Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Περί την ώρα 19:30

Βριλησσού 60
Αγάπη, αλλοδαπή, Ρωσίδα κατά δήλωση, ξανθομαλλούσα, λεπτή.
Απορριπτέα.

Βριλησσού 46
Κιμ, αλλοδαπή, ξανθομαλλούσα, με σχεδόν ανύπαρκτα μαστάρια.
Τα δικά μας είναι μάλλον μεγαλύτερα.
Απορριπτέα.

Βριλησσού 42
Φρίντα, αλλοδαπή, ξανθομαλλούσα, μπανταλεμένη και ατσούμπαλη.
Απορριπτέα.
Στον προθάλαμο, η TV έδειχνε από DVD την «ηθοποιό» κα Τζούλια Αλεξανδράτου να συνουσιάζεται με νεαρό που διαθέτει ευμέγεθες πέος.
Ο κοιλαράς βοηθός – μαστροπός δήλωσε μετά βδελυγμίας: «Μα τι περιμένατε; Ένα τιποτένιο πορνίδιο είναι η Αλεξανδράτου».

Βριλησσού 36
Σίσι, ημεδαπή, μακρυμαλλούσα καστανή, τρακαρισμένη.
Ημεδαπή και συμπαθητική ηλικιωμένη βοηθός-προαγωγός.
Προκρίνεται (η Σίσι).

Βριλησσού 55
Άννα-Μαρία, ημεδαπή, Θεσσαλονικιά κατά δήλωση.
Μαυροτσούκαλο ξανθοβαμμένο, μπανταλεμένο.
Ημεδαπή και συμπαθητική ηλικιωμένη βοηθός-προαγωγός.


αγαπητέ μου δε μασάτε από ταμπέλες και απλά απομυθοποιείτε οσα δε μασιούνται  :grin:
 

Επισκέπτης
Περί την ώρα 19:30
Βριλησσού 60
Αγάπη, αλλοδαπή, Ρωσίδα κατά δήλωση, ξανθομαλλούσα, λεπτή.
Απορριπτέα.

Βριλησσού 46
Κιμ, αλλοδαπή, ξανθομαλλούσα, με σχεδόν ανύπαρκτα μαστάρια.
Τα δικά μας είναι μάλλον μεγαλύτερα.
Απορριπτέα.
Πύραυλε,η Αγάπη είναι καλή περίπτωση!.Από εμφάνιση και υπηρεσίες.
Δεν σου άρεσε η εμφάνισή της και την απορρίπτεις;.Όταν εσύ στα μπουρδέλα έχεις πάει με κοπέλες που είναι μπάζα μπροστά στην Αγάπη!.Βέβαια στα 20 ευρώ.
Στα 50 ευρώ οι απαιτήσεις σου υπερφαλαγγίζουν τα εμφανισιακά πρότυπα της Αγάπης;
Δεν νομίζω...
Και έχεις καταλάβει πολύ καλά οτι είμαι αυστηρός στις κρίσεις μου.

Όσο για την Κιμ-Βριλλησού 46,είναι όχι απλά απορριπτέα...αλλά εξετασθείσα και οριστικά απορριφθείσα αφού αρνείται την διά βίου μάθηση και εκπαίδευση:
Ρώτα και τον κύριο Κούταλο που συμφωνεί μαζί μου! :2funny: :2funny: :2funny:
Αν την αφήσεις στη αρχή να κάνει τα δικά της,υποθέτω οτι θα περάσεις καλά.Δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω την ηδονική παράσταση και την συμμετοχή της στην κυρίως πράξη και ως προς τούτο εμπιστεύομαι τους συναγωνιστές που την προτιμούν.
Άλλωστε βλέποντας την Κιμ στα τέσσερα, τους καταλαβαίνω απόλυτα... :fuck2:

Και σημειωτέον:Εγκρίνω την Αγάπη παρόλο που δεν γλύφει αρχίδια.
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Πύραυλε,η Αγάπη είναι καλή περίπτωση!.Από εμφάνιση και υπηρεσίες.
Δεν σου άρεσε η εμφάνισή της και την απορρίπτεις;.Όταν εσύ στα μπουρδέλα έχεις πάει με κοπέλες που είναι μπάζα μπροστά στην Αγάπη!.Βέβαια στα 20 ευρώ.
Στα 50 ευρώ οι απαιτήσεις σου υπερφαλαγγίζουν τα εμφανισιακά πρότυπα της Αγάπης;
Δεν νομίζω...
Και έχεις καταλάβει πολύ καλά οτι είμαι αυστηρός στις κρίσεις μου.

Και σημειωτέον:Εγκρίνω την Αγάπη παρόλο που δεν γλύφει αρχίδια.
Η Αγάπη είναι η τυπική πουτάνα με τελείως τυπικές υπηρεσίες.Τα εμφανισιακά πρότυπα διαφέρουν.Είναι υποκειμενικά και μπορώ να πω πως δεν είναι και κάτι το εξαιρετικό τόσο από εμφάνιση όσο και υπηρεσίες.
Γνόμη μου.
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
τι γνωμη εχετε για ελενα απο κεφαληνιας 75
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
οχι για τις υπηρεσιες γενικα σαν ατομο τι παιζει.
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε οχι για τις υπηρεσιες τις σαν ατομο λεω τι παιζει για καπως παραξενη ειναι.απομακρη αγρια.
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
ρε οχι για τις υπηρεσιες τις σαν ατομο λεω τι παιζει για καπως παραξενη ειναι.απομακρη αγρια.
Όταν την πήρες λέω γιατί δεν την ρώτησες?Που να ξέρουμε εμείς?Για να σοβαρευτούμε λίγο! :tickedoff:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
απαράδεκτον!Απαράδεκτον!Χθές μετά από φαγητό και στρίπ κανένα στούντιο δε δέχτηκε τις καύλες μας.Αριστοτέλους 6 κλειστό κατά τις 03.00,Συγγρού 144 ένα μπάζο ολκής,τριγγέτα κλειστά.Γενικά η όλη φάση είναι τελειωμένη.Θα χειροδικάω στο πουλί μου από εδώ και πέρα!Άει σιχτήρ....
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
απαράδεκτον!Απαράδεκτον!Χθές μετά από φαγητό και στρίπ κανένα στούντιο δε δέχτηκε τις καύλες μας.Αριστοτέλους 6 κλειστό κατά τις 03.00,Συγγρού 144 ένα μπάζο ολκής,τριγγέτα κλειστά.Γενικά η όλη φάση είναι τελειωμένη.Θα χειροδικάω στο πουλί μου από εδώ και πέρα!Άει σιχτήρ....

Τι να το κάνεις ρε μλκ το στούντιο από τη στιγμή που γαμάς στα πριβέ των στριπ!!!!

Υ.Γ χαθήκαμε
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Τι να το κάνεις ρε μλκ το στούντιο από τη στιγμή που γαμάς στα πριβέ των στριπ!!!!

Υ.Γ χαθήκαμε

έτσι για αλλαγή μωρέ... :2funny:

υ.γ.σιγά μην μπώ να γαμήσω ξανά σε αυτά τα στούντιο που έχουμε στην ελλαδα και με τις ταναπού που μας προσφέρουν.Ποτέ των ποτών!Μάζεμα οικονομιών και βούρ FKK
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Μέσα σε 24 ώρες στο Φυλής 104: Πέμπτη απόγευμα, Εξαιρετική έως σούπερ Σοφία - Παρασκευή απόγευμα αηδιαστική έως εξοργιστική συμπεριφορά από Μαρίνα αλλά και τσατσά!
Λοιπόν, Πέμπτη απόγευμα αφού είχα ακούσει καλά λόγια πετάχτηκα να τιμήσω την Σοφία. Πολύ καλή υποδοχή από τσατσά, ερώτηση για κέρασμα, πήρα το απλό των 50 και πήγα στο δωμάτιο 3 για τα παιρετέρω. Σοφία μούναρος ελληνίδα και απλά τέλεια. Απόλυτος σεβασμός στο 50αρικο. Θα την ξανατιμήσω. Φεύγοντας νέα ερώτηση από την ίδια την Σοφία να μου φέρει ουισκάκι ή ότι άλλο! Εύγε γκάβλα μου!
Παρασκευή  απόγευμα και μετά την πορεία ξαναπάω για Μαρίνα (κατά τις 8, κακόμοιρα λεφτά μου!). Θα είμαι λίγο πιο αναλυτικός γιατί έχει πλάκα!
Μάλλον με περάσανε ή για μπάτσο ή για εφοριακό ή είναι μαλακισμένες και η τσατσά και η γυφτορουμάνα (είναι καλό μουνί πάντως)!
Σημείωση: το μαγαζί άδειο!
1ο φάουλ. Αφού αργούν κάπως να μου ανοίξουν μπαίνω μέσα, βγαίνει η τσατσά, καλησπέρα λέω, απάντηση τσατσάς και με ύφος ξινισμένο: τι θέλετε; Δεν με είχε ξαναδεί και της φάνηκα ύποπτος τι να πώ! Αφού την κοίταξα λίγο με μια παύση (οπότε αυτή με κοίταζε ακόμα πιο περίεργα) της λεώ πελάτης είμαι κλπ.
2ο φάουλ. Αφού μου είπε το ποίημα ζητάω το πρόγραμμα των 60 με ισπανική, της δίνω 2 50άρικα και μου λέει δεν έχω να σου δώσω ρέστα! Δεν είχε 2 20άρικα! Ωραίο στούντιο.  Της λέω σιγά δύο 20αρικα είναι, μου λέει έχω όλο 10αρικα και 5ρα και θα μου τα πάρεις όλα! Για κακή μου τύχη είχα σε ένα φάκελο μια πληρωμή που θα έκανα σάββατο και είχε και ένα 20αρικο μέσα, οπότε σα μαλάκας σκίζω το φάκελο βγάζω το 20αρικο της δίνω 70 και παίρνω τα ρέστα μου.
3ο φάουλ Μου λεέι πέρνα δίπλα, της λέω θέλω να πάω επάνω στο 3 που μου άρεσε από χτες. Απάντηση: Το 3 και το 4 το δίνουμε μόνο για προγράμματα από 70 και επάνω, μόνο κάτω μπορείς να πας. Πάνω έχουμε εργαλεία, πράγματα, αυταρχικά, δεν μπορούμε λέει να πηγαίνουμε τα απλά προγράμματα. (Δηλαδή μόνο οι πισωγλέντηδες πηγαίνουν επάνω; άντζελα δε μας τα λες καθόλου καλά, μα καθόλου καλά. Πρόσεξε γιατί θα πεινάσεις!) Καλά δώστα μου να φύγω της λέω - είχα ήδη ξενερώσει - εκεί φυσικά μου λέει θα σου κάνω τη χάρη αλλά τα πάνω δωμάτια κλπ κλπ κλπ. Ο μαλάκας αντί να φύγω αφού είχα ξενερώσει είπα οκ.
4ο φάουλ Φυσικά ούτε λόγος για κέρασμα, άντζελα πρόσεξε πολύ και εγώ εταιρεία έχω και ξέρω, θα πεινάσεις!
5ο φάουλ Ξεκινώντας τα σκαλιά μου πετάει με υποτιμητικό τρόπο η τσατσά: Πάντως εγώ δε σε έχω ξαναδεί εδώ! (τι εννοούσε ο ποιητής δεν κατάλαβα, άντζελα αν είναι να δουλεύεις με τους κολλητούς σου, πέστο μας όμως να μην ξαναπατήσουμε)!
Και πάμε τώρα στη Μαρίνα:
Εγώ ντουζάκι και περίμενα στο κρεβάτι.
Μπαίνει μέσα γδύνεται πάει και κάθεται στην άκρη του κρεβατιού, ανοίγει καπότα και προσπαθεί να μου την βάλει στην ψωλή χωρίς να είναι σηκωμένη!!!!!!!!
Καλά δεν έχεις εξηγήσει στις πουτάνες σου ότι απαγορεύεται δια ροπάλου την καπότα να τη βάζουμε σε πεσμένη ψωλλή; Μα είναι δυνατόν σε στούντιο να έχουμε υπηρεσίες μπουρδέλου της κακιάς ώρας; Σε ποιους απευθύνεσαι άντζελα; Σε παιδάκια 20 χρονών μόνο; κοπέλα μου της λέω έλα να σε χαϊδέψω λίγο, ντεν καταλαβαίνει, ούγκ, τι, απαντήσεις μαρίνας! ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΟΛΚΗΣ. Παρεπιπτόντως με κοίταζε και αυτή με το ίδιο βλέμμα της τσατσάς, περίπου σαν να είμαι μπάτσος κλπ. και έκανε ότι δεν καταλάβαινε είτε ελληνικά μίλαγα είτε αγγλικά. Άντε και γαμήσου (από μέσα μου) λέω ευχαριστώ κούκλα της λέω φύγε (καπνός έγινε μόλις της το είπα) και αυτό ήταν το απίστευτο 5λεπτο της ηδονής που απόλαυσα με τα 60 ευρώπουλα που σου έσκασα άντζελα.
Επειδή και με την Κατερίνα που είχα πάρει παληά αλλά προπάντως και με την Σοφία είχα περάσει πολύ καλά, δεν περίμενα αυτή την ξεφτίλα, σχεδόν "κάηκε" το μαγαζί σου!
Να σου πω και κάτι άντζελα αφού έχεις κάνει προσπάθεια και έχεις φτιάξει ωραίο χώρο. Μην αφήνεις τους υπαλλήλους να στον γαμήσουνε. Φαντάζομαι το ξέρεις (και ίσως το έχεις αντιμετωπίσει) ότι δεν είναι δύσκολο τα καλά κομμάτια να τα χτυπάμε και ανεξάρτητα και εκτός του χώρου σου (όχι όλα, τις πιο έξυπνες και πονηρές) άρα φρόντισέ τον. Και ασε τις μαλακίες 200 ευρώ για μια ώρα γιατί την ίδια κοπέλα (τις έξυπνες) μπορεί κάποιος να την χτυπήσει με 80 - 120 σε ξενοδοχειάκι και για πολύ περισσότερο από ώρα. Να μην επεκταθώ για να μη σου κάνω και χαλάστρα αλλά κούκλα μου με τέτοια τσατσά και τέτοια συμπεριφορά πουτάνας δεν προχωρά το μαγαζί. Αν είναι άλλη φορά για το "φτωχό" πρόγραμμα των 60 ευρώ να μας δίνεις και μια καπότα να την φοράμε εμείς και να γαμάμε επί τροχάδην στην κουζίνα να μη σου χαλάμε και τα δωμάτια.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Να κάνω μια ερώτηση? Ίσως θίξω κόσμο.. Γιατί ποτέ μα ποτέ από όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο δεν έχω λάβει άσχημη-ειρωνική-αγενή συμπεριφορά από τσατσα..? Είμαι  τόσο τυχερός? Η δεν ξέρετε να συμπεριφέρεστε μερικοί μερικοί? Έχω διαβάσει σε κριτικές για συμπεριφορές τσατσαδων.. Έχω πάει παρόλο τις κακές κριτικές μιας και δεν θα γαμήσω την τσατσα.. και η συμπεριφορά της είναι ΑΨΟΓΗ..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Φίλε μια ερώτηση να σου κάνω μήπως η τσατσά ήτανε μια κοντή σχετικά,μελαγχρινή με κοντό μαλλί και με γυαλιά μυωπίας??????????????

Αν ναι,την έχω πατήσει και εγω με δαυτην με είχε περάσει για αλλοδαπό και μου έκανε σχέδια στην αρχή..............
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Να κάνω μια ερώτηση? Ίσως θίξω κόσμο.. Γιατί ποτέ μα ποτέ από όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο δεν έχω λάβει άσχημη-ειρωνική-αγενή συμπεριφορά από τσατσα..? Είμαι  τόσο τυχερός? Η δεν ξέρετε να συμπεριφέρεστε μερικοί μερικοί? Έχω διαβάσει σε κριτικές για συμπεριφορές τσατσαδων.. Έχω πάει παρόλο τις κακές κριτικές μιας και δεν θα γαμήσω την τσατσα.. και η συμπεριφορά της είναι ΑΨΟΓΗ..

Δεν είναι το ίδιο για όλους και εγώ είμαι φανατικός πελάτης του εν-λόγω στούντιο και σε όλες όμως τις ερωτικές μου συνευρέσεις έχω περάσει καλά,αλλά έτυχε να πέσω μάλλον στην ίδια τσατσά όπως έπεσε και ο συνάδελφος και με ρώταγε αν είμαι αλλοδαπός  :headbang: :headbang:
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Φίλε μια ερώτηση να σου κάνω μήπως η τσατσά ήτανε μια κοντή σχετικά,μελαγχρινή με κοντό μαλλί και με γυαλιά μυωπίας??????????????

Αν ναι,την έχω πατήσει και εγω με δαυτην με είχε περάσει για αλλοδαπό και μου έκανε σχέδια στην αρχή..............

Φίλε ούτε την θυμάμαι, βατράχι μου έρχεται στο μυαλό!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Να κάνω μια ερώτηση? Ίσως θίξω κόσμο.. Γιατί ποτέ μα ποτέ από όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο δεν έχω λάβει άσχημη-ειρωνική-αγενή συμπεριφορά από τσατσα..? Είμαι  τόσο τυχερός? Η δεν ξέρετε να συμπεριφέρεστε μερικοί μερικοί? Έχω διαβάσει σε κριτικές για συμπεριφορές τσατσαδων.. Έχω πάει παρόλο τις κακές κριτικές μιας και δεν θα γαμήσω την τσατσα.. και η συμπεριφορά της είναι ΑΨΟΓΗ..
Καταλαβαίνω τί λες . Πιστεύω ότι η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Οπωσδήποτε υπάρχουν κακές τσατσάδες , αλλά πιστεύω ότι πολλές φορές το κακό κλίμα το δημιουργεί ό ίδιος ο πελάτης . Με το κλασικό κουτοπόνηρο και υπεράνω στυλάκι που έχει (άγνωστο γιατί...)
Δεν καταδέχονται την παραμικρή υπόδειξη από την τσατσά, λυμένο το ζωνάρι για καβγά , δεν δίνουν τόπο στην οργή με τίποτα, λες και πάνε για να πλακωθούν και όχι για να γαμήσουν
Βέβαια στη συγκεκριμένη περίπτωση , δεν ξέρω, μπορεί να έχει δίκιο ο συναγωνιστής, απλά κάνω κάποιες επισημάνσεις  :)
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Με το κλασικό κουτοπόνηρο και υπεράνω στυλάκι που έχει (άγνωστο γιατί...)
Δεν καταδέχονται την παραμικρή υπόδειξη από την τσατσά, λυμένο το ζωνάρι για καβγά , δεν δίνουν τόπο στην οργή με τίποτα, λες και πάνε για να πλακωθούν και όχι για να γαμήσουν

Σωστότατος! Εγώ πολύ απλά επειδή ουδεμία σχέση έχω με τέτοιου είδους στυλάκι λαμβάνω άψογη συμπεριφορά! Στο 104 μετά από 35 άλεπτη μάχη 100% γρήγορου ρυθμού βγήκα από το δωμάτιο μούσκεμα στον ιδρώτα και η τσατσα μου είπε εάν θέλω να καθίσω να πιω ένα νεράκι!!! Που κανονικά θα έπρεπε να μου πέι... χάσαμε 3 πελάτες εξαιτίας σου! Μην ξεχνάτε ότι η τσατσα παίρνει το ταληράκι από το συνολικό ποσό..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom