Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.731
Πόντοι
2.836
Συγνώμη για να καταλάβω, με αυτά που γράφεις εδώ όλη την ώρα περιμένεις να σε βάλει; Η νομίζεις δεν διαβάζουν τι γράφει ο καθένας εδώ; Φίλε αν συνεχίσεις να γράφεις εδώ όλη την ώρα θα τρως την μία πόρτα μετά την άλλη, τώρα θα μου πεις, απ' το να φας φόλα καλύτερα πόρτα!
Ναι αλλά πώς θα συνδέσουν οι κοπέλες το nickname του bou με τη φάτσα που θα δουν στο σαλόνι;
 

mpatsatsoukas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
51
Πόντοι
0
Μαγκες εχει κανεις ιδεα αν η Ανφισα, που δουλευει Ηλία Ηλιου 82 και Βουρβαχη 19, αν θα επιστρεψει ή το εκοψε το αθλημα; ΕΙναι τωρα μια δυο εβδομαδες που τσεκαρω το προγραμμα και δεν την βλεπω.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Πηγα χθες κατά τις 20:30 στο Κασσανδρας 4 για να δω και ίσως να γαμευσω την Πωλίνα . Με το που μπαίνω τραβάει η τσατσα το κουρτινακι της κουζίνας , προφανώς για να μην δω και μου λέει δεν έχουν έρθει ακόμα οι κοπέλες και έλα σε μισή ώρα . Τώρα είτε δεν είχε έρθει η ήταν εκεί και δεν με έκανε γούστο . Αν οι Ελλεινιδες δεν μπορούν να τηρήσουν ούτε τα στοιχειώδη ωράρια μπουρδελου τότε είναι παντελώς άχρηστες !! Τελικά Πωλίνα ακούνε και Πωλίνα δεν βλέπουμε . Ίσως είναι αστικός μύθος . Από μένα άκυρο . Σιγά μη χαλάω βενζίνες για το ηλιθιο πουτανι
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.877
Πόντοι
3.246
Πηγα χθες κατά τις 20:30 στο Κασσανδρας 4 για να δω και ίσως να γαμευσω την Πωλίνα . Με το που μπαίνω τραβάει η τσατσα το κουρτινακι της κουζίνας , προφανώς για να μην δω και μου λέει δεν έχουν έρθει ακόμα οι κοπέλες και έλα σε μισή ώρα . Τώρα είτε δεν είχε έρθει η ήταν εκεί και δεν με έκανε γούστο . Αν οι Ελλεινιδες δεν μπορούν να τηρήσουν ούτε τα στοιχειώδη ωράρια μπουρδελου τότε είναι παντελώς άχρηστες !! Τελικά Πωλίνα ακούνε και Πωλίνα δεν βλέπουμε . Ίσως είναι αστικός μύθος . Από μένα άκυρο . Σιγά μη χαλάω βενζίνες για το ηλιθιο πουτανι
Ελλεινηδα ? μη παιρνεις και ορκο :2funny:
Επι τοσες σελιδες μιλαμε για την πωλινα μαζοχες εισαστε ρε? Μη πατε καθολου αφου βλεπετε οτι ειναι ετσι η κατασταση
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Μάγκες ποια κοπέλα θα προτείνατε από αυτές που δουλεύουν αυτήν την περίοδο; Γράψτε ένα δυο ονόματα που αξίζουν επίσκεψης.
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρουμε ακόμα αν η πωλινα δίνει κωλο;
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
31
Like
6.401
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα ξέρουμε ακόμα αν η πωλινα δίνει κωλο;
Δεν έχω ιδέα αλλά η αλήθεια είναι ότι δύσκολα ξεχνάς αυτόν τον κωλο..
Τον πρωτοσφαλιαρισα λίγο αφού έκλεισε τα 19 κι ακόμα δεν τον έχω ξεπεράσει :grin:
 

Συνημμένα

  • Πωλινα.mp4
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 0

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.877
Πόντοι
3.246

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
https://*******.com/en/StudioWorker/4825-Arya
Τύποι να ρωτήσω αν οι φωτογραφίες της συγκεκριμένης ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα ?
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω είναι Ζενια από βρ46.. Εγω έκανα εγκαίνια πάντως Με νέο όνομα, Ρινα.. Ήταν και αλλη μια εκεί Λατινα ξανθιά ωραίο κορμι, πουτανοφατσα.. Αυτά τα νέα.. Καιρό είχα να γράψω αντε γειά μας... Η Κ που ειναι ρε παιδιά, ο Κουλουράκιας ο φίλος που ειναι?
Τι έγινε πήρε μεταγραφή ?
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
ΥΓ: ρε έχω κάνει τεστ με την Αρτέμης , Μαλβίνα και πέρασα καλά , συγκεκριμένα μου είπε « δεν είχε πολλή δουλειά σήμερα και ήθελα να γαμηθω» να φανταστώ μάλλον τυχερός ήμουν .
αν έκανες και με την Αρετή τότε τρίδυμο λαϊκό...θα τα κερδίσω τα λεφτά κι έτσι και τέτοια...!
μάλλον ήταν σε ¨θεραπεία¨ οιστρογόνων.
 

t0x1c

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
56
Like
44
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Θα ανέβω για λίγες μέρες Αθήνα και θα μένω κοντά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό;
Ευχαριστώ
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Τιμημένοι Συναγωνιστές, δοξασμένοι στρατιώτες της καύλας, καλημέρα!
Μήπως έχει κάποιος εμπεριστατωμένη γνώμη για την Νικόλ από Κροκεών 6? Την είδα σήμερα στο ερωτικά σάϊτ και με έφτιαξε, τουλάχιστον οι φωτογραφίες της. .. ευχαριστώ ...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
https://*******.com/en/StudioWorker/4825-Arya
Τύποι να ρωτήσω αν οι φωτογραφίες της συγκεκριμένης ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα ?
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ειναι δυνατον να πιστευεις κατι τετοιο? Τεσπα ολες εκει δεν εχουν καμια σχεση με φωτο.Παντος επειδη την εχω παρει δεν ειναι κανα μοντελακι απλα ενα κοριτσακι να γαμησεις σε ολα τα επιπεδα πολυυυ νορμαλ απο εμφανιση μεχρι υπηρεσιες δεν ειναι μπαζο αλλα οχι και η εικονιζομενη
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
223
Like
98
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει κανείς τη valeria love στο Ηλίας ηλίου 82;;επίσης γνωρίζετε τιμές και προγράμματα ;;οποίος θελει ας μου στείλει π.μ
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
Παιδιά καλησπέρα. Θα ανέβω για λίγες μέρες Αθήνα και θα μένω κοντά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό;
Ευχαριστώ
όχι, αλλά κάνε βόλτα από βριλήσσου και μετά στην κάθοδο σουβλάκι από Τζατζικοκίνηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: t0x1c

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Καλησπέρα ξέρουμε ακόμα αν η πωλινα δίνει κωλο;

Εδώ δεν ξέρουμε αν δίνει ακόμα μουνί.

Παιδιά καλησπέρα. Θα ανέβω για λίγες μέρες Αθήνα και θα μένω κοντά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας. Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό;
Ευχαριστώ

Έχουμε. Κάτσε στο χωριό σου.

Τιμημένοι Συναγωνιστές, δοξασμένοι στρατιώτες της καύλας, καλημέρα!
Μήπως έχει κάποιος εμπεριστατωμένη γνώμη για την Νικόλ από Κροκεών 6? Την είδα σήμερα στο ερωτικά σάϊτ και με έφτιαξε, τουλάχιστον οι φωτογραφίες της. .. ευχαριστώ ...
Μόλις τη γαμησουμε θα εκδώσουμε μελέτη σε έγκριτο επιστημονικό περιοδικό. Προς το παρόν άραξε στον καναπέ.

Επί της ουσίας . Στο Λαμουρ άρχισαν να φέρνουν Ρωσίδες . Ένας ιερόδουλος των δίπλα τις είδε λέει. Καραμπάζα.

Μια και μοναδική μέρα πήρε το μάτι μου στο πρόγραμμα του Λαμουρ ,το μονο παπατζομάγαζο που απέμεινε,σχεδόν, μια ρουμούνα που στις φωτογραφίες έδειχνε πολύ μούνω. Την είχε και την επόμενη αλλά την έβγαλε . Από τότε δεν ξαναφάνηκε.

Τι έγινε ; Την καταγαμησαν σε μια μέρα και την πρόγκηξαν;
Πρόλαβε να τη δει κανείς;

https://*****/en/StudioWorker/11234-Tatiana
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom