Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Μα πραγματικά θέλω να μου εξηγήσεις για ποιον λόγο μας δείχνεις το κρεββάτι ειλικρινά απορώ…
Έπεσε καλό γαμησι εκείνο το βράδυ και τράβηξα το κρεβάτι αναμνηστική. Ξεκόλλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
519
Κριτικές
46
Like
2.226
Πόντοι
1.076
Εγώ με την Ζένια όταν ήταν στην Βριλησσού την είχα πάρει αρκετές φορές και πάντα πέρναγα καλά. Γενικά από υπηρεσίες ήταν πολύ καλή και δεν ήταν ποτέ βιαστική κάτι που δεν το βρίσκεις εύκολα πλέον. Τώρα και σε εμένα χαμογελούσε αλλά να σου πω την αλήθεια μου άρεσε που ήταν έτσι ευχάριστη και είχε καλό σοσιαλ, γενικά ήταν παιχνιδιαρα. Τώρα σε άλλους δεν ξέρω πώς ήταν. Εμένα ήταν στανταρακι μου αλλά έφυγε οπότε δεν ξαναπήγα.
Κι εγω καλα ειχα περασει, κι ας χαζογελαγε..δε με χαλασε..απεναντιας ο αυθορμητισμος ειναι κατι ομορφο! Αν και λιγο χαζοχαρουμενη...καλα κι εγω δε παω πισω..αμα με πιασει η χαρα μετα το σεξ!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.784
Κριτικές
11
Like
14.061
Πόντοι
3.246
Μα πραγματικά θέλω να μου εξηγήσεις για ποιον λόγο μας δείχνεις το κρεββάτι ειλικρινά απορώ…
Φιλαρακο διαλεγεις και παιρνεις εχουμε τα παντα σ αυτο το νημα, κρεββατια σκετα, κρεββατια με κοπελες,
Κρεββατια με καθρεφτες και ψωλες, :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έπεσε καλό γαμησι εκείνο το βράδυ και τράβηξα το κρεβάτι αναμνηστική. Ξεκόλλα.
Γαμα γαμα ζηλευουν :wanker::wanker::wanker:
 

red0

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Φιλαρακο διαλεγεις και παιρνεις εχουμε τα παντα σ αυτο το νημα, κρεββατια σκετα, κρεββατια με κοπελες,
Κρεββατια με καθρεφτες και ψωλες, :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γαμα γαμα ζηλευουν :wanker::wanker::wanker:
Οκ ρε φιλαράκι εγώ έχω να παω 10 χρονια σε στούντιο απλά μου φάνηκε παιδικό αυτό που έκανες peace δεν τρεχει τίποτα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.970
Κριτικές
14
Like
3.900
Πόντοι
2.777
Οκ ρε φιλαράκι εγώ έχω να παω 10 χρονια σε στούντιο απλά μου φάνηκε παιδικό αυτό που έκανες peace δεν τρεχει τίποτα
όλοι μας είμαστε παιδιά με επιθυμίες μεγάλων παληκάρι.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Πέρασμα μόλις από αριστοτέλους 5. Εκεί υπήρχαν 4 παρουσίες η αλεξάνδρα, valeria, maria και μια ακόμη που το όνομα δε το θυμάμαι. Η αλεξάνδρα και η μαρία ειναι όπως της φωτό. η βαλέρια όχι όμως. Ειναι αρκετά κιλά παραπάνω και η μόνη που θα έλεγα ότι δεν έμπαινα.

Αρχικά και οι 4 κοπέλες ήταν πίσω στο δωματιάκη που μιλούσαν μεταξύ τους και επειδή έχει έναν καθρέυτη που βλέπεις τη γίνεται μέσα και ειναι και 4 και μιλάν μεταξύ τους, έχει μία πολύ ωραια αίσθηση. Όχι σαν πας να αγοράσεις απλά κρεας. Πέρασα με την Αλεξάνδρα η οποία νομίζω ότι χαμογέλασε όταν την επέλεξα. Ύψος γύρω στο 170 μουνάρα πολύ όμορφη.
Πίπα παρα πολύ υγρή και αρκετή ώρα. Σώμα πολύ ωραίο. Και το προσωπάκι της πολύ γλυκο.
με την πίπα της είχε λιπάνη το πέος μου τόσο πολύ που μπαινόβγαινε τόσο εύκολα. Όχι σαν κάτι αλλες. Και γενικά κάναμε πολύ ωραιο σεξ
Θα πρότινα και την κοπέλα και το μαγαζί. Και η περιοχή καλή
Το μόνο αρνητικό ειναι οτι δε ξέρει καθόλου ελληνικά ούτε αγγλικά οπότε τη βγάλαμε στη μούγκα.
Για 50 ευρώ πολή καλή
 

NetCall95

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Πέρασμα μόλις από αριστοτέλους 5. Εκεί υπήρχαν 4 παρουσίες η αλεξάνδρα, valeria, maria και μια ακόμη που το όνομα δε το θυμάμαι. Η αλεξάνδρα και η μαρία ειναι όπως της φωτό. η βαλέρια όχι όμως. Ειναι αρκετά κιλά παραπάνω και η μόνη που θα έλεγα ότι δεν έμπαινα.

Αρχικά και οι 4 κοπέλες ήταν πίσω στο δωματιάκη που μιλούσαν μεταξύ τους και επειδή έχει έναν καθρέυτη που βλέπεις τη γίνεται μέσα και ειναι και 4 και μιλάν μεταξύ τους, έχει μία πολύ ωραια αίσθηση. Όχι σαν πας να αγοράσεις απλά κρεας. Πέρασα με την Αλεξάνδρα η οποία νομίζω ότι χαμογέλασε όταν την επέλεξα. Ύψος γύρω στο 170 μουνάρα πολύ όμορφη.
Πίπα παρα πολύ υγρή και αρκετή ώρα. Σώμα πολύ ωραίο. Και το προσωπάκι της πολύ γλυκο.
με την πίπα της είχε λιπάνη το πέος μου τόσο πολύ που μπαινόβγαινε τόσο εύκολα. Όχι σαν κάτι αλλες. Και γενικά κάναμε πολύ ωραιο σεξ
Θα πρότινα και την κοπέλα και το μαγαζί. Και η περιοχή καλή
Το μόνο αρνητικό ειναι οτι δε ξέρει καθόλου ελληνικά ούτε αγγλικά οπότε τη βγάλαμε στη μούγκα.
Για 50 ευρώ πολή καλή
Από πού είναι η Μαρία;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.198
Κριτικές
18
Like
16.223
Πόντοι
4.546
Πέρασμα μόλις από αριστοτέλους 5. Εκεί υπήρχαν 4 παρουσίες η αλεξάνδρα, valeria, maria και μια ακόμη που το όνομα δε το θυμάμαι. Η αλεξάνδρα και η μαρία ειναι όπως της φωτό. η βαλέρια όχι όμως. Ειναι αρκετά κιλά παραπάνω και η μόνη που θα έλεγα ότι δεν έμπαινα.

Αρχικά και οι 4 κοπέλες ήταν πίσω στο δωματιάκη που μιλούσαν μεταξύ τους και επειδή έχει έναν καθρέυτη που βλέπεις τη γίνεται μέσα και ειναι και 4 και μιλάν μεταξύ τους, έχει μία πολύ ωραια αίσθηση. Όχι σαν πας να αγοράσεις απλά κρεας. Πέρασα με την Αλεξάνδρα η οποία νομίζω ότι χαμογέλασε όταν την επέλεξα. Ύψος γύρω στο 170 μουνάρα πολύ όμορφη.
Πίπα παρα πολύ υγρή και αρκετή ώρα. Σώμα πολύ ωραίο. Και το προσωπάκι της πολύ γλυκο.
με την πίπα της είχε λιπάνη το πέος μου τόσο πολύ που μπαινόβγαινε τόσο εύκολα. Όχι σαν κάτι αλλες. Και γενικά κάναμε πολύ ωραιο σεξ
Θα πρότινα και την κοπέλα και το μαγαζί. Και η περιοχή καλή
Το μόνο αρνητικό ειναι οτι δε ξέρει καθόλου ελληνικά ούτε αγγλικά οπότε τη βγάλαμε στη μούγκα.
Για 50 ευρώ πολή καλή
Ναι, η Βαλ έχει κιλά αρκετά. Όμορφη κοπέλα πάντως, πρέπει να το προσέξει.

Για ποιά Αλεξάνδρα αναφέρεσαι; Έχει δύο, την μαυρομάλλα με τα τατουάζ και την καστανόξανθη, φαίνονται και οι δύο στο πρόγραμμα.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Ναι, η Βαλ έχει κιλά αρκετά. Όμορφη κοπέλα πάντως, πρέπει να το προσέξει.

Για ποιά Αλεξάνδρα αναφέρεσαι; Έχει δύο, την μαυρομάλλα με τα τατουάζ και την καστανόξανθη, φαίνονται και οι δύο στο πρόγραμμα.
Μαύρο μαλλί με τατουάζ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
σύμφωνα με ιστοσελίδα ερωτικού πόρταλ, ενημέρωσης για τις βάρδιες στα στούντιο, μπορείτε μόνο για σήμερα στην Νέα Φιλαδέλφεια, στο Alien Girls, να γαμήσετε το παρακάτω πιπίνι...
έστω και μέχρι 50% να είναι κοντά η φωτό στην πραγματικότητα θα έπρεπε να πάμε τρέχοντας...
δεν νομίζετε?

becka-first-nudes-01.jpg
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.784
Κριτικές
11
Like
14.061
Πόντοι
3.246
σύμφωνα με ιστοσελίδα ερωτικού πόρταλ, ενημέρωσης για τις βάρδιες στα στούντιο, μπορείτε μόνο για σήμερα στην Νέα Φιλαδέλφεια, στο Alien Girls, να γαμήσετε το παρακάτω πιπίνι...
έστω και μέχρι 50% να είναι κοντά η φωτό στην πραγματικότητα θα έπρεπε να πάμε τρέχοντας...
δεν νομίζετε?

becka-first-nudes-01.jpg
Μη το εκτιθεις το κοριτσι ρε αφου του χουν θολωσει το προσωπο στο πορταλ :2funny:
Οι τυποι το χουν παει σε αλλο λεβελ σε ψευτικες φωτο θολωνουν το προσωπο:2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Μη το εκτιθεις το κοριτσι ρε αφου του χουν θολωσει το προσωπο στο πορταλ :2funny:
Οι τυποι το χουν παει σε αλλο λεβελ σε ψευτικες φωτο θολωνουν το προσωπο:2funny:
έστω και λίγο να μοιάζει φίλε είναι γκανιάν!
και δεν φταίει το πόρταλ, το στούντιο βάζει ψεύτικες φωτό...
πάνε συ κι αν βγεί μάπα η Σόφι γάμα την Πωλίνα, πάλι κερδισμένος θάσαι!
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
296
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
1
σύμφωνα με ιστοσελίδα ερωτικού πόρταλ, ενημέρωσης για τις βάρδιες στα στούντιο, μπορείτε μόνο για σήμερα στην Νέα Φιλαδέλφεια, στο Alien Girls, να γαμήσετε το παρακάτω πιπίνι...
έστω και μέχρι 50% να είναι κοντά η φωτό στην πραγματικότητα θα έπρεπε να πάμε τρέχοντας...
δεν νομίζετε?

becka-first-nudes-01.jpg
Την είδα, ούτε στο 1% δεν πλησιάζει την κοπέλα στη φωτό, δυστυχώς.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλά δεν ειναι η πρωτη φορά που το εν λογο ευαγες καταστημα που κοροιδευει τον πελατη με ψευτικες φωτο, συνηθεια πλεον ειναι για το alien οπως λειβαδιας. Αλλες κοπελες στις φωτο αλλες βλεπεις απο κοντα, να ειχανε εστω μια καποια σχεση νταξει παει στο δια.... αλλα εδω μιλαμε εχουν πιασει πάτο ποιο πάτο δεν υπαρχει.Καποτε ημουνα πελατης αλλα με αυτες τις μακακιες εδωσα το μπουλελε, πλεον δεν υπαρχει περιπτωσαρα να παω εστω και για να δω αφου ξερουμε την πολιτική τους.
Μαλιστα αν ρωτησεις την τσατσα γιατι δεν ειναι η ιδια κοπελα με τη φωτο σου απανταει δε ξερω τις φωτο που βαζει το ιντερνετ και αμα την πιεσεις αρκετα σου λεει οτι εχεις επιλογη αν σου αρεσει να περασεις η οχι και οτι δεν παιζει ρολο η οποια φωτο του ιντερνετ, βεβαια δεν μπορουν να καταλαβουν οτι υπαρχουν πελατες που ερχονται απο του δια... τη μανα για να δουνε την μουναρα λεμε τωρα και ανταυτου ερχεται το καθε σκατομπαζο και η κουτση στραβη χωρις δοντι να λειπει το ενα ματι κοπελια.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.970
Κριτικές
14
Like
3.900
Πόντοι
2.777
Καλά δεν ειναι η πρωτη φορά που το εν λογο ευαγες καταστημα που κοροιδευει τον πελατη με ψευτικες φωτο, συνηθεια πλεον ειναι για το alien οπως λειβαδιας. Αλλες κοπελες στις φωτο αλλες βλεπεις απο κοντα, να ειχανε εστω μια καποια σχεση νταξει παει στο δια.... αλλα εδω μιλαμε εχουν πιασει πάτο ποιο πάτο δεν υπαρχει.Καποτε ημουνα πελατης αλλα με αυτες τις μακακιες εδωσα το μπουλελε, πλεον δεν υπαρχει περιπτωσαρα να παω εστω και για να δω αφου ξερουμε την πολιτική τους.
Μαλιστα αν ρωτησεις την τσατσα γιατι δεν ειναι η ιδια κοπελα με τη φωτο σου απανταει δε ξερω τις φωτο που βαζει το ιντερνετ και αμα την πιεσεις αρκετα σου λεει οτι εχεις επιλογη αν σου αρεσει να περασεις η οχι και οτι δεν παιζει ρολο η οποια φωτο του ιντερνετ, βεβαια δεν μπορουν να καταλαβουν οτι υπαρχουν πελατες που ερχονται απο του δια... τη μανα για να δουνε την μουναρα λεμε τωρα και ανταυτου ερχεται το καθε σκατομπαζο και η κουτση στραβη χωρις δοντι να λειπει το ενα ματι κοπελια.
μάλλον είχε απόκλιση το όνομα του ιδρύματος από αυτό που πραγματικά ήθελε να προσφέρει, αλλά όπως αποδεικνύεται με επιμονή κι υπομονή στο σαλονάρισμα σκάει και το ίδιο το Alien παρέα με τα αυγά του.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.198
Κριτικές
18
Like
16.223
Πόντοι
4.546
Καμιά άποψη για Τατιάνα και Λορένα στο Μελαντίας;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom