Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
μολις μπηκα σπιτι και μολις μου ηρθς εργασια για κηφησια το κερατο μου.
Φευγω με περιμενουν
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
933
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
ΑΜΠΕΛΑΛΕ!!!
Μπαίνω στο άλλο σάιτ, κοιτάω στο πρόγραμμα των μαγαζιών και βλέπω ότι στο Κασσάνδρας 4Α Πάνω έχουν εξαφανιστεί οι ασιάτισσες κι εμφανίζονται τώρα κάτι μολδαβές.
Όχι ρε πούστη μου!!!
Γνωρίζει κανείς κάτι; άλλαξε διεύθυνση το κατάστημα; :(
:undecided-old:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
ΑΜΠΕΛΑΛΕ!!!
Μπαίνω στο άλλο σάιτ, κοιτάω στο πρόγραμμα των μαγαζιών και βλέπω ότι στο Κασσάνδρας 4Α Πάνω έχουν εξαφανιστεί οι ασιάτισσες κι εμφανίζονται τώρα κάτι μολδαβές.
Όχι ρε πούστη μου!!!
Γνωρίζει κανείς κάτι; άλλαξε διεύθυνση το κατάστημα; :(
:undecided-old:
Μάλλον φύγανε φίλε, και εγώ το παρατήρησα όταν κοίταζα στο δίπλα σάητ.
Μία σκέψη είναι πως μπορεί να τις μεταφέρανε στο Αχαρνών 85.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
933
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
Αμπελαλέ νο.2
Το Κροκεών 6 ισόγειο φαίνεται ότι το πήρε κι αυτό η μεγάλη αλυσίδα.
Έλεος με δαύτους ρε πούστη μου! Σούπερ μάρκετ και στα στούντια να 'ούμ';;;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
933
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
Μάλλον φύγανε φίλε, και εγώ το παρατήρησα όταν κοίταζα στο δίπλα σάητ.
Μία σκέψη είναι πως μπορεί να τις μεταφέρανε στο Αχαρνών 85.
Αχαρνών 85, ε; Ούτε που ήξερα ότι υπάρχει μαγαζί εκεί. Μπαίνω στον πειρασμό να πάω να τσεκάρω. Ευχαριστώ για την πληροφορία.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αχαρνών 85, ε; Ούτε που ήξερα ότι υπάρχει μαγαζί εκεί. Μπαίνω στον πειρασμό να πάω να τσεκάρω. Ευχαριστώ για την πληροφορία.
Αρκετούς μήνες τώρα έχει γίνει κινεζοταυλανδόσπιτο εκεί πέρα, απλά το Αχαρνών 85 με το Κασσάνδρας 4 όροφο είχαν το ίδιο αφεντικό για όσο λειτουργούσαν με τις ταυλανδοκινέζες μέσα, τώρα δεν ξέρω.
Δεν έχω ιδέα πάντως αν τις διώξανε και από το Αχαρνών πλέον, τελευταία φορά το Σαββάτο το μεσημέρι που ήμουν και το παρατήρησα, τα φώτα ήταν κλειστά. Τώρα, ή τις διώξανε τελείως ή θα τις μεταφέρουνε όλες στο 85.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
17
Like
2.720
Πόντοι
1.206
Αρκετούς μήνες τώρα έχει γίνει κινεζοταυλανδόσπιτο εκεί πέρα, απλά το Αχαρνών 85 με το Κασσάνδρας 4 όροφο είχαν το ίδιο αφεντικό για όσο λειτουργούσαν με τις ταυλανδοκινέζες μέσα, τώρα δεν ξέρω.
Δεν έχω ιδέα πάντως αν τις διώξανε και από το Αχαρνών πλέον, τελευταία φορά το Σαββάτο το μεσημέρι που ήμουν και το παρατήρησα, τα φώτα ήταν κλειστά. Τώρα, ή τις διώξανε τελείως ή θα τις μεταφέρουνε όλες στο 85.
Στο Αχαρνών 85 τιμή εκκίνησης;50;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Μύστες καλησπέρα!! Πρώτη φορά τραβήχτηκα στα studio της Κασσάνδρας. Πέτυχα απόγευμα ένα υπέρμουνο στο 8γ,την Παουλίνα. Δεν πέρασα επειδή πριν σαλονάρει τσακωνόταν στο τηλέφωνο με κάποιο μαγαζί που δεν της έφερε την παραγγελία της και είχε νεύρα. Ξέρει κανείς τίποτα;;; Επίσης ένα πιπίνι Ειρήνη στο δεξιά το πρώτο με τον τσάτσο λέει τίποτα;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μύστες καλησπέρα!! Πρώτη φορά τραβήχτηκα στα studio της Κασσάνδρας. Πέτυχα απόγευμα ένα υπέρμουνο στο 8γ,την Παουλίνα. Δεν πέρασα επειδή πριν σαλονάρει τσακωνόταν στο τηλέφωνο με κάποιο μαγαζί που δεν της έφερε την παραγγελία της και είχε νεύρα. Ξέρει κανείς τίποτα;;; Επίσης ένα πιπίνι Ειρήνη στο δεξιά το πρώτο με τον τσάτσο


αμα ειχε νευρα να κατσει σπιτς και να μην ερχεται στο μαγαζι.Καλα εκανες φιλος και δεν μπηκες.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
αμα ειχε νευρα να κατσει σπιτς και να μην ερχεται στο μαγαζι.Καλα εκανες φιλος και δεν μπηκες.
Θα χα παει με τη Σαρα απο θησεως αλλα ειναι τοσες μερες που δε δουλευει ρε γαμωτο , πεμπτη ξεκιναει παλι , αντε να δουμε ( καμια περιοδος who knows ) . Ειρηνη το νεο φρουτο απο κασ8 την ειδες αδερφε ? η παουλινα δε μ αρεσε ιδιαιτερα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.131
Κριτικές
167
Like
84.683
Πόντοι
46.423
Θα χα παει με τη Σαρα απο θησεως αλλα ειναι τοσες μερες που δε δουλευει ρε γαμωτο , πεμπτη ξεκιναει παλι , αντε να δουμε ( καμια περιοδος who knows ) . Ειρηνη το νεο φρουτο απο κασ8 την ειδες αδερφε ? η παουλινα δε μ αρεσε ιδιαιτερα

Εσύ είσαι κινητή εγκυκλοπαίδεια.

Όλες τις ξέρεις.

:tooth:
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Θα χα παει με τη Σαρα απο θησεως αλλα ειναι τοσες μερες που δε δουλευει ρε γαμωτο , πεμπτη ξεκιναει παλι , αντε να δουμε ( καμια περιοδος who knows ) . Ειρηνη το νεο φρουτο απο κασ8 την ειδες αδερφε ? η παουλινα δε μ αρεσε ιδιαιτερα
Αυτή η Σάρα φαίνεται πολύ ωραία.Βεβαια δουλεύει αρκετό καιρό και νομίζω είχε σταματήσει και άρχισε πάλι
Και εγώ οπότε θέλω να πάω δεν την πετυχαίνω στη βάρδια
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασα με το Μαζεράτι μπροστά από το 8άρι της Κασσάνδρας. Ο ήχος του V8 τράνταζε το στενό, μία πουτάνα κάπνιζε απ'έξω καθισμένη στα σκαλάκια.
"Ποια να ήταν;" αναρωτηθηκα... Μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους...
Το βλέμμα της με λόκαρε μέχρι να εξαφανιστώ στο σκοτάδι.
2 και σήμερα. Πάλι άχυστοι γυρίσαμε σπίτι.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
αμα ειχε νευρα να κατσει σπιτς και να μην ερχεται στο μαγαζι.Καλα εκανες φιλος και δεν μπηκες.
Κλαιν μάιν ρε φίλε!!! Πούτσα μπορεί να ήθελε το κορίτσι να ξεχνούσε και παραγγελίες και efood και τ'αρχίδια μου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom