Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αναχωρω για πορνοκαταδρομικη :rockon: :rockon: :rockon:Το απογευμα θα την υποβαλλω στο σαιτ!!Καλο βολι σε οσους θα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: σημερα.
Ακουστε(διαβαστε) τι μου ειπε σημερα, μια εργαζομενη που την τιμησα(50 ευρω πληρωσα) σ'ενα στουντιο που επισκεφτηκα... και  φευγοντας, της ειπα οτι ειμαι μελος στο διαδικτυο και στα δυο σαιτ... και αν δεν περασω καλα σαν πελατης, δεν γραφω τιποτα....αν περασω ομως καλα..εγραφα δυο λογια στους συναγωνιστες μου, στο παρελθον που εγραφα!!!...Και μου αποκριθηκε....

Και καλη κριτικη να γραψει ενας πελατης μπορει να καψει μια καλη εργαζομενη.

Οσο ζημιωνει μια καλη εργαζομενη μια ασχημη κριτικη,... αλλα τοσο και μια καλη κριτικη!!!

Αντε βγαλε ακρη τωρα....

Τελικα καλα κανω, μου φαινεται που εχω σταματησει να γραφω εδω και δυο χρονια...εστω και που εγραφα παντα, με καλες εντυπωσεις οπου πηγαινα!!!


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γιατι δεν βαζεις τις υπηρεσιες καθε κοπελας στην ιστιοσελιδα σας?  :think: Δηλαδη πρεπει να παιρνουμε τηλεφωνο για να μαθουμε η να μας λεει η υπηρεσια οτι δεν ξερει και να περασουμε απο το μαγαζι.
Ας μου επιτραπει να απαντησω εγω, απο τα λιγα που γνωριζω:
Στην "γερμανικη αλυσιδα" δεν υπαρχει πολυ μεγαλη ποικιλια προγραμμάτων. Αυτα ειναι :
50 ευρω το απλο για ενα τεταρτο περιπου
70 ευρω με 69, μασαζ, ισπανικη γυρω στα 20-25 λεπτα
100 ευρω ολα τα παραπανω με επιπλεον χρονο.

Ελευθερο στοματικο δεν θα βρεις απο κανεκνα κοριτσι της αλυσιδας. Επισημα τουλαχιστον.
Οπως επισης δεν εχω ακουσει, εγω τουλαχιστον για αυταρχικο.
Καποιες απο τις κοπελες προσφερουν και πρωκτικο, το οποιο δεν θυμαμαι ποσο κοστιζει.

Εαν καπου κανω  λαθος, ας με συγχωρεσει η εκπροσωπος της αλυσιδας, και ας αποκαταστησει το (πιθανο)σφαλμα μου.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα σήμερα για αυτοψία...Στο Πιπίνου 118!

Διαφέρει θα έλεγα λίγο απ'τις φωτογραφίες της...Άποψή μου πάντα έτσι...
Κοντούλα σχετικά με μαύρα μαλλιά σπαστά,όμορφο σώμα όχι όμως μοντελέ...Μερικά τατού στο σώμα της και πρόσωπο καθημερινό...Αρκετά πιεστική η υπηρεσία στο να περάσω,αλλά μακριά απ'τα γούστα μου...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Ακουστε(διαβαστε) τι μου ειπε σημερα, μια εργαζομενη που την τιμησα(50 ευρω πληρωσα) σ'ενα στουντιο που επισκεφτηκα... και  φευγοντας, της ειπα οτι ειμαι μελος στο διαδικτυο και στα δυο σαιτ... και αν δεν περασω καλα σαν πελατης, δεν γραφω τιποτα....αν περασω ομως καλα..εγραφα δυο λογια στους συναγωνιστες μου, στο παρελθον που εγραφα!!!...Και μου αποκριθηκε....

Και καλη κριτικη να γραψει ενας πελατης μπορει να καψει μια καλη εργαζομενη.

Οσο ζημιωνει μια καλη εργαζομενη μια ασχημη κριτικη,... αλλα τοσο και μια καλη κριτικη!!!

Αντε βγαλε ακρη τωρα....

Τελικα καλα κανω, μου φαινεται που εχω σταματησει να γραφω εδω και δυο χρονια...εστω και που εγραφα παντα, με καλες εντυπωσεις οπου πηγαινα!!!
και καλα τωρα ναι μωρε δεν τις ενδιαφερει το ιντερνετ κ τα γνωστα φιδια
που σαι ρε αμαντακι
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτη η Λιλυ απο Κυφισσου60 δεν  ειναι σαν να γαμμας εφημεριδα ;;;;
ειπαμε να κανεις τατουαζ αλλα  βρε κοριτσι μου , την ωρα που "σπρωχνει  " ο πελατης να προσπαθεις να διαβασεις τι εννοει ο ποιητης ειναι δυσκολο πραγμα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ρε παιδια αυτη η Λιλυ απο Κυφισσου60 δεν  ειναι σαν να γαμμας εφημεριδα ;;;;
ειπαμε να κανεις τατουαζ αλλα  βρε κοριτσι μου , την ωρα που "σπρωχνει  " ο πελατης να προσπαθεις να διαβασεις τι εννοει ο ποιητης ειναι δυσκολο πραγμα
:2funny: :2funny: :2funny:

Και γιατί πέρασες μαζί της ρε χαμένο τότε......? Φυσικά και έχει πολλά τατού.....αν δεν σου αρέσει δεν πας μαζί της.....
" γαμμας εφημεριδα ".......πόσο κόμπλεξ παίζει να κουβαλάς......για να κάνεις τέτοιο ποστ.....ούτε ορθογραφία δεν ξέρεις......... :jerking:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
ρε παιδια αυτη η Λιλυ απο Κυφισσου60 δεν  ειναι σαν να γαμμας εφημεριδα ;;;;
ειπαμε να κανεις τατουαζ αλλα  βρε κοριτσι μου , την ωρα που "σπρωχνει  " ο πελατης να προσπαθεις να διαβασεις τι εννοει ο ποιητης ειναι δυσκολο πραγμα
:2funny: :2funny: :2funny:
παιχτη γραψε μας και τι ρολο βαραει στο δωματιο γιατι ψηνομαι να το πετσωσω και γω
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
παιχτη γραψε μας και τι ρολο βαραει στο δωματιο γιατι ψηνομαι να το πετσωσω και γω
από έμπειρους πορνορεπόρτερ και συναγωνιστές ακούγονται τα καλύτερα...και εμένα μου αρέσει και είναι στα υπόψην... :fuck1: :fuck1:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Και γιατί πέρασες μαζί της ρε χαμένο τότε......? Φυσικά και έχει πολλά τατού.....αν δεν σου αρέσει δεν πας μαζί της.....
" γαμμας εφημεριδα ".......πόσο κόμπλεξ παίζει να κουβαλάς......για να κάνεις τέτοιο ποστ.....ούτε ορθογραφία δεν ξέρεις......... :jerking:

Άμα μάθω ορθογραφία μετά κάνει να πάω με την κοπέλα ?? ή πρέπει πρώτα να μου φύγουν τα Κόμπλεξ  ? 
Σε ρωτώ γιατί από ότι καταλαβαίνω εσύ γνωρίζεις από αυτά !
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:           
PROGRAMMA GIA TETARTI 04.11.2013.

*STUDIO FEVER
              20:00-06:00 BIANKA & JULIA

*THISEOS 35
10:00-20:00 AFRODITI      20:00-06:00 EISA & PAOLA
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    350,1 KB · Εμφανίσεις: 44

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
παιχτη γραψε μας και τι ρολο βαραει στο δωματιο γιατι ψηνομαι να το πετσωσω και γω

Kαι εγώ καλά λόγια ακούω....από σοβαρά μέλη.....αν ξεπεράσεις το θέμα των πλαστικών - τούμπανο - βυζιών και των πολλών tatoo,την τιμάς.... Όταν την είδαμε με το λαγό,τα boobs.....έκαναν "μπαμ"....... :cool2:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Kαι εγώ καλά λόγια ακούω....από σοβαρά μέλη.....αν ξεπεράσεις το θέμα των πλαστικών - τούμπανο - βυζιών και των πολλών tatoo,την τιμάς.... Όταν την είδαμε με το λαγό,τα boobs.....έκαναν "μπαμ"....... :cool2:
μπιλυ μου γουσταρω σαν τρελος μεγαλα πλαστικα βυζια και τατουαζ :cum:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom