Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)    28/11      :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λάουρα - Λάουρα - Μίκη
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστό - Σαμπρίνα - Ντέζυ
Κασσανδρας 4(πανω): Εύα - Άννα/Μαριάνα - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουίζα - Αμάντα - Αμάντα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλάνα - Αλεξάνδρα - Αλεξάνδρα
Κασσανδρας 6: Κλειστό - Μίκη/Ντέζυ - Καταλίνα/Ιρένα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Τζούλια/Μόνικα/Κλαούντια/Σάρα/Ναταλύ/Εύα - Ναταλύ/Κορίνα/Τζούλια/Κλαούντια/Λουίζα/Σάρα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Καταλίνα - Ζανέτ

Θησεως 40(κατω): Πάολα/Ζωη - Σοφία/Εφη/Ντάρια - Εφη/Σοφία/Ντάρια


Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ALIONA[/size]

 
   
:kissass: :kissass: :kissass:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!!!  :smitten: :smitten: :smitten: 
SIMERINO PROGRAMMA 28.11.2012.

*KATEXAKI 8:
11-20 NIKOL      20-06 PAOLA

*THISEOS 35:
10-20 VICTORIA    20-06 REBECCA
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Νέο στούντιο προθερμαίνεται?



ΣΕΙΡΗΝΕΣ

Τατοΐου 58 (κάτω), 14451 Μεταμόρφωση

211 2127778
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)    29/11      :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λάουρα - Λάουρα - Λουίζα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστό - Σαμπρίνα - Ντέζυ
Κασσανδρας 4(πανω): Εύα - Άννα - Άννα/Τζένη
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουίζα - Αμάντα - Αμάντα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλάνα - Εύα/Αλεξάνδρα - Αλεξάνδρα/Κορίνα
Κασσανδρας 6: Mελίνα - Μίκη/Καταλίνα - Καταλίνα/Ιρένα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Τζούλια/Μόνικα/Σάρα/Ν.Άφιξη - Μελίνα/Τζούλια/Ν.Άφιξη/Σάρα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Ντέζυ - Ζανέτ

Θησεως 40(κατω): Πάολα/Ζωη - Σοφία/Εφη/Ντάρια - Εφη/Σοφία/Ντάρια


Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Νέο στούντιο προθερμαίνεται?



ΣΕΙΡΗΝΕΣ

Τατοΐου 58 (κάτω), 14451 Μεταμόρφωση

211 2127778
Εγώ έχω πληροφορίες για καινούριο στούντιο, αν θυμαμαι καλα διευθυνση Αλιμου 71. Και θα ανοιξει σε λιγες μερες. Παρακαλουνται τα λαγωνικα να επιβεβαιωσουν ή διαψευσουν οταν τσεκαρουν
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Εγώ έχω πληροφορίες για καινούριο στούντιο, αν θυμαμαι καλα διευθυνση Αλιμου 71. Και θα ανοιξει σε λιγες μερες. Παρακαλουνται τα λαγωνικα να επιβεβαιωσουν ή διαψευσουν οταν τσεκαρουν


Στούντιο VIP

Λεωφόρος Αλίμου 105α, Αργυρούπολη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
πήγα πάλι στο 104 να δω το νέο αίμα την Υβέτ, αλλά για μια ακόμα φορά ήταν στο δωμάτιο. βρε κουφάλες την έχετε καταγαμίσει κι ένας δεν έχει γράψει μια κουβέντα.
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA!!!  :smitten: :smitten: :smitten:     
SIMERINO PROGRAMMA 29.11.2012.

*KATEXAKI 8:
11-20 ELISA      20-06 ISABELLA

*THISEOS 35:
10-20 ROMINA    20-06 TZIOVANA
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)    30/11      :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λάουρα - Λάουρα - Κορίνα/Μίκη
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστό - Σαμπρίνα - Ναταλύ
Κασσανδρας 4(πανω): Εύα - Άννα/Μαριάνα - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουίζα - Αμάντα - Αμάντα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλάνα - Αλεξάνδρα - Αλεξάνδρα
Κασσανδρας 6: Κλειστό - Μίκη - Καταλίνα/Ιρένα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Τζούλια/Μόνικα/Σάρα/Εύα/Κλαούντια - Κλαούντια/Τζούλια/Σάρα/Ντέζη/Λουίζα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστό - Καταλίνα - Ζανέτ

Θησεως 40(κατω): Πάολα/Ζωη/Ντέζη - Σοφία/Εφη/Ντάρια/Έλενα/Ντέζη - Εφη/Σοφία/Ντάρια/Έλενα


Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βραδινό ποτάκι στο Σου Μου και  ξεκίνημα μίνι τσάρκας συντροφιά με τον zidane 68 και τον px75 από το κοντινό :

Φυλής 104 : Κέλυ. Η επιστροφή . Γνωστή στους θαμώνες του ιδρύματος. Ψηλή, πληθωρική, με  πολύ ωραίο πρόσωπο και εκφραστικά μάτια. Ίσια μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους. Ο ορισμός της νταρντάνας, ντυμένη σε κόκκινο διαφανές νυχτικό. Αρκετά ευδιάθετη και πνευματώδης μας μίλησε αρκετά μιας και γνωριζόμαστε καλά από παλιότερες «συναντήσεις» μας με άριστες αναμνήσεις για το service της, Μαζί της η Αφροδίτη. Μια αρκετά γνωστή παρουσία στα studio.  Έμπειρη γυναίκα, με σαρκώδη χείλη, νέο Look στο χτένισμα της που της δίνει διαφορετικό αέρα. Με πλούσιο φυσικός στήθος και αρκετές καμπύλες, ντυμένη  με ένα δερματινο σετ.

Κωνσταντινουπόλεως  92Α : : Λάουρα. Μια από τις κοπέλες με τα πιο όμορφα πρόσωπα κατά τη ταπεινή μου άποψη.. Ψηλή, ξανθιά μόνιμα με γλυκό χαμόγελο. Εκφραστικά μάτια, σαρκώδη χείλη. Ντυμένη σε ένα σετ με λευκά εσώρουχα που την κολάκευαν αρκετά.

Κωνσταντινουπόλεως  80 : Εμιλυ. Ψηλή, αδύνατη, μελαμψή με συμπαθητικό πρόσωπο, σαρκώδη χείλη μακριά καστανά μαλλιά. Ευδιάθετη και φιλική, μιλήσαμε αρκετά. Με φουλ πρόγραμμα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Μιχαέλλα. Νεαρή αδύνατη σχετικά αν και τελευταία έχει πάρει κάποια κιλά που της πηγαίνουν, μιας και ήταν υπερβολικά skinny μέχρι πρότινος. Πλούσιο φυσικό στήθος που είναι και το μεγάλο της προσόν, γλυκό πρόσωπο, σκουρόχρωμα μαλλιά με κόκκινες ανταύγειες. Γνωστή από την θητεία της στο Amnezia.
 
Κωνσταντινουπόλεως  61 : : Κατερίνα. Ξανθή promilf χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό να αναφέρω.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μίκυ. Αρκετά εντυπωσιακή παρουσία. Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, πολύ ωραία περιφέρεια, φυσικό στητός στήθος. Αρκετά sexy στις σαλονι, με φουλ πρόγραμμα.. Οι γνώστες των μπουρδέλων θα την θυμούνται από την θητεία της στην οδό φυλής. Ιδιαίτερη εντύπωση  μου έκανε η εξαγγελία έναρξης  της επίσκεψης από 40 ευρώ.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Ζανέτ. Μια ακόμα εντυπωσιακή κοπέλα. Ωραίο σώμα, με αρμονικές καμπύλες, sexy πρόσωπο με καστανά ίσια μαλλιά με αφέλειες. «Κλείδωσε» σαν ένας από τους επόμενους στόχους μου…..

Ιερά οδός 66 : Αλινα. Γλυκιά νεαρή ξανθή, με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περάσου. . Ωραίο σώμα, γλυκό χαμόγελο. Ραφαέλα Ξανθιά με κοντά σχετικά μαλλιά, και τα απαραίτητα θηλυκά πιασίματα, ναζιάρκο μουτράκι και φουλ πρόγραμμα. Με έβαλε σε πειρασμό, σύντομα στα υπόψη. Πρόκειται για την κοπέλα που εργαζόταν μέχρι πρόσφατα και στο Καρέα 30, σαν Λούση
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
πήγα πάλι στο 104 να δω το νέο αίμα την Υβέτ, αλλά για μια ακόμα φορά ήταν στο δωμάτιο. βρε κουφάλες την έχετε καταγαμίσει κι ένας δεν έχει γράψει μια κουβέντα.



  Α τους καριόληδες!
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Ιερά οδός 66 : Αλινα. Γλυκιά νεαρή ξανθή, με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περάσου. . Ωραίο σώμα, γλυκό χαμόγελο.

Και αυτή έχει περάσει από Φυλής. Συγκεκριμένα Φωκαίας 17, Φυλής 71 πάνω και 69 κάτω. Δούλευε μαζί με την αγενέστατη τσατσά που έχω γνωρίσει, γνωστή και ως τσατσά πίτμπουλ που είναι στο 69 κάτω τώρα την απογευματινή βάρδια. Πρόσφατα είδα ότι η Αλίνα δούλευε ως μπουργούμαν στο Σου Μου...
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Και αυτή έχει περάσει από Φυλής. Συγκεκριμένα Φωκαίας 17, Φυλής 71 πάνω και 69 κάτω. Δούλευε μαζί με την αγενέστατη τσατσά που έχω γνωρίσει, γνωστή και ως τσατσά πίτμπουλ που είναι στο 69 κάτω τώρα την απογευματινή βάρδια. Πρόσφατα είδα ότι η Αλίνα δούλευε ως μπουργούμαν στο Σου Μου...
Το σου μου που ειναι ? και τη φαση παιζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom