Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
το οτι θα ανταγωνιστει τα στριπ λογικο ειναι,3 υπαρχουν σε αποσταση αναπνοης.το αν θα αυξησει τις τιμες παλι δικο τους θεμα ειναι,δεν το καυτηριαζω,ειναι θεμα προσφορας και ζητησης,αν οι κοπελες δεν τους προλαβαινουν τους πελατες..ασχετα αν πιστευω οτι μπορει καποιες φευγουν χωρις σεφτε.απλα δεν μπορεις να επιβαλλεις κατι το οποιο δεν εχει σχεση, οπως ειπες, με τις συγκεκριμενες υπηρεσιες που οι κοπελες ειναι μαθημενες να προσφερουν.

Σωστά! :rockon:
Υπομονή θα αλλάξουν τα πράγματα!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
μα το έκανα και πήρα τα παπάρια επ ώμου άρμ... :grin: :grin:

Καί όμως υπάρχει εναλλακτική λύση κύριοι ώστε να μην χρειαστεί ν' αποφύγεις καί το κέρασμα : απλά φέρνουμε τα ξύδια απο το σπίτι μας οπότε για το ποτό κόστος zero    :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: !!!!
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου μην γράψει κάποιος κάτι αρνητικό για το μαγαζάκι σου άμεσος επίθεση μας  έχεις κουράσει έλεος πια
[/quote)Την επίθεση που την είδες? Δεν το καταλαβαίνω ούτε έβρισα ούτε χυδαιολόγησα  ότι έκανα μια παράκληση στον λαγονισιάν να μην είναι τόσο οξύς στους χαρακτηρισμούς τους την οποια δέχθηκε και μπράβο του αν εσύ την εξέλαβες ως επίθεση δεν μπορώ να απαντησω κάτι άλλο καλό σου απόγευμα φίλε μας.
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδή μιλάμε μέσα σε 20 κοπέλες να αξίζουν 2-3 και στην Φυλής με 20 έτσι είναι από τις 20 κοπέλες 2-3 αξίζουν και μιλάω εγώ που για μια 5έτια ήμουν μόνιμος πελάτης
Καλά εσύ μέσα σε 20 γυναίκες 2-3 βρήκες που να αξίζουν?
Αλλά και μήπως σε στριπ και κωλόμπαρα και φ.κ.κ. στο εξωτερικό πάλι στην ουσία 2-3 είναι αυτές που ξεχωρίζεις και με 1 άντε το πολυ 2 καταλήγεις να κάνεις κατάσταση αν το δεις έτσι έχεις δίκιο.
Εμείς μιλήσαμε με τον μέσο όρο για το δικό μας μαγαζί που είναι άνω του μετρίου σίγουρα μην ξεχνάς ότι υπάρχουν κάτι μπαρ της συμφοράς που πας και τα σκας αδρά όχι εσύ παράδειγμα αναφέρω και έχει μέσα κάτι αμφίβια που τρώνε 300 κιλά χόρτα στην καθισιά τους :2funny: απο αυτή την άποψη μιλώντας θέσαμε το παραπάνω ΕΠΙΧΕΊΡΗΜΑτώρα να πιστεύεις ότι  οι κοπέλες μας είναι επιπέδου φυλης τι να σου πούμε δικαιώμα σου και σεβαστή η γνώμη σου όμως εμείς σε αυτό διαφωνούμε κάθετα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Καλά εσύ μέσα σε 20 γυναίκες 2-3 βρήκες που να αξίζουν?
Αλλά και μήπως σε στριπ και κωλόμπαρα και φ.κ.κ. στο εξωτερικό πάλι στην ουσία 2-3 είναι αυτές που ξεχωρίζεις και με 1 άντε το πολυ 2 καταλήγεις να κάνεις κατάσταση αν το δεις έτσι έχεις δίκιο.
Εμείς μιλήσαμε με τον μέσο όρο για το δικό μας μαγαζί που είναι άνω του μετρίου σίγουρα μην ξεχνάς ότι υπάρχουν κάτι μπαρ της συμφοράς που πας και τα σκας αδρά όχι εσύ παράδειγμα αναφέρω και έχει μέσα κάτι αμφίβια που τρώνε 300 κιλά χόρτα στην καθισιά τους :2funny: απο αυτή την άποψη μιλώντας θέσαμε το παραπάνω ΕΠΙΧΕΊΡΗΜΑτώρα να πιστεύεις ότι  οι κοπέλες μας είναι επιπέδου φυλης τι να σου πούμε δικαιώμα σου και σεβαστή η γνώμη σου όμως εμείς σε αυτό διαφωνούμε κάθετα.

όλες οι κοπέλες από κάπου έχουν ξεκινήσει αγαπητό xbar , η φυλής έχει πολύ ωραίες κοπέλες , καλό θα είναι να ρίξετε τις τιμές για να έχετε κίνηση , γιατί στο τέλος σας βλέπω να βαράτε μύγες
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
η μαγια που ειναι ενα απ τα δυνατα σας χαρτια τι ειναι :2funny: :2funny:
Τι να κάνουμε έχεις δίκιο ότι ξεκίνησε απο τη φυλής πόσες και πόσες δεν έχουν ξεκινήσει απο εκεί και τώρα είναι σούπερ σταρ στα στούντιο και στα δικά μας και αλλού μερικές μέχρι και τηλεόραση κάνανε άλλο φ-επη και άλλο πρέπει αν εννοείς τι εννοώ αλλά για ένα σωρό καινούργιες αφίξεις που έρχονται κατευθείαν απο το εξωτερικό δεν λες κουβέντα κρατάς κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα που λέει και το άσμα :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αποχώρηση των Crazy Ivan,n.smirni 76 και xilnik...

Συνέχεια με τους CHEYENNE και px75.

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Η ενημερωση για Bριλησσου 36-36Α και Bριλησσου 55 που ειναι βρε ? ? ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εν ταχει :

Βριλησσου 36 : Μαρια η Ψηλη και Λιζα
Βριλησσου 36Α : Μαρκελλα και Αντα
Βριλησσου 55 : Εμιλυ και Τζουλι (νεα ξανθια αφιξη,με καυλαντισε αρκετα ισως σημερα την τιμησω....)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
Μεταμεσονύχτια καλοκαιρινή τσάρκα στην ήσυχη Αθήνα συντροφιά με τους:CHEYENNE,px75,Crazy Ivan,n.smirni 76,xilnik.

Κασσάνδρας 4:Δύο κοπέλες στη βάρδια.Μαριλένα,μελαχρινή αδύνατη κοπέλα με αεράτο σαλονάρισμα αυτή τη φορά σε σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα όπου την είδαμε για πρώτη φορά.Μαζί της μία καινούργια κοπέλα η Πάολα.Καμία σχέση με τη γνωστή Πάολα από το 42 προς αποφυγή παρεξηγήσεων...Καστανόξανθη κοπέλα με λευκή επιδερμίδα συμπαθητικό,καθημερινό πρόσωπο,μικρό στήθος και σώμα σε κανονικές αναλογίες.

Κασσάνδρας 4Β:Ζέτα,ξανθιά εντυπωσιακή κοπέλα με ενισχυμένο στήθος και σώμα με άψογες αναλογίες.Χαμογελαστή έκανε μία γύρα στο στύλο μέχρι που αποχώρησε από το σαλόνι.Να σημειώσω ότι φορούσε και ένα αρκετά σέξυ μίνι φόρεμα που κάλυπτε τα απαραίτητα σε χρώμα πράσινο.

Κασσάνδρας 4Γ:Μίκυ,αρκετά εντυπωσιακή με topless σαλονάρισμα φορώντας γκέτες και ένα στριγκάκι.Τα μαλλιά της πλέον στο χρώμα του μελιού,όμορφο σώμα με ωραίο στητό στήθος και άψογη περιφέρεια.Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω για τη Μίκυ καθώς την προηγούμενη εβδομάδα την τίμησα αφήνοντας μου άψογες εντυπώσεις.

Κασσάνδρας 6:Βάλια,μία κοπέλα που οι περισσότεροι θα θυμούνται απ'το amnesia.Μελαχρινή κοπέλα με τροφαντή περιφέρεια,ανάλογο στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο.Να σημειώσω πως σε κάθε μας τσάρκα όλο και ομορφαίνει...Μαζί της η Ιρένα,μελαχρινή κοπέλα με όμορφο μοντελέ σώμα και πλούσιο στήθος.

Κασσάνδρας 3 κάτω:Σαβίνα,το τελευταίο καιρό την αποκαλούν Φουρέιρα και καλά κάνουν...Το χρώμα των μαλλιών της είναι αυτό που είχε κάνει η τραγουδίστρια.Όμορφο σώμα,αδύνατο,μοντελέ και πλούσιο ενισχυμένο στήθος.

Κασσάνδρας 3 πάνω:Ζωή,από τη Θεσσαλονίκη όπως αναφέρθηκε από την υπηρεσία.Ξανθιά κοπέλα με όμορφο σώμα,καθημερινό πρόσωπο και πλούσιο στήθος.Έχω πραγματοποιήσει συνάντηση μαζί της σε άλλο ίδρυμα αφήνοντας μου τυπικές εντυπώσεις.

Κασσάνδρας 8Γ:Τζούλια,η μελαχρινή Πολωνέζα κάθε σχόλιο θα κουράσει καθώς έχω αναφερθεί σε άλλες ενημερώσεις.Μαζί της η Μελίνα σε μία από τις σπάνιες βραδυνές βάρδιες καθώς μονοπωλεί στις πρωινές του ομίλου.Ξανθιά εντυπωσιακή κοπέλα με μεσογειακά χαρακτηριστικά,ενισχυμένο στήθος και όμορφο γυμνασμένο σώμα.
Στο διπλανό ίδρυμα η Σόνια,για όσους θυμούνται από το amnesia ως Χριστίνα,μελαχρινή κοπέλα με μακρυά μαλλιά μέχρι τους ώμους,αδύνατο σώμα και ανάλογη περιφέρεια.

Κωνσταντινουπόλεως 80:Δύο κοπέλες στη βάρδια.Μιχαέλλα,μελαχρινή κοπέλα με όμορφο σώμα και πλούσιο στήθος που είναι και το δυνατό της σημείο.Μαζί της η Κλαούντια,ξανθιά κοπέλα με όμορφο σώμα και πρόσωπο.Να σημειώσω πως φόραγε ένα σέξυ πολύχρωμο μαγιό που της πήγαινε αρκετά.Αρκετά ευδιάθετες στο σαλόνι και οι δύο.

Κωνσταντινουπόλεως 92Α:Νταίζυ,μελαχρινή κοπέλα με όμορφο σχετικά σώμα και καθημερινό πρόσωπο.Εμφανίστηκε topless στο σαλόνι φορώντας μόνο το λευκό στριγκάκι της.


Αποχώρηση των Crazy Ivan,n.smirni 76 και xilnik...
Βασίλη μου άντε να κάνω και εγώ μερικά σχόλια για την εξωτερική και μόνο  εμφάνιση τον κοριτσιών που είδαμε έτσι όπως της είδα με τα δικά μου μάτια.

Κασσάνδρας 4 Μαρινελα μελαχρινή αδύνατη κοπέλα με μικρό βυζί και ωραίο κώλο αρκετά άνετη και διαχυτική , ειδικά με τον στύλο που χόρευε  :grin: :grin: , ή άλλη κοπέλα σε αυτό το στούντιο η Πάολα κοντή με μπουτάκια πιασηματάκια μικρό βυζί παντελώς αδιάφορη κοπέλα .

Κασσάνδρας 4β Ζέτα με κίτρινοπράσινο  φωσφόριζε κωλητό φόρεμα με χαρακιές οπού μέσα απο αυτό διαγραφόταν τα σιλικονάτα βυζιά της και ένας απο τους ποιο σφιχτούς αντρικούς κώλους έχω δει και έχω δεί πολλούς
στα αποδυτήρια των γυμανστηριών λόγω τον τόσων χρόνων που έπαιζα μπάσκετ, απο τα εντυπωσιακά και πιο καλοφτιαχμένα μεταλαγμένα...

Κασσάνδρας 4γ Μίκη ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ωραίο κώλο  , απο τις εντυπωσιακές παρουσίες απ όσες είδα, δεν ξέρω αν αυτό δείχνει κάτι για το επίπεδο , την έχω τιμήσει 8 φορές τόσο στο Μεταξουργείο
όσο και στην Φυλής.

Κασσάνδρας 6 Βάλια  ο θυλικός χούλκ(όχι ο ποδοσφαιριστής,  ο σούπερ ήρωας)απλά όχι πράσινη και με μαύρα μαλλιά , όντως την θυμάμαι απο το αμνέζια , την Ιρένα δεν την θυμάμαι , την είδαμε  :think: :think: :think:

Κασσάνδρας 3 κάτω Σαβίνα όντως κλώνος της Φουρέιρα , όμως πάρα πολύ λεπτό σαμιαμίδι όπου η αντίθεση με το αρκετά μεγάλο σιλικονάτο βυζί της σε σχέση με το σωματότυπο της στα μάτια μου την έκαναν να μοιάζει με καρτούν.

Κασσάνδρας 3 πάνω δεν ανεβήκαμε αλλά δούλευε η Ζωίτσα η γερμανοθεσσαλονικιά κοπέλα που την έχω τιμήσει και αυτή στην Φυλής , ξανθοκάστανη μακρύ μαλλί κανονικό σώμα και σιλικονάτα βυζιά.

Κασσάνδρας 8γ Τζούλια μελαχρινή με κανονικό σώμα και 2άρη βυζί λιγομίλητη σε σχέση με την Μελίνα , Μελίνα ξανθοκάστανη κοντή με σφιχτό κορμί αλλά με σιλικονάτα βυζιά που ίσως μαζί με της Αντίνας  στη Φυλής
πρέπει να είναι τα πιο αποτυχημένα που έχω δει τόσα χρόνια που γυρνάω στις τσάρκες μου.
Σόνια ψηλόλιγνη μελαχρινή με μακριά μαλλία και μικρό βυζί.

Κωνσταντινουπόλεως 80 Κλαούντια ξανθιά λεπτή με γυαλιά πολύ διαχυτική μίλαγε συνέχεια , με 2άρι βυζί(δεν πέρνω όρκο αλλά μάλλον σιλικόνη)και ωραίο κωλαράκι , Μιχαέλα μελαχρινή με κανονικό καθημερινό σώμα , τώρα για το βυζί κάτι περισσότερο θα ξέρει ο Βασίλης αλλά εγώ τουλάχιστον με το σουτιέν που φορούσε δεν το έκανα πάνω απο 3άρι.

Κωνσταντινουπόλεως 92Α Νταίζη μελαχρινή με κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί και πολύ ωραία στρογγυλά κωλομέρια.

Αν έκανα ένα top5 απο αυτές που είδα θα ήταν

1. Νταίζη
2. Μαρινέλα
3. Νίκη
4. Κλαούντια
5. δεν βάζω καμία.



       
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Η ενημερωση για Bριλησσου 36-36Α και Bριλησσου 55 που ειναι βρε ? ? ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εν ταχει :

Βριλησσου 36 : Μαρια η Ψηλη και Λιζα
Βριλησσου 36Α : Μαρκελλα και Αντα
Βριλησσου 55 : Εμιλυ και Τζουλι (νεα ξανθια αφιξη,με καυλαντισε αρκετα ισως σημερα την τιμησω....)
κάποια θα τον ξεμυάλισε και την ξέχασε....
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Κύριε ή κυρία xbar (είμαι ανίδεος) διαβάζω ότι υπάρχουν παράπονα για τις τιμές.
Αν είναι αλήθεια αυτό (είμαι "και γαμώ τους άπιστους") γιατί δεν κρατάτε τις ίδιες τιμές
με περισσότερο χρόνο στο δωμάτιο;ας πούμε για παράδειγμα τον διπλό χρόνο.
Αν ισχύουν όσα λενε τα άλλα μέλη (αν) τότε έμμεσα χάνετε λεφτά εμμένοντας σε μία πολιτική
του β΄ παγκοσμίου πολέμου (έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ ως ανίδεος).
Οπότε γιατί δεν το αλλάζετε;αυτή είναι η απορία μου, (ξαναλέω) δεν ξέρω τι μου γίνεται
από πολυτελής χώρους (καθότι μόνο μπουρδελάκιας των 10 και 20 ευρώ).
Όμως θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να διαθέσω λεφτά παραπάνω μόνο στην περίπτωση
να πάρω πιο πολύ χρόνο και να βρω πακέτο κοπελάρας με πολύ καλές υπηρεσίες.
Είναι ο μόνος λόγος που θα έφευγα από το πλάνο μου.


Μπορείτε να καλύψετε αυτή την ανάγκη και να βγείτε νικητές;

Ευχαριστώ που θα με διαφωτίσετε! :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
άμα σου απαντήσουν γράψε μου...
εδώ δεν απάντησαν σε πολύ αξιόλογο μέλος.
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  15/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο-------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Πολα/Μαριλενα - Παολα/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα - Μικη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα/Βαλια - Ιρενα/Βαλια
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια/Σονια/Ζετα 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Μαιρη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Mαιρη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
άμα σου απαντήσουν γράψε μου...
εδώ δεν απάντησαν σε πολύ αξιόλογο μέλος.
Νομίζω ότι πάρα πολλοί θα προτιμούσαν να γευτούν μία "δυνατή" πανέμορφη κοπέλα
με βαρβάτες υπηρεσίες σε τιμή χ για περισσότερο χρόνο από το να μυρίσουν
απλά το άρωμα της σε χρόνο dt στην ίδια τιμή χ.
Εγω΄προσωπικά έτσι "χτίζω" τα standards και είμαστε κι οι δυο πλευρές χαρούμενες.
Aπό την άλλη όμως αν αυξηθεί ο χρόνος με τον κάθε πελάτη θα αυξηθεί η καταπόνηση της κοπέλας;
Ναι,αλλά θα την ανταμείψει όμως η σταθερότητα των πελατών της.

Είναι αυτό που λένε "αν δεν βρέξεις κώλο,δεν τρως ψάρι"!
Ας επιστρέψω στον φυσικό μου χώρο λοιπόν μιας που δεν είμαι ειδικός εδώ.
Την γνώμη μου είπα,αν μου απαντήσουν θα το δω εξάλλου.
Ίσως να το βλέπω μόνο από την πλευρά του πελάτη βέβαια.
:grin:



 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
σε εμάς με 10 ποτό κοπέλλας και 8 ευρώ ποτό πελάτη + 60 ευρώ απλο πρόγραμμα το σύνολο 78 εβραίους

Σαφής και περιεκτικός ο τύπος... 78 ευρώ το απλό γαμήσι -που στο Μεταξουργείο μπορείς να το βρεις με 10 ευρώ και στη Φυλής 20 ευρώ- και σε όποιον αρέσει... ΄

Από κει και πέρα γιατί κλαμουνιάζετε; Όποιος τα έχει και νομίζει ότι οι μόνες μουνάρες στο χώρο του αγοραίου έρωτα είναι στο μαγαζί του τύπου, πάει και τα σκάει αδιαμαρτύρητα. Όσοι διαφωνούν -και ελπίζω ότι ειναι το 99,999%- ΜΑΥΡΟ...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.664
Like
2.178
Πόντοι
506
Σημερα βραδυ στο Βριλησσου 42 - Εμυ  :-* :-* :-*

Αυριο  Φριντα + Σασα. Ρομπερτα + Εμυ. Σασα + Εμυ  :-* :-* :-*
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Η ενημερωση για Bριλησσου 36-36Α και Bριλησσου 55 που ειναι βρε ? ? ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εν ταχει :

Βριλησσου 36 : Μαρια η Ψηλη και Λιζα
Βριλησσου 36Α : Μαρκελλα και Αντα
Βριλησσου 55 : Εμιλυ και Τζουλι (νεα ξανθια αφιξη,με καυλαντισε αρκετα ισως σημερα την τιμησω....)

Έγραψα την ενημέρωση δύο φορές και τη δεύτερη μάλλον τα ξέχασα...! :dunno:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom