Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
το πρεπει δεν υπαρχει πουθενα φιλε,ουτε στο τελευταιο στριπτηζαδικο,κωλομπαρο κτλ,και γι αυτο τα μαγαζια αυτα εχουν υψηλη εισοσο,γιατι παρασκευες και σαββατα γεμιζουνε ματακηδες που βλεπουν μονο τους χορους στη πιστα και τιποτα αλλο.υποχρωτικο ασφαλως πρεπει να ειναι το ποτο του πελατη.η λυση ειναι αυτη που ανεφερες οπως γινεται παντου,οπως επιτασσει η κοινη λογικη και οχι καποιο ιδιαιτερο μανατζμεντ,οι κοπελες μετα τις απαραιτητες συστασεις μπορουν να ζητουν το ποτο τους η αν θελουν να τις ακολουθησουν στο δωματιο και αν ο πελατης αρνηθει να προχωρουν στον επομενο,χωρις να χανεται χρονος η χρημα για το μαγαζι.ειναι πολυ λογικο να μην πρεπει καποιοι να μπαλαμουτιαζουν τσαμπα εφοσον δεν θελουν να κερασουν η να πανε πανω.ειναι πολυ λογικο επισης οι κοπελες να δυσανασχετουν ομως ειναι στην ευθυνη του μαγαζιου να τις κατευθυνει σε αυτο, γιατι δεν ξερω αν θα δυσανασχετισουν λιγοτερο χανοντας πελατες που θα ενδιαφερονται μονο για το δωματιο και οχι για το ποτο.
Καλημέρα φίλε μας και εσένα σε ευχαριστούμε για την πρόταση σου πραγματικά μας βοηθάτε έτσι γιατί όπως είπαμε το xbar είναι κάτι νέο για όλους μας και για εμάς και για τις κοπέλλες και για εσάς ως πελάτες η δυνατότητα το εγχείρημα να είναι επιτυχημένο προς όφελος όλων μας είναι ένας ειλικρινής διάλογος που και εμείς πρεπει να παραδεχόμαστε τα λάθη και τις παραλείψεις μας και να τηρούνται οι απαραίτητοι κανόνες αλληλοσεβασμού και ευγένειας προς τον συνομιλητή μας  καλή δύναμη.
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
έτσι μου αρέσει να μπορούν να με διαψεύδουν.....
και βέβαια όχι πάνθηρας...ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ 
Καλημερα σου και εμείς μπερδευτήκαμε αφού λέμε νεα σμύρνη ισον πάνθηρας αλλα δεν πειράζει έχει και η πλατεία πολλούς ολυμπιακούς πληροφοριακά  εμείς είμαστε φαν των μικρών ιστορικών συλλόγων όπως ο αιώνιος πανιώνιος :rockon:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Απογευματινή κατάθεση στη Φαίη στο Βριλησσού36. Είναι μια κοπέλα που έχει να κάνει όλη τη στουντιακή Αθήνα να παραμιλάει μιας και πρόκειται για ένα κορίτσι πολύ όμορφο, με ποδάρες ατελείωτες, φοβερό κώλο, στρογγυλό και καλοσχηματισμένο, όμορφο φυσικό στήθος, απαλή επιδερμίδα, γλυκό "καθημερινό" πρόσωπο και καστανά μαλλιά καρεδάκι μέχρι τους ώμους. Διαχυτική στο σαλονάρισμά της , έκατσε στα πόδια μου, αμέσως με φίλισε στο στόμα. :rockon: :rockon: Λίγες κουβέντες και δεν ήθελα κάτι παραπάνω κ μπήκα δωμάτιο αφού πρώτα έκανα μπανάκι στο κοινόχτηστο χώρο που διαθέτει το στούντιο και πληρώνοντας το αντίτιμο για 69 περίνμενα για λίγο. Στη δράση η Φαίη παίρνει άριστα μιας κ ανταποκρίθηκε στο 100% σε ότι της ζήτησα. Πολύ καλή συμμετοχή στο γλύψιμό μου. έδειχνε ότι το απολαμβάνει όταν ασχολιόμουν με το "γατάκι" της με πνιχτούς αναστεναγμούς. Η πίπα της καλή, με ένταση βαθιά και λίγο χέρι και με πέρασμα και από τη γύρω περιοχή... Στο 69 ήταν φοβερή στο στήσιμο καθώς μου κούναγε και τη λεκάνη της, μετά πλαγιαστό. 3 στάσεις το μενού, ιεραποστολικά στα 4 και cowgirl όλες με άριστη εκτέλεση, με αληθοφανείς αναστεναγμούς, οι μορφασμοί της πολύ ερεθιστικοι και το τέλος μας βρήκε στη στάση της γελαδάρισας..  :tits: :tits: Θ ακολουθήσει κριτική....τουλάχιστον ρέφαρα γρήγορα για την προχθεσινή αποτυχία..

Ποιά λεκάνη  :think: ? του καμπινέ μήπως  :shit::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
Χθεσινοβραδυνή μεγάλη τσάρκα με Mpouzoklido και έναν φίλο ακόμα, καβάλα στον πορνοτυφώνα και στην κινέζικη αποβολή του mpouzoklidou. Αρκετά χιλιόμετρα, παρτούζα σε Άννα και Ναταλύ από Φρατζή, και κατάθεση mpouzoklidou στην Μαριάννα από Κων/πόλεως 80.
Είδαμε και ακούσαμε τα εξής:

Θησέως 35: Πήγαμε επί τούτου να δούμε τη Μόνικα την Σέρβα καθότι μέχρι τώρα δεν την είχαμε δει. Πάθαμε όλοι κοκομπλόκο. Τι γυναικάρα είναι αυτή. Ψηλή μελαχρινή με 3άρι στήθος, σαλονάρισε με το brazilian μόνο, με χαμόγελο και διάθεση. Αν δεν ήταν στους Γερμανούς θα είχα μπει. Αρκέστηκα πάλι στο να τους ζημιώσω με 3 καραμέλες. Πρόγραμμα από 50, 70, και 100 είπε τα 35 λεπτά. Προφανώς τα 5 λεπτά είναι για το ντουζ δώρο. Σε ερώτηση μου για πρόγραμμα 1 ώρας είπε 200€, χωρίς το 5λεπτο δωράκι του ντουζ.

Θησέως 40: 2 κοπέλες, η Έλενα στο δωμάτιο, και η Τάνια που καλύτερα να μην περιγράψω. Στο 10άρικο που λέει και ο Piatsas τίμια επιλογή

Αριστοτέλους 6: Νέα κοπέλα στον χώρο Αλεξία, αλλά ήταν απασχολημένη με 2 πελάτες και δεν περιμέναμε να την δούμε

Αριστοτέλους 5: 3 κοπέλες, Ρούμπη (προφανώς εννούσε Ρομπέρτα) μελαχρινή με 4άρι στήθος, Μπέλλα Αγγλίδα μας είπε συμπαθητική μελαχρινή, Τζένη επίσης μελαχρινή. Προγράμματα από 40€. Σε ερώτηση μου προς την υπηρεσία για παρτούζα 3 on 3 ακολούθησε ο εξής διάλογος:
ΕΓΩ: αν θέλουμε να περάσουμε και με τις 3 κοπέλες και σεξ με όλες πόσο θα μας κοστίσει?
ΤΣΑ: και πως θα γίνει αυτό?
ΕΓΩ: κανονικά θα αλλάζουμε προφυλακτικό και θα κάνουμε σεξ με όλες
ΤΣΑ: πρέπει να επιλέξετε πρόγραμμα, αλλιώς πως?
ΕΓΩ: αυτό σας ρωτάω, πόσο θα μας στοιχίσει στον κάθε ένα
ΤΣΑ: πόσο... 60, 40 25 τσάμπα θες να περάσεις?
ΕΓΩ: δεν θέλω να περάσω τσάμπα, απλά ρωτάω τι θα μας στοιχίσει
ΤΣΑ: να ρωτήσω τις κοπέλες
μετά από οικογενειακό συμβούλιο....
ΤΣΑ: δεν θέλουν οι κοπέλες, είναι επικίνδυνα πράγματα αυτά.
ότι να ναι ρε πούστη μου, άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αφτιά μου

Ηλία Ηλιού: πέρασα να δω την Σίσσυ αλλά ήταν κλειστό
Φραντζή 47: Δύο κοπέλες, η Άννα της Κασσάνδρας, πανέμορφη μελαχρινή με φυσικό στήθος μας θυμήθηκε καθώς έχει τιμηθεί αρκετές φορές, Ναταλύ μιλφ ξανθιά με κοντά μαλλιά και ωραίο σώμα, και επίσης τελείωνε την βάρδια της και έφευγε μια Μελίνα που μου έκανε εντύπωση καστανή με πολύ καλό σώμα και ωραίο κώλο. Εκεί σε ερώτηση μας για 3on3 μας είπαν 80€ το κεφάλι και σεξ με όλες. Ψηνόμασταν να μπούμε αλλά δέχθηκα τηλέφωνο από συναγωνιστή και έπρεπε να φύγουμε, για να επιστρέψουμε λίγο αργότερα και να ακολουθήσει τελικά 2 on 2. Έγινε χαμός, σούπερ εμπειρία στο δωμάτιο. Τα κορίτσια τα δώσανε όλα. Αλλαγές παρτενέρ, πίπες, τα πάντα όλα και χρόνος πάνω από μισή ώρα. Θα ακολουθήσει κριτική.

Βουλιαγμένης 68: Δεν μας άνοιξαν

Μελαντίας 50: Έφευγε η Μαρία γνωστή από την θητεία της στο μασατζίδικο της Καλλιρόης, και είδαμε, την Σάρα την κορμάρα, πολύ γυμνασμένη, φέτες ξανθιά κοπέλα, και την Ατζελίνα επίσης όμορφη κοπέλα ξανθιά προμιλφ.

Μπουζιάνη: Νέα κοπέλα, Εβελίνα ντροπαλή όμορφη ξανθιά, ο Mpouzoklidos ψηνότανε να μπει, αλλά δεν ήταν σίγουρος για τις υπηρεσίες της

Ισμήνης 2: Μορένα, κοπέλα από την Ισπανία μας είπε, μελαχρινή σαλονάρισε με νάζι, και κούνησε τον κώλο της προκλητικά πριν μπει στο δωμάτιο. Επίσης δεν υπήρχε περίπτωση κατάθεσης

Γυρισμός σε Φραντζή 47 για να καταθέσουμε

Κασσάνδρας 4β: η Μαριλένα αδύνατη ψηλή μελαχρινή κοπέλα από τα κόκκαλα βγαλμένη, και η Βάλια νταρντάνα μελαχρινή με πρόσφατη εμπειρία μαζί της με άριστες εντυπώσεις.

Κασσάνδρας 4γ: Μίκη, γνωστή δεν περιγράφω

Κασσάνδρας 6: Ιρένα η Τσεχα με 11 άτομα στο σαλόνι γνωστή και αυτή δεν περιγράφω

Κασσάνδρας 3: Η Ζέτα ξανθιά εξαλλαγής φύλου αλλά η επιστήμη έχει κάνει θαύματα επάνω της. Ψήνομαι Μάκη...

Κασσάνδρας 8: Η Τζούλια το πολωνικό τανκς

Κων/πόλεως 80: Η Μαριάννα, έπαθα πλάκα με την πάρτυ της, μελαχρινή με όμορφη περιφέρεια στοχοποιήθηκε για άμεση κατάθεση. Ο Mpouzoklidos σε χρόνο ρεκόρ είχε μπει στο δωμάτιο και επίσης σε χρόνο ρεκόρ είχε βγεί και από το δωμάτιο. Πολύ καλές εντυπώσεις και από αυτόν, θα ακολουθήσει υποθέτω κριτική.

Αυτά για χτες, αν έχω ξεχάσει κάτι ας με συμπληρώσει o mpouzoklidos
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
sweet angels & κροκεών η Ιζαμπέλα τι λέει;
έχει δοκιμάσει κανείς;
βλέπω ένα σώμα που ζητάει 50άρικο...
Με μια λέξη "Αριστη" για GFE Που έχω δοκιμάσει.

Ομορφη κοπέλα, η πιο καθαρή που έχω γνωρίσει (μαζί με την Αλέξια στο Sensuality), απίθανες στάσεις, κλασσάτη, 100% επαγγελματίας. Δεν κάνει extremes δεν κάνει ελεύθερα αλλά τιμάει τα λεφτά της. Αν λοιπόν ψάχνεις κάποια στα παραπάνω πλαίσια, λιρα 100!! Οταν σε γνωρίσει ανοίγεται/αφήνεται και πιο πολύ ....
Για μένα το #1 όνομα στα δύο μαγαζιά αυτά. Μου αρέσει και η Αντζη αλλά η Ιζαμπέλα είναι ένα κλικ πιο πάνω.

Τελευταία φορά είδα και την Λιάνα που μου άρεσε εμφανησιακά και μπήκε στα υπ' όψιν αλλά δουλευε με την Ιζαμπέλα ......
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Με μια λέξη "Αριστη" για GFE Που έχω δοκιμάσει.

Ομορφη κοπέλα, η πιο καθαρή που έχω γνωρίσει (μαζί με την Αλέξια στο Sensuality), απίθανες στάσεις, κλασσάτη, 100% επαγγελματίας. Δεν κάνει extremes δεν κάνει ελεύθερα αλλά τιμάει τα λεφτά της. Αν λοιπόν ψάχνεις κάποια στα παραπάνω πλαίσια, λιρα 100!! Οταν σε γνωρίσει ανοίγεται/αφήνεται και πιο πολύ ....
Για μένα το #1 όνομα στα δύο μαγαζιά αυτά. Μου αρέσει και η Αντζη αλλά η Ιζαμπέλα είναι ένα κλικ πιο πάνω.

Τελευταία φορά είδα και την Λιάνα που μου άρεσε εμφανησιακά και μπήκε στα υπ' όψιν αλλά δουλευε με την Ιζαμπέλα ......
υπέροχα νέα φίλτατε tenten... :rockon: θα την τιμούσα χθες αλλά η είδηση ότι δουλεύει η Φαίη στο βριλησσού36 με έκανε να φύγω σαν να μου είχαν βάλει νέφτι...ξέρεις που...και τελικα δεν το μετάνιωσα...αλλά η ιζαμπέλλα μου χει κινήσει το ενδιαφέρον ειδικά ως μελαχροινή... :grin:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Με μια λέξη "Αριστη" για GFE Που έχω δοκιμάσει.

Ομορφη κοπέλα, η πιο καθαρή που έχω γνωρίσει (μαζί με την Αλέξια στο Sensuality), απίθανες στάσεις, κλασσάτη, 100% επαγγελματίας. Δεν κάνει extremes δεν κάνει ελεύθερα αλλά τιμάει τα λεφτά της. Αν λοιπόν ψάχνεις κάποια στα παραπάνω πλαίσια, λιρα 100!! Οταν σε γνωρίσει ανοίγεται/αφήνεται και πιο πολύ ....
Για μένα το #1 όνομα στα δύο μαγαζιά αυτά. Μου αρέσει και η Αντζη αλλά η Ιζαμπέλα είναι ένα κλικ πιο πάνω.

Τελευταία φορά είδα και την Λιάνα που μου άρεσε εμφανησιακά και μπήκε στα υπ' όψιν αλλά δουλευε με την Ιζαμπέλα ......
Καλως τον μετα απο καιρο απουσιας......
Κατι μου λεει οτι και σε αλλα κολπα αριστη θα ειναι η Ιζα. Θα ενημερωσω.
Απο τις πιο ομορφες μελαχροινες αυτη τη στιγμη.....
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Χθεσινοβραδυνή μεγάλη τσάρκα με Mpouzoklido και έναν φίλο ακόμα, καβάλα στον πορνοτυφώνα και στην κινέζικη αποβολή του mpouzoklidou. Αρκετά χιλιόμετρα, παρτούζα σε Άννα και Ναταλύ από Φρατζή, και κατάθεση mpouzoklidou στην Μαριάννα από Κων/πόλεως 80.
Είδαμε και ακούσαμε τα εξής:

Θησέως 35: Πήγαμε επί τούτου να δούμε τη Μόνικα την Σέρβα καθότι μέχρι τώρα δεν την είχαμε δει. Πάθαμε όλοι κοκομπλόκο. Τι γυναικάρα είναι αυτή. Ψηλή μελαχρινή με 3άρι στήθος, σαλονάρισε με το brazilian μόνο, με χαμόγελο και διάθεση. Αν δεν ήταν στους Γερμανούς θα είχα μπει. Αρκέστηκα πάλι στο να τους ζημιώσω με 3 καραμέλες. Πρόγραμμα από 50, 70, και 100 είπε τα 35 λεπτά. Προφανώς τα 5 λεπτά είναι για το ντουζ δώρο. Σε ερώτηση μου για πρόγραμμα 1 ώρας είπε 200€, χωρίς το 5λεπτο δωράκι του ντουζ.

Θησέως 40: 2 κοπέλες, η Έλενα στο δωμάτιο, και η Τάνια που καλύτερα να μην περιγράψω. Στο 10άρικο που λέει και ο Piatsas τίμια επιλογή

Αριστοτέλους 6: Νέα κοπέλα στον χώρο Αλεξία, αλλά ήταν απασχολημένη με 2 πελάτες και δεν περιμέναμε να την δούμε

Αριστοτέλους 5: 3 κοπέλες, Ρούμπη (προφανώς εννούσε Ρομπέρτα) μελαχρινή με 4άρι στήθος, Μπέλλα Αγγλίδα μας είπε συμπαθητική μελαχρινή, Τζένη επίσης μελαχρινή. Προγράμματα από 40€. Σε ερώτηση μου προς την υπηρεσία για παρτούζα 3 on 3 ακολούθησε ο εξής διάλογος:
ΕΓΩ: αν θέλουμε να περάσουμε και με τις 3 κοπέλες και σεξ με όλες πόσο θα μας κοστίσει?
ΤΣΑ: και πως θα γίνει αυτό?
ΕΓΩ: κανονικά θα αλλάζουμε προφυλακτικό και θα κάνουμε σεξ με όλες
ΤΣΑ: πρέπει να επιλέξετε πρόγραμμα, αλλιώς πως?
ΕΓΩ: αυτό σας ρωτάω, πόσο θα μας στοιχίσει στον κάθε ένα
ΤΣΑ: πόσο... 60, 40 25 τσάμπα θες να περάσεις?
ΕΓΩ: δεν θέλω να περάσω τσάμπα, απλά ρωτάω τι θα μας στοιχίσει
ΤΣΑ: να ρωτήσω τις κοπέλες
μετά από οικογενειακό συμβούλιο....
ΤΣΑ: δεν θέλουν οι κοπέλες, είναι επικίνδυνα πράγματα αυτά.
ότι να ναι ρε πούστη μου, άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αφτιά μου

Ηλία Ηλιού: πέρασα να δω την Σίσσυ αλλά ήταν κλειστό
Φραντζή 47: Δύο κοπέλες, η Άννα της Κασσάνδρας, πανέμορφη μελαχρινή με φυσικό στήθος μας θυμήθηκε καθώς έχει τιμηθεί αρκετές φορές, Ναταλύ μιλφ ξανθιά με κοντά μαλλιά και ωραίο σώμα, και επίσης τελείωνε την βάρδια της και έφευγε μια Μελίνα που μου έκανε εντύπωση καστανή με πολύ καλό σώμα και ωραίο κώλο. Εκεί σε ερώτηση μας για 3on3 μας είπαν 80€ το κεφάλι και σεξ με όλες. Ψηνόμασταν να μπούμε αλλά δέχθηκα τηλέφωνο από συναγωνιστή και έπρεπε να φύγουμε, για να επιστρέψουμε λίγο αργότερα και να ακολουθήσει τελικά 2 on 2. Έγινε χαμός, σούπερ εμπειρία στο δωμάτιο. Τα κορίτσια τα δώσανε όλα. Αλλαγές παρτενέρ, πίπες, τα πάντα όλα και χρόνος πάνω από μισή ώρα. Θα ακολουθήσει κριτική.

Βουλιαγμένης 68: Δεν μας άνοιξαν

Μελαντίας 50: Έφευγε η Μαρία γνωστή από την θητεία της στο μασατζίδικο της Καλλιρόης, και είδαμε, την Σάρα την κορμάρα, πολύ γυμνασμένη, φέτες ξανθιά κοπέλα, και την Ατζελίνα επίσης όμορφη κοπέλα ξανθιά προμιλφ.

Μπουζιάνη: Νέα κοπέλα, Εβελίνα ντροπαλή όμορφη ξανθιά, ο Mpouzoklidos ψηνότανε να μπει, αλλά δεν ήταν σίγουρος για τις υπηρεσίες της

Ισμήνης 2: Μορένα, κοπέλα από την Ισπανία μας είπε, μελαχρινή σαλονάρισε με νάζι, και κούνησε τον κώλο της προκλητικά πριν μπει στο δωμάτιο. Επίσης δεν υπήρχε περίπτωση κατάθεσης

Γυρισμός σε Φραντζή 47 για να καταθέσουμε

Κασσάνδρας 4β: η Μαριλένα αδύνατη ψηλή μελαχρινή κοπέλα από τα κόκκαλα βγαλμένη, και η Βάλια νταρντάνα μελαχρινή με πρόσφατη εμπειρία μαζί της με άριστες εντυπώσεις.

Κασσάνδρας 4γ: Μίκη, γνωστή δεν περιγράφω

Κασσάνδρας 6: Ιρένα η Τσεχα με 11 άτομα στο σαλόνι γνωστή και αυτή δεν περιγράφω

Κασσάνδρας 3: Η Ζέτα ξανθιά εξαλλαγής φύλου αλλά η επιστήμη έχει κάνει θαύματα επάνω της. Ψήνομαι Μάκη...

Κασσάνδρας 8: Η Τζούλια το πολωνικό τανκς

Κων/πόλεως 80: Η Μαριάννα, έπαθα πλάκα με την πάρτυ της, μελαχρινή με όμορφη περιφέρεια στοχοποιήθηκε για άμεση κατάθεση. Ο Mpouzoklidos σε χρόνο ρεκόρ είχε μπει στο δωμάτιο και επίσης σε χρόνο ρεκόρ είχε βγεί και από το δωμάτιο. Πολύ καλές εντυπώσεις και από αυτόν, θα ακολουθήσει υποθέτω κριτική.

Αυτά για χτες, αν έχω ξεχάσει κάτι ας με συμπληρώσει o mpouzoklidos
ελα μωρη τρελα :rockon: :rockon:αψογη ενημερωση,τα σκευη μου στν μπουζοκλιδο
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
υπέροχα νέα φίλτατε tenten... :rockon: θα την τιμούσα χθες αλλά η είδηση ότι δουλεύει η Φαίη στο βριλησσού36 με έκανε να φύγω σαν να μου είχαν βάλει νέφτι...ξέρεις που...και τελικα δεν το μετάνιωσα...αλλά η ιζαμπέλλα μου χει κινήσει το ενδιαφέρον ειδικά ως μελαχροινή... :grin:

Δυο ακόμη σχόλια επι του θέματος:
1. Ιζαμπέλα: χέρια, ποδια προσεγμένα με νύχια ζωγραφιστά περίεργα (αυτα τα έχω συμπεριλάβει στο "κλασσάτη")
2. Χρησιμοποιεί σε φουλ πρόγραμμα dildo "θηρίο" (όπως και η Αντζη).

Προσοχή προς αποφυγή παραξηγήσεων δεν ασχολείται πολύ με μπάλες. Περνάει φευγαλέα....αλλά καλά!!

Επίσης το μαγαζί είναι σε στανταρντ καθαριότητος πολύ κοντά σε Sensuality και Φ104 (πετσέτες, παντόφλες, σαπούνια, σεντόνια αλλαγή κλπ.)
Καλό βόλι .....
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλημερα :) θελω την βοηθεια των ειδικων!  :helpplea: :helpplea: μια κοπελα ξανθια με πολυ κοντα μαλλια (αγοριστικα) ψηλη με ποδαρες κ σωματαρα κ ενα χαρακτηριστικο τατοο (κατι σαν σκορπιος)στον δεξι ωμο πισω ποια ειναι???
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
συναγωνιστες καλημερα :) θελω την βοηθεια των ειδικων!  :helpplea: :helpplea: μια κοπελα ξανθια με πολυ κοντα μαλλια (αγοριστικα) ψηλη με ποδαρες κ σωματαρα κ ενα χαρακτηριστικο τατοο (κατι σαν σκορπιος)στον δεξι ωμο πισω ποια ειναι???
σε πιο στούντιο ρε μεγάλε?  :think:
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την κοπελα την πετυχα σε ασχετο σημειο κ οχι στον χωρο εργασιας!γι'αυτο ζηταω την βοηθεια των ειδικων.
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μλκ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν το είχα δει!!!!! Πρέπει να ακούστικα 2 τετράγωνα !!!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
συναγωνιστες καλημερα :) θελω την βοηθεια των ειδικων!  :helpplea: :helpplea: μια κοπελα ξανθια με πολυ κοντα μαλλια (αγοριστικα) ψηλη με ποδαρες κ σωματαρα κ ενα χαρακτηριστικο τατοο (κατι σαν σκορπιος)στον δεξι ωμο πισω ποια ειναι???

Αν δεν με μπέρδευε το μαλλί θα σου έλεγα Αντζελα Φ104. Μήπως τα είχε μαζεμένα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom