Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
9
Like
1.688
Πόντοι
496
Πάλι επιθετικότητα, πάλι βρίζεις, πάλι εκδικητικότητα δείχνεις. Μυαλό κουκούτσι, συνέχεια στον καβγά. Και εδώ τελειώνουμε γιατί είμαστε και αξιόλογοι άνθρωποι, κύριοι, δεν πέφτουμε στο χαμηλό επίπεδο κανενός. Ορίστε, δεν θα ασχοληθώ μαζί σου ποτέ ξανά. Πάντως Κίνκυ και Αλκατράζ μαύρο οριστικά μετά από αυτές τις ιστορίες και τις χυδαιότητες, εκτός και αν έρθουν σημαντικές αλλαγές στο μέλλον. Ευχαριστημένος τώρα που προσπαθείς να δουλέψεις κόσμο;
Μην ασχολεισαι, πατα του και μια αναφορα γιατι τετοιες συμπεριφορες ειναι οντως απαραδεκτες.
Συμφωνω για κινκυ και αλκα, θα θελα να βρω ενα b-class που να μου θυμιζει εστω και λιγο στριπ παλιας κοπης.
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Tυπε ειναι σιγουρο αυτο που ειπες για την υπερκαβλα των νεανικων μου χρονων την ειρηναρα??το ειχα μαθει κ εγω τον σεπτεμβριο απο ενα τυπο αλλα δεν το ειχα αξιολογησει,οτι ειναι μουσες κανονικα καθε παρασκευη σαββατο..εσυ την ειδες με τα ματια σου??πιστευω οτι αυτο με τα κιλα ειναι υπερβολη κ θελεις να δωσεις εμφαση για πες τυπε γιατι με κατακαβλωσες με τις αναμνησεις
Αδερφέ μου... Την είδα με τα μάτια μου...
Μου θύμισε παλιά μεγαλεία...
Δυστυχώς όντως έχει πάρει πολλά κιλά αλλά τα βυζιά είναι τεράστια και η καβλοφατσα παραμένει....
Από συμπεριφορά πάντα ήταν κορυφή οπότε ποσό να βελτιωθεί πια...
Είναι μούσες κανονικά....
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: malone

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736
Πάλι επιθετικότητα, πάλι βρίζεις, πάλι εκδικητικότητα δείχνεις. Μυαλό κουκούτσι, συνέχεια στον καβγά. Και εδώ τελειώνουμε γιατί είμαστε και αξιόλογοι άνθρωποι, κύριοι, δεν πέφτουμε στο χαμηλό επίπεδο κανενός. Ορίστε, δεν θα ασχοληθώ μαζί σου ποτέ ξανά. Πάντως Κίνκυ και Αλκατράζ μαύρο οριστικά μετά από αυτές τις ιστορίες και τις χυδαιότητες, εκτός και αν έρθουν σημαντικές αλλαγές στο μέλλον. Ευχαριστημένος τώρα που προσπαθείς να δουλέψεις κόσμο;
Είχα επισκεφθεί το Αλκατράζ τρείς φορές στο πρόσφατο παρελθόν και δεν πέρασα άσχημα. Γιατί μαύρο;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Ξέρουμε αν κάνει καμία έξτρα στο Αλκατράζ;
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Μάγκες να είστε πονηροί. Επειδή πολλά έχουν γίνει και ακουστεί με Λατίνες τον τελευταίο καιρό ακόμα και σε δελτία ειδήσεων, μακριά γενικά από τέτοια, γιατί μπορεί να έχουμε να δούμε και πολλά άλλα τέτοια μπροστά μας.
Μιλάς για τραφικινκ και λοιπές καταστάσεις;;
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
532
Κριτικές
1
Like
1.003
Πόντοι
86
Χαμός έγινε στα δελτία ειδήσεων, καμιά δεκαριά studio κλείσανε στην Αθήνα. Θες και άλλο;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.922
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.846
Είχα επισκεφθεί το Αλκατράζ τρείς φορές στο πρόσφατο παρελθόν και δεν πέρασα άσχημα. Γιατί μαύρο;
Γιατί είναι Καραγκιόζης και βλέπει φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν. Και φταίει το μαγαζί που είναι γεμάτο, ενώ θα έπρεπε να κρατάνε άδεια τραπέζια για άχρηστους που έχουν τουπε και πρέπει το μαγαζί να τους περιμένει άμα θυμηθούν να πάνε στο μαγαζί κατά τις 2 το πρωί.

Και αν πει κάποιος ότι περνάει καλά τότε είναι προμοτορας. Βλέπεις το μυαλό κουκούτσι ποιος το έχει.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Γιατί είναι Καραγκιόζης και βλέπει φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν. Και φταίει το μαγαζί που είναι γεμάτο, ενώ θα έπρεπε να κρατάνε άδεια τραπέζια για άχρηστους που έχουν τουπε και πρέπει το μαγαζί να τους περιμένει άμα θυμηθούν να πάνε στο μαγαζί κατά τις 2 το πρωί.

Και αν πει κάποιος ότι περνάει καλά τότε είναι προμοτορας. Βλέπεις το μυαλό κουκούτσι ποιος το έχει.
Καλά σιγά τη μαλακια το Αλκατραζ με τα σιδερένια τραπέζια σαν το gq στο Μπουρνάζι το έχουν κάνει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.922
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.846
Το Ανατολή τι λέει;
Πήγε κανείς πρόσφατα;
Έχει Σλαβες;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Το Ανατολή τι λέει;
Πήγε κανείς πρόσφατα;
Έχει Σλαβες;
Συναγωνιστή έχεις μείνει χρόνους πίσω. Είχα σκεφτεί πλάκα πλάκα να το ανοίξω εγώ με μία ομάδα επιχειρηματιών που έχω από πίσω μου αλλά στην τελική σύσκεψη που κάναμε προ χριστουγέννων αποφασίστηκε η εν λόγω επένδυση να γίνει στην Κύπρο.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.131
Κριτικές
1
Like
3.266
Πόντοι
456
Συναγωνιστή έχεις μείνει χρόνους πίσω. Είχα σκεφτεί πλάκα πλάκα να το ανοίξω εγώ με μία ομάδα επιχειρηματιών που έχω από πίσω μου αλλά στην τελική σύσκεψη που κάναμε προ χριστουγέννων αποφασίστηκε η εν λόγω επένδυση να γίνει στην Κύπρο.

αμα με το καλο ανοιξετε κρατηστε μια καλη θεση για τον @xenitemenos ειναι ο Ν1 μπανιστιρακιας του Αλκα
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
9
Like
1.688
Πόντοι
496
αμα με το καλο ανοιξετε κρατηστε μια καλη θεση για τον @xenitemenos ειναι ο Ν1 μπανιστιρακιας του Αλκα
Τωρα τελευταια του δινουν και κατι διευρα καθε φορα που καθαριζει τα χυσια απο το μεγαλο πριβε. Κι ενα κουλουρι σαλονικης το πρωι με την αυγη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.922
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.846
Συναγωνιστή έχεις μείνει χρόνους πίσω. Είχα σκεφτεί πλάκα πλάκα να το ανοίξω εγώ με μία ομάδα επιχειρηματιών που έχω από πίσω μου αλλά στην τελική σύσκεψη που κάναμε προ χριστουγέννων αποφασίστηκε η εν λόγω επένδυση να γίνει στην Κύπρο.
Δεν ήξερα ρε τυπε ότι πρέπει να τσεκαρω τις γνώσεις μου στα ανοιχτά στριπ μαζί σου.

Αλλά τι να ανοίξεις κακομοίρη στην Κύπρο; Ούτε για περίπτερο δεν θα είχες λεφτά.

Από την άλλη για να δείξετε πόσο καθυστερημένοι είστε μερικοί, αντί να βλέπετε ότι ρωτάω και για άλλα μαγαζιά, απλά συνεχίζετε με τις παπαριές σας.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Περσσμσ από καισα πέραν ότι αυτό είναι το αγαπημένο μου μαγαζί χρόνια έχω να πω ότι ήταν πολύ ωραία. Αυτό που έλειπε τελευταία χρονιά ήταν επαγγελματίες γυναίκες που όντως ξέρουν και θέλουν να δουλέψουν. Και τώρα με λατινες που έφερε το έχει κερδίσει και πάλι σε τεράστιο βαθμό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom