Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Κάτσε να βάλω και ένα άσμα λόγω της ημέρας.

 

Oreksatoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Συμφωνώ και επαυξάνω σε αυτά που γράφεις. Έχει συμβει αυτό και σε μένα, που δυστηχώς ναι, τσίμπησα, αλλά μπορώ να πω ότι μάλλον πρέπει να είμαι ευχαριστημένος με το σχετικά μικρό ποσό που μου τσίμπησε. Γιαυτό και ήταν η τελευταία φορά που πήγα μαζί της το προηγούμενο Σάββατο. Μάλιστα μου είπε ότι ήσουν στο δωμάτιο πριν από μένα και αν ήθελα να σε γνωρίσω.
Γι αυτό δεν παίρνουμε την ίδια πουτανα-ιερόδουλη πάνω από 2 φορές!
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Χρονια πολλά σήμερα σε εμάς που ΔΕΝ γιορτάζουμε και μια ερώτηση;:
τα μαγαζια φέρνουν Λατινες με τους τόνους, ποιοι τις ψωνίζουν ρε γμτ;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.967
Κριτικές
14
Like
3.883
Πόντοι
2.777
Γι αυτό δεν παίρνουμε την ίδια πουτανα-ιερόδουλη πάνω από 2 φορές!
δεν είναι όλες στον ίδιο κουβά φίλε, υπήρχαν (περισσότερες) κι υπάρχουν (δυστυχώς λιγότερες) και σωστές ¨Κυρίες του επαγγέλματος¨ που ξέρουν να κρατάνε τον πελάτη τους. Αλλά κι ο πελάτης έχει μερίδιο στην τήρηση των ισορροπιών.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Παιδιά δεν απαντάω σε άλλο μηνυμα για τγη συγκεκριμένη, γιατί στη τελική της κάνουμε και διαφήμιση. Απλώς ήθελα να πω ότι έχει δίκιο ο Κουλουράκιας
Γι αυτό δεν παίρνουμε την ίδια πουτανα-ιερόδουλη πάνω από 2 φορές!
Άσε ρε μεγάλε, έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου.. Ας είχες ζήσει την εποχή τη δικιά μου και τις πουτάνες που πέρασα (Άννα Σέρβα, Καρολαιν Ισμήνης , Σαρα από Καρέα, Τζουλια από Κασσάνδρας κτλ) και μετά ξαναέλα να μου το πεις αυτό για τις 2 φορές. Τώρα πλέον όχι για 2, αλλά για καμία δεν είναι.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Παιδιά δεν απαντάω σε άλλο μηνυμα για τγη συγκεκριμένη, γιατί στη τελική της κάνουμε και διαφήμιση. Απλώς ήθελα να πω ότι έχει δίκιο ο Κουλουράκιας

Άσε ρε μεγάλε, έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου.. Ας είχες ζήσει την εποχή τη δικιά μου και τις πουτάνες που πέρασα (Άννα Σέρβα, Καρολαιν Ισμήνης , Σαρα από Καρέα, Τζουλια από Κασσάνδρας κτλ) και μετά ξαναέλα να μου το πεις αυτό για τις 2 φορές. Τώρα πλέον όχι για 2, αλλά για καμία δεν είναι.
Καρολαιν! Τι μουναρος και τι γαμησαρες απίστευτες! Την είχα πάρει βίντεο κρυφά ας το πω τώρα που έχουν περάσει τα χρόνια με ένα νοκια και θαύμαζα τον εαυτό μου που γαμουσα τέτοιο μουναρο!:rockon:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Καρολαιν! Τι μουναρος και τι γαμησαρες απίστευτες! Την είχα πάρει βίντεο κρυφά ας το πω τώρα που έχουν περάσει τα χρόνια με ένα νοκια και θαύμαζα τον εαυτό μου που γαμουσα τέτοιο μουναρο!:rockon:
Φίλε, άστο η μεγάλη μου αδυναμία. Θεόμουνο και η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ. Τη παντρευόμουνα για αυτή τη πίπα! Και τώρα μου λένε για Κ και κλαίω..Θυμάσαι το σκυλάκι που είχε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Φίλε, άστο η μεγάλη μου αδυναμία. Θεόμουνο και η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ. Τη παντρευόμουνα για αυτή τη πίπα! Και τώρα μου λένε για Κ και κλαίω..Θυμάσαι το σκυλάκι που είχε?
Το σκυλάκι της σκοτώθηκε σε ένα τρακάρισμα που είχε! Άσε! Έχουμε γαμησει σοβαρά μουνια με ΠΑΣΟΚ :wink:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Το σκυλάκι της σκοτώθηκε σε ένα τρακάρισμα που είχε! Άσε! Έχουμε γαμησει σοβαρά μουνια με ΠΑΣΟΚ :wink:
Έτσι. Εντάξει μόνο για στούντιο έγραψα. Τι να γράψω ότι τα μουνιά που γαμάγαμε τότε σε μπουρδέλα, τώρα ούτε σε cg δεν παίζουν. Άστο, κατάθλιψη.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Έτσι. Εντάξει μόνο για στούντιο έγραψα. Τι να γράψω ότι τα μουνιά που γαμάγαμε τότε σε μπουρδέλα, τώρα ούτε σε cg δεν παίζουν. Άστο, κατάθλιψη.
Για μένα τώρα στούντιο μόνο Καταλια και Σια. Ίσως να υπάρχουν και άλλες αξιόλογες αλλα ταξίδι για να γαμησω δε κάνω! Μόνο με Μαντόνα έκανα που η γυναίκα περπάταγε και έτρεμαν τα πατώματα
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Για μένα τώρα στούντιο μόνο Καταλια και Σια. Ίσως να υπάρχουν και άλλες αξιόλογες αλλα ταξίδι για να γαμησω δε κάνω! Μόνο με Μαντόνα έκανα που η γυναίκα περπάταγε και έτρεμαν τα πατώματα
Ρε φίλε τη Σια έχω πάει 2 φορές και ούτε να τη δω δε κατάφερα, με τουλάχιστον 40 λεπτά αναμονή. Έχω και ένα θέμα με το περίμενε, οπότε λαγός έγινα και σήμερα. Βασικά όμως πιστεύω, ότι αν η Καρολάιν (ή αλλιώς Ζοζεφίν προς το τέλος) είναι το 9 στα 10, η Σια θα είναι το πολύ στο 6,5-7, με βάση πάντα τα γούστα μου. Δυστηχώς πιστεύω ότι τέτοιο μουνί σα τη Καρολάιν δε θα ξαναγαμήσω. Εκείνη τη μέρα με το σκυλάκι, είχα πάει και πραγματικά ήταν απαρηγόρητη. Όπως είμαι και εγώ τώρα βλέποντας το παρακάτω βίντεο..

 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
11
Like
14.059
Πόντοι
3.246
Ρε φίλε τη Σια έχω πάει 2 φορές και ούτε να τη δω δε κατάφερα, με τουλάχιστον 40 λεπτά αναμονή. Έχω και ένα θέμα με το περίμενε, οπότε λαγός έγινα και σήμερα. Βασικά όμως πιστεύω, ότι αν η Καρολάιν (ή αλλιώς Ζοζεφίν προς το τέλος) είναι το 9 στα 10, η Σια θα είναι το πολύ στο 6,5-7, με βάση πάντα τα γούστα μου. Δυστηχώς πιστεύω ότι τέτοιο μουνί σα τη Καρολάιν δε θα ξαναγαμήσω. Εκείνη τη μέρα με το σκυλάκι, είχα πάει και πραγματικά ήταν απαρηγόρητη. Όπως είμαι και εγώ τώρα βλέποντας το παρακάτω βίντεο..

Η σια απο υπηρεσιες ειναι τιμια, σωμα τουμπανο.

Αλλα μας τα χαλαει στη φατσα λιγο και στο βυζι που χει πλαστικουρα
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Η σια απο υπηρεσιες ειναι τιμια, σωμα τουμπανο.

Αλλα μας τα χαλαει στη φατσα λιγο και στο βυζι που χει πλαστικουρα
Δεν αντιλέγω αλλά εγώ να περιμένω μια ώρα για να πηδήξω, δύσκολο.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Δεν ξέρω τί λέτε εσείς αλλά μετά την καινούργια φωτογραφία και το βίντεο ή Αναίδα μου ξαναγυάλισε.

Βριλλησου 60 η δεσποινίς αύριο μετά τις 17:00

https://*****/en/StudioWorker/9197-Anais

large-85a08e66642e0aa7fe64f4f4cb0a219c-transformed.png
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom