Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.973
Πόντοι
3.246
Ίσως έχουν εν μέρει δίκιο, διότι τρώνε στη μάπα πολύ κόσμο που πάει απλά για χαβαλε (αυτό βέβαια είναι πιο έντονο στα μαγαζιά του 20ρικου).
Από την άλλη βέβαια, αν μπαίναμε όλοι με τη μία, δεν θα είχε νόημα να βγαίνουν τα κορίτσια στο σαλόνι.
10-20ε ειναι ανοιχτες οι πορτες μπαινουν και πακηδες μεσα τι συγκρινεις ?
Μιλαμε για 50αρικο στουντιο, δηλαδη θα παω εγω στο κωτσοβολο θα δω τα προιοντα και αν δε παρω κατι ο πωλητης πρεπει να με βρισει ?
Δε παει ετσι ρε φιλε
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
10-20ε ειναι ανοιχτες οι πορτες μπαινουν και πακηδες μεσα τι συγκρινεις ?
Μιλαμε για 50αρικο στουντιο, δηλαδη θα παω εγω στο κωτσοβολο θα δω τα προιοντα και αν δε παρω κατι ο πωλητης πρεπει να με βρισει ?
Δε παει ετσι ρε φιλε
Έτσι!! Ειδικά εάν τα ""προϊόντα"" δεν είναι καλά
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.961
Κριτικές
14
Like
3.812
Πόντοι
2.777
10-20ε ειναι ανοιχτες οι πορτες μπαινουν και πακηδες μεσα τι συγκρινεις ?
Μιλαμε για 50αρικο στουντιο, δηλαδη θα παω εγω στο κωτσοβολο θα δω τα προιοντα και αν δε παρω κατι ο πωλητης πρεπει να με βρισει ?
Δε παει ετσι ρε φιλε
σωστά, αλλιώς ας φτιάξουν κλειστή ιδιωτική λέσχη που για να γίνεις μέλος απαιτεί προϋποθέσεις, εξαιρετικές παρουσίες κι υπηρεσίες, άριστο περιβάλλον κλπ
αλλιώς όταν η πόρτα είναι με κουδούνι ή ορθάνοιχτη, όπως μπαίνεις επισκέπτης, έτσι βγαίνεις και η υπηρεσία μόκο, δεν τους φταίνε οι άλλοι αν χάνουν στο Χόλντεν καζίνο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
935
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Τι δίκιο ;; Δηλαδή εσυ αν δε σου αρέσει πρέπει αν μπεις να γαμησεις επειδή μπήκες;;; Αυτή είναι η δουλειά τους να μιλάνε με κόσμο δεν σημαίνει ότι θα μπαίνουν όλοι ειδικά αν έχει μέσα μπάζα. Αν φέρουν ωραίες μια χαρά θα μπαίνει ο κόσμος
Μα γι αυτό έγραψα εν μέρει. Μιλάω για τους τύπους που κάνουν μπουρδελοτσαρκα απλά για χάζι.
Προφανώς δεν θα σου αρέσει όποια κοπέλα δεις στο σαλόνι.
Κι εγώ έχω θυμώσει με τσα που μου την είπε επειδή δεν πέρασα.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.291
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
10-20ε ειναι ανοιχτες οι πορτες μπαινουν και πακηδες μεσα τι συγκρινεις ?
Μιλαμε για 50αρικο στουντιο, δηλαδη θα παω εγω στο κωτσοβολο θα δω τα προιοντα και αν δε παρω κατι ο πωλητης πρεπει να με βρισει ?
Δε παει ετσι ρε φιλε
Ειδικά στο Κοτσοβολο δε θα σε ενοχλήσει κανεις! :cheesy:
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Μα γι αυτό έγραψα εν μέρει. Μιλάω για τους τύπους που κάνουν μπουρδελοτσαρκα απλά για χάζι.
Προφανώς δεν θα σου αρέσει όποια κοπέλα δεις στο σαλόνι.
Κι εγώ έχω θυμώσει με τσα που μου την είπε επειδή δεν πέρασα.
Καταλαβαίνω τι εννοείς αλλά και πάλι η τσάρκα που κάποιοι απλά πάνε για πλάκα είναι πολύ συχνό είναι μέρος της δουλειάς τους το ξέρουν. Πρέπει να ξεχωρίζουν Πίος πάει για πλάκα και ποιος απλά δεν μπήκε
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
314
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν αυτή η Αγγελική που είναι λεει 1,80 αξίζει; Φαίνεται μουναρα, ψηλή, σιλικόνη κτλ

https://*****/gr/StudioWorker/11196-Aggeliki
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εροτικπορταλ
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Και αυτό το σημαίνει; φόλα;
Η Ζιζελ ειναι τουλαχιστον 20 χρονια στο κουρμπετι, πανω απο 50 αλλα κορμαρα . Παλιοτερα εχω κανει μαζι της κορυφαιες συναντησεις, τωρα πια βαριεται.....
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Ειδα και πέρασα χτες τη νύχτα πρώτη και τελευταία με τη Ντιάνα στο χοτέλ παλάς.

Ωραίο μουνι. Ήταν . Κάποτε. Ισως. Τώρα σωματικά είναι μπάζο.

174 υψος,ψηλή,34 φεύγα δειχνει ,όχι 24 που γραφει η καρτέλα, ξανθιά, μπλε μάτια, 2 βυζί, μεγάλος κωλος ,κανονικά κιλά αλλά τέρμα πλαδαρή. Ουκρανέζα δήλωσε.

Στις φωτογραφίες δείχνει σφιχτή ενώ στην πραγματικότητα καμία σχέση. Ενώ δεν είναι χοντρή,είναι πολύ πλαδαρή.Ένα κλικ πριν κρεμάσουν όλα.

Ο κωλος μεγάλος μεν ,αλλά πλαδαρός που μετά βίας κρατιέται στη θέση του. Σε καμία περίπτωση η κωλάρα των φωτογραφιών.

Μια μόνο φωτογραφία της φέρνει στην πραγματικότητα, αυτή με το κόκκινο κινητό μπροστά στη μούρη της. Αλλά κι αυτή δεν δείχνει την πλαδαροτηρα.

large-232ef4dc480a3a39d0334ccf448a2eeb-transformed.png


Το πρόσωπο όμως φέρνει αρκετά στις φωτογραφίες.

Σωματικά δεν μου κάνει καθόλου, κατηγορίας μπάζου για μενα αλλά μόλις βγήκε στο σαλόνι, η φάτσα της και ο αέρας που έβγαλε,δεν ξέρω τί ακριβώς ήταν αυτό, με έκανε να περάσω.

Η Ντίναρα που ήταν μαζί της είχε δωμάτιο.

Μέσα έκανε αργή πίπα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, που μου άρεσε. Μετα πρότεινε από μόνη της ιεραποστολικο ,της λέω ντόγκι. Πολλές εδώ που φτάσαμε δεν δίνουν καν ιεραποστολικό (βλ. Ταλιάνα, πλέον) ούτε τα βασικά,μην τυχόν και καψουρευτουν. Φόβος υπάρχει.

Δεν τελείωνα και μου πε να αλλάξουμε σε ιεραποστολικο όπου έδειχνε να δυσανασχετεί κι εκεί στο κοπάνημα.

Πολύ κρέμα ή Ντιάνα, άντεχε κοπανημα με τόση κρέμα,έδειχνε ότι ψιλοκλεβει όμως.Αρνηθηκε ντογκι ξαπλωτη ,είναι πολύ βαθιά είπε.

Μου λέει ν αλλάξουμε σε ιεραποστολικο, κι εκεί κάπως δυσανασχετούσε στο κοπάνημα.

Δεν μου άρεσε καθόλου σωματικά, ίσως κάποτε ήταν σφιχτή, αλλά τώρα δεν. Κάτι όμως με έκανε να περάσω. Στο πισωκολλητο μου θύμησε πολύ αμυδρά κάποια άλλη.

Μιλάει αρκετά αγγλικά για συννενόηση. Στα ρώσικα που της μίλησα έκανε πως δεν καταλαβαίνει Χριστό. Πως γίνεται, της λέω στα αγγλικά, Ουκρανέζα και δεν ξέρεις ρώσικα; Ήταν μικρή στην Ουκρανία λέει και κάτι πίπες. Αρνούνται τώρα οι Ουκρανέζες να μιλήσουν και ρώσικα. Το ξέχασα αυτό.

Δεν ξαναπατάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
314
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
1
Η Ζιζελ ειναι τουλαχιστον 20 χρονια στο κουρμπετι, πανω απο 50 αλλα κορμαρα . Παλιοτερα εχω κανει μαζι της κορυφαιες συναντησεις, τωρα πια βαριεται.....
Υπάρχει καμία άλλη με ανάλογα σωματικά προσόντα αλλά πιο νέα;
 

David Ricardo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
20
Like
805
Πόντοι
990
Η Ζιζελ ειναι τουλαχιστον 20 χρονια στο κουρμπετι, πανω απο 50 αλλα κορμαρα . Παλιοτερα εχω κανει μαζι της κορυφαιες συναντησεις, τωρα πια βαριεται.....
Ναι έτσι είναι
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
'Πωλίνα- 'είναι κλεισμένη για μία ώρα, πήγαινε καμιά βόλτα'.

Γράφω αυτή την κριτική, όχι για να πω εντυπώσεις πως πέρασα με την κοπέλα αλλά για να πω πώς δεν πέρασα.

Άκουγα Πωλίνα,Πωλίνα ,ντόρος μεγάλος ,μουνάρα, που ρίχνει όμως αβέρτα πόρτες και με έφαγε η περιέργεια να τη δω. Να τη δω απλά,όχι να περάσω ντε και καλά.

Τρεις φορές αποπειράθηκα να τη δω ,τις δύο έφαγα πόρτα,δεν με έβαλαν καθόλου στο μαγαζί και την τρίτη έφαγα πόρτα μέσα στο μαγαζί.

Η δικαιολογία ήταν πάντα η ίδια: "Θα αργήσει, είναι κλεισμένη για μία ώρα, για μιάμιση ώρα, πήγαινε καμία βόλτα."

Την τρίτη φορά με έβαλε η τσα2 στο μαγαζί. Στο σαλόνι αλλοι δύο. Ένας μεγάλος και ενας πιτσιρικάς. Βγαίνει η διαβόητη Πωλίνα από ένα δωμάτιο και επιτέλους λέω κατάφερα και την είδα.

Για μένα, εμφανισιακά πολυς ντόρος για το τίποτα. Τίποτα το ίδιαιτερο , ειναι κανονικών κιλών, έχει εκεί δύο βυζια 2,5-3 και έναν κωλο που απλά δεν κρέμονται.Σπανια πράγματα τη σήμερον ημέρα στα στούντιο. Δεν μου βγαλε κανέναν αέρα κάβλας,περπατούσε σαν παρτσακλό και φάτσα αν και την είδα φευγαλέα, δεν μου άρεσε καθόλου.

Βγαίνει εκείνη την ώρα από το δωμάτιο να φύγει ένας άλλος επίσης μεγάλος . Τον περίμενε ο έτερος μεγάλος φίλος του στο σαλόνι να φύγουν.

Η τσα2 λέει στον πιτσιρικά που καθόταν στο σαλόνι, να περάσει δωμάτιο. Δεν γαμιεται,σκέφτομαι, μια που ήρθα θα περάσω. Και εκείνη την ώρα που τα σκεφτόμουν αυτά ,έρχεται η τσα2 και με γειώνει πάλι, μου λέει πάλι το γνωστό, πήγαινε καμία βόλτα μια αργήσει.

Κατάλαβα λέω,όλο για μια,δύο ώρες είναι κλεισμένη συνέχεια και φεύγω.

Δηλαδή είτε δεν της αρέσει η φάτσα μου ή κάτι άλλο συμβαίνει. Μόνο γνωστούς της βάζει πλεον, επειδή είναι κάμποσο στο κουρμπέτι και έχει φτιάξει πελατολόγιο λόγω μεγάλης σαβούρας που κυκλοφορεί;

Και δεν είναι μόνο η φάτσα η δική μου που δεν της αρέσει αλλά και πλήθους άλλων απ ότι φαινεται και ακούω, που τρώνε πόρτα με την ίδια δικαιολογία.

Αυτό πρώτη φορά το βλέπω τόσα χρόνια ,στουντιοκόριτσο σε στούντιο για members only.

Γράφω την εμπειρία μου γιατί κατά τα φαινόμενα την έχει πατήσει πολυς κόσμος με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και τρέχει τζάμπα και χάνει τον χρόνο του. Και βενζίνη.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
'Πωλίνα- 'είναι κλεισμένη για μία ώρα, πήγαινε καμιά βόλτα'.

Γράφω αυτή την κριτική, όχι για να πω εντυπώσεις πως πέρασα με την κοπέλα αλλά για να πω πώς δεν πέρασα.

Άκουγα Πωλίνα,Πωλίνα ,ντόρος μεγάλος ,μουνάρα, που ρίχνει όμως αβέρτα πόρτες και με έφαγε η περιέργεια να τη δω. Να τη δω απλά,όχι να περάσω ντε και καλά.

Τρεις φορές αποπειράθηκα να τη δω ,τις δύο έφαγα πόρτα,δεν με έβαλαν καθόλου στο μαγαζί και την τρίτη έφαγα πόρτα μέσα στο μαγαζί.

Η δικαιολογία ήταν πάντα η ίδια: "Θα αργήσει, είναι κλεισμένη για μία ώρα, για μιάμιση ώρα, πήγαινε καμία βόλτα."

Την τρίτη φορά με έβαλε η τσα2 στο μαγαζί. Στο σαλόνι αλλοι δύο. Ένας μεγάλος και ενας πιτσιρικάς. Βγαίνει η διαβόητη Πωλίνα από ένα δωμάτιο και επιτέλους λέω κατάφερα και την είδα.

Για μένα, εμφανισιακά πολυς ντόρος για το τίποτα. Τίποτα το ίδιαιτερο , ειναι κανονικών κιλών, έχει εκεί δύο βυζια 2,5-3 και έναν κωλο που απλά δεν κρέμονται.Σπανια πράγματα τη σήμερον ημέρα στα στούντιο. Δεν μου βγαλε κανέναν αέρα κάβλας,περπατούσε σαν παρτσακλό και φάτσα αν και την είδα φευγαλέα, δεν μου άρεσε καθόλου.

Βγαίνει εκείνη την ώρα από το δωμάτιο να φύγει ένας άλλος επίσης μεγάλος . Τον περίμενε ο έτερος μεγάλος φίλος του στο σαλόνι να φύγουν.

Η τσα2 λέει στον πιτσιρικά που καθόταν στο σαλόνι, να περάσει δωμάτιο. Δεν γαμιεται,σκέφτομαι, μια που ήρθα θα περάσω. Και εκείνη την ώρα που τα σκεφτόμουν αυτά ,έρχεται η τσα2 και με γειώνει πάλι, μου λέει πάλι το γνωστό, πήγαινε καμία βόλτα μια αργήσει.

Κατάλαβα λέω,όλο για μια,δύο ώρες είναι κλεισμένη συνέχεια και φεύγω.

Δηλαδή είτε δεν της αρέσει η φάτσα μου ή κάτι άλλο συμβαίνει. Μόνο γνωστούς της βάζει πλεον, επειδή είναι κάμποσο στο κουρμπέτι και έχει φτιάξει πελατολόγιο λόγω μεγάλης σαβούρας που κυκλοφορεί;

Και δεν είναι μόνο η φάτσα η δική μου που δεν της αρέσει αλλά και πλήθους άλλων απ ότι φαινεται και ακούω, που τρώνε πόρτα με την ίδια δικαιολογία.

Αυτό πρώτη φορά το βλέπω τόσα χρόνια ,στουντιοκόριτσο σε στούντιο για members only.

Γράφω την εμπειρία μου γιατί κατά τα φαινόμενα την έχει πατήσει πολυς κόσμος με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και τρέχει τζάμπα και χάνει τον χρόνο του. Και βενζίνη.
Σωστός. Τα έχουμε γράψει, η συμπεριφορά τους είναι για κλωτσιές. Memτbers only αλλά μία φορά που τη πέτυχα στο άνοιγμα και της είπα θα περάσω, μετά όταν την είδα από κοντά έφαγε μπλοκ! Πιστεύω δεν αξίζει να ασχολούμαστε άλλο με τη συγκεκριμένη και η αρνητική διαφήμιση δε παύει να είναι διαφήμιση.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Σωστός. Τα έχουμε γράψει, η συμπεριφορά τους είναι για κλωτσιές. Memτbers only αλλά μία φορά που τη πέτυχα στο άνοιγμα και της είπα θα περάσω, μετά όταν την είδα από κοντά έφαγε μπλοκ! Πιστεύω δεν αξίζει να ασχολούμαστε άλλο με τη συγκεκριμένη και η αρνητική διαφήμιση δε παύει να είναι διαφήμιση.
Η αρνητική διαφήμιση είναι καλή όταν η άλλη είναι άγνωστη. Αλλά όταν έχει φτιάξει όνομα η αρνητική διαφήμιση μόνο καλό δεν κάνει. Μου φαίνεται.

Όπως και να χει μπορεί να γλιτώσει και κάποιος τον χρόνο του και τη βενζίνη αν ξέρει πάνω κάτω τί παίζει.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Ξέχασα. Χτες βράδυ είδα και την Ελεάνα στο Βριλησσου 46.

https://*****/en/StudioWorker/10925-Eleanna

1.63 γράφει η καρτέλα. Με τις τακουνάρες και από χαμηλά μου φάνηκε πιο ψηλή. 2,5 βυζι κρεμάμενο, κωλος με ψωμάκια που αρχίζει και απλώνει. Συμπαθητικο όμως πρόσωπο.

Βαραγε μυγες.Η τσα2 προσπαθούσε να με πείσει να περάσω. Έφυγα.
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
770
Πόντοι
311
Σήμερα είναι στο Τ3 η Μαλβίνα η φόλα, φαίνεται το έχει ρίξει στο φάει έχει πλαδαρεψει πολύ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom