Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

delan

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα Βριλησσου 57 Κωνσταντινα-Μαργο-Αγαπη :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
θα ήθελα από τη στήλη αυτή να συγχαρώ τον Πιάτσα που κρατά σταθερά τα ηνία της στουντιοενημέρωσης
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει τωρα βριλησου 36?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Συγγρου144 Βικτωρια
Σερβιων26 Ταμαρα απο το γομαρα :idiot: :uglystupid:
Ιπποκρατους144 Μαρθα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.751
Πόντοι
41.447
Συγγρου144 Βικτωρια
Σερβιων26 Ταμαρα απο το γομαρα :idiot: :uglystupid:
Ιπποκρατους144 Μαρθα

ρε παιδια αυτη η Πολωνεζα Μαρθα ειναι η γνωστη απο Φυλής -Μεταξι που της έχουν κάνει τον κώλο σαν χωάνη?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εχει ξανααναφερθει η συγκεκριμενη απορια δεν ξερω την Μαρθα απο το Μεταξουργειο
για να μπορεσω να βοηθησω αλλα μου φαινεται δυσκολο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.751
Πόντοι
41.447

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συγγνώμη που χαλάω την ωραία ατμόσφαιρα, αλλά είδα μια κριτική από τον συναγωνιστή Patriarhis για Αχαρνών 85 και συγκεκριμένα τη Χριστίνα. Της μετέφερε κάποια παράπονα από άλλους πελάτες και ιδού η απαντησή της:
Δήλωση Χριστίνας για αυτούς που την έκριναν αρνητικά, με παρακάλεσε να σας την μεταφέρω:
"Εγώ είμαι αυτή που είμαι και σε όσους δεν αρέσει τους γράφω στο μουνί μου"


Σε λίγο θα έχουν ένα κουτί έξω από τα μαγαζιά και θα λέει "ρίξτε το πενηντάρικο και φύγετε"

Ουστ...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αυτη η Μαρθα που ειναι στα στουντιο ειναι ψηλη ξανθια μετριο κορμι με μαλλι μεχρι τους ωμους τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Συγγνώμη που χαλάω την ωραία ατμόσφαιρα, αλλά είδα μια κριτική από τον συναγωνιστή Patriarhis για Αχαρνών 85 και συγκεκριμένα τη Χριστίνα. Της μετέφερε κάποια παράπονα από άλλους πελάτες και ιδού η απαντησή της:
Δήλωση Χριστίνας για αυτούς που την έκριναν αρνητικά, με παρακάλεσε να σας την μεταφέρω:
"Εγώ είμαι αυτή που είμαι και σε όσους δεν αρέσει τους γράφω στο μουνί μου"


Σε λίγο θα έχουν ένα κουτί έξω από τα μαγαζιά και θα λέει "ρίξτε το πενηντάρικο και φύγετε"

Ουστ...
Το ειχα δει κι εγω και :P :P Τι λε ρε η κοπελα?? :uglystupid: :uglystupid:
Την εχω παρει παλιοτερα,πολυ ωραια γκομενα δε λεω,αλλα SATO ENTOS στο δωματιο!ΜΑΥΡΟ!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Iσμηνης2 Μαντυ μεχρι τις 4
Τριγγετα3 Τζεσσικα
Ιπποκρατους144 Ντοριν
Κι ο Σβαινσταιγκερ απο το καλοκαιρι
στη Μεγαλη Κυρια :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Συγγνώμη που χαλάω την ωραία ατμόσφαιρα, αλλά είδα μια κριτική από τον συναγωνιστή Patriarhis για Αχαρνών 85 και συγκεκριμένα τη Χριστίνα. Της μετέφερε κάποια παράπονα από άλλους πελάτες και ιδού η απαντησή της:
Δήλωση Χριστίνας για αυτούς που την έκριναν αρνητικά, με παρακάλεσε να σας την μεταφέρω:
"Εγώ είμαι αυτή που είμαι και σε όσους δεν αρέσει τους γράφω στο μουνί μου"


Σε λίγο θα έχουν ένα κουτί έξω από τα μαγαζιά και θα λέει "ρίξτε το πενηντάρικο και φύγετε"

Ουστ...
Μπραβο στο Χριστινακι και εμεις εκει το γραφουμε που δεν πιανει μελανι.
Να μας συγχωρεσει αλλα πηραμε γραφειο στον μικρο στις αρχες Σεπτεμβριου.
Βρε Αι Σιχτιρ απο εδω μεσα.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Το στουντιο στην Ιακχου 7 τι λεει?Τωρα το ειδα,καινουργιο ειναι?Εχει παει κανεις απο εδω?
 

Επισκέπτης
Απαντηση απο συνδικαλιστες μπουρδελοβιους στη Χριστινα(Αχαρνων85.):Καταρχην επελεξες να κανεις αυτο επαγγελμα,και μην μας παραμυθιαζετε οταν σας πιανει το ηθων στις εκπομπες τις Τν οτι ταχα μου ειχατε σπουδασει πυρινικοι φυσικοι και σας απηγαγε ο κακος ο λυκος,μονες σας παρακαλατε γιατι δεν εχετε τα αρχιδια να βγειτε εξω και να πειτε στη ζωη πισω και σας φαγαμε, τεμπελες!!Στο θεμα μας τωρα,με αυτη την οικονομικη κριση και ολοι μας στηριζουμε αυτο το κυκλωμα,με 50Ε περναει μια οικογενεια μερικες μερες στο φαι και τα περνετε στο 5λεπτο χαλαρα.Το ευχαριστω ειναι "σας γραφω στο μουνι μου",ποιους τους αιμοδοτες σας?Οταν θα ερθει η ωρα να παρακαλατε για πελατες τοτε θα τα πουμε.Αλλα επρεπε να ζουσατε σε εποχες με τους πραγματικους  νταβατζηδες οταν επεφτε μαστιγιο και καροτο μπαζο.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ σιχαμενες και βαλτε τα στον κωλο τα λεφτα,ετσι και αλλιως καταραμενα ειναι και το ξερετε.............
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom