Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
δυστυχώς είχα στο μυαλό μου οτι τίποτα απο αυτά δε θα συμβούν με μενα...κούνια που με κουναγε.οπως κ με τη μονικα τη Σερβα,όλοι τη βρίζουν κ θελω να πάω σα να μαλακας να τη κάνω αρνάκι!τεσπα,Μαντόνα στανταρακι απο σημερα

τότε δεν σου φταίει η Λίντα ούτε η κάθε Λίντα άμα εσύ πιστεύεις ότι για εσένα και μονο θα αλλάξουν οι κοπέλες
πρέπει να αναλογιστείς το μερίδιο ευθύνης που έχεις και να πάρεις πίσω τους χαρακτηρισμούς
όταν δεν γουστάρουμε κάποια κοπέλα απλά δεν πάμε
όχι πηγαίνουμε και μετά αρχίζουμε την καραμούζα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
τότε δεν σου φταίει η Λίντα ούτε η κάθε Λίντα άμα εσύ πιστεύεις ότι για εσένα και μονο θα αλλάξουν οι κοπέλες
πρέπει να αναλογιστείς το μερίδιο ευθύνης που έχεις και να πάρεις πίσω τους χαρακτηρισμούς
όταν δεν γουστάρουμε κάποια κοπέλα απλά δεν πάμε
όχι πηγαίνουμε και μετά αρχίζουμε την καραμούζα
το πηρα το μεριδιο ευθυνης κ το παθημα μαθημα.ποιους χαρακτηρισμους?ισα ισα που την ειπα κ τουμπανο...δεν ηξερα οτι δε θα γουσταρα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.610
Κριτικές
90
Like
33.096
Πόντοι
24.700
λαγε ηταν κωμωδια!δε ξερω για σενα η τον ινδιανο κ τους υπολοιπους (ναι ναι διαβαζω τις γραφες σας κ σας απολαμβανω) αλλα σε μενα εκανε πολη ασχημη εντυπωση.εμφανησιακα ειναι τουμπανο οκ.το προσωπο το εκρυβε συνεχεια λες κ με ηξερε κ φοβοταν να τη δω!το γαμησι σου λεω αρχισε με το καλημερα κατι αεροπλανικα που με ξενερωσαν.ηρθε σε σταση 69 κ μου εκανε καφαλοκλειδωμα με το ποδι!ειχε το γονατο της στο κεφαλιμου!κατι μαζοχιστικα πραματα χωρις λογο ρε συ λαγε!αλλο το πορνο γαμησι κ αλλο το γελειο γαμησι!τεσπα οπως ειπε κ ο φιλος πιο πριν,ο καθενς με τα στανταρακια του...

Έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές και από πολλά μέλη, ότι η κ. Λίντα είναι "ζόρικη" και ότι "πιάνει κόκκινα" με το "καλημέρα". Και για του λόγου το αληθές, τις προάλλες που την συνάντησα, αναγκάστηκα να τις κρατάω συνεχως τα χέρια, για να μην φάω το ξύλο της αρκούδας. Αυτό είναι το "στυλ" της, και αυτό είναι που την έχει καταστήσει διάσημη εις τις τάξεις των πελατών του αγοραίου έρωτα.  :)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
το πηρα το μεριδιο ευθυνης κ το παθημα μαθημα.ποιους χαρακτηρισμους?ισα ισα που την ειπα κ τουμπανο...δεν ηξερα οτι δε θα γουσταρα!

για το γέλιο γαμήσι αναφέρομαι
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Η κάθε κοπέλα έχει ένα στυλ, δεν μπορέι να πας στην (RIP) Νικόλ απο Γερμανούς για παράδειγμα και να ζητάς αεροπλανικά και κραυγές ούτε στην Ναταλύ στην Τατοίου για αγαπησιάρικο gfe. Και καλό είναι που η κάθε κοπέλα έχει προσωπικότητα γιατί το "όλα τα σφάζω" δεν βγαίνει προς όφελος μας. Για αυτό καλό είναι οι κριτικές μας και τα σχόλια μας να έχουν περισσότερο βάρος στο τι στυλ είναι η κοπέλα και όχι τόσο στο πως περάσαμε εμείς.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
για το γέλιο γαμήσι αναφέρομαι
ε ναι ηταν!αφου της ειπα 2 φορες ελα σταματα τα κολπα να το κανουμε νορμαλ κ κεινη τσιτωνε πιο πολυ!αφου στο τελος γελαγα κ της ειπα οτι ηταν κωμωδια γαμησι
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
Η κάθε κοπέλα έχει ένα στυλ, δεν μπορέι να πας στην (RIP) Νικόλ απο Γερμανούς για παράδειγμα και να ζητάς αεροπλανικά και κραυγές ούτε στην Ναταλύ στην Τατοίου για αγαπησιάρικο gfe. Και καλό είναι που η κάθε κοπέλα έχει προσωπικότητα γιατί το "όλα τα σφάζω" δεν βγαίνει προς όφελος μας. Για αυτό καλό είναι οι κριτικές μας και τα σχόλια μας να έχουν περισσότερο βάρος στο τι στυλ είναι η κοπέλα και όχι τόσο στο πως περάσαμε εμείς.
σε ποια νικολ αναφερεσαι?στις φωτος με τη φερραρι?
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
σε ποια νικολ αναφερεσαι?στις φωτος με τη φερραρι?

όχι σε μια που έχει σταματήσει, την Ρουμάνα αν θυμάσαι, ως παράδειγμα την ανέφερα γιατί ήταν ευρέως γνωστή για το χαλαρό ήρεμο στυλ της.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.610
Κριτικές
90
Like
33.096
Πόντοι
24.700
ε ναι ηταν!αφου της ειπα 2 φορες ελα σταματα τα κολπα να το κανουμε νορμαλ κ κεινη τσιτωνε πιο πολυ!αφου στο τελος γελαγα κ της ειπα οτι ηταν κωμωδια γαμησι

Εις τοιαύτην περίπτωσιν, όταν στην αλυσίδα Κατεχάκη 5 - Μελαντίας 50 - Λεωφόρος Αθηνών 373 - Γ. Παπανδρέου 4, εργάζεται η δίδα Μαρίνα, μην περάσετε ούτε απ΄ έξω.  :)
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Μην το λες στρατηγέ μου. Η Ναταλί προσαρμόζεται ανάλογα με τον πελάτη.  ;)

Τότε μάλλον εγώ της βγάζω άγρια γούστα (τα οποία δεν έχω) :grin: :grin: :grin: :grin:

Γενικά είναι καλή κοπέλα και καλή στο δωμάτιο με όλους αλλά νομίζω ότι το φόρτε της είναι οι δυνατές καταστάσεις!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
Εις τοιαύτην περίπτωσιν, όταν στην αλυσίδα Κατεχακη 5 - Μελαντίας 50 - Λεωφόρος Αθηνών 373, εργάζεται η δίδα Μαρίνα, μην περάσετε ούτε απ΄ έξω.  :)
αγιε τελος τα κασκαντεριλικια!μονο στανταρακια απο δω κ περα!επισης κατι τελευταιο κ ελπιζω να τελειωσει το ολο θεμα που για μενα ναι μεν φερω ευθυνη αλλα κ η κοπελα θα επρεπε να προσαρμοστει σε μενα αφου εγω πληρωνω!οταν δουλευε η τζοζεφιν ηταν αψογη με μενα ενω μερικοι λεγανε οτι ηταν παγοκολωνα κ συνοπτικη και και και...το πιο σωστο το λεει ο ινδιανος καθε φορα μετα απο επισκεψη σε κοπελα: "Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.610
Κριτικές
90
Like
33.096
Πόντοι
24.700
αγιε τελος τα κασκαντεριλικια!μονο στανταρακια απο δω κ περα!επισης κατι τελευταιο κ ελπιζω να τελειωσει το ολο θεμα που για μενα ναι μεν φερω ευθυνη αλλα κ η κοπελα θα επρεπε να προσαρμοστει σε μενα αφου εγω πληρωνω!οταν δουλευε η τζοζεφιν ηταν αψογη με μενα ενω μερικοι λεγανε οτι ηταν παγοκολωνα κ συνοπτικη και και και...το πιο σωστο το λεει ο ινδιανος καθε φορα μετα απο επισκεψη σε κοπελα: "Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."

Δείτε κύριε.

Η "προσαρμοστικότητα" είναι ένα τάλαντο, το οποίο δεν το διαθέτουμε όλοι στον ίδιο βαθμό. Επίσης εξαρτάται πάρα πολύ και από την ιδιοσυγκρασία του καθε ατόμου. Για να σας δώσω ενα παράδειγμα : Η διδα Άννα από την αλυσίδα Κασσάνδρας, τυγχάνει προσαρμοστική. Το στύλ της δε, είναι αμιγώς "αγαπησιάρικο". Αν της ζητήσετε λοιπόν να σας αρχίσει στα ζοριλίκια και στις χριστοπαναγίες θα το κάνει. Δεν θα είναι όμως τόσο πειστική γιατί δεν της "βγαίνει" από μόνο του. Κατα τον ίδιο τρόπο λοιπόν, η κ. Λίντα, δεν δύναται να αντποκριθεί πλήρως σε πιο "λάιτ" καταστάσεις.

Όσο για την επωδό του κ. Σεγιέν, την ασπάζομαι.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Πάντως μιας και το συζητάμε, και για μένα εντελώς της πλάκας είναι η περίπτωση Λίντα. Όπως και άλλα αρχιμπάζα άλλωστε που έχουν αποθεωθεί κατά καιρούς.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δείτε κύριε.

Η "προσαρμοστικότητα" είναι ένα τάλαντο, το οποίο δεν το διαθέτουμε όλοι στον ίδιο βαθμό. Επίσης εξαρτάται πάρα πολύ και από την ιδιοσυγκρασία του καθε ατόμου. Για να σας δώσω ενα παράδειγμα : Η διδα Άννα από την αλυσίδα Κασσάνδρας, τυγχάνει προσαρμοστική. Το στύλ της δε, είναι αμιγώς "αγαπησιάρικο". Αν της ζητήσετε λοιπόν να σας αρχίσει στα ζοριλίκια και στις χριστοπαναγίες θα το κάνει. Δεν θα είναι όμως τόσο πειστική γιατί δεν της "βγαίνει" από μόνο του. Κατα τον ίδιο τρόπο λοιπόν, η κ. Λίντα, δεν δύναται να αντποκριθεί πλήρως σε πιο "λάιτ" καταστάσεις.

Όσο για την επωδό του κ. Σεγιέν, την ασπάζομαι.
ΤΥπε στο 4α εργαζετε η αννα τριτη βαρδια ;; Εχει τοσο ταλεντο με ολους στο gfe; Να τολμησο καθος ειμαι λατρεις...η θα φαω φολα  :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ο τολμών νικά. Ακόμη και στην (απίθανη) περίπτωση που δεν περάσεις καλά θ'α'χεις τουλάχιστον να λες ότι γάμησες μια μουνάρα.
Συμφωνο τυπε μου, παιζη μονο μετα της 12 η μπορο να την βρω και 9 με 10 το βραδυ  :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.610
Κριτικές
90
Like
33.096
Πόντοι
24.700
Πάντως μιας και το συζητάμε, και για μένα εντελώς της πλάκας είναι η περίπτωση Λίντα. Όπως και άλλα αρχιμπάζα άλλωστε που έχουν αποθεωθεί κατά καιρούς.

Παρ΄ όλα όσα γραφονται, η κ. Λίντα είναι άκρως προβλέψιμη, και τηρεί πιστά μια ακολουθία. Μπαίνει, χαμηλώνει τα φώτα, κάθεται στο κρεβάτι με την πλάτη γυρισμένη προς τον πελάτη, του πιάνει τα χέρια και τα οδηγεί με ορμή στα στήθη και στο αιδοίο της, ενώ ταυτόχρονα γυρίζει το κεφάλι της και του δίνει ένα ξώφαλτσο φιλί. Είτα τον καλεί να της πηδήξει το στόμα. Κατόπιν λαμβάνει θέση για συνουσία με τον τρόπο των σκύλων, και τέλος ιεραποστολικά. Όλα τα παραπάνω γίνονται σε φρενήρης ρυθμούς,  συνοδεία στεντόρειων σχολιασμών  και ραπισμάτων.

Σίγουρα δεν πρόκειται περί καλομαγειρεμένου φιλέτου, αλλά για όποιον ορέγεται που και πού κάνα βρώμικο λαχματζούν, ετσι.. για να αλλάξει λίγο γεύση... ενδύκνειται.  :)

 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.083
Πόντοι
456
Την Μια απο Ισμηνης την εχει παρει κανεις?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom