Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πάολα: Μελαχροινή, κοντούλα, με συμπαθητικό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος και πεταχτή περιφέρεια...Εντύπωση μου έκαναν τα τατού της και ιδίως ένα στο δεξί μηρό, που έχει "χτυπήσει"  μια θήκη πιστολιού με το πιστόλι μαζί... :icon_e_surprised:

Κοντη ειναι η Πάολα  :think: :think: :think: :think: :think:

Τόσο λάθος την θυμάμαι.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν η επιστροφή της Βίκυς στην Κασσάνδρας άξιζε και με το (πολύ) παραπάνω. ..... The Queen is Back in town!!!
Εδώ θα έρθουν οι scorpions στην Ελάδα για τις τρεις τελευταίες τους εμφανίσεις η Βικάρα δεν θα ερχόταν. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αυτές οι επιστροφές των παλαιών ονομάτων είναι που μας αναβιώνουν παλιές καλές εποχές  :knockinb:και αποτελούν μέτρο σύγκρισης για νεώτερους συμπαίκτες και υπηρεσιών από νεώτερες εκδιδόμενες κοπέλες.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σημερα δοκιμαστηκε και απο μενα η Τζενη και ηταν αρκετα καλη και βιτσιοζα. Εν συνεχεια δοκιμαστηκε και το κουτουκι που βρισκεται στην γωνια Κασσανδρας και Κωνσταντινουπολεως οπου περιδρόμιασα 4 special κεμπαπ και καταναλωσα περι το 1,5 λιτρο κρασι..... και εγινα στην πένα!!!!!  :sunglasses:

:tooth: :tooth: :tooth:

όντως, πολύ όμορφο μωρό η Τζένη, ενώ διαθέτει ένα χαμόγελο που είναι όλα τα λεφτά ;)

μην λησμονούμε, ότι παρέχει και πολύ καλές υπηρεσίες εντός του δωματίου :sunglasses:

Αγαπητε συναγωνιστη Μακη, την αλλη φορα να ψαξουμε να βρουμε ενα γκιλφ ανω των 80 ετων ,για να βιωσουμε την ηδονη της παρακμης!!!  :sunglasses:

orgasmo nero, τα γούστα μου δεν έχουν φθάσει σε αυτό το σημείο ακόμα, οπότε δεν θα μπορέσω να σε ακολουθήσω :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.519
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
Αν δεν σας ενοχλεί να κάθεστε στην καρότσα, θα αδειάσω το DATSUN μου από τα καρπούζια, και θα περάσω να σας πάρω όλους.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Επιλεκτική τσάρκα με το φίλτατο συναγωνιστή DON GIOVANNI  σε κάποια αθηναικά ιδρύματα με σκοπό να "ξεφορτώσει" το βαρύ φορτίο του... :grin: :grin:

Φραντζή 47:Άννα: H μελαχροινή καλλονή με θητεία στα Κασσάνδρας. Ίσια μακριά μαύρα μαλλιά, πανέμορφο πρόσωπο, φυσικό μικρό στήθος, υπέροχη τουρλωτή περιφέρεια  και όμορφα πόδια. Φιλικότατη και sexy με τη λεοπάρ σατέν ρόμπα της αράξαμε στο σαλόνι. Μαζί της η Ναταλί. Ένα ξανθό μιλφ, η οποία έχει ομορφύνει πολύ από την τελευταία φορά που την είδα. Ωραίο πρόσωπο με πράσσινα μάτια, κλασσική ρώσσικη φυσιογνωμία, ψηλή, με φυσικό στήθος, συμπαθητική περιφέρεια και ατή εξίσου φιλική...ΜΑΣ έβαλε σε σκέψεις... :grin:

Φυλής 104: Μπέττυ: Μελαχροινή, με έντονα τα ασιατικά χαρακτηριστικά αποτυπωμένα πάνω της, φυσικό στήθος, όμορφο, σφιχτά καλλίγραμμα πόδια και ωραία περιφέρεια. Ο DON GIOVANNI δεν κρατήθηκε και ανέβηκε στο δωμάτιο 3... :wanker: :wanker: Πάολα: Μελαχροινή, κοντούλα, με συμπαθητικό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος και πεταχτή περιφέρεια...Εντύπωση μου έκαναν τα τατού της και ιδίως ένα στο δεξί μηρό, που έχει "χτυπήσει"  μια θήκη πιστολιού με το πιστόλι μαζί... :icon_e_surprised: Μαρίνα: Μελαχροινή, μεσαίου αναστήματος, πολύ γλυκό και παιχνιδιάρικο πρόσωπο, φυσικό στήθος μικρό σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα και περιφέρεια που κολάζει και τον Πάπα... :priest: όσο περίμενα τον DON να τελειώσει καυλαντίζαμε στο σαλόνι... Υπηρεσία η Κέλλυ...


Μεγ. Αλεξάνδρου133: Άντα: Μελαχροινή, ψηλή κοπέλα, ίσια μαλλιά μακριά, φυσικό στήθος, μικρούλι, πολύ γλυκό πρόσωπο με εκφραστικότατα μάτια και δυνατό της σημείο την περιφέρεια της, στρογγυλή, "γεμάτη" Τρομερά διαχυτική, με θυμήθηκε από τη συνάντηση στα ενδώτερα προ μηνός και μιλήσαμε εγκάρδια...

Κων/πόλεως80: Μιχαέλλα: Μια από τις αδυναμίες μου. Κοκκινομάλλα πλέον, αδύνατη με πολύ ωραίο σώμα, αδύνατη, με φυσικό στήθος, μεγάλο και καλοσχηματισμένο και όμορφη περιφέρεια... Πάντα περνάω όμορφα μαζί της. Ευγενέστατη και φιλική. Μαζί της η έταιρη Ρουμάνα, η Κλαούντια με καστανόξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, αδύνατη και ωραία πόδια/περιφέρεια. Τα γυαλάκια της πήγαιναν αρκετά...

Κων/πόλεως92Α: Φαίη: όσο πάει κ ομορφαίνει...Ψηλή, με ωραία πόδια, φοβερό καλοσχηματισμένο κωλαράκι, φυσικό στήθος ευμεγέθες σε κοινή θέα και πολύ γλυκό πρόσωπο μέσα στο χαμόγελο και στην τσαχπινιά, σπάνιο στις μέρες μας...έτοιμος ήμουν...αλλά ας όψεται η κωλοπιλάλα του Don, για αναχώρηση

Να πώ ότι αυτή ήταν καί ή πρώτη μου ουσιαστικά τσάρκα μ' έτερο συναγωνιστή , αφού όπου είχα πάει μέχρι τώρα πήγαινα σόλο  :grin: ! μ' οδηγό ( κυριολεκτικά καί μεταφορικά  :cheesy: ) τον φίλτατο Λαγό :

1)Φραντζή 47 : Ναταλί  :tits2: :tits2: μιλάμε για πολλές μα πάρα πολλές σκέψεις που οφείλουμε να κάνουμε πράξη λίαν συντόμως  :rockon: :rockon: !!

2)Στάση στο Φ.104  καί μια σίγουρη καί τίμια κατάθεση μετά απο περισσότερο απο ένα χρόνο στο στανταράκι μου την Μπέττυ  :tits2: που συνοδεύτηκε καί με κέρασμα " νερού που καίει "  :grin: :grin: !! κλίκ μου έκανε καί ή εκτελούσα χρέη υπηρεσίας Κέλλη  :tits: :tits: !!

3)Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 & να προσθέσω στα λεγόμενα του Λαγού για τον ευγενέστατο επι της υποδοχής Κο Μαρίνο  :thumbsup: :thumbsup: !

4)Κων/λεως 80 :Μιχαέλλα & Κλαούντια επίσης για πάρα πολλές σκέψεις για το άμεσο μέλλον  :tits2: :tits2: !!

5)Κων/λεως 92Α : άς όψεται το προχωρημένο της ώρας καί το εργάσιμο της επόμενης μέρας  :headbang: :headbang: :headbang: !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Να πώ ότι αυτή ήταν καί ή πρώτη μου ουσιαστικά τσάρκα μ' έτερο συναγωνιστή , αφού όπου είχα πάει μέχρι τώρα πήγαινα σόλο  :grin: ! μ' οδηγό ( κυριολεκτικά καί μεταφορικά  :cheesy: ) τον φίλτατο Λαγό :

1)Φραντζή 47 : Ναταλί  :tits2: :tits2: μιλάμε για πολλές μα πάρα πολλές σκέψεις που οφείλουμε να κάνουμε πράξη λίαν συντόμως  :rockon: :rockon: !!

2)Στάση στο Φ.104  καί μια σίγουρη καί τίμια κατάθεση μετά απο περισσότερο απο ένα χρόνο στο στανταράκι μου την Μπέττυ  :tits2: που συνοδεύτηκε καί με κέρασμα " νερού που καίει "  :grin: :grin: !! κλίκ μου έκανε καί ή εκτελούσα χρέη υπηρεσίας Κέλλη  :tits: :tits: !!

3)Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 & να προσθέσω στα λεγόμενα του Λαγού για τον ευγενέστατο επι της υποδοχής Κο Μαρίνο  :thumbsup: :thumbsup: !

4)Κων/λεως 80 :Μιχαέλλα & Κλαούντια επίσης για πάρα πολλές σκέψεις για το άμεσο μέλλον  :tits2: :tits2: !!

5)Κων/λεως 92Α : άς όψεται το προχωρημένο της ώρας καί το εργάσιμο της επόμενης μέρας  :headbang: :headbang: :headbang: !
να σαι καλά καλέ μου φίλε, πάντα στη διάθεσή σου για νέες περιπέτειες... είδες που με μια τσάρκα ανανεώνεσαι κ αφήνεις για λίγο πίσω τα προβλήματα??? Πράγματι ευγενέστατος ο κος Μαρίνος, πρέπει να χει βρει το νερό της αιώνιας νιότης...Χαίρομαι που πέρασες όμορφα με τη Μπέτυ... Αλλά σου είπα, λάθος που δεν μου έκλεισες το μάτι για τη Ναταλί...Θα πέρναγα κ γω με την Αννούλα...δικαιολογία έψαχνα για να μπω... :grin: :grin:
Αυτό το γαμημένο "εργάσιμο" θα μας καταστρέψει... :headbang: :headbang:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
πολλές μεταγραφές βλέπω στο θαυμαστό κόσμο των στούντιο...κόσμος πάει κ έρχεται(είδες τι κάνει ο Μαρινάκης ε??) Από ότι ενημερώθηκα η Λίλυ που μέχρι πρόινος εργαζόταν στην "Γερμανική" αλυσίδα πλέον θα μας παρέχει τις υπηρεσίες της από το γήπεδο του Φυλής 104...Κάτι μου λέει ότι θα σπεύσουμε να πάρουμε διαρκείας....
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
πολλές μεταγραφές βλέπω στο θαυμαστό κόσμο των στούντιο...κόσμος πάει κ έρχεται(είδες τι κάνει ο Μαρινάκης ε??) Από ότι ενημερώθηκα η Λίλυ που μέχρι πρόινος εργαζόταν στην "Γερμανική" αλυσίδα πλέον θα μας παρέχει τις υπηρεσίες της από το γήπεδο του Φυλής 104...Κάτι μου λέει ότι θα σπεύσουμε να πάρουμε διαρκείας....

Ανακοινώθηκε κιόλας
και έχει και τέλεια πόδια!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
πολλές μεταγραφές βλέπω στο θαυμαστό κόσμο των στούντιο...κόσμος πάει κ έρχεται(είδες τι κάνει ο Μαρινάκης ε??) Από ότι ενημερώθηκα η Λίλυ που μέχρι πρόινος εργαζόταν στην "Γερμανική" αλυσίδα πλέον θα μας παρέχει τις υπηρεσίες της από το γήπεδο του Φυλής 104...Κάτι μου λέει ότι θα σπεύσουμε να πάρουμε διαρκείας....

Οί φωτογραφίες της άν μη τι άλλο δείχνουν...καλές προοπτικές  :tits2: :tits2: :tits2: !!! επίσημη πρώτη αύριο ελπίζω επίσης να μην είναι με το μυαλό στο ρολόι τώρα που άλλαξε περιβάλλον  :grin: :grin: :grin: !!!  επίσης  καί μια Βέρα  βλέπω στις βάρδιες .
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Οί φωτογραφίες της άν μη τι άλλο δείχνουν...καλές προοπτικές  :tits2: :tits2: :tits2: !!! επίσημη πρώτη αύριο ελπίζω επίσης να μην είναι με το μυαλό στο ρολόι τώρα που άλλαξε περιβάλλον  :grin: :grin: :grin: !!!  επίσης  καί μια Βέρα  βλέπω στις βάρδιες .
μας βλέπω για καταδρομική καλέ μου φίλε!!!! μπα η Άντζελα έχει αποδείξει ότι έχει τον τρόπο της και τις συνεφέρνει όλες.... :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom