Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
επειδη ειμαι νεος στο φορουμ θα ηθελα μια βοηθεια ποια κοπελα θα μου προτεινατε απο το στουντιο φυλης 104 και απο το στουντιο Desire

εμείς θα σου προτείνουμε ρε τύπε κοπέλα;;; ξέρουμε τα γούστα σου;;;;

ήμαρτον

εσύ διάλεξε ποίες σου αρέσουν από της φωτό

και μετά ρωτα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
η Ναταλία που εμφανίζεται ως νέα κοπέλα στο[size=30pt] ΤΙΝΓΚΑ[/size] δεν είναι η ίδια κοπέλα που δούλεψε για ένα διάσημα στο Φραντζή 47 στο πλευρό της Άννας και μετά σε ένα μπουρδελάκι επί της Κων/πόλεως?? καταπληκτική ομοιότητα...
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
επειδη ειμαι νεος στο φορουμ θα ηθελα μια βοηθεια ποια κοπελα θα μου προτεινατε απο το στουντιο φυλης 104 και απο το στουντιο Desire

Όπως σωστά προαναφέρθηκε πρέπει να μας πείς γούστα εμφανισιακά και προτιμήσεις, στυλ κ.λπ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Όπως σωστά προαναφέρθηκε πρέπει να μας πείς γούστα εμφανισιακά και προτιμήσεις, στυλ κ.λπ.

Τύπε,εσένα γιατί σε αποκαλούν "Στρατηγό"...έχω απορία... :thumbsup: Ρωτώ διότι Στρατηγός είναι ο Farkeli... ;)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παιδια ευχαριστω για την βοηθεια ειδα καποιες κοπελες που μου αρεσαν
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τύπε,εσένα γιατί σε αποκαλούν "Στρατηγό"...έχω απορία... :thumbsup: Ρωτώ διότι Στρατηγός είναι ο Farkeli... ;)
Ειμασταν ολοι μαζί στην ιδια ταξη στην σχολή Ευελπίδων.............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.611
Like
2.043
Πόντοι
506
Παρασκευη στο Βριλησσου 42 - Ρεγγινα + Λιλιαν. Φριντα + Λαιμα. Σασα + Τζουλια  :-* :-* :-*
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)   24/05/ 14  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ζετα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Μελινακι/Ν.Αφιξη - Μελινακι/Ν.Αφιξη
Κασσανδρας 4(πανω):  --------- Κλειστο ---------  
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζελα - Ελενα/Αντζελα/Νανση/Λαουριτα - Λαουριτα/Ελενα/Νανση
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Νατασα - Αννα/Νεφελη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ:Κλειστο - Τζουλια/Μαρινα - Τζουλια

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Τανια/Ανισα - Τανια/Ανισα/Ελενα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.611
Like
2.043
Πόντοι
506
Σαββατο στο Βριλησσου 42 - Ρεγγινα + Φριντα. Αλεξια + Τζουλια. Σασα + Ειρηνη   :-* :-* :-*
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Χθεσινή καταδρομική παρέα με bk1981, mpouzoklidos cheyenne σε διάφορα αθηναικά ιδρύματα....Εμένα τα πορνοευρώ μου τα κατέθεσα στη Μελίνα, στο νέο της στέκι τώρα πια, στους "Γερμανούς" και στο Ισμήνης2 συγκεκριμένα. Κούκλα όπως ήταν, με ένα πρόσωπο αγγελικό και τα μάτια της σωστές θάλασσες και το κορμί της έχει "ηρεμήσει" αρκετά από την υπερβολική γυμναστική, και πλέον είναι απόλυτα θηλυκό και με καμπύλες....Είχα να περάσω από την εποχή που έκανα τα πρώτα μου "βήματα" στο χώρο των στούντιο, καθώς μετά μπήκαν άλλες προτεραιότητες και την παραμέλησα λίγο. Χθες όμως είχε έρθει η ώρα για μια επαναληπτική...Το δωμάτιο καλό μεν, πολυτελές, αλλά με μεγάλο μειονέκτημα ότι δεν έχει ροοστάτη για το φως, γεγονός που λειτούργησε κάπως ανασταλτικά στη διάθεσή μας καθώς ένιωθα ότι μας ανακρίνουν με την κόκκινη λάμπα στη μούρη....Από υπηρεσίες τα γνωστά, άνεση χρόνου,  ηρεμία, καλό στοματικό και με ένταση και οπτική επαφή, δεκτική στα χάδια μου και στην περιποίησή μου, αλλά μετά από κάποιο σημείο και μετά μου έβγαλε περίεργα "γούστα" και άρχισε διάφορα υπονοούμενα τα οποία εμένα με ξενέρωσαν στο έπακρο με αποτέλεσμα να μηνη μπορώ να λειτουργήσω...και παρόλο τις φιλότιμες προσπάθειές μου να συγκεντρωθώ εκείνη δεν με άφηνε, βγάζοντας έναν περίεργο εαυτό, λέγοντάς μου πράγματα που με βάσει όσα θυμόμουν και γνώριζα για αυτήν είναι τελείως ξένα προς την ψυχολογία της...

Αποτέλεσμα ήταν να εκνευριστώ και να σηκωθώ να φύγω, μες στα νεύρα και ιδιαίτερα συγχυσμένος σχετικά με το λόγο που επέδειξε τέτοια συμπεριφορά...και πιο πολύ ότι δεν έκατσε να το "πολεμήσει" όταν είδε ότι στραβώνει το θέμα...Από μένα delete πλέον η κοπέλα μέχρι να το...πάρει αλλιώς και να θυμηθεί τον παλιό καλό της εαυτό....και να κόψει τις μπούρδες...
 

Επισκέπτης
δηλαδη τι περιεργα γουστα σου εβγαλε??θα γραψεις κριτικη??
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Τελικά, φεύγε κανένας ευχαριστημένος, απ τα συγκεκριμένα μαγαζά ? Αχτουνγκ μπίτε !  :think:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
εχετε να προτεινεται κατι καλο για αυριο κυριακη πρωι??ψηφος μεταχαλαρωσης :knockinb: :knockinb:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :)  :)  :)   25/05/ 14  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Αννα Μαρια - Λαουρα - Ελενη
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο - Μελινακι/Ριτα - Μελινακι/Ριτα
Κασσανδρας 4(πανω):  --------- Κλειστο ---------  
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντζελα/Νανση - Ελενα/Αντζελα/Λαουριτα - Ελενα/Λαουριτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Νατασα/Αννα/Νεφελη - Αννα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ:Κλειστο - Τζουλια/Αλεξανδρα Σερκοφ/Μαρινα - Τζουλια/Αλεξανδρα Σερκοφ/Μαρινα

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Τανια/Ανισα/Αννα Μαρια - Τανια/Ανισα/Ελενα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom