Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Συγνωμη γραφεις για την ασφαλεια των πελατων και αναγκαζομαι να ρωτησω το εξης....κινδυνευουν οι πελατες στο Φ104;;; Και αν κινδυνευουν απο τι κινδυνευουν;;;Υπαρχει ασυμμετρη απειλη στο Φ104 για τους πελατες που πηγαινουν;;;...Μετα γραφεις για την ασφαλεια των εργαζομενων;;; Απο τι κινδυνευουν οι εργαζομενες;; Τα αλλα στουντιο και μπουρδελα οι εργαζομενες δεν κινδυνευουν;;;Γι αυτο και εγραψα αν επιθυμει η Αντζελα για δικους της λογους να εχει σεκιουριτα..... να τον εχει σε κοντινη αποσταση αλλα εξω απο το μαγαζι!!!Δεν νιωθει ο πελατης ανετα εκτιμω αν τον εχει στο σαλονι, καθοτι το μαγαζι εχει μικρους χωρους(το γνωριζω αυτο προσωπικα, καθοτι εχω παει στο παρελθον) !!!
ξέρεις τώρα πως είναι η περιοχή εκεί...αλλοδαποί, μεθυσμένοι, γενικά σκοτεινό σοκάκι...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
ο σεκιουριτάς είναι για την ασφάλεια των πελατών αλλά και των κοριτσιών...καλό είναι που παρευρίσκεται εκεί...άλλωστε σε μια γωνία κάθεται και εκτελεί κ χρέη πορτιέρη... :cheesy:

ο σεκιουριτάς στο 104 δεν ενοχλεί..ασφάλεια είναι για όλους. Ενα, όμως, δεν καταλαβαίνω. Είμαι υπερβολικός όταν βλέπω ότι κορμάρα και γενικά εμφάνιση σαν της Νανσυ δεν υπάρχει ούτε εκεί ούτε και αλλού...Ομως πολύ λίγοι το παραδέχονται. Λένε καλά λόγια όλοι, αλλα μέχρι εκεί. Υπάρχει κάποιος λόγος? Γιατι το κορίτσι αυτό τα σπάει και άνετα στεκόταν σαν κορυφαίο ct για παράδειγμα.....Εχω πληρώσει 250 άρια σε πολλές χειρότερες...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ο σεκιουριτάς στο 104 δεν ενοχλεί..ασφάλεια είναι για όλους. Ενα, όμως, δεν καταλαβαίνω. Είμαι υπερβολικός όταν βλέπω ότι κορμάρα και γενικά εμφάνιση σαν της Νανσυ δεν υπάρχει ούτε εκεί ούτε και αλλού...Ομως πολύ λίγοι το παραδέχονται. Λένε καλά λόγια όλοι, αλλα μέχρι εκεί. Υπάρχει κάποιος λόγος? Γιατι το κορίτσι αυτό τα σπάει και άνετα στεκόταν σαν κορυφαίο ct για παράδειγμα.....Εχω πληρώσει 250 άρια σε πολλές χειρότερες...
εγώ τη Νάνσυ την έχω πάρει μια φορά μόνη της και μια φορά διπλό με τη Μαρίνα. Και τις 2 πέρασα πολύ καλά, η κοπέλα συμμετείχε, έκανε κόλπα, έβγαζε γούστα γενικά...υπάρχει και ο αστάθμητος παράγοντας εκείνη την ώρα/ημέρα να μην ένιωθε καλά, να ήταν στις μαύρες της....και στο κάτω κάτω πιο τίμιο δεν είναι που δεν πήρε τα λεφτά με κίνδυνο να μην περάσει καλά ο αμαντέους και τον παρέπεμψε σε άλλη κοπέλα??
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Ἐὰν δώσητε τὸ κάτι τις σας δὲν κινδυνεύετε, μανθάνομεν ὅμως ὅτι τελευταίως ἀποδεικνύεσθε λίαν φιλάργυρος.
μην πιστεύετε ό,τι σκούγεται...οι φήμες είναι σαν τις κλανιές...άμα την αμολήσεις...βρωμάει πολύ...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μην πιστεύετε ό,τι σκούγεται...οι φήμες είναι σαν τις κλανιές...άμα την αμολήσεις...βρωμάει πολύ...
Ενας ανδρας μπαινει πλαι(ξερεις που) και απανταει!!!Αν ειναι ψεμματα, γιατι δεν τους γραφεις μια δημοσια απαντηση να το βουλωσουν;;;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ξέρεις τώρα πως είναι η περιοχή εκεί...αλλοδαποί, μεθυσμένοι, γενικά σκοτεινό σοκάκι...
Αντε γεια σου...αυτο λεω και εγω....πιο χρησιμος θα ειναι εξω(μεσα σε αυτοκινητο) και οχι μεσα στο στουντιο!!!Εκτος αν δεν ειναι σεκιουριτας και ειναι τιποτα αλλο;;;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγώ τη Νάνσυ την έχω πάρει μια φορά μόνη της και μια φορά διπλό με τη Μαρίνα. Και τις 2 πέρασα πολύ καλά, η κοπέλα συμμετείχε, έκανε κόλπα, έβγαζε γούστα γενικά...υπάρχει και ο αστάθμητος παράγοντας εκείνη την ώρα/ημέρα να μην ένιωθε καλά, να ήταν στις μαύρες της....και στο κάτω κάτω πιο τίμιο δεν είναι που δεν πήρε τα λεφτά με κίνδυνο να μην περάσει καλά ο αμαντέους και τον παρέπεμψε σε άλλη κοπέλα??
Διπλο με την Μαρινα;;; Δηλαδη τις μαμησες και τις δυο;;;;Εχεις ανεβασει κριτικη να την διαβασω;;;
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
θα σου την πεσουν τωρα τα κλωναρια να σε φανε!!!!Απο μενα RESPECT για την τολμη σου, που το εγραψες!Δεν ευθυνεται ομως η Αντζελα, οπως και δικαιωμα της, να εχει φουσκωτο(πορτιερη) και γυναικα-υπηρεσια.Αλλα το συμβαν με την εργαζομενη και αυτα που γραφει η Αντζελα θα πρεπει να εξεταστει, ωστε να γνωριζουμε.... αν αυτα που γραφει η Αντζελα στην ιστοσελιδα της, για μειωμενες τιμες σε καποιες βαρδιες ειναι ενημερωμενες και οι εργαζομενες;;
Εγω προσωπικα δυο φορες που ειχα παει σε εκπτωτικη βραδυα, η γνωστη "μυστηρια" υπηρεσια που εχει προβλημα ακοης απο ο,τι καταλαβαινω, εκανε πως δεν καταλαβαινε και δεν μπορεσα να συννενοηθω, οποτε για εμενα ειναι σα να μην υπαρχει αυτη η προσφορα, αφου δυο φορες δεν μορεσα να κανω...
Ενας λογος που ενω ειναι ισως το καλυτερο στουντιο, δεν το προτιμω ιδιαιτερα...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σωστά...και κλεφτες...αλλά δύσκολο να παίξει τετοιο περιστατικό με τόσες κάμερες εκεί μέσα...
Αρα συμφωνεις μαζι μου, οτι ο σεκιουριτας ειναι χρησιμος εξω απο το στουντιο παρα μεσα στο στουντιο!!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Για τον σεκιουριτά, δεν θέλω να θίξω τον ίδιο, την προσφορά του ή τον συμβολισμό του στο μαγαζί.
Αν και τόσα άλλα μαγαζιά που δεν έχουν ή δεν είναι φόρα παρτίδα , δεν ακούστηκε κάτι . .. .

Απλά εννοώ , ότι ήδη υπάρχουν άτομα στον χώρο που σε κοιτάνε/περιμένουν/χρονομετράνε/μετράνε κ.λ.π., γεγονός που κάποιους τους κομπλάρει.

Άλλο είναι να έρχονται/φεύγουν πελάτες και άλλο να ξέρεις ότι υπάρχει στο σαλόνι άσχετος με το "χώρο", που μπορεί και να ακούσει το "πρόγραμμα" που θες, άσε που πιθανόν να υπάρχουν και φίλοι του μαγαζιού που πίνουν το ποτάκι τους στο μπαρ. Κατ' εμέ, αυτά μετράνε τελικά αρνητικά σε κάποιους . . .. 

Πολύ απλά και ψυχολογικά.
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
εγώ τη Νάνσυ την έχω πάρει μια φορά μόνη της και μια φορά διπλό με τη Μαρίνα. Και τις 2 πέρασα πολύ καλά, η κοπέλα συμμετείχε, έκανε κόλπα, έβγαζε γούστα γενικά...υπάρχει και ο αστάθμητος παράγοντας εκείνη την ώρα/ημέρα να μην ένιωθε καλά, να ήταν στις μαύρες της....και στο κάτω κάτω πιο τίμιο δεν είναι που δεν πήρε τα λεφτά με κίνδυνο να μην περάσει καλά ο αμαντέους και τον παρέπεμψε σε άλλη κοπέλα??
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
τι αλλο θα ακουσουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom