Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Επίσκεψη πριν από καμιά ώρα στο Γκέισα για Ροξάνα...απλή μετριότης...ακολουθεί κριτική
 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Επίσκεψη πριν από καμιά ώρα στο Γκέισα για Ροξάνα...απλή μετριότης...ακολουθεί κριτική

περιεργο εμενα μου ειχε αφησει τις καλυτερες των εντυπωσεων, μαλλον θασουν ατυχος
δικια μου πρωινη  επισκεψη σε Ευα στο φ104, αψογη σε ολα και αυτη αλλα και το στουντιο που τα σπαει
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Δεν νομίζω αδερφέ ότι είναι θέμα ατυχίας...θέμα γούστου μάλλον είναι
 

lela35

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
απο  2/11 δευτερα  αντα πρωι........απογευμα  καρλα :cum:
 

Επισκέπτης
Γιατρέ υποθέτω ότι ΚΑΙ με την 'Αννα έχεις αρπαχτεί , έτσι ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Θεός !  :2funny:
Dr Πουτανγαμών απλά δεν έτυχες την συγκυρία να υποστείς την ξεπετατζίδικη συμπεριφορά της ΝΤΙΑΝΑΣ-ΤΣΕΧΑΣ-ΑΝΝΑΣ-ΣΕΡΒΑΣ:
Συμπεριφορά που υπέστη και ο COMMANDER και ο atego αλλά και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές σύμφωνα με την ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας η οποία δούλευε με την ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ στου Φυλής 59 πάνω.Γι'αυτό το λόγο, πρόθυμα, μου είχε επιστρέψει μέρος του ποσού.

Ενώ η  ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ χαριεντιζόταν με τον γνωστό προστάτη (πασίγνωστη φάτσα στην Φυλής) στην κουζίνα, δένοντας τον γάϊδαρό της οτι μπορεί να κοροϊδεύει τους πελάτες χωρίς συνέπειες υπό την προστασία του.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
σημερα το μεσημερι, βριλλησου 55,  γνωριμια με την εμιλυ,παρα πολυ καλη παρουσια και συμμετοχη,προτεινεται για δοκιμη.
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Dr Πουτανγαμών απλά δεν έτυχες την συγκυρία να υποστείς την ξεπετατζίδικη συμπεριφορά της ΝΤΙΑΝΑΣ-ΤΣΕΧΑΣ-ΑΝΝΑΣ-ΣΕΡΒΑΣ:
Συμπεριφορά που υπέστη και ο COMMANDER και ο atego αλλά και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές σύμφωνα με την ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας η οποία δούλευε με την ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ στου Φυλής 59 πάνω.Γι'αυτό το λόγο, πρόθυμα, μου είχε επιστρέψει μέρος του ποσού.

Ενώ η  ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ χαριεντιζόταν με τον γνωστό προστάτη (πασίγνωστη φάτσα στην Φυλής) στην κουζίνα, δένοντας τον γάϊδαρό της οτι μπορεί να κοροϊδεύει τους πελάτες χωρίς συνέπειες υπό την προστασία του.
ακομα ασχολειστε με το τσου..κι που νομιζει οτι ειμαστε λιγουρια για ενα ωραιο κωλαρακι σημειωτεον εγω τη φολα την εφαγα στο κασανδρας με 50 εμπαρκο μαγκες να δινει κωλο με 20ρικο αντε γιατι την εχει παραδει αφου
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Dr Πουτανγαμών απλά δεν έτυχες την συγκυρία να υποστείς την ξεπετατζίδικη συμπεριφορά της ΝΤΙΑΝΑΣ-ΤΣΕΧΑΣ-ΑΝΝΑΣ-ΣΕΡΒΑΣ:
Συμπεριφορά που υπέστη και ο COMMANDER και ο atego αλλά και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές σύμφωνα με την ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας η οποία δούλευε με την ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ στου Φυλής 59 πάνω.Γι'αυτό το λόγο, πρόθυμα, μου είχε επιστρέψει μέρος του ποσού.

Ενώ η  ΝΤΙΑΝΑ-ΤΣΕΧΑ-ΑΝΝΑ-ΣΕΡΒΑ χαριεντιζόταν με τον γνωστό προστάτη (πασίγνωστη φάτσα στην Φυλής) στην κουζίνα, δένοντας τον γάϊδαρό της οτι μπορεί να κοροϊδεύει τους πελάτες χωρίς συνέπειες υπό την προστασία του.
εγω την φολα την εφαγα στο κασσανδρας με 50 και εν πασει περιπτωσει το κοριτσακι την παραδει αφου υπαρχουν μαλακες που αμολανε τα 100αρια για να τηνπεισουν οτι ειναι μαγκες
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Απογευματινη τσαρκα παρεα με τους Pitsiriko1, aris63

Ισμηνης 2: Ελεν. Τσεχα, ξανθια νεαρη κορασιδα με κοντο σχετικα μαλακι. Την εχουμε πετυχει και στο Τριγγετα 3

Κασσανδρας 3(κατω): Ειρηνη. Μελαχροινη, πληθωρικη, με πλουσιο στηθος.

Κασσανδρας 3 (πανω): Λιλλυ. Ξανθια, με καρε μαλακι, ωραιο σωμα. γλυκια παρουσια.

Κασσανδρας 6Κατια.Τσεχα κατα δηλωσην, σιλικονατη, με ct στυλ.Φοβερη εντυπωση μου εκανε εμενα προσωπικα, που στην γκάμα της της περιελαμβανε προγραμμα μιας ωρας στο δωματιο με 300 ευρω !!!!

Κασσανδρας 4: Σιλβια. Ξανθια, γλυκια κοπελα με πλουσιο προγραμμα που περιλαμβανει και πρωκτικο.

Σπυρου Πατση 40: Δεν μας εκαναν την τιμη να μας ανοιξουν, εστω και εαν πηγαμε δυο -δυο.

Κωνσταντινουπολεως 80: Τζεσικα. Καστανοξανθη νεαρη με μακρυα μαλια.Ευχαριστη - χαμογελαστη παρουσια.μεχρι εκει.

Μεγ. Αλεξανδρου 133: Λουιζα. Ξανθη νεαρη επισης, αρκετα ναζιαρα.Εμφανως βελτιωμενη απο τη τελευταια φορα που την ειδαμε οσον αφορα την παρουσια της στο σαλονι.

Πειραιως 193:. Αλικη. Ξανθια, γλυκια νεαρη κοπελα. Η τσαρκα τελειωσε εδω....Ακολουθει κριτικη. :grin:

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Απογευματινη τσαρκα παρεα με τους Pitsiriko1, aris63

Ισμηνης 2: Ελεν. Τσεχα, ξανθια νεαρη κορασιδα με κοντο σχετικα μαλακι. Την εχουμε πετυχει και στο Τριγγετα 3

Κασσανδρας 3(κατω): Ειρηνη. Μελαχροινη, πληθωρικη, με πλουσιο στηθος.

Κασσανδρας 3 (πανω): Λιλλυ. Ξανθια, με καρε μαλακι, ωραιο σωμα. γλυκια παρουσια.

Κασσανδρας 6Κατια.Τσεχα κατα δηλωσην, σιλικονατη, με ct στυλ.Φοβερη εντυπωση μου εκανε εμενα προσωπικα, που στην γκάμα της της περιελαμβανε προγραμμα μιας ωρας στο δωματιο με 300 ευρω !!!!

Κασσανδρας 4: Σιλβια. Ξανθια, γλυκια κοπελα με πλουσιο προγραμμα που περιλαμβανει και πρωκτικο.

Σπυρου Πατση 40: Δεν μας εκαναν την τιμη να μας ανοιξουν, εστω και εαν πηγαμε δυο -δυο.

Κωνσταντινουπολεως 80: Τζεσικα. Καστανοξανθη νεαρη με μακρυα μαλια.Ευχαριστη - χαμογελαστη παρουσια.μεχρι εκει.

Μεγ. Αλεξανδρου 133: Λουιζα. Ξανθη νεαρη επισης, αρκετα ναζιαρα.Εμφανως βελτιωμενη απο τη τελευταια φορα που την ειδαμε οσον αφορα την παρουσια της στο σαλονι.

Πειραιως 193:. Αλικη. Ξανθια, γλυκια νεαρη κοπελα. Η τσαρκα τελειωσε εδω....Ακολουθει κριτικη. :grin:

ρε σείς,κηροζίνη καίτε? :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 02/11

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Νινα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Κλειστο- Κλειστο- Λιλυ
Κασσανδρας 4: Νινα- Αννα Σερβα- Σιλβη
Κασσανδρας 6: Μελινα- Κατια- Μελινα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα κι εγώ να δω τις εξελίξεις στο Δροσοπούλου 97 μετά τις τελευταίες κριτικές.
Το μεσημεράκι λοιπόν είχαμε τη γνωστή σταλινική κουκουβάγια πού ήταν όμως ευγενέστατη και με το σεις και με το σας και την Κλαούντια, το γλυκό πιπίνι που πλέον κάνει φουλ πρόγραμμα. Ήταν άβαφτη όπως ανέφερε ο άρχων Πουταναγμών, ισορροπούσε σε διάφανες πλατφόρμες και έδειχνε πολύ στενάχωρη. Ρε σεις τι του κάνατε του κοριτσιού; Μετά τις 12 θα είναι η Αλίκη.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Και εγώ στενοχωρέθηκα. Ποιός ξέρει τί περνάει η κοπέλα...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πέρασα κι εγώ να δω τις εξελίξεις στο Δροσοπούλου 97 μετά τις τελευταίες κριτικές.
Το μεσημεράκι λοιπόν είχαμε τη γνωστή σταλινική κουκουβάγια πού ήταν όμως ευγενέστατη και με το σεις και με το σας και την Κλαούντια, το γλυκό πιπίνι που πλέον κάνει φουλ πρόγραμμα. Ήταν άβαφτη όπως ανέφερε ο άρχων Πουταναγμών, ισορροπούσε σε διάφανες πλατφόρμες και έδειχνε πολύ στενάχωρη. Ρε σεις τι του κάνατε του κοριτσιού; Μετά τις 12 θα είναι η Αλίκη.

μαλλον την πηδατε σκληρα , την κανετε να νοιωθει σκουπιδι,της φερεστε ανωμαλα και την ξεφτιλιζετε.

ολα για την καβλα σας.


πως να μην ειναι στεναχωρημενος ενας ανθρωπος μετα απο αυτα.. :huh:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
μαλλον την πηδατε σκληρα , την κανετε να νοιωθει σκουπιδι,της φερεστε ανωμαλα και την ξεφτιλιζετε.

ολα για την καβλα σας.


πως να μην ειναι στεναχωρημενος ενας ανθρωπος μετα απο αυτα.. :huh:

Μιλας σοβαρά, ή κανεις πλάκα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom