Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Κυριακη πλησιαζει, περιμενουμε καινουργια ιστοριουλα
Νταξ, στην αναγκη θα γραψω εγω αν ειναι, αλλα βαριεμαι να τα σκεφτομαι
Εσυ απιστε Θωμα τσεκαρε τους καναπεδες που καθεσαι,παιζει να χω χυσει πριν!:dancing:
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
496
Εσυ απιστε Θωμα τσεκαρε τους καναπεδες που καθεσαι,παιζει να χω χυσει πριν!:dancing:
να μπει εδικη σημανση σε οποια επιφανεια εντος ή εκτος του μαγαζιου εχει χυσει ο σαντρος!
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
το DOLLS απο οτι ξερω ηταν κεντρο ξεπλυματος βρωμικου χρηματος απο ναρκωτικα.Τωρα ακουω οτι θα γινει super market.
Ενώ τα άλλα όλα μαζεύουν λεφτά για τα ορφανά!!!
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα!Για επισκεπτες του athens queens.Μια πιτσιρικα μολλυ απο ουκρανια και μια αλλη κοπελα που δεν θυμαμαι το ονομα της μελαχρινη ψηλοπιτσιρικα με καπως κοντο μαλλι που συμμετεχει και συνχα στα shows τις εχει πετυχει κανεις η ξερει τπτ γενικα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδες καλησπερα!Για επισκεπτες του athens queens.Μια πιτσιρικα μολλυ απο ουκρανια και μια αλλη κοπελα που δεν θυμαμαι το ονομα της μελαχρινη ψηλοπιτσιρικα με καπως κοντο μαλλι που συμμετεχει και συνχα στα shows τις εχει πετυχει κανεις η ξερει τπτ γενικα?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
410
Πόντοι
20
Που εργάζεται πρώτον;
Που εργάζεται πρώτον;
Γράφει στο προφίλ της αν πατήσεις πάνω σε δύο στριπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανει,καθως κυκλοφορει βιντεακι με στορυ της που λεει οτι παει για βιζιτα
Όντως δεν το είχα δει. Ευχαριστώ φίλε μου!
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Τυποι ποια ειναι τα στριπ αυτο το διαστημα με τα πιο ωραια κοριτσια κατα τη γνωμη σας?
Κουβεντουλα να γινετε!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
https://instagram.com/lisa.pilvedor?igshid=YmMyMTA2M2Y= γειά σας ξέρει κάποιος αν μπορείς να κάνεις κάτι με την συγκεκριμένη κοπέλα? Ευχαριστώ
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:να πει ποσα ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ για να μου κανει πριβε και θα το σκεφτω..
Τυποι ποια ειναι τα στριπ αυτο το διαστημα με τα πιο ωραια κοριτσια κατα τη γνωμη σας?
Κουβεντουλα να γινετε!
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:να γινεται ρε τυπε
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
410
Πόντοι
20
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:να πει ποσα ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ για να μου κανει πριβε και θα το σκεφτω..

:new_shocked::new_shocked::new_shocked:να γινεται ρε τυπε
Γούστα είναι αυτά δεν γίνεται να έχουμε όλοι τα ίδια πως να το κάνουμε. Από κοντά μπορεί και να είναι ποιο όμορφη. Δεν ξέρω δεν την έχω δει
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
30
Like
9.902
Πόντοι
2.046
Η αφροδιτη αδαμη ειναι ακομη στο καισα?γνωριζει καποιος?
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Χθες βράδυ μετά από πολύ καιρό πήγαμε με την παρέα caissa τα ίδια Παντελη τα ίδια Παντελάκη γύρω στης 15 γυναίκες κάτσαμε 1 μισή ώρα περίπου και αφού μας πήρε ο ύπνος φύγαμε αφού δεν πάτησε καμία έχει κάποιες εμφανίσιμες αλλά τι να το κάνεις φυτά εντελώς σόου δεν έχει οι χοροί στην πίστα αραιά οπότε άλλη βαρεμάρα κόσμος λιγοστος τουλάχιστον μέχρι της 1 κ μισή που ειμασταν εκεί σε κάνα τρίμηνο πάλι αν είναι ανοιχτό ακόμα έτσι όπως το πάνε.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Χθες βράδυ μετά από πολύ καιρό πήγαμε με την παρέα caissa τα ίδια Παντελη τα ίδια Παντελάκη γύρω στης 15 γυναίκες κάτσαμε 1 μισή ώρα περίπου και αφού μας πήρε ο ύπνος φύγαμε αφού δεν πάτησε καμία έχει κάποιες εμφανίσιμες αλλά τι να το κάνεις φυτά εντελώς σόου δεν έχει οι χοροί στην πίστα αραιά οπότε άλλη βαρεμάρα κόσμος λιγοστος τουλάχιστον μέχρι της 1 κ μισή που ειμασταν εκεί σε κάνα τρίμηνο πάλι αν είναι ανοιχτό ακόμα έτσι όπως το πάνε.

Χθες βράδυ μετά από πολύ καιρό πήγαμε με την παρέα caissa τα ίδια Παντελη τα ίδια Παντελάκη γύρω στης 15 γυναίκες κάτσαμε 1 μισή ώρα περίπου και αφού μας πήρε ο ύπνος φύγαμε αφού δεν πάτησε καμία έχει κάποιες εμφανίσιμες αλλά τι να το κάνεις φυτά εντελώς σόου δεν έχει οι χοροί στην πίστα αραιά οπότε άλλη βαρεμάρα κόσμος λιγοστος τουλάχιστον μέχρι της 1 κ μισή που ειμασταν εκεί σε κάνα τρίμηνο πάλι αν είναι ανοιχτό ακόμα έτσι όπως το πάνε.
Δεν γυρνσνε στα τραπεζια,και πως βγαζουν αυτες φραγκα και το μαγαζι;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.753
Κριτικές
15
Like
11.402
Πόντοι
3.846
Δεν γυρνσνε στα τραπεζια,και πως βγαζουν αυτες φραγκα και το μαγαζι;
Και στο.Queens μπουρναζι τα ίδια χάλια είναι.
Αλλά αν έχεις τα πιτσιρίκια να περιμένουν όρθια τις κοπέλες έξω από τους καναπέδες των χορών ή αν οι καλές γκόμενες είναι κλεισμένες σε τραπέζια καλών πελατών, μια χαρά βγάζουν λεφτά αυτά τα μαγαζιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom