιός είναι αυτός που "πήγε εκεί" και δεν ξέρει καν πως γράφεται και τι σημαίνει???????

Εάν πάντως πρόκειτε για αστείο που δε το κατάλαβα ζητάω συγνώμη.

Ρε  με  το Ζίγδη  ήταν  ο περσόνας , ΕΔΗΚ  ήθελε  να  γράψει !
 

Makakos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε  με  το Ζίγδη  ήταν  ο περσόνας , ΕΔΗΚ  ήθελε  να  γράψει !

Ζίγδης - ΕΔΗΚ - ΚΟΜΜΑ - ΕΛΔΥΚ - ΓΕΕΦ - ΓΕΣ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
΄
Νά γιατί δε βγάζουν πουθενά αυτές οι συζητήσεις. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom