Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

partyforest

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα περιμενω να δω κριτικη.εχω παει στο στουντιο αυτο και μου εχουν πει για διδυμο αλλα δεν μπηκα.ειχα παρει μια κοπελλα την λαουρα ωραιο μουνι
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω παει και εχω παρει μονο την ελενα που ειναι μονη της με 100 θα ξαναπαω και για τις δυο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Παιωνίου 10 το πρωί κοπέλες 2
η Τζούλια και η Ελενίτσα, μπαίνουν μαζί στο δωμάτιο με 100
τώρα τι κάνουν δεν ξέρω
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Μμμ.. ;) !  την  Αλβανίδα  Τζουλια  την ξέρω απο τα πρώτα της  εκει ,  ως μελαχροινή. 
  Τοτε στην αρχή ,ηταν Οκ --  ομως  δεν έκανε  τιποτα με την αλλη κοπέλα _  Για  τώρα  δεν ξέρω
έχω περίπου να πάω τρια χρονια εκεί .. :rolleyes:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επαναλειτουργια του Ιπποκρατους 144, το οποιο κατα τα λεγομενα της τσα2, δεν εχει πλεον σχεση με την αλυσιδα Τριγγετα/Συγγρου.Κοπελλα στην βαρδια η Ναταλυ, λεπτη, μικρο στηθος, δεν με εντυπωσιασε και απηλθα.
Την Πεμπτη, 11/02, στην βραδυνη βαρδια του Αθανασιας 3-Παγκρατι, η νεαρη Μελι (?), Ρουμανα κατα δηλωσιν, παλλευκο δερμα, στηθος φυσικο 3αρι, καλη διαθεση και αποδοση.Συνισταται για μια τουλαχιστον επαφη.
Χθες, Παρασκευη, στην μεσαια βαρδια του Φυλης 104, η Μαρινα, "γεματο" σωμα, με αρκετα καλη διαθεση κα αποδοση.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Σύντομη βόλτα αργά πρωί Σάββατο 13/2.
Σκόπευα να κάνω ένα γύρω τα Κασσάνδρας μπας και πετύχαινα Μαρία ή Μιχαέλα η κάτι καινούργιο αξιόλογο αλλιώς είχα plan b την Αλίσα στο Βρ. 55.
Κασσάνδρας 3 κάτω μου λέει η τσατσα ότι είναι η Βίκυ και αποχωρώ χωρίς να τη δώ.
Στο επάνω η Λίνα ενδιαφέρουσα ξανθιά λεπτούλα. Το όνομα συνδεδεμένο με άλλη περίπτωση όμως και συνεχίζω.
Στο 6 ήταν ή Νάταλι. Πιό νταρντανέ αλλά ενδιαφέρουσα.
Και στο 4 ΗΡΘΕ Η ΕΚΠΛΗΞΗ. Σκάει η Νίνα που την είχα δοκιμάσει με άλλο χρώμα μαλλιών και δνε είχα ενθουσιαστεί. Αλλά ΠΩΣ σκάει?
Ερχεται σεινάμενη κουνάμενη με ένα ελαφρύ τσαμπουκά στο ύφος και το τηλέφωνο στο χέρι.
Εγω δεν έχω υποψιαστεί τίποτε και διστάζω αν θα μπώ ή αν θα δοκιμάσω Λίνα.
Και καθώς με βλέπει διστακτικό ΣΚΑΕΙ το παραμύθι: Εχεις χαιρετίσματα από τη Βίκυ!
Της λέω ότι δε τη γουστάρω τη Βίκυ και είναι δικό μου θέμα. Και μου απαντάει με αυθάδεια "Δεν έχεις τίποτε καλύτερο να κάνεις!" (προφανώς εννοώντας από το να βλέπεις ποιες δουλεύουν χωρίς να μπαίνεις) και γυρνάει τον κώλο της και χώνεται στη φωλιά της. ΜΑΥΡΟ στη Νίνα λόγω συμπεριφοράς. Το transalp δε το δοκιμάζω έτσι κι αλλιώς.

Πάω Βριλλησού 55 και περνάω καλά με Αλίσα που στο τέλος του μήνα φεύγει πάλι για πατρίδα.
Επιστρέφοντας σταματάω Θησέως μπάς και είναι η νέα Μόνικα να τη δοκιμάσω.
Στο κάτω η Αννα καινούργια από Ρουμανία και πάνω μία που δε θυμάμαι και με όνομα Ειρήνη νομίζω ότι είδα το μελαμψό παλτό από τον Αγ. Δομήνικο που είχα δεί Συγγρού 248 και Καλλιρόης 48 πρόσφατα. Μη σας πάρω στο λαιμό μου, μπορεί να είναι κάποια που της έμοιαζε (αλλά ΠΟΛΥ όμως).
Λέω να δοκιμάσω Αννούλα λόγω γλυκιάς φάτσας.
Ρωτάω τσατσά αν μπορώ να χρησιμοποιήσω δικό μου προφυλακτικό, μου λέει ναι και μπαίνω.
Καλό στήθος κοιλίτσα λίγο μεγάλος κώλος. Ξεκινάει σχετικά άτεχνα στοματικό και όταν έρχεται η ώρα για το κυρίως πιάτο μου λέει "Α! μόνο με το δικό μας προφυλακτικό". Ντύθηκα της άφησα κάτι για το στοματικό και έφυγα.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
............. Ντύθηκα της άφησα κάτι για το στοματικό και έφυγα...............

Οχι καλά , όχι άριστα, όχι άγια , όχι άξια και δε ξέρω γω τι άλλο να πώ ρε άλκις !
ΠΑνμέγιστα ξηγήθηκες! Αριστα !
Κι εγώ, ύστερα απο δύο σκασμένα μπαλόνια τώρα τελευταία, ή με το δικό μου ή με τίποτα ! Και μάλιστα να μου το φοράω εγώ κι όχι ή πάσα μία δύο τρία ! 

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Χτεσινό τεστ ντράϊβ σε Πωλίνα (Βουλιαγμέ-83). Σε γενικές γραμμές, καλό αλλά με διάθεση ξεπέτας κοντοκαυλορουμανοπούτανο. Δεν δικιολόγησε την 70άρα που της έσκασα (κριτική αργότερα ή και ποτέ)
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Οχι καλά , όχι άριστα, όχι άγια , όχι άξια και δε ξέρω γω τι άλλο να πώ ρε άλκις !
ΠΑνμέγιστα ξηγήθηκες! Αριστα !
Κι εγώ, ύστερα απο δύο σκασμένα μπαλόνια τώρα τελευταία, ή με το δικό μου ή με τίποτα ! Και μάλιστα να μου το φοράω εγώ κι όχι ή πάσα μία δύο τρία ! 
Εγώ έχω ένα θεματάκι δερματικής δυσανεξίας στο latex και προτιμώ να χρησιμοποιώ αυτά της DUREX χωρίς latex. Μιλώντας με κορίτσια του χώρου που με γνωρίζουν μου είπαν ότι οι περισσότερες αυτό που φοβούνται ΔΕΝ είναι μήπως το έχεις τρυπήσει και άλλα τέτοια άρρωστα, αλλά μήπως είναι προφυλακτικό για πρόωση εκσπερμάτωση και τις καθυστερήσεις!!!!
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Εγώ έχω ένα θεματάκι δερματικής δυσανεξίας στο latex και προτιμώ να χρησιμοποιώ αυτά της DUREX χωρίς latex. Μιλώντας με κορίτσια του χώρου που με γνωρίζουν μου είπαν ότι οι περισσότερες αυτό που φοβούνται ΔΕΝ είναι μήπως το έχεις τρυπήσει και άλλα τέτοια άρρωστα, αλλά μήπως είναι προφυλακτικό για πρόωση εκσπερμάτωση και τις καθυστερήσεις!!!!
αυτοι που τους ερχετε προωρη το προφυλακτικο θα τους σωσει :huh:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Για μένα, η πρόωρη έχει να κάνει με τη γκόμενα και μόνο ! Αμα παίζει τρομερή μπάλα το κορίτσι, δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξω, όσο κι αν προσπαθώ! Αμα είναι, κούτσου κούτσου μπόλ και αλλού φαν πάρκ ,μπορώ να τη πηδάω και 2ώρες για τιμωρία  ! :2funny:
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Πάντως αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι δυστυχώς, για τις περισσότερες, οι λόγοι ασφάλειας που επικαλούνται (και θα μπορούσε κάποιος να πει ότι είναι σεβαστοί) για να επιμείνουν στη χρήση του προφυλακτικού του μαγαζιού είναι ένας εύσχημος τρόπος να προφυλαχθούν από τη χρονική επιμήκυνση του χρόνου παραμονής στο δωμάτιο.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Πάντως αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι δυστυχώς, για τις περισσότερες, οι λόγοι ασφάλειας που επικαλούνται (και θα μπορούσε κάποιος να πει ότι είναι σεβαστοί) για να επιμείνουν στη χρήση του προφυλακτικού του μαγαζιού είναι ένας εύσχημος τρόπος να προφυλαχθούν από τη χρονική επιμήκυνση του χρόνου παραμονής στο δωμάτιο.
τα πραγματα ειναι απλα.αν καποιος θελει να χρησιμοποιησει δικο του προφυλακτικο γιατι δεν τον βολευουν της κοπελας μπορει να το ζητησει.αν δε το δεχτει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
τα πραγματα ειναι απλα.αν καποιος θελει να χρησιμοποιησει δικο του προφυλακτικο γιατι δεν τον βολευουν της κοπελας μπορει να το ζητησει.αν δε το δεχτει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
Σωστό!
Στην περίπτωση της Αννας στο Θησέως 40, το ζήτησα από την τσατσά που δέχτηκε και στη μέση της φάσης η κοπέλα που δεν είχε προφανώς ρωτηθεί αρνήθηκε. Υπάρχει ένα πρακτικό πρόβλημα όταν ρωτάς, δέχεται η τσατσα, μπαίνεις στο δωμάτιο (πιθανώς περιμένεις να έρθει η σειρά σου) και μετά αρνείται η κοπέλα.
Και καλά εμένα που μου έτυχε και θα το ρωτάω από την αρχή.
Ο λόγος του post ήταν για να το γνωρίζουν και οι υπόλοιποι και να ρωτούν την κοπέλα από την αρχή για να μη βιώσουν αναμονή και ξεκινήσουν και το μάτς και ανακύψει το θέμα στη μέση.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Απορία: Ποια ήταν χθες τελευταία βάρδια Βριλησσού 60? Εσκασα κατά τις 5 παρά τα ξημερώματα, περίμενα ένα μισάωρο στο σαλόνι όπως και πολύ συναγωνιστές ακόμα (και να φανταστεί κανείς πως όταν πήγα ήταν ήδη 5 άτομα και περίμεναν). Σε μια φάση βρεθήκαμε 11(!) άτομα! να περιμένουμε...Και τίποτα...Δεν άντεξα άλλο την αναμονή και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Βράδυ Κυριακής των Απόκρεω, μεγάλα τα κεσάτια στα μπουρδέλα του Νέου Κόσμου.
Φαίνεται ότι η κρεοφαγία υπερνικά το διονυσιακό στοιχείο της ημέρας.
Να δούμε από αύριο, που αρχίζει η νηστεία και η προσευχή.

Θαρύπου 10
Τζούλι, αλλοδαπή, 35ετής, βραχύσωμη, λεπτή, μελαχρινή, με τεχνητούς μαστούς. Εισπράξαμε την αποδοκιμασία της ενώ αποχωρούσαμε, λόγω της διάψευσης των προσδοκιών της (€50).

Φραντζή 47
Ρέα, νεαρή, αλλοδαπή, καστανή, μακρυμαλλούσα (πιθανολογούμε τεχνητή πρόσθετη κόμη), γενικώς ενδιαφέρουσα.
Ο προαγωγός αντέδρασε στην πρόθεσή μας να μην απολαύσουμε τις υπηρεσίες της εκδιδομένης, παρέχοντάς μας έκπτωση 20% επι του αρχικου τιμήματος.
Παρ’ όλα αυτά, δεν εισήλθαμε.

Ιππώνακτος 14
Μαργαρίτα, νεαρή, αλλοδαπή, με αρκετές επεμβάσεις στο φυσικό της παρουσιαστικό:
Ενώ είναι μελαχρινή, βάφεται ξανθιά.
Ενώ το μαλλί της είναι  ίσιο, το έχει κατσαρό.
Ενώ οι μαστοί της είναι #2, τους έχει διογκώσει σε #3.
Το βασικό της προσόν είναι η εργατικότητα. Επιμένει έξοχα, με ζήλο και αυταπάρνηση, ώστε να εκπερματώσει ο πληρώσας.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εγώ έχω ένα θεματάκι δερματικής δυσανεξίας στο latex και προτιμώ να χρησιμοποιώ αυτά της DUREX χωρίς latex. Μιλώντας με κορίτσια του χώρου που με γνωρίζουν μου είπαν ότι οι περισσότερες αυτό που φοβούνται ΔΕΝ είναι μήπως το έχεις τρυπήσει και άλλα τέτοια άρρωστα, αλλά μήπως είναι προφυλακτικό για πρόωση εκσπερμάτωση και τις καθυστερήσεις!!!!

αυτο που ειπες για τα durex χωρις το latex πολυ σωστο.  ευγε. ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Κυριακάτικη απογευματινή τσαρκουλα με τους εκλεκτούς συνοδοιπόρους Pitsiriko1 και Biker. (Άσχετα εάν μας πήρε το βράδυ………)

Αθανασίας 3: Κλαουντια. Ξανθή, αδύνατη προς μέτριο, μακριά ίσια μαλλιά.

Φραντζή 47: Ρέα. Ξανθή σγουρομάλλα με μακριά μαλλιά, με πιασηματα και πολύ ωραίο σαλοναρισμα. Προσωπικά με εντυπωσίασε και θα την τιμήσω την προσεχή εβδομάδα.

Χαλκιδικής 83: Έφη. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά ,αδύνατη ντυμένη με κόκκινο δερμάτινο σετ και ασορτί ψηλές μπότες. Έχει εντοπιστεί παλιότερα και στο Σπύρου Πατση 40

Κωνσταντινουπόλεως 61: Κλειστόν

Κασσάνδρας 3 (κάτω) : Μιχαέλλα. Η γνωστή μελαχρινή όμορφη Ρουμανουλα, με τα φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Σαντρα. Μελαχρινή σγουρομάλλα μακριά μαλλιά. Kinky φατσουλα, ντυμένη με σετ κόκκινων εσωρούχων με ασορτί κάλτσες.

Κασσάνδρας 6 : Κάτια. Εντυπωσιακή ξανθή παρουσία από την Τσεχία κατά δηλώσαν. Κάτι όμως με απωθεί για την τελική απόφαση να περάσω στα ενδοτέρα. ακόμα δεν το έχω εντοπισει. Πληθωρα προγραμμάτων.

Κασσάνδρας 4 : Μονικα. Μελαχρινή, υπερβολικά αδύνατη κοπελίτσα για τα γούστα μου, με τούμπανο σιλικονατο στήθος. Εντελώς δυσανάλογο με το υπόλοιπο σώμα της. Μου έβγαλε μια θλίψη στο σαλοναρισμα της.

Κηφισού 30: Βανέσσα, Όμορφη, ψηλή κοπέλα από την Βουλγαρία. Ωραίο σώμα, δυνατή περιφέρεια, 3αρακι σιλικονατο στήθος. Στο δωμάτιο όμως ανάξια των προσδοκιών, όπως διαπιστώθηκε αργοτερα. Καστανα μακριά μαλλιά.

Κροκεων 6: Αθηνά, η γνωστή μας και από το πέρασμα της στα studio της οδού Κασσάνδρας παλιότερα. Σε ξανθή έκδοση με μακριά μαλλιά, με φουλ πρόγραμμα. Λιγότερο εντυπωσιακή από τις προηγούμενες φορές που την είδαμε.

Σπύρου Πατση 27: Κλειστον.

Σπύρου Πατση 40Λουιζα. Ξανθή, αξιοπρόσεκτη παρουσία εκ Ρουμανίας κατά δηλωσην.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Κλειστον.

Πειραιώς 109: Αλεξία. Αδιάφορη, αδύνατη ξανθή κορασίδα. Παλιότερα έχει εντοπιστεί και στην Βριλησσου.

Ιάκχου 7Α: Νατάσσα. Η γνωστή με την πεταλούδα. Μελαχρινή, πληθωρική, σαρκώδη χείλια. Από τα γνωστά ονόματα του χώρου.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Ξεκινήσαμε τις συνουσίες της Σαρακοστής με την Λόρη, Θησέως 35.
Χρόνια Πολλά, καλή Σαρακοστή!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom