Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δε πειράζει PIATSAS τι να κάνουμε ?
Η πορνοπεριπέτειά μας συνεχίζεται στην αναζήτηση του ιδανικού κορμιού και ψυχής !
Μια ήττα ακόμη,... ο πόλεμος συνεχίζεται, δε χάθηκε τίποτε!
Εξ άλλου και οι ήττες χρειάζονται ! Μας ατσαλώνουν !
Εδώ που τα λέμε είμαστε και λίγο Δον Κιχώτες, αλλά μας αρέσει,...! Οχι σαν κάτι άλλα αποστειρωμένα απο εμπειρίες, απο γεύσεις και αρώματα ,,ανθρωπάκια !

Ζήτω η πορνοπεριπέτεια !
[size=14pt]Ζήτω η πορνοπεριπέτεια ![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Φυλης 104
Βερονικα..καστανοξανθη με ωραιο λεπτο κορμι και σεξυ φατσα!Ενδιαφερουσα περιπτωση

ναι ματια μου και εμενα μου αρεσε σημερα που την παρατηρησα καλα :cheesy:
εχει πιστευω και πολυ καλο σαλονι απ οτι ειδα και ακουσα :cheesy:
κριμα που δεν σε πετυχα και στο μαγαζι μαναρι μου για μια καλησπερα ;)



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
ναι ματια μου και εμενα μου αρεσε σημερα που την παρατηρησα καλα :cheesy:
εχει πιστευω και πολυ καλο σαλονι απ οτι ειδα και ακουσα :cheesy:
κριμα που δεν σε πετυχα και στο μαγαζι μαναρι μου για μια καλησπερα ;)



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ωραιο σαλονι οντως ;)Αυτη και η Κλαουντια ειναι οτι καλυτερο εχω δει στο Φυλης 104...συμφωνα παντα με τα εμφανισιακα μου γουστα!Σωστες επιλογες Αντζελα :thumbsup:
 

nikolidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Εβελίνα είναι ένα Ρουμανάκι, μελαχρινό της σειράς...εμφανισιακά, επειδή μόνο εμφάνιση μπορώ να κρίνω (και μάλλον εκεί θα παραμείνω  ;) ) , στο Μετάξι και στην Φυλής υπάρχουν εφάμιλλα...
Σα πολλα τετοια δεν εχουν εμφανιστεί? οχι οτι με χαλαει αλλα ολες ίδιες ειναι  :dancing:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η μαθητια μου στη ενημερωση συνεχιστηκε και σημερα πλαι στους καλυτερους.

Παρεα με τους μεγιστους PIATSA και Pitsiriko1 βολτα στην ευρυτερη περιοχη του Βοτανικου στο μεταιχμιο της αλλαγης 2ης με 3ης βαρδιας:

Κασσανδρας 3 (κατω)
Εως τις 23:00 Αννα:Αδυνατη καστανη με ποικιλια προγραμματων που περιλαμβανε και πρωκτικο στα 80 ευρω
Απο τις 23:00 και μετα: Ευα: η γνωστη πλεον ξανθια εντυπωσιακη καλλονη, με αναλογα προγραμματα.

Κασσανδρας 3(πανω)
Εως τις 23:00 Αλεξανδρα: Αδυνατουλα ξανθια, που στις υπηρεσιες της περιλαμβανει και το ελέυθερο στοματικο.
Απο τις 23:00 και μετα:Μελίνα: ενα απο τα ομορφοτερα studioκοριτσα που κυκλοφορουν αυτη την εποχη, κατα την κοινη μας παραδοχη.Ξανθια, σγουρομαλλα, με τελειο πισω συστημα το οποιο προσφερει με 80 ευρω. Θα λειψει γιαπροσωπικους της λογους καποιο διαστημα.

Κασσάνδρας 4
Εως τις 23:00: Αντζελα: εντυπωσιακο μελαχροινο Ρουμανακι, ιδιεταιρα, παιχνιδιαρικο στο σαλονι με super πατουρακι, το οποιο μπορουμε να "γευτουμε" με 80 ευρω. Στα λιαν προσεχως....
Απο τις 23:00 και μετα:Ερρικα. κοντουλα ξανθη με αφελειες, γνωστη και σαν Ρουσλανα παλαιοτερα.

Κωνσταντινουπολεως 80:
Φριντα.Αδιαφορο πορνιδιο χωρις καποιο ιδιεταιρο χαρακτηριστικο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 133
Βανεσσα: Εντυπωσιακη ξανθια, ο ορισμος του θυληκου, γνωστη και απο το Βριλλησσου 36 και Αθανασιας 3. Μπηκε στα υπ΄οψην....

Ιακχου 7Α
Η γνωστη πλεον Ζετα, η αλλοιως  γνωστη και σαν Καρίνα παλαιοτερα...

Βουρβαχη 19
Σασα: Η γνωστη πλεον στο μεσο studiακια μελαχροινη milf με το ωραιο παρουσιαστικο και το ακομα ωραιοτερο στηθος.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Η μαθητια μου στη ενημερωση συνεχιστηκε και σημερα πλαι στους καλυτερους.

Απο τις 23:00 και μετα:Μελίνα: ενα απο τα ομορφοτερα studioκοριτσα που κυκλοφορουν αυτη την εποχη, κατα την κοινη μας παραδοχη.Ξανθια, σγουρομαλλα, με τελειο πισω συστημα το οποιο προσφερει με 80 ευρω. Θα λειψει γιαπροσωπικους της λογους καποιο διαστημα.

Αν θυμάμαι καλά, προσθήκη αερόσακων , είναι οι προσωπικοί λόγοι,...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.468
Πόντοι
12.930
Να ρωτήσω κάτι ...

Η Λίντα που αναφέρει το πρόγραμμα της Λ.Καραγιάννη είναι η γνωστή ή η άλλη??
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Να ρωτήσω κάτι ...

Η Λίντα που αναφέρει το πρόγραμμα της Λ.Καραγιάννη είναι η γνωστή ή η άλλη??
δεν ξερω φιλε μου ποια ειναια αλλα πρεπει να πας...!!!! αν δεν ειναι η ιδια παντως ειναι πολυ κακο(?) νεο διοτι εχουμε αλλη μια φοβερη τυπισα να μας τρωει τα λεφτα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους...ψάχνω για το βράδυ μια από τις παρακάτω...τζίνα-καρέα 30, ελένη-αιγύπτια-βριλ.60,κλαούντια-δροσοπούλου 97....γνωρίζει κανείς αν εργάζονται?ευχαριστώ
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
γνωριζει κανεισ συνα γωνιστησ αν στο βριλισου 46 το ωραδυ ειναι η καβλοκιμ;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εκτακτο Ανακοινωθεν(Scorpie ελπιζω να μην μου κανεις μηνυση για πνευματικα δικαιωματα)!!
Η Ειρηνη με τις  :tits: :tits: απο Σερβιων 26 και Θησεως 365 που απο οσο θυμαμαι εψαχνε κοσμος και κοσμακης εργαζεται σαν Ηρα στην αλυσιδα Βριλλησου 55 κλπ!
 

doganos13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
12
Like
6
Πόντοι
10
Να ρωτήσω κάτι ...

Η Λίντα που αναφέρει το πρόγραμμα της Λ.Καραγιάννη είναι η γνωστή ή η άλλη??

για να πω την αληθεια την τελευταια φορα που πηγα η τσατσα μου ειπε οτι η λιντα εφυγε για διακοπες και ηταν η πενυ η οποια ειναι αντικαταστατρια της λιντα με ολη την σημασια της λεξεως.
 

Επισκέπτης
μου ερχεται να παω απο εκει να την δειρω ρε φιλε.
αλλα ποιος κανει 50χλμ
Α πα πα πα πα!!!
Δεν τα βάζουν με μία γυναίκα :2funny: :2funny: :2funny:  Οι γυναίκες έχουν δικαίωμα να λένε οτι θέλουν και όπως θέλουν και εμείς να δείχνουμε ανωτερότητα και να μην μιλάμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

kokolongos,το σχόλιο είναι για κάτι κυρακατίνες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom