Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Καλησπέρα σας βόλτα πριν από 2 βδομάδες στο virlisou 46. Ήταν η αλισα και η leyla. Προτίμισα την αλισα. Από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει ποτε μου η κοπέλα ειναι φωτιά και το κάνει παθιασμένα. Το μονο αρνητικό έχει μία τεράστια πληγη σαν από κάψιμο στο αρίστερο της χερι που αρχίζε από τον όμο και τελειωνει στον αγκώνα αλλά κατά τα άλλα πολύ καλη και οχωρος καλος. πηρα το πρόγραμμα 60 ευρω που έχει και μασαζ μεσα το οποιο έγινε αφού τελειώσαμε και ήταν απολαυστικο.

πίπα στην αρχη μετά από πάνω μου και το έκανε με τρεις τρόπου ο ένας που τον έχω δει μονο σε τσόντα. επίσης καθως με φιλούσε σε μια φαση μου φιλουσε το αυτη που ηταν τέρμα καυλα. Στα 4 στην αρχή κουνιόταν αυτή επισης μονο σε τσοντα το έχω δει. μετα άρχισω εγώ. και μετά από την αλλη.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Μόλις πέρασα με τη σονια από το αριστοτέλους 5.
24 χρονών ουκρανέζα
Η κοπέλα έχει πολύ ωραιο σώμα ειναι γλυκιά και έχει έτσι ενα πολύ νεανικο στιλ. Οταν βγήκα σκεφτόμουν να ξαναμπω λολ. Στο πρόσωπο δεν ειναι και καμια θεα ένα συμπαθητικο κοριτσάκι έχει και λιγη ακμη
Στα του αγώνα θα έλεγα ότι ειναι ένα κλικ ανω του μετρίου αλλά αυτό που την κάνει ξεχωριστή ειναι σίγουρα το σώμα της. Οι φωτό στο αλλο σαιτ ειναι αντιπροσωπευτικες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Σια συμφωνώ. Μουναρος,κορμάρα. Δυστυχώς επαρχία μόνο…
Ακόμα δε καταλαβαίνω ποια Ίνα
Εννοούν την καστανή με τον ωραίο πάτο που ήταν αρχικά στο Αριστοτέλους 5 και πριν μερικά χρόνια είχε πάει στη γερμανο-αλυσίδα...
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Μόλις πέρασα με τη σονια από το αριστοτέλους 5.
24 χρονών ουκρανέζα
Η κοπέλα έχει πολύ ωραιο σώμα ειναι γλυκιά και έχει έτσι ενα πολύ νεανικο στιλ. Οταν βγήκα σκεφτόμουν να ξαναμπω λολ. Στο πρόσωπο δεν ειναι και καμια θεα ένα συμπαθητικο κοριτσάκι έχει και λιγη ακμη
Στα του αγώνα θα έλεγα ότι ειναι ένα κλικ ανω του μετρίου αλλά αυτό που την κάνει ξεχωριστή ειναι σίγουρα το σώμα της. Οι φωτό στο αλλο σαιτ ειναι αντιπροσωπευτικες.
όταν τη γαμουσα ιεραποστολικα και μου έβαλε το ενα ποδι της πάνω στον ώμο έιχε γαμάτη αίσθηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Πέρασμα στις 11:30 από το Τριγγετα 3 . Μου λέει η τσα2 δεν έχουν έρθει οι κοπέλες ακόμα !!!!! Στο πρόγραμμα είναι από τις 1000 . Και μετά λέμε στο φόρουμ τι δουλειά έκαναν οι πουτανες πριν γίνουν πουτανες ;; Ούτε ένα ωράριο δεν μπορούν να τηρήσουν και να γαμηθουν . Ειδικά το Τριγγετα και τα παρεμφερή για τον πουτσο καβαλα . Αλλά προγράμματα , άλλες κοπέλες στο στούντιο , Ντίβες που όλο έχουν ωριαία προγράμματα «κάνε καμμία βόλτα - Πολινα».
Από εμένα ΜΑΥΡΟ η αλυσίδα . Δεν σέβονται τον χρόνο μου . Κωλοι υπάρχουν λεφτά δεν υπάρχουν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.803
Κριτικές
18
Like
15.484
Πόντοι
4.546
Έτσι είναι, όλοι μας κανονίζουμε την ώρα ανάλογα με τις δουλειές. Και σε εμένα έχει τύχει να μην έχουν έρθει οι κοπέλες μετά από πολή ώρα μάλιστα.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Πέρασμα στις 11:30 από το Τριγγετα 3 . Μου λέει η τσα2 δεν έχουν έρθει οι κοπέλες ακόμα !!!!! Στο πρόγραμμα είναι από τις 1000 . Και μετά λέμε στο φόρουμ τι δουλειά έκαναν οι πουτανες πριν γίνουν πουτανες ;; Ούτε ένα ωράριο δεν μπορούν να τηρήσουν και να γαμηθουν . Ειδικά το Τριγγετα και τα παρεμφερή για τον πουτσο καβαλα . Αλλά προγράμματα , άλλες κοπέλες στο στούντιο , Ντίβες που όλο έχουν ωριαία προγράμματα «κάνε καμμία βόλτα - Πολινα».
Από εμένα ΜΑΥΡΟ η αλυσίδα . Δεν σέβονται τον χρόνο μου . Κωλοι υπάρχουν λεφτά δεν υπάρχουν
Τα έχουμε γράψει φίλε τόσο για τη συγκεκριμένη ντίβα, όσο και για την αλυσίδα που επιτρέπει τέτοιες συμπεριφορές, παλιότερα. Αυτόματα ΜΑΥΡΟ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.679
Πόντοι
2.836
Πέρασμα στις 11:30 από το Τριγγετα 3 . Μου λέει η τσα2 δεν έχουν έρθει οι κοπέλες ακόμα !!!!! Στο πρόγραμμα είναι από τις 1000 . Και μετά λέμε στο φόρουμ τι δουλειά έκαναν οι πουτανες πριν γίνουν πουτανες ;; Ούτε ένα ωράριο δεν μπορούν να τηρήσουν και να γαμηθουν . Ειδικά το Τριγγετα και τα παρεμφερή για τον πουτσο καβαλα . Αλλά προγράμματα , άλλες κοπέλες στο στούντιο , Ντίβες που όλο έχουν ωριαία προγράμματα «κάνε καμμία βόλτα - Πολινα».
Από εμένα ΜΑΥΡΟ η αλυσίδα . Δεν σέβονται τον χρόνο μου . Κωλοι υπάρχουν λεφτά δεν υπάρχουν
Στα μαγαζιά αυτά έχω φάει τρεις φορές τέτοιο πακέτο:
- στο Τριγγ3 πάω κάπου 12-1 το μεσημέρι κι η πρωινή κοπέλα - δεν θυμάμαι ποια ήταν δεν είχε εμφανιστεί ακόμη
- τέλη Αυγούστου 2022 στο ίδιο, μια Τετάρτη με μπόρα. Το ίδιο, ίδια ώρα. Το Μαλβινάκι είδε τη βροχή και προτίμησε το κρεβάτι της (για καλή μου τύχη)
- παλιότερα στο Βρ46, πάω λίγο μετά της 11 π.μ. για Ζένια. Οι μαλάκες την είχαν βάλει πρωινή βάρδια καπάκι μετά από νύχτα. Φυσικά τους έγραψε στα αρχίδια της και κοιμόταν.
Και βέβαια έχω πέσει και σε "πρόγραμμα μιας ώρας" της Πωλίνας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.803
Κριτικές
18
Like
15.484
Πόντοι
4.546
Το θέμα είναι να μην γίνεται συστηματικά αυτή η αργοπορία, ιδίως από την ίδια κορασίδα . Να το καταλάβω μια φορά να τύχει κάτι σε κάποια, άνθρωποι είμαστε.

Το άλλο είναι η αδυναμία άμεσης ενημέρωσης του προγράμματος στης ιστοσελίδας, σε πραγματικό χρόνο εννοώ.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
921
Πόντοι
86
Στο Συγγρού 232 πετυχαίνω μία τσατσά χάλια μαύρα, πρόσοψη χάλια, μαύρα και εσωτερικός κόσμος ακόμη χειρότερα. Βαριόταν να μιλήσει. Σαν τμήμα πωλήσεων είχε αποτύχει. Έτσι όπως με κοίταζε με έδιωχνε με τον τρόπο της.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Πέρασμα από κιφισου 30. Χριστίνα απίστευτη. Πολύ καλή. Και ο χώρος πεντακάθαρος και ήμουν σε ένα δωμάτιο με ντουζ και με μπάνιο. Πράγμα που δε το έχω ξαναδεί. Έχω ανεβάσει και κριτική.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
11
Like
13.822
Πόντοι
3.246
Απολογισμος 2023

Κασ 8γ κροκεων6 οροφος κτλ , τα πηγαινε καλα μεχρι ενα σημειο ειχε διαφορες ουκρανες , με δυνατο χαρτι την ντιναρα τωρα πλεον λατινοποιηθηκε απ οτι βλεπω ας ελπισουμε να το γυρισει καποια στιγμη παλι στο ανατολικο μπλοκ στην πλειοψηφια των κοριτσιων

Κηφισου 30,60 υπαρχει καποια κινητικοτητα σε αυτον τον ομιλο καλα τα πανε απ οτι βλεπω σε κοπελες

Συγγρου 108 , λατιναδικo

Τριγετα βριλησου ,περι ορεξεως σε καποιους αρεσουν σε καποιους οχι , πολλα παραπονα απο πελατες

Alien girls μονο η λευλα μου φανηκε καλη απο κει

L amour, με την πλαστικοποιημενη Κ πλεον

Συγγρου 232 κτλ δεν μου κινησε την περιεργεια κατι απο κει

Αριστοτελους 5 σονια και αλεξανδρα ξεχωριζουν . Φερνει κατα καιρους καλες αλλα δεν καθονται για πολυ

Αριστοτελους 6 κτλ , Εχει καιρο να φερει κατι καλο δεν εχω πατησει εδω και πολυ καιρο

Οποιος θελει προσθετει στην λιστα αν μου διεφυγε κατι
Καλες γιορτες Χυστες :wanker::wanker:
Ας ελπισουμε σε καλυτερες μερες
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
921
Πόντοι
86
Απολογισμος 2023

Κασ 8γ κροκεων6 οροφος κτλ , τα πηγαινε καλα μεχρι ενα σημειο ειχε διαφορες ουκρανες , με δυνατο χαρτι την ντιναρα τωρα πλεον λατινοποιηθηκε απ οτι βλεπω ας ελπισουμε να το γυρισει καποια στιγμη παλι στο ανατολικο μπλοκ στην πλειοψηφια των κοριτσιων

Κηφισου 30,60 υπαρχει καποια κινητικοτητα σε αυτον τον ομιλο καλα τα πανε απ οτι βλεπω σε κοπελες

Συγγρου 108 , λατιναδικo

Τριγετα βριλησου ,περι ορεξεως σε καποιους αρεσουν σε καποιους οχι , πολλα παραπονα απο πελατες

Alien girls μονο η λευλα μου φανηκε καλη απο κει

L amour, με την πλαστικοποιημενη Κ πλεον

Συγγρου 232 κτλ δεν μου κινησε την περιεργεια κατι απο κει

Αριστοτελους 5 σονια και αλεξανδρα ξεχωριζουν . Φερνει κατα καιρους καλες αλλα δεν καθονται για πολυ

Αριστοτελους 6 κτλ , Εχει καιρο να φερει κατι καλο δεν εχω πατησει εδω και πολυ καιρο

Οποιος θελει προσθετει στην λιστα αν μου διεφυγε κατι
Καλες γιορτες Χυστες :wanker::wanker:
Ας ελπισουμε σε καλυτερες μερες
Κρίμα που το 108 έγινε λατινάδικο. Παλιά ήταν ρωσο-ουκρανικής ή ευρωπαϊκής κυριαρχίας και μεσουρανούσε ένδοξα

Αυτή η βαλέρια στο αριστοτέλους 5 τι λέει; έχει εντυπωσιακές φωτό εφόσον δεν είναι ψεύτικες
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.299
Πόντοι
5.646
Κρίμα που το 108 έγινε λατινάδικο. Παλιά ήταν ρωσο-ουκρανικής ή ευρωπαϊκής κυριαρχίας και μεσουρανούσε ένδοξα

Αυτή η βαλέρια στο αριστοτέλους 5 τι λέει; έχει εντυπωσιακές φωτό εφόσον δεν είναι ψεύτικες
Το 108 μασάζ δεν είναι η ήταν;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.803
Κριτικές
18
Like
15.484
Πόντοι
4.546
Αυτή η βαλέρια στο αριστοτέλους 5 τι λέει; έχει εντυπωσιακές φωτό εφόσον δεν είναι ψεύτικες
Εγώ είμαι του αδύνατου ή μέσου σώματος πιπινιού, ενώ αυτή είναι πιο πληθωρική (ομορφούλα φάτσα όμως, σαν της φωτογραφίας) . Στα στούντιο έτσι λειτουργώ, ενώ σε μασάζ ίσως πάω και με πιο πληθωρικές.
Το 108 μασάζ δεν είναι η ήταν;;
Ήταν παλιά. Δεν πήγα από τότε αλλά από ότι διαβάζουμε εδώ, στούντιο πλεόν (και παλιά βέβαια, οι τιμές για υπηρεσίες ήταν παρόμοιες με στούντιο, +20 ακα κ.λ.π., αλλά τουλάχιστον ίσχυε το μισάωρο ή ώρα)
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.299
Πόντοι
5.646
Εγώ είμαι του αδύνατου ή μέσου σώματος πιπινιού, ενώ αυτή είναι πιο πληθωρική (ομορφούλα φάτσα όμως, σαν της φωτογραφίας) . Στα στούντιο έτσι λειτουργώ, ενώ σε μασάζ ίσως πάω και με πιο πληθωρικές.

Ήταν παλιά. Δεν πήγα από τότε αλλά από ότι διαβάζουμε εδώ, στούντιο πλεόν (και παλιά βέβαια, οι τιμές για υπηρεσίες ήταν παρόμοιες με στούντιο, +20 ακα κ.λ.π., αλλά τουλάχιστον ίσχυε το μισάωρο ή ώρα)
Καλά θυμάμαι τότε οκ θενκς
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom