Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Σημερα πηγα λιγο μακρυα..στο Βουρβαχη 19 για την Νικη την Ουγγαρεζα....Το καλυτερο φυσικο και μεγαλο στηθος που εχω δει μεχρι σημερα σε στουντιο!!!!!!!!! Αξιζε και τα λεφτα που πληρωσα......... αλλα και το Ταξι που πληρωσα, να παω και να ελθω...επαλολουθει κριτικη ποιημα!!!!!!!!!!!!!

αντι ρε φιλαρακι να μοιραζεις τα 50αρικα απο δω και απο κει στις πουτανες δεν μαζευεις να παρεις κανα αμαξι
με 27 κριτικες πουχεις απ τον οκτωμβρη τωρα θαχες δωσει προκαταβολη και θα τοχες παρκαρισμενο κατω απ το μπαλκονι σου
αυτες μια χαρα φευγουν με τα τζιπ τους και τα διπορτα που τους συντηρεις
εσυ μενεις μονος στη γωνια να περιμενεις τον καθε μαλακα ταριφα να σε παρει
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
αντι ρε φιλαρακι να μοιραζεις τα 50αρικα απο δω και απο κει στις πουτανες δεν μαζευεις να παρεις κανα αμαξι
με 27 κριτικες πουχεις απ τον οκτωμβρη τωρα θαχες δωσει προκαταβολη και θα τοχες παρακαρισμενο κατω απ το μπαλκονι σου
αυτες μια χαρα φευγουν με τα τζιπ τους και τα διπορτα που τους συντηρεις
εσυ μενεις μονος στη γωνια να περιμενεις τον καθε μαλακα ταριφα να σε παρει

Πες τα, χρυσόστομε! Τα ίδια έλεγα στον Πάθος για τα αυγουλάκια (διαβάζεται όπως το τεμάχι-α: αυγουλάκι-α) τις προάλλες.
Με τόσα κατοστάρικα που του φεύγουν για φραπέ και σωλήνες, θα μπορούσε να έχει δική του πτηνοτροφική μονάδα τώρα.
Και θα έτρωγε και τζάμπα αυγουλάκια κάθε πρωί. Αλλά από μυαλό...  :idiot:
Επίσης, ξεκαθάρισέ μας τι θα κέρδιζε αν το έβλεπε παρκαρισμένο κάτω από το μπαλκόνι του κάθε πρωί.
Θα κάβλωνε τόσο πολύ, που θα έτρεχε σφαίρα στην τουαλέτα για μαλακία;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πες τα, χρυσόστομε! Τα ίδια έλεγα στον Πάθος για τα αυγουλάκια (διαβάζεται όπως το τεμάχι-α: αυγουλάκι-α) τις προάλλες.
Με τόσα κατοστάρικα που του φεύγουν για φραπέ και σωλήνες, θα μπορούσε να έχει δική του πτηνοτροφική μονάδα τώρα.
Και θα έτρωγε και τζάμπα αυγουλάκια κάθε πρωί. Αλλά από μυαλό...  :idiot:

όχι μόνο πτηνοτροφική μονάδα,αλλά και μιά πιό σύνθετη μονάδα παραγωγής όπου τα 3 μου εργοστάσια λέει θα εκτείνοντο εις την ευρυτέραν περιοχήν της λιβαδείας και στο πρώτο θα έτρέφοντο τα αυγόγεννα ζώα μου δηλ.οι κοτούλες μου,στο δεύτερο θα εκκολάπτοντο τα αυγουλάκια για να τα εξάγω στο σάιτ με τη μορφή φωτογραφικού υλικού και στο τρίτο και καλύτερο θα επακετάροντο τα αυγουλάκια μαζί με έναν Nescaffe frape προσφορά των εταιρειών TEMACHIOS FRAPE S.A. παρασκευής δικής μου(άσπρου εκρού χρώματος...καταλαβαίνετε... :grin:)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αντι ρε φιλαρακι να μοιραζεις τα 50αρικα απο δω και απο κει στις πουτανες δεν μαζευεις να παρεις κανα αμαξι
με 27 κριτικες πουχεις απ τον οκτωμβρη τωρα θαχες δωσει προκαταβολη και θα τοχες παρκαρισμενο κατω απ το μπαλκονι σου
αυτες μια χαρα φευγουν με τα τζιπ τους και τα διπορτα που τους συντηρεις
εσυ μενεις μονος στη γωνια να περιμενεις τον καθε μαλακα ταριφα να σε παρει
Συγνωμη για την καθυστερηση,τωρα σε διαβασα....δεν ξερω οδηγηση ,γι αυτο και δεν εχω αυτοκινητο!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αντι ρε φιλαρακι να μοιραζεις τα 50αρικα απο δω και απο κει στις πουτανες δεν μαζευεις να παρεις κανα αμαξι
με 27 κριτικες πουχεις απ τον οκτωμβρη τωρα θαχες δωσει προκαταβολη και θα τοχες παρκαρισμενο κατω απ το μπαλκονι σου
αυτες μια χαρα φευγουν με τα τζιπ τους και τα διπορτα που τους συντηρεις
εσυ μενεις μονος στη γωνια να περιμενεις τον καθε μαλακα ταριφα να σε παρει
Και κατι αλλο...αν ηθελα αυτοκινητο θα ειχα το καλυτερο.... οσον αφορα το οικονομικο, γιατι 27 κριτικες εχω γραψει.......εχω παει ομως... τις πενταπλασιες τουλαχιστον φορες απο τον Οκτωμβριο σε στουντιο, αλλα για την ιδια κοπελα....δεν γραφω δευτερη κριτικη!!!!!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Και κατι αλλο...αν ηθελα αυτοκινητο θα ειχα το καλυτερο.... οσον αφορα το οικονομικο, γιατι 27 κριτικες εχω γραψει.......εχω παει ομως... τις πενταπλασιες τουλαχιστον φορες απο τον Οκτωμβριο σε στουντιο, αλλα για την ιδια κοπελα....δεν γραφω δευτερη κριτικη!!!!!!!

Εσύ χάνεις. Θα μπορούσες να έχεις την αυτοκινητάρα σου, να κάνεις βόλτες μέχρι να τελειώσει η βενζίνη, να γυρνάς σπίτι σου κατάκοπος, να τραβάς μια παχιά και να πέφτεις για ύπνο ευτυχισμένος. Αλλά κι εσύ κι ο πάθος για τα αγροτεμάχια (εν τη Λιβαδεία) είστε εντελώς ανεπρόκοποι. Ό,τι και να πω, είναι λίγο...

Επίσης, ο Μπαρόζο έχει αναφέρει σε κάτι δεκάδες μηνύματα ότι έχει επισκεφτεί (και έχει καταθέσει) τόσα και τόσα στούντιο.
Άβυσσος η ψυχή...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εσύ χάνεις. Θα μπορούσες να έχεις την αυτοκινητάρα σου, να κάνεις βόλτες μέχρι να τελειώσει η βενζίνη, να γυρνάς σπίτι σου κατάκοπος, να τραβάς μια παχιά και να πέφτεις για ύπνο ευτυχισμένος. Αλλά κι εσύ κι ο πάθος για τα αγροτεμάχια (εν τη Λιβαδεία) είστε εντελώς ανεπρόκοποι. Ό,τι και να πω, είναι λίγο...

Επίσης, ο Μπαρόζο έχει αναφέρει σε κάτι δεκάδες μηνύματα ότι έχει επισκεφτεί (και έχει καταθέσει) τόσα και τόσα στούντιο.
Άβυσσος η ψυχή...
Ειναι και αυτη μια αποψη.....με τα στουντιο ομως ειμαι ευχαριστημενος...τα πρωτογνωρισα το 2007....πριν καλουσα σπιτι μου και μου φευγαν περισσοτερα χρηματα και πολλες μαλιστα(απο αγγελιες εφημεριδων) ησαν απαραδεκτες εμφανησιακα!!!!!!!!!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Παίχτουρα, πες μου ότι με πήρες στα σοβαρά, να αυτοκτονήσω
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παίχτουρα, πες μου ότι με πήρες στα σοβαρά, να αυτοκτονήσω
Οχι ρε συ..μπορεις να το αναβαλλεις.... :2funny: :2funny:...η ζωη οσο υπαρχουν καλες εργαζομενες, με σωστες υπηρεσιες,ειναι ομορφη!!! :rockon: :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
καυλιάρη, αντί να πάρεις αμάξι, μετακόμισε κοντά στο στούντιο της αρεσκείας σου....

γλυτώνεις τα πήγαινε έλα.....  :rockon: :rockon: :rockon:

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καυλιάρη, αντί να πάρεις αμάξι, μετακόμισε κοντά στο στούντιο της αρεσκείας σου....

γλυτώνεις τα πήγαινε έλα.....  :rockon: :rockon: :rockon:
Το εχω σκεφτει αυτο, αλλα δεν γινεται.... γιατι υπαρχουν εργαζομενες σε διαφορετικα στουντιο που κανω κεφι....γινεται να μαζευτουν ολες σε ενα?? :think: :think:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
καυλιάρη, αντί να πάρεις αμάξι, μετακόμισε κοντά στο στούντιο της αρεσκείας σου....

γλυτώνεις τα πήγαινε έλα.....  :rockon: :rockon: :rockon:

Άσε, heelover, το έκανα εγώ και καταστράφηκα εντελώς. Με την πρώτη ευκαιρία, κατεβαίνω κάτω από το σπίτι να δω τι παίζει. Και σπάνια ΔΕΝ κάθομαι  :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Επιλεκτική studioτσαρκα παρέα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Νινα. Νεαρή Ξανθιά σγουρομάλλα ,με ανταυγειες, πλούσιο σιλικονατο στήθος, ωραία περιφέρεια, την οποία δυστυχώς δεν προσφέρει για τους λάτρεις του είδους, και Λινα επίσης νεαρή τσαχπίνα, αδυνατούλα Ξανθιά, ωραίο σωματάκι με φουλ πρόγραμμα…..

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (1ος όροφος) : 2 Κορασίδες. Έφη, πληθωρική καστανή με εξαιρετικό φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια και Ξενια, αδυνατούλα μελαχρινή. Και τα δυο κορίτσια προσφέρουν φουλ πρόγραμμα συμπεριλαμβανομένου και πρωκτικού στα 100. Δεν αναφέρθηκε συνδυασμός και των 2 κοριτσιών στο δωμάτιο

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (2ος όροφος): Έλενα. Μελαχρινή Ρουμάνα κατά δήλωση με κοντά μαλλιά , piercing στο πρόσωπο, σωστές αναλογίες. και φουλ πρόγραμμα τα

Ελευθερίου Βενιζέλου 35: 2 Κοπέλες επίσης ανώνυμες όμως, μιας και δεν αναφερθήκαν ονόματα. Μια Ξανθιά και μια μελαχρινή, αμφότερες με πεταχτή περιφέρεια. Τις έχουμε ξαναδεί σε παλιότερη τσάρκα.

Συγγρού 144: Καστανή χαμογελαστή κορασίδα, στο στυλ των περισσοτέρων κοριτσιών της αλυσίδας. Όμορφο πρόσωπο, συμπαθητικό σώμα, αλλά μέχρι εκεί.

Αριστοτέλους 6: Ξανθή 30αρα περίπου, αμίλητη στο σαλόνι. Ελάχιστα προγραμματα. Αδιαφορη.

Αλλαγή δεύτερης με τρίτη βάρδια

Κωνσταντινουπόλεως 61: Ελπίδα. Μελαχρινή νταρντάνα, με σγουρά μακριά μαλλιά. Λεπτομέρειες στην κριτική μου, μιας και εδώ κατέθεσα…….

Βριλησσου 55: Κατερίνα. Η γνωστή γλυκιά, δροσερή κοπέλα με τα γυαλάκια. Μαύρα μακριά μαλλιά, πολύ ωραίο σωματάκι, ιδιεταιρα προκλητική και γλυκιά στο σαλόνι.

Βριλησσου 46: Καρολίνα. Ξανθιά, με σωστές αναλογίες, γνωστή από την μέχρι τώρα θητεία της στο Βριλησσου 36-Κωνσταντινουπόλεως 80 και Μεγ. Αλεξάνδρου 133. Τώρα πλέον εδώ.

Φραντζή 47: Μαργαρίτα: Ξανθιά ψηλή με ίσια μακριά μαλλιά, Τσεχα κατά δήλωση, αδυνατούλα, ντυμένη σε κόκκινο σετ εσωρούχων.

Πειραιώς 193: Βανεσσα. Νεαρή, όμορφη κορασίδα εκ Βουλγαρίας, μελαχρινή, αρκετα εντυπωσιακή, από μαρτυρίες όμως συναγωνιστών (δεν έχω προσωπική άποψη) κατώτερη των προσδοκιών.

Πειραιώς 109: Ναταλία. Κοντή, Ξανθιά χωρίς κάποιο ιδιεταιρο χαρακτηριστικό. Ίσως η πιο μέτρια παρουσία της σημερινής τσάρκας.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Σαντρα. Εντυπωσιακή μελαχρινή, με ίσια μακριά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, εκφραστικά μάτια. Πλούσιο φυσικό στήθος, εξαιρετική περιφέρεια. Ιδιεταιρα ναζιάρα και προκλητική, θα ξανατιμηθει σύντομα.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) Άννα. Άλλη μια εντυπωσιακή παρουσία. Νεαρή, μελαχρινή, με σπαστά μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους, ωραιο πρόσωπο, λεπτό σώμα,  πολύ καλό σαλόνι, Στα υπ΄οψην.

Κασσάνδρας 4 (κάτω) Κλαουντια, Ιταλίδα κατά δήλωση, Ξανθιά petit ωραίο χαμόγελο, φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Μαρία η Σερβα. Μέτρια επιεικώς παρουσία, παραφωνία σχετικά με τις άλλες κοπέλες του ομίλου κατά την ταπεινή μου άποψη. Με πολλές προσθήκες σιλικόνης και κολλαγόνου.

Κασσάνδρας 6 : Ιρενα, εντυπωσιακή Τσεχα. Μελαχρινή, πλούσιο φυσικό στήθος πληθώρα προγραμμάτων. Ο φίλτατος Pitsirikos1 συγκινηθηκε ιδιεταιρα…….

Κροκεων 6: Σιλβη. Ξανθιά, ψηλή, γλυκιά κοπέλα. Ωραία περιφέρεια, διαθέσιμη με 100 ευρώ…..

Κηφισού 30: Ευχάριστη έκπληξη. Η γνωστή και μη εξαιρετέα Κωνσταντίνα. Ιδιεταιρα ευδιάθετη και , sexy ντυμένη με ένα μινι ροζ φουστανάκι που την κολάκευε πολύ. Μελαχρινή, με ωραίες αναλογίες, εκφραστικά γαλάζια μάτια, από τις καλύτερες εμπειρίες μου. Ο μόνος λόγος που δεν πέρασα ήταν η προ ολίγης ώρας κατάθεση στην Ελπίδα. Πλέον θα την βρίσκουμε στο εν λόγω studio καθώς και στο Πειραιώς 193.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Επιλεκτική studioτσαρκα παρέα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Νινα. Νεαρή Ξανθιά σγουρομάλλα ,με ανταυγειες, πλούσιο σιλικονατο στήθος, ωραία περιφέρεια, την οποία δυστυχώς δεν προσφέρει για τους λάτρεις του είδους, και Λινα επίσης νεαρή τσαχπίνα, αδυνατούλα Ξανθιά, ωραίο σωματάκι με φουλ πρόγραμμα…..

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (1ος όροφος) : 2 Κορασίδες. Έφη, πληθωρική καστανή με εξαιρετικό φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια και Ξενια, αδυνατούλα μελαχρινή. Και τα δυο κορίτσια προσφέρουν φουλ πρόγραμμα συμπεριλαμβανομένου και πρωκτικού στα 100. Δεν αναφέρθηκε συνδυασμός και των 2 κοριτσιών στο δωμάτιο

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (2ος όροφος): Έλενα. Μελαχρινή Ρουμάνα κατά δήλωση με κοντά μαλλιά , piercing στο πρόσωπο, σωστές αναλογίες. και φουλ πρόγραμμα τα

Ελευθερίου Βενιζέλου 35: 2 Κοπέλες επίσης ανώνυμες όμως, μιας και δεν αναφερθήκαν ονόματα. Μια Ξανθιά και μια μελαχρινή, αμφότερες με πεταχτή περιφέρεια. Τις έχουμε ξαναδεί σε παλιότερη τσάρκα.

Συγγρού 144: Καστανή χαμογελαστή κορασίδα, στο στυλ των περισσοτέρων κοριτσιών της αλυσίδας. Όμορφο πρόσωπο, συμπαθητικό σώμα, αλλά μέχρι εκεί.

Αριστοτέλους 6: Ξανθή 30αρα περίπου, αμίλητη στο σαλόνι. Ελάχιστα προγραμματα. Αδιαφορη.

Αλλαγή δεύτερης με τρίτη βάρδια

Κωνσταντινουπόλεως 61: Ελπίδα. Μελαχρινή νταρντάνα, με σγουρά μακριά μαλλιά. Λεπτομέρειες στην κριτική μου, μιας και εδώ κατέθεσα…….

Βριλησσου 55: Κατερίνα. Η γνωστή γλυκιά, δροσερή κοπέλα με τα γυαλάκια. Μαύρα μακριά μαλλιά, πολύ ωραίο σωματάκι, ιδιεταιρα προκλητική και γλυκιά στο σαλόνι.

Βριλησσου 46: Καρολίνα. Ξανθιά, με σωστές αναλογίες, γνωστή από την μέχρι τώρα θητεία της στο Βριλησσου 36-Κωνσταντινουπόλεως 80 και Μεγ. Αλεξάνδρου 133. Τώρα πλέον εδώ.

Φραντζή 47: Μαργαρίτα: Ξανθιά ψηλή με ίσια μακριά μαλλιά, Τσεχα κατά δήλωση, αδυνατούλα, ντυμένη σε κόκκινο σετ εσωρούχων.

Πειραιώς 193: Βανεσσα. Νεαρή, όμορφη κορασίδα εκ Βουλγαρίας, μελαχρινή, αρκετα εντυπωσιακή, από μαρτυρίες όμως συναγωνιστών (δεν έχω προσωπική άποψη) κατώτερη των προσδοκιών.

Πειραιώς 109: Ναταλία. Κοντή, Ξανθιά χωρίς κάποιο ιδιεταιρο χαρακτηριστικό. Ίσως η πιο μέτρια παρουσία της σημερινής τσάρκας.

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Σαντρα. Εντυπωσιακή μελαχρινή, με ίσια μακριά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, εκφραστικά μάτια. Πλούσιο φυσικό στήθος, εξαιρετική περιφέρεια. Ιδιεταιρα ναζιάρα και προκλητική, θα ξανατιμηθει σύντομα.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) Άννα. Άλλη μια εντυπωσιακή παρουσία. Νεαρή, μελαχρινή, με σπαστά μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους, ωραιο πρόσωπο, λεπτό σώμα,  πολύ καλό σαλόνι, Στα υπ΄οψην.

Κασσάνδρας 4 (κάτω) Κλαουντια, Ιταλίδα κατά δήλωση, Ξανθιά petit ωραίο χαμόγελο, φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Μαρία η Σερβα. Μέτρια επιεικώς παρουσία, παραφωνία σχετικά με τις άλλες κοπέλες του ομίλου κατά την ταπεινή μου άποψη. Με πολλές προσθήκες σιλικόνης και κολλαγόνου.

Κασσάνδρας 6 : Ιρενα, εντυπωσιακή Τσεχα. Μελαχρινή, πλούσιο φυσικό στήθος πληθώρα προγραμμάτων. Ο φίλτατος Pitsirikos1 συγκινηθηκε ιδιεταιρα…….

Κροκεων 6: Σιλβη. Ξανθιά, ψηλή, γλυκιά κοπέλα. Ωραία περιφέρεια, διαθέσιμη με 100 ευρώ…..

Κηφισού 30: Ευχάριστη έκπληξη. Η γνωστή και μη εξαιρετέα Κωνσταντίνα. Ιδιεταιρα ευδιάθετη και , sexy ντυμένη με ένα μινι ροζ φουστανάκι που την κολάκευε πολύ. Μελαχρινή, με ωραίες αναλογίες, εκφραστικά γαλάζια μάτια, από τις καλύτερες εμπειρίες μου. Ο μόνος λόγος που δεν πέρασα ήταν η προ ολίγης ώρας κατάθεση στην Ελπίδα. Πλέον θα την βρίσκουμε στο εν λόγω studio καθώς και στο Πειραιώς 193.

Το επιλεκτική μ' αρέσει  :2funny:. Δηλαδή αν δεν ήταν επιλεκτική πόσα σπιτάκια θα επισκεπτόσουν  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 06/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Ιρενα - Τζεσικα
Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - Σιλβη - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Αννα - Μαρια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ευα - Ευα

Θησεως 40(κατω): Μαργαριτα - Ελενα
Θησεως 40(πανω): Ξενια - Εφη
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
ΣΗΜΕΡΑ  6/4

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193    ΑΦΡΟΔΙΤΗ  -  ΜΑΡΙΑ  -  ΝΕΛΗ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30      ΝΤΑΙΑΝΑ  -  ΒΑΝΕΣΣΑ  -  ΚΑΡΟΛΙΝΑ  :-*
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δευτέρα του Πάσχα, απόγευμα, συμπληρώνουμε την παραπάνω αναφορά του κ. Τσεγιέν:

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (1ος όροφος):
Η Έφη ήταν μόνη της, γιατί η Ξένια είχε ανέβει στο 2ο όροφο.
Αναρωτιόμαστε αν το εντυπωσιακό της στήθος είναι φυσικό ή όχι… Αν γνωρίζει κανείς, θα του ήμασταν ευγνώμονες αν μας διαφώτιζε. Ο κ. Τσεγιέν αναφέρει ότι είναι φυσικό… Τεκμηριώνεται αυτός ο ισχυρισμός;

Ελευθερίου Βενιζέλου 40 (2ος όροφος):
Η Έλενα και η Ξένια.

Ελευθερίου Βενιζέλου 35:
Η Αγάπη και η Γιάννα.
Εξετελέσθη εκρηκτική συνουσία με τη Γιάννα, [size=10pt][size=10pt]www.bourdela.tv/content/view/477/224/#jreview_13994] ΕΔΩ [/url][/size][/size]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom