Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν θα έλεγα ότι η Καρολίνα είναι καθαρό pse, εμένα οι δικές μυ συνεδρίες ήταν πάντα gfe, ίσως όμως να κατέχει και την άλλη όψη και να την βγάζει ανάλογα με τον πελάτη.
γλωσσοφιλα δινει???
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Eτσι..μπραβο king  :)
Eρωτηση ουσιας που κτυπα κατευθειαν στη καρδια!
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:      
PROGRAMMA GIA TETARTI 10.07.2013.

[shadow=black,left]*KATEXAKI 8[/shadow]
11:00-20:00 JOSPHINE            20:00-06:00 MORENA

[shadow=black,left]*THISEOS 35[/shadow]
10:00-20:00 LILLY                 20:00-06:00 PARIS
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    294,6 KB · Εμφανίσεις: 50

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Καλησπέρα σας

Αύριο Πέμπτη

Βριλησσού 42

9.00 - 17.00: Φρίντα - Ρομπέρτα
17.00 - 00.00: Έμυ - Σάσα
00.00 - 7.00 Μαργκώ - Σαμάνθα

 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Δεν θα έλεγα ότι η Καρολίνα είναι καθαρό pse, εμένα οι δικές μυ συνεδρίες ήταν πάντα gfe, ίσως όμως να κατέχει και την άλλη όψη και να την βγάζει ανάλογα με τον πελάτη.

Προσαρμόζεται ανάλογα με το πελάτη σε εμένα ήταν gfe...!
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  11/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Σαμπρινα - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο-------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Μαριλενα/Ιρενα - Ζετα/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Βαλια - Μικη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια/Σονια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Μαιρη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Mαιρη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

paris_sweetdoll

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Like
0
KALISPERA!!!!
APO 10h-17h STO IEROFANTON 9 .
SAS PERIMENW
 

Συνημμένα

  • paris n2.jpg
    paris n2.jpg
    96,2 KB · Εμφανίσεις: 11

ramonito

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η νταρια που πηγε στο συγγρου παρα πολυ καλο τι κολαρα ειναι αυτη βεβαια σαν γνησια ρουμανα δυσκολη αλλα δυνατο σε εμφανιση. Επισης γραφετε μερικοι οτι κανετε gfe δηλαδη θα με τρελανετε δεν δινει γλωσσοφιλλα δεν δινει αγκαλιτσες δεν εχει πολυ αμεση επαφη ειναι καθαρα pse και πολυ καλη σε αυτο που κανει τελος.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
[move] :)  :)  :)  11/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Σαμπρινα - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο-------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Μαριλενα/Ιρενα - Ζετα/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Βαλια - Μικη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια/Σονια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Μαιρη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Mαιρη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
Η Λουίζα σταμάτησε;
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Η νταρια που πηγε στο συγγρου παρα πολυ καλο τι κολαρα ειναι αυτη βεβαια σαν γνησια ρουμανα δυσκολη αλλα δυνατο σε εμφανιση. Επισης γραφετε μερικοι οτι κανετε gfe δηλαδη θα με τρελανετε δεν δινει γλωσσοφιλλα δεν δινει αγκαλιτσες δεν εχει πολυ αμεση επαφη ειναι καθαρα pse και πολυ καλη σε αυτο που κανει τελος.
πάρτο αλλιως  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Χτες το απογευμα στη περιοχη του γκαζιου
Κωνσταντινουπολεως
92 αννα,καστανη γυναικα με χαρακτηριστικες μπουταρες,μετριας εμφανισης ,αλλα με μια περιεργη και διαχυτη σεξουαλικη αυρα
92α κλαουντια,λεπτη καστανοξανθη κοπελα με ωραιο κορμι,στα εμφανισιακα προτυπα της πενυς.Το πρεσσαρισμα που μου εκανε στο σαλονι,ειχε σαν αποτελεσμα να με αναστατωσει
80 μιχαελα,καστανη κοπελα με θηλυκοτητα,ωραιο στηθος όπως με πλησιασε και εγειρε πανω μου,επιτυγχανοντας ακριβως τα ιδια αποτελεσματα
Κασσανδρας
3 ισογειο λαουρα,εχασα το φως μου,ζαλιστηκα και παραπατουσα.Εκπληκτικης ομορφιας γυναικα με απιστευτο προσωπο και σωμα αλλα και ένα καταπληκτικο στηθος
4γ  βαλια και μαριλενα.Η βαλια είναι μια πληθωρικη χυμωδης μελαγχροινη κοπελα,σχετικα ψηλη,η μαριλενα αντιθετα εξαιρετικα λεπτη,μελαγχροινη και σχετικα ψηλη
4β ζετα,η καστανοξανθη ιδιαιτερη κοπελα,η οποια δεν περιμενα ότι θα συνδυαζε τοσο ιδανικα το απιστευτα σεξουαλικο της κορμι με μια γλυκητητα στο προσωπο
8α μονικα,λεπτη μελαγχροινη κοπελα,σχετικα κοντοπουτανη,με δυνατο σεξουαλικο κορμι και σλικονατο στηθος
8β νικολετα,ξανθια με ωραιο σεξι σωμα,μετριο υψος,ενδιαφερουσα
Μεταμεσονυχτια επισκεψη στη κασσανδρας
3 ισογειο σαβινα,κατσαρομαλα μεπολύ λεπτο κορμι σε αντιδιαστολη με το πλουσιο πιθανον ενισχυμενο στηθοος,ενδιαφερουσα
3 οροφος ζωη η θεσσαλονικα,γνωστη και από φυλης 84.Ξανθια με ωραιο κορμι,με τροπο συμπεριφορας ευγενικο και χαλαρο που ταιριαζει σε στουντιακο χωρο,όμως στο σεξ θα πρεπει να προχωρησει αρκετα βηματα παραπερα για να σταθει ,διχως ν αλλοιωσει τον χαρακτηρα της
Είναι προτιμοτερο νομιζω να γινει μια γλυκια παολα από βριλησου παλιοτερα παρα μια σεξι και προστυχη στουντιοκοπελα.Εχω την εντυπωση ότι η πρωτη εκδοχη,θα της ταιριαζε και θα της προσφερε περισσοτερη διαρκεια
4β μικυ,καστανη,με σωμα πιο πληθωρικο και γυμνασμενο σε σχεση με τη φυλης.Προτιμουσα ωστοσο το μαυρισμενο της κορμι ,στην πιο λεπτη εκδοχη
8α τζουλια η πολωνεζα
8β ζετα,μετακομιση από κασσανδρας 4


 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Χτες το απογευμα στη περιοχη του γκαζιου
Κωνσταντινουπολεως
92 αννα,καστανη γυναικα με χαρακτηριστικες μπουταρες,μετριας εμφανισης ,αλλα με μια περιεργη και διαχυτη σεξουαλικη αυρα
92α κλαουντια,λεπτη καστανοξανθη κοπελα με ωραιο κορμι,στα εμφανισιακα προτυπα της πενυς.Το πρεσσαρισμα που μου εκανε στο σαλονι,ειχε σαν αποτελεσμα να με αναστατωσει
80 μιχαελα,καστανη κοπελα με θηλυκοτητα,ωραιο στηθος όπως με πλησιασε και εγειρε πανω μου,επιτυγχανοντας ακριβως τα ιδια αποτελεσματα
Κασσανδρας
3 ισογειο λαουρα,εχασα το φως μου,ζαλιστηκα και παραπατουσα.Εκπληκτικης ομορφιας γυναικα με απιστευτο προσωπο και σωμα αλλα και ένα καταπληκτικο στηθος
4γ  βαλια και μαριλενα.Η βαλια είναι μια πληθωρικη χυμωδης μελαγχροινη κοπελα,σχετικα ψηλη,η μαριλενα αντιθετα εξαιρετικα λεπτη,μελαγχροινη και σχετικα ψηλη
4β ζετα,η καστανοξανθη ιδιαιτερη κοπελα,η οποια δεν περιμενα ότι θα συνδυαζε τοσο ιδανικα το απιστευτα σεξουαλικο της κορμι με μια γλυκητητα στο προσωπο
8α μονικα,λεπτη μελαγχροινη κοπελα,σχετικα κοντοπουτανη,με δυνατο σεξουαλικο κορμι και σλικονατο στηθος
8β νικολετα,ξανθια με ωραιο σεξι σωμα,μετριο υψος,ενδιαφερουσα
Μεταμεσονυχτια επισκεψη στη κασσανδρας
3 ισογειο σαβινα,κατσαρομαλα μεπολύ λεπτο κορμι σε αντιδιαστολη με το πλουσιο πιθανον ενισχυμενο στηθοος,ενδιαφερουσα
3 οροφος ζωη η θεσσαλονικα,γνωστη και από φυλης 84.Ξανθια με ωραιο κορμι,με τροπο συμπεριφορας ευγενικο και χαλαρο που ταιριαζει σε στουντιακο χωρο,όμως στο σεξ θα πρεπει να προχωρησει αρκετα βηματα παραπερα για να σταθει ,διχως ν αλλοιωσει τον χαρακτηρα της
Είναι προτιμοτερο νομιζω να γινει μια γλυκια παολα από βριλησου παλιοτερα παρα μια σεξι και προστυχη στουντιοκοπελα.Εχω την εντυπωση ότι η πρωτη εκδοχη,θα της ταιριαζε και θα της προσφερε περισσοτερη διαρκεια
4β μικυ,καστανη,με σωμα πιο πληθωρικο και γυμνασμενο σε σχεση με τη φυλης.Προτιμουσα ωστοσο το μαυρισμενο της κορμι ,στην πιο λεπτη εκδοχη
8α τζουλια η πολωνεζα
8β ζετα,μετακομιση από κασσανδρας 4


Ωραία ενημέρωση! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom