Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
φιλε πριν κανα 4-5 χρονο και πριν που συχναζα σαυτα τα μερη λεγαν... πλεον ... αστα..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
στα καπάκια φεύγω για μούσσες
τα κορίτσια δυνατά
οι χοροί έδιναν και έπαιρναν
τα πουτάκια και τα φιλάκια επίσης
οι μιλφ αδυναμίες μου στην πρώτη γραμμή..  :rockon:
παραπέρα σερβιριζόταν φρεσκο καφεδάκι
ζήλεψα κι εγώ το έριξα στις αγάπες
όλο τον κόσμο γύρισα ανατολική ευρώπη
ρωσία ρουμανία....μέχρι που κουράστηκα
έφαγα όλα μου τα λεφτά
και πήγα για ύπνο ακούγοντας
ψυχεδελικό ροκ [eloy an τους ξέρετε] στη διαδρομή
προσπαθώντας να ξεχάσω τα πουλέν της βραδιάς....... :-* :rockon:  :rockon:
:grin:   
 

Καλά βρε πάλι Mousses πήγες; Έχεις γίνει πολύ φιλόmoussos μου φαίνεται! :grin:
Μπαιδεγουει το πουλέν μου ήταν; :cool2:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
φιλε πριν κανα 4-5 χρονο και πριν που συχναζα σαυτα τα μερη λεγαν... πλεον ... αστα..
δεν μπαίνω στο 'τριπάκι' των συγκρίσεων
γιατί θα απογοητευθώ..  ;)  :sunglasses:

Καλά βρε πάλι Mousses πήγες; Έχεις γίνει πολύ φιλόmoussos μου φαίνεται! :grin:
Μπαιδεγουει το πουλέν μου ήταν; :cool2:
ναι μπρε  :grin:  :grin:
με χαιρέτησε κιόλας  :-*  :-* :boobies:  :boobies: 
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
που αξιζει να παμε εναν κολλητο για πριβε που μπαινει φανταρος την δευτερα?δωστε μου τα φωτα σας
 

Polymixanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μία ερώτηση. Επειδή δεν υπάρχει χρόνος να εξετασθούν όλα τα σχετικά threads για τα στριπτηζάδικα, μπορούν οι ειδήμονες να προτείνουν κάτι καλό? Δεν με ενδιαφέρουν καφέδες, να γαμήσουμε ή κάτι τέτοιο. Ψάχνουμε καλό club, κανονικό στριπτηζάδικο, δεν ξέρω εάν έχετε επισκεφτεί στην Αμερική τέτοια clubs, κάτι τέτοιο ψάχνουμε, ωραίος fancy χώρος, με μουνάρες που να ξέρουν να χορεύουν και να κάνουν και τον ανάλογο χαβαλέ που ταιριάζει σε αυτά τα μέρη.
MTIA
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μία ερώτηση. Επειδή δεν υπάρχει χρόνος να εξετασθούν όλα τα σχετικά threads για τα στριπτηζάδικα, μπορούν οι ειδήμονες να προτείνουν κάτι καλό? Δεν με ενδιαφέρουν καφέδες, να γαμήσουμε ή κάτι τέτοιο. Ψάχνουμε καλό club, κανονικό στριπτηζάδικο, δεν ξέρω εάν έχετε επισκεφτεί στην Αμερική τέτοια clubs, κάτι τέτοιο ψάχνουμε, ωραίος fancy χώρος, με μουνάρες που να ξέρουν να χορεύουν και να κάνουν και τον ανάλογο χαβαλέ που ταιριάζει σε αυτά τα μέρη.
MTIA

δεν υπαρχει εδω αυτο που ψαχνεις. εδω ειναι ελλαδα, φραπεδακι και χουρος μονο.. :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Polymixanos στριπ σαν Αμερικανια ( στο στυλ περισσοτερο παρα προς τα αλλα που ζητας ) ειναι το Athens Number One αλλα τα κοριτσια εκει μεσα μπορει να μην σε ικανοποιησουν και πολυ / εχω παρα πολυ καιρο να παω οποτε μπορει να εχουν αλλαξει τα πραματα ειτε προς το χειροτερο ειτε προς το καλυτερο
 

Επισκέπτης
Polymixanos στριπ σαν Αμερικανια ( στο στυλ περισσοτερο παρα προς τα αλλα που ζητας ) ειναι το Athens Number One αλλα τα κοριτσια εκει μεσα μπορει να μην σε ικανοποιησουν και πολυ / εχω παρα πολυ καιρο να παω οποτε μπορει να εχουν αλλαξει τα πραματα ειτε προς το χειροτερο ειτε προς το καλυτερο

η alcatraz  για πληρη αμερικανια  :)
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Polymixanos στριπ σαν Αμερικανια ( στο στυλ περισσοτερο παρα προς τα αλλα που ζητας ) ειναι το Athens Number One αλλα τα κοριτσια εκει μεσα μπορει να μην σε ικανοποιησουν και πολυ / εχω παρα πολυ καιρο να παω οποτε μπορει να εχουν αλλαξει τα πραματα ειτε προς το χειροτερο ειτε προς το καλυτερο

δεν σε προλαβα πολυμηχανος να μην ακουσεις αυτο το αρχιδι που πετιεται σαν την κλανια οταν ακουει για στριπ γιατι ολο μαλακιες..οχι μην πας εκει, οχι αμερικανια δεν ειναι αλλα το πολυ να σου κανει χουρο ο κατελης :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αααα ναι το ξεχασα / alcatraz μαλλον καλυτερα
 

Polymixanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προς DIKY: δηλαδή ακόμη και εκεί μπουρδέλο γίναμε? Τι μανία είναι σε αυτή τη χώρα ρε γαμώτο. Δεν ξεχνώ όμως ότι το καλύτερο site λέγεται bourdela!  :2funny:

προς Υπουργός: ευχαριστώ για την πληροφορία

προς mou_aresi_h_mounila: Από γκόμενες? Καλές? Έχουμε και εκεί φαινόμενα μπουρδέλου? Μην με πείτε αποστειρωμένο, αλλά δεν γουστάρω να μου τρίβει η γκόμενα χυμένους βύζους στην μούρη!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
για αμερικανιες θα σας εδινα γνωστο κλαμπ της παραλιακης αλλα θελετε πολλα ψωμια ακομη για να σας πω... :grin:
 

Επισκέπτης
προς mou_aresi_h_mounila: Από γκόμενες? Καλές? Έχουμε και εκεί φαινόμενα μπουρδέλου? Μην με πείτε αποστειρωμένο, αλλά δεν γουστάρω να μου τρίβει η γκόμενα χυμένους βύζους στην μούρη!


ειναι χλιδα το μαγαζι κ εχει καλα μουνια μπορει να μην εχει διμετρα αλλα εχει καλα μουνια σαν συνολο...τωρα κατα την γνωμη μου παντα
 

Polymixanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
DIKY, εννοείς μήπως το Diamonds and Pearls? Είχα πάει το 1992 σε αυτο και φύσαγε. Ακόμη έχω το t-shirt!
 

Polymixanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Άκυρο, πιο μετά ήταν, μάλλον 1995. Δεν έχει σημασία. Υπάρχει αυτό ακόμη?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μία ερώτηση. Επειδή δεν υπάρχει χρόνος να εξετασθούν όλα τα σχετικά threads για τα στριπτηζάδικα, μπορούν οι ειδήμονες να προτείνουν κάτι καλό? Δεν με ενδιαφέρουν καφέδες, να γαμήσουμε ή κάτι τέτοιο. Ψάχνουμε καλό club, κανονικό στριπτηζάδικο, δεν ξέρω εάν έχετε επισκεφτεί στην Αμερική τέτοια clubs, κάτι τέτοιο ψάχνουμε, ωραίος fancy χώρος, με μουνάρες που να ξέρουν να χορεύουν και να κάνουν και τον ανάλογο χαβαλέ που ταιριάζει σε αυτά τα μέρη.
MTIA

γκολντ ή ρασπουτιν ή αλκατραζ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom