Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
201
Κριτικές
16
Like
768
Πόντοι
311
Μια Ολίβια π παίζει Βριλησσού 46 και Τριγγέτα 3 ξέρει κανείς αν αξίζει..βλέπω να είναι ωραίο πιπινακι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Την καλησπερα μου και τα χρονια πολλα.
Χθες ειπα το βραδυ κατα τις 1.00 δηλαδη πρωι πρωι να κανω μια δυο τρεις τεσσερις βολτες στα μαγαζά.
Περασα απο αριστοτελους και στα δυο το ενα απεναντι στο αλλο οπου εκατερωθεν γιουβαρλακος εκτος απο μια κοκαλιαρα οπου δεν αξιζει τιποτα για το πουλι μου.
Συνεχεια Κασσανδρας μια απο τα ιδια γιδια στο μαντρι καλυτερα θα ητανε απο δαυτες.
Επισκεψη μετα απο ωραιες φωτο στη σελιδα στο Ισμηνης οπου ειχε τεσσερις και οι τρεις το τρωγανε το φαί τους ενω η τεταρτη οπου αυτη ηθελα απο τις φωτο ονοματι Παολα η Παμελα κοντοπουτανο καυλοτικο μουτρακι άβυζι αλλα το υπολοιπο πολυ καλο που ομως βγηκε εξω ισα ισα που την ειδα και κρυφτηκε παλι μεσα, δε ξερω ισως βαριοτανε ισως η ημερα ισως δεν ειχε καυλες ισως ο κωλος της ισως κατι τεσπα εφυγα.
Ειχα δει και ωραιες φωτο στο μαγαζι της πειραιως οπου τελικα πηγα και εκει και αντικρυσα το ασπρο μου το χάλι καμια σχεση με τις φωτο μιλαμε κανονικη επεξεργασια εως αλλαγη ατόμου, τουλαχιστον κατα 60 με 70 %. Ψυλο αρπαξα λιγο με αυτα που εβλεπα και εφυγα για καταδρομικη φυλης και περιξ. Νταξ εδω μιλαμε η τριτη βαρδια ειναι για χέσιμο οχι οτι οι αλλες δυο ειναι εξωτικες αλλα πιστευω κατι θα εβρισκα. Ηθελα καπου να τον βαλω, τουλαχιστον καπου που να βλεπετε το κοριτσι εστω σε κορμακι.Κατελυξα καπου φυλης σε μια μαυρουλα 22 χρονωνε και καλα τζαμαικανή. Σφιχτο κορμακι χωρις ατελειες και χωρις μα μη μου στο δωματιο με ωραιο τσιμπουκι αισθησιακο αργο με χαιδεμα μπαλες κτλ σε οτι σταση μου αρεσε.Μια χαρα συμμετοχη το κοριτσι δεν δυσανασχετησε ολα καλα και μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι περασα πολυ καλυτερα απο αλλες κορασιδες του στουντιο.
Τα στουντιο πεθανανε, ολες οι κορασιδες απο φυλης εχουν μετακομισει εκει και καλα μας ρο παιζουν μουναρες μη χεσω.Και άλλα πολλα αλλα βαριεμαι να γραφω
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
21
Like
9.707
Πόντοι
3.346
Την καλησπερα μου και τα χρονια πολλα.
Χθες ειπα το βραδυ κατα τις 1.00 δηλαδη πρωι πρωι να κανω μια δυο τρεις τεσσερις βολτες στα μαγαζά.
Περασα απο αριστοτελους και στα δυο το ενα απεναντι στο αλλο οπου εκατερωθεν γιουβαρλακος εκτος απο μια κοκαλιαρα οπου δεν αξιζει τιποτα για το πουλι μου.
Συνεχεια Κασσανδρας μια απο τα ιδια γιδια στο μαντρι καλυτερα θα ητανε απο δαυτες.
Επισκεψη μετα απο ωραιες φωτο στη σελιδα στο Ισμηνης οπου ειχε τεσσερις και οι τρεις το τρωγανε το φαί τους ενω η τεταρτη οπου αυτη ηθελα απο τις φωτο ονοματι Παολα η Παμελα κοντοπουτανο καυλοτικο μουτρακι άβυζι αλλα το υπολοιπο πολυ καλο που ομως βγηκε εξω ισα ισα που την ειδα και κρυφτηκε παλι μεσα, δε ξερω ισως βαριοτανε ισως η ημερα ισως δεν ειχε καυλες ισως ο κωλος της ισως κατι τεσπα εφυγα.
Ειχα δει και ωραιες φωτο στο μαγαζι της πειραιως οπου τελικα πηγα και εκει και αντικρυσα το ασπρο μου το χάλι καμια σχεση με τις φωτο μιλαμε κανονικη επεξεργασια εως αλλαγη ατόμου, τουλαχιστον κατα 60 με 70 %. Ψυλο αρπαξα λιγο με αυτα που εβλεπα και εφυγα για καταδρομικη φυλης και περιξ. Νταξ εδω μιλαμε η τριτη βαρδια ειναι για χέσιμο οχι οτι οι αλλες δυο ειναι εξωτικες αλλα πιστευω κατι θα εβρισκα. Ηθελα καπου να τον βαλω, τουλαχιστον καπου που να βλεπετε το κοριτσι εστω σε κορμακι.Κατελυξα καπου φυλης σε μια μαυρουλα 22 χρονωνε και καλα τζαμαικανή. Σφιχτο κορμακι χωρις ατελειες και χωρις μα μη μου στο δωματιο με ωραιο τσιμπουκι αισθησιακο αργο με χαιδεμα μπαλες κτλ σε οτι σταση μου αρεσε.Μια χαρα συμμετοχη το κοριτσι δεν δυσανασχετησε ολα καλα και μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι περασα πολυ καλυτερα απο αλλες κορασιδες του στουντιο.
Τα στουντιο πεθανανε, ολες οι κορασιδες απο φυλης εχουν μετακομισει εκει και καλα μας ρο παιζουν μουναρες μη χεσω.Και άλλα πολλα αλλα βαριεμαι να γραφω
Έτσι είναι φίλε μου. Από την εποχή του Κορωναϊού και μετά τα πράγματα άλλαξαν δραματικά, προς το χειρότερο φυσικά......
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
223
Κριτικές
14
Like
1.863
Πόντοι
1.071
Την καλησπερα μου και τα χρονια πολλα.
Χθες ειπα το βραδυ κατα τις 1.00 δηλαδη πρωι πρωι να κανω μια δυο τρεις τεσσερις βολτες στα μαγαζά.
Περασα απο αριστοτελους και στα δυο το ενα απεναντι στο αλλο οπου εκατερωθεν γιουβαρλακος εκτος απο μια κοκαλιαρα οπου δεν αξιζει τιποτα για το πουλι μου.
Συνεχεια Κασσανδρας μια απο τα ιδια γιδια στο μαντρι καλυτερα θα ητανε απο δαυτες.
Επισκεψη μετα απο ωραιες φωτο στη σελιδα στο Ισμηνης οπου ειχε τεσσερις και οι τρεις το τρωγανε το φαί τους ενω η τεταρτη οπου αυτη ηθελα απο τις φωτο ονοματι Παολα η Παμελα κοντοπουτανο καυλοτικο μουτρακι άβυζι αλλα το υπολοιπο πολυ καλο που ομως βγηκε εξω ισα ισα που την ειδα και κρυφτηκε παλι μεσα, δε ξερω ισως βαριοτανε ισως η ημερα ισως δεν ειχε καυλες ισως ο κωλος της ισως κατι τεσπα εφυγα.
Ειχα δει και ωραιες φωτο στο μαγαζι της πειραιως οπου τελικα πηγα και εκει και αντικρυσα το ασπρο μου το χάλι καμια σχεση με τις φωτο μιλαμε κανονικη επεξεργασια εως αλλαγη ατόμου, τουλαχιστον κατα 60 με 70 %. Ψυλο αρπαξα λιγο με αυτα που εβλεπα και εφυγα για καταδρομικη φυλης και περιξ. Νταξ εδω μιλαμε η τριτη βαρδια ειναι για χέσιμο οχι οτι οι αλλες δυο ειναι εξωτικες αλλα πιστευω κατι θα εβρισκα. Ηθελα καπου να τον βαλω, τουλαχιστον καπου που να βλεπετε το κοριτσι εστω σε κορμακι.Κατελυξα καπου φυλης σε μια μαυρουλα 22 χρονωνε και καλα τζαμαικανή. Σφιχτο κορμακι χωρις ατελειες και χωρις μα μη μου στο δωματιο με ωραιο τσιμπουκι αισθησιακο αργο με χαιδεμα μπαλες κτλ σε οτι σταση μου αρεσε.Μια χαρα συμμετοχη το κοριτσι δεν δυσανασχετησε ολα καλα και μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι περασα πολυ καλυτερα απο αλλες κορασιδες του στουντιο.
Τα στουντιο πεθανανε, ολες οι κορασιδες απο φυλης εχουν μετακομισει εκει και καλα μας ρο παιζουν μουναρες μη χεσω.Και άλλα πολλα αλλα βαριεμαι να γραφω
Τα στούντιο περνάνε κρίση,ειναι γεγονός και δεν ειναι μόνο αυτά!
Την Πάμελα την είχα σταμπάρει αλλά μυρίζομαι φόλα βλέποντας και τα γραφόμενα σου.
Αν κάποιος έχει εικόνα ας πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι είναι φίλε μου. Από την εποχή του Κορωναϊού και μετά τα πράγματα άλλαξαν δραματικά, προς το χειρότερο φυσικά......
Είχε πριν τον covid τόσο Latin?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.914
Πόντοι
3.246
Τα στούντιο περνάνε κρίση,ειναι γεγονός και δεν ειναι μόνο αυτά!
Την Πάμελα την είχα σταμπάρει αλλά μυρίζομαι φόλα βλέποντας και τα γραφόμενα σου.
Αν κάποιος έχει εικόνα ας πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είχε πριν τον covid τόσο Latin?
Οχι , οι λατινες ηρθαν λογω ρωσο-ουκρανικου πολεμου
Επειδη της εφερναν πιο ευκολα και της φερναν με το κιλο και οποια αντεξει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
223
Κριτικές
14
Like
1.863
Πόντοι
1.071
Οχι , οι λατινες ηρθαν λογω ρωσο-ουκρανικου πολεμου
Επειδη της εφερναν πιο ευκολα και της φερναν με το κιλο και οποια αντεξει
Άνοιξε η στρόφιγγα και δεν κλείνει πλέον :coffee:
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
Τα στούντιο περνάνε κρίση,ειναι γεγονός και δεν ειναι μόνο αυτά!
Την Πάμελα την είχα σταμπάρει αλλά μυρίζομαι φόλα βλέποντας και τα γραφόμενα σου.
Αν κάποιος έχει εικόνα ας πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είχε πριν τον covid τόσο Latin?
Έτσι και με μένα, βγήκε λίγο ίσα ίσα να τη δω και ξαναμπήκε μέσα… λες και ντρεπεται. Σαλοναρισμα χωρις προσδοκιες δλδ. Παρ’ ολ αυτά (λόγω εμφανισης και μόνο) ρίσκαρα και τη δοκίμασα στο απλο.

Ωραίο πιπίνι, σφιχτο σώμα, λεία επιδερμίδα… αλλά… δεν αφηνει πιασίματα, πίπα με χέρι και κάπως διεκπεραιωτικό το σεξ (όπως περίμενα τελικά). Δεν τα έκλαψα τα λεφτά, δεν υπερενθουσιάστηκα ομως κιόλας. Στη σημερινη ανομβρία μπορεί και να την ξαναδοκίμαζα, καθαρά λόγω σωματικών προδιαγραφών.

Σε σχέση με τα παλια στανταρ φόλα. Σε σχέση με την προσφορα των στούντιο αυτή την εποχή, αποτελεί μια (έστω και μετρια) επιλογή
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
223
Κριτικές
14
Like
1.863
Πόντοι
1.071
Έτσι και με μένα, βγήκε λίγο ίσα ίσα να τη δω και ξαναμπήκε μέσα… λες και ντρεπεται. Σαλοναρισμα χωρις προσδοκιες δλδ. Παρ’ ολ αυτά (λόγω εμφανισης και μόνο) ρίσκαρα και τη δοκίμασα στο απλο.

Ωραίο πιπίνι, σφιχτο σώμα, λεία επιδερμίδα… αλλά… δεν αφηνει πιασίματα, πίπα με χέρι και κάπως διεκπεραιωτικό το σεξ (όπως περίμενα τελικά). Δεν τα έκλαψα τα λεφτά, δεν υπερενθουσιάστηκα ομως κιόλας. Στη σημερινη ανομβρία μπορεί και να την ξαναδοκίμαζα, καθαρά λόγω σωματικών προδιαγραφών.

Σε σχέση με τα παλια στανταρ φόλα. Σε σχέση με την προσφορα των στούντιο αυτή την εποχή, αποτελεί μια (έστω και μετρια) επιλογή
ακριβώς όπως το φανταζόμουν το περιέγραψες.
 

WolfOfWallStr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
22
Like
66
Πόντοι
0
Η μπελά με τα τατου από Λεωφ. Αθηνών 373 κ αλλά λέει τίποτα;
 

Hello69_

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες.

Ψαχνω για τη πρώτη μου επαφή με στούντιο μπας και ξεπεράσω τον φόβο μου με την καποτα. Έπαιρνα μόνο τη πρώην μ ελεύθερα γτ όταν βάζω προφυλακτικό μου πέφτει.

Θα προτείνατε κάποια κοπέλα για κάτι χαλαρό; που θα έδειχνε κατανόηση πρώτα από όλα;

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
223
Κριτικές
14
Like
1.863
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα συναγωνιστες.

Ψαχνω για τη πρώτη μου επαφή με στούντιο μπας και ξεπεράσω τον φόβο μου με την καποτα. Έπαιρνα μόνο τη πρώην μ ελεύθερα γτ όταν βάζω προφυλακτικό μου πέφτει.

Θα προτείνατε κάποια κοπέλα για κάτι χαλαρό; που θα έδειχνε κατανόηση πρώτα από όλα;

Σας ευχαριστώ πολύ!
προτεινω μασάζ καλύτερα που έχεις περισσότερο χρόνο και έρχεται πιο χαλαρά η φάση.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.914
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα συναγωνιστες.

Ψαχνω για τη πρώτη μου επαφή με στούντιο μπας και ξεπεράσω τον φόβο μου με την καποτα. Έπαιρνα μόνο τη πρώην μ ελεύθερα γτ όταν βάζω προφυλακτικό μου πέφτει.

Θα προτείνατε κάποια κοπέλα για κάτι χαλαρό; που θα έδειχνε κατανόηση πρώτα από όλα;

Σας ευχαριστώ πολύ!
Εμεις εχουμε να σου προτεινουμε αλλα πες μας και λιγο τα γουστα σου ,
αν σου πεφτει με τη καποτα ειναι ψυχολογικο λογω αγχους, αν σε καυλωνει η αλλη δεν πεφτει ουτε με 10 καποτες
προτεινω μασάζ καλύτερα που έχεις περισσότερο χρόνο και έρχεται πιο χαλαρά η φάση.
Ναι στα μασαζ εχεις ανεση χρονου και λιγοτερα λεφτα κοστιζει αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και κατι που να σ αρεσει .
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
114
Like
26.269
Πόντοι
26.386
Η Πωλίνα από Τριγγέτα άκουσα πώς στην ουσία κάνει incall εκεί και διαλέγει πελάτες, αληθεύει;

Επίσης η Μπέλλα από Μελαντίας 50 την είδε κάποιος πρόσφατα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.914
Πόντοι
3.246
Η Πωλίνα από Τριγγέτα άκουσα πώς στην ουσία κάνει incall εκεί και διαλέγει πελάτες, αληθεύει;

Επίσης η Μπέλλα από Μελαντίας 50 την είδε κάποιος πρόσφατα;
Καλα ναι αφου πλεον εχει φτιαξει ονομα δεν την νοιαζει και τοσο, εχει σταθερη πελατεια

Η μπελλα οπως ανεφερα και πιο πανω ειναι η μονη που αξιζει απ τον ομιλο αυτο δοκιμασα προσφατα χαμογελαστη ευγενικη ,
ακολουθει τα μονοπατια :tooth:
Αξιζει μια δοκιμη σε μικρο προγραμμα και αν σ αρεσει την παιρνεις σε μεγαλυτερο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.914
Πόντοι
3.246
Κουφαλίτσα παρακολουθείς.

:tooth:
Watching You Pedro Pascal GIF by The Academy Awards

Το νου σου βουνε:tooth:
 

Hello69_

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Εμεις εχουμε να σου προτεινουμε αλλα πες μας και λιγο τα γουστα σου ,
αν σου πεφτει με τη καποτα ειναι ψυχολογικο λογω αγχους, αν σε καυλωνει η αλλη δεν πεφτει ουτε με 10 καποτες

Ναι στα μασαζ εχεις ανεση χρονου και λιγοτερα λεφτα κοστιζει αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και κατι που να σ αρεσει .
Γενικά μαρεσουν τα μικρόσωμα σώματακια κοντούλες.

Είναι θέμα ψυχολογικό το θέμα της καποτας απλά αγχώνομαι άπειρα μην μου πέσει και τη χάνω. Χωρίς καποτα ειμαι κομπλέ


Το μασαζ τι είναι ρε παίδες γιατί είμαι άσχετος? Τύπου μασάζ με happy ending? Θα πηδηξω μετά αν κάτσει;
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
223
Κριτικές
14
Like
1.863
Πόντοι
1.071
Γενικά μαρεσουν τα μικρόσωμα σώματακια κοντούλες.

Είναι θέμα ψυχολογικό το θέμα της καποτας απλά αγχώνομαι άπειρα μην μου πέσει και τη χάνω. Χωρίς καποτα ειμαι κομπλέ


Το μασαζ τι είναι ρε παίδες γιατί είμαι άσχετος? Τύπου μασάζ με happy ending? Θα πηδηξω μετά αν κάτσει;
οπως το ειπες…τύπου μασάζ γιατι συνήθως απλά σε χαιδευουν οι περισσότερες :D:
Το σεξ ειναι σιγουρο,αν θες της λες No massage και ξεκινάτε απευθείας.
Το μασατζιδικο ειναι και πιο διακριτικό,βαζουν παραβάν ενώ περιμένεις στο σαλόνι να μην σε βλεπουν άλλοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom