Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (23 μέλη και 315 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Άψογος.
Αυτή είναι;;; Δεν τη γνώρισα.
Εδώ φαίνεται οκ. Φώτοσοπ είναι ή έχασε κιλά λες;

Επαιξε γερος φακος.

Σιγα μην εχασε κιλα. Ειχε κανει εναν μηνα διαιτα κι εχασε 30 μερες!

:dunno:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Επαιξε γερος φακος.

Σιγα μην εχασε κιλα. Ειχε κανει εναν μηνα διαιτα κι εχασε 30 μερες!

:dunno:
Δες όμως πόσο άχρηστοι είναι στο φωτοσοπ, το μπράτσο της είναι σχεδόν όσο το μπούτι της, μα πως γίνεται αυτό;;; οι δε γάμπες της επίσης πιο χοντρές από τα μπούτια της...

Μα καλά...αφου δεν έβγαλαν και τα δάχτυλα πιο χοντρά από τα μπούτια της μιλάμε για επιτυχία.

Πόση μαλακία παίζει στον Γαλαξία;
(Όχι το σουπερμάρκετ)
mariana(1).jpg
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
O Ρασπούτιν πήγαινε κάθε τρεις ώρες. Το ξέρουμε γιατί τον παρακολουθούσε η μυστική αστυνομία του τσάρου που κρατούσε και σημειώσεις.
Καλημέρα. Πάρα πολλά μέσα στην κοινωνία μας θεωρούνται αμαρτίες. Και μέσα σε όλα και το σεξ. Και πολλές φορές δεν έχει να κάνει με την ιδεολογία της κάθε θρησκείας, αλλά με όσους έχουν θέση στον έλεγχο της κοινωνίας. Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοια κολλήματα. Πηδούσα όποτε το είχα μπροστά μου. Εδώ ρε παιδιά οι άλλοι "βιάζουν" την κοινωνία κάθε μέρα και κάθε ώρα, το γαμήσι είναι η αμαρτία; μου έτυχε να πάω σε μπουρδέλο 3 φορές την Μ.Εβδομάδα. Μια χαρά ένιωσα.
Ο έρωτας είναι ευλογία.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.797
Πόντοι
3.246
Τί γράφεις κι εσύ βρε ζούρακα; Πήγαμε τσάρκα ,δεν τη βρήκαμε,ληξαμε τη συνεδρία γιατι δεν υπήρχε νόημα να γαμησουμε όπως κάνουν κάτι ψευτοενημερωτες αλλά γάμησες γιατί σ έτρωγε;:think:

Ναι.Το ξαναδιάβασα τώρα. Βγάζει νόημα. Κάπως.

Πάντως το γαμησι με τα ρούχα θα μου μείνει αξέχαστο.
Ναι ρε Βόρδελε! Πες το κι έτσι... :hi:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλήν ημέραν βόρδελοι. Κατέβηκε κάνεις εμετουργειο αυτές τις μέρες να κάνει μια γενική ενημέρωση τί πόρνες παίζουν;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλημέρα. Πάρα πολλά μέσα στην κοινωνία μας θεωρούνται αμαρτίες. Και μέσα σε όλα και το σεξ. Και πολλές φορές δεν έχει να κάνει με την ιδεολογία της κάθε θρησκείας, αλλά με όσους έχουν θέση στον έλεγχο της κοινωνίας. Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοια κολλήματα. Πηδούσα όποτε το είχα μπροστά μου. Εδώ ρε παιδιά οι άλλοι "βιάζουν" την κοινωνία κάθε μέρα και κάθε ώρα, το γαμήσι είναι η αμαρτία; μου έτυχε να πάω σε μπουρδέλο 3 φορές την Μ.Εβδομάδα. Μια χαρά ένιωσα.
Ο έρωτας είναι ευλογία.
Για μένα δεν έχει να κάνει με τη θρησκεία αλλά με την αυτοσυγκράτηση. Αν γαμεις όλο το χρόνο,αν κοπάνας πιτογυρα κάθε μέρα,λίγη νηστεία δεν βλάπτει .
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Για να μην τα πατήσουν κι αλλοι.

Στο γυρισμό από εμετάξι πάτησα σκατα στη μεση της Ομόνοιας. Ήταν καλυμμένα με χαρτί και κοιτάγα το κινητό.

Πλέον ο κόσμος χέζει όπου βρει πρόχειρο χωρίς ενδοιασμούς.

Παλιές καλές εποχές.
Διαβάζοντας θυμήθηκα τότε που είχα καλλιτεχνικες ανησυχίες και αποθανατιζα στιγμές και τοπία. Φώτο από κέντρο Αθήνα, κάτω από πλατεία Βαθης, πριν πολλά πολλά χρόνια :grin::grin::grin:
 

Συνημμένα

  • 07072009065.jpg
    07072009065.jpg
    417,8 KB · Εμφανίσεις: 62

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.936
Like
8.722
Πόντοι
2.306
Καλημέρα. Πάρα πολλά μέσα στην κοινωνία μας θεωρούνται αμαρτίες. Και μέσα σε όλα και το σεξ. Και πολλές φορές δεν έχει να κάνει με την ιδεολογία της κάθε θρησκείας, αλλά με όσους έχουν θέση στον έλεγχο της κοινωνίας. Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοια κολλήματα. Πηδούσα όποτε το είχα μπροστά μου. Εδώ ρε παιδιά οι άλλοι "βιάζουν" την κοινωνία κάθε μέρα και κάθε ώρα, το γαμήσι είναι η αμαρτία; μου έτυχε να πάω σε μπουρδέλο 3 φορές την Μ.Εβδομάδα. Μια χαρά ένιωσα.
Ο έρωτας είναι ευλογία.

Για μένα δεν έχει να κάνει με τη θρησκεία αλλά με την αυτοσυγκράτηση. Αν γαμεις όλο το χρόνο,αν κοπάνας πιτογυρα κάθε μέρα,λίγη νηστεία δεν βλάπτει .
Βρες ένα παιδί που δεν έχει να φάει χάρισε του ένα Πάσχα και μην ξανανηστεψεις ποτέ!!
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Παιζει απο τους 200 περιμετρικα, να φορουσαν μασκα οι μισοι.
Οι υπολοιποι φουλαρι η τιποτα.

* Επιστροφη προ ολιγων λεπτων σπιτι μου.
Πριν βαλω το κλειδι στην πορτα συνειδητοποιησα οτι εχει περασει η ωρα, οτι σαν πολλοι περπατουσαμε
τετοια ωρα κι οτι κανεις δεν εκανε ελεγχο. Μπαινοντας ελαβα ενα φιλικο sms και διαπιστωσα
οτι ειχα ξεχασει να στειλω μηνυμα μετακινησης. Οτι να ναι...

:dunno:
Καλά που μου το θύμισες, γιατί κατεβαίνω τώρα Λιοσίων. Από το Νοέμβριο έχω να στείλω SMS και μένω απέναντι από αστυνομικό τμήμα.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Καλημέρα. Πάρα πολλά μέσα στην κοινωνία μας θεωρούνται αμαρτίες. Και μέσα σε όλα και το σεξ. Και πολλές φορές δεν έχει να κάνει με την ιδεολογία της κάθε θρησκείας, αλλά με όσους έχουν θέση στον έλεγχο της κοινωνίας. Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοια κολλήματα. Πηδούσα όποτε το είχα μπροστά μου. Εδώ ρε παιδιά οι άλλοι "βιάζουν" την κοινωνία κάθε μέρα και κάθε ώρα, το γαμήσι είναι η αμαρτία; μου έτυχε να πάω σε μπουρδέλο 3 φορές την Μ.Εβδομάδα. Μια χαρά ένιωσα.
Ο έρωτας είναι ευλογία.
Τίποτα καλό δεν έχουν να προσφέρουν οι συνήθειες και οι δεισιδαιμονίες της κάθε θρησκείας..Δυστυχώς όλα αυτά παραπέμπουν σε καταθλιπτίκα συναισθήματα και ψυχαναγκαστικές συμπεριφορές.Ή θρησκείες είναι ένα καλό και αποτελεσματικό πολιτικό εργαλείο.Άγάπη και καλοσύνη άυτο νομίζω είναι το νόημα!!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλά που μου το θύμισες, γιατί κατεβαίνω τώρα Λιοσίων. Από το Νοέμβριο έχω να στείλω SMS και μένω απέναντι από αστυνομικό τμήμα.

Δεν σου εχει τυχει ελεγχος;
πλεον βλεπω οτι αραιωσαν. Τουλαχιστον οχι στον βαθμο που ασχολουνταν.
Ολη η κοινωνια ειναι απογοητευμενη και κουρασμενη.

:hi:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καλά που μου το θύμισες, γιατί κατεβαίνω τώρα Λιοσίων. Από το Νοέμβριο έχω να στείλω SMS και μένω απέναντι από αστυνομικό τμήμα.
Απόλυτη ταύτιση, και εγώ 200μ είμαι από το τμήμα και ούτε καν ξέρω που στέλνουμε μήνυμα.
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Ευχάριστη κατάθεση στην οδό Statham στην Ιωάννα την Λιβαδιώτισα(αν δεν απατώμαι αυτό είναι το προσωνύμιο της) . Ικανοποιητικές υπηρεσίες-ανάλογες του αντίτιμου βεβαίως- με βάναυσο ξεκόλιασμα της δουλεμένης σούφρας της (το κορίτσι αντέχει εξαιρετικά δυνατό κολογαμίσι) η οποία έχασκε ορθάνοιχτη μετά την πράξη.
Οφείλω επίσης να επιβεβαιώσω το μπονους SHELL του καταστήματος. Συμπληρώνεις 6 αυτοκόλλητα (γαμίσια) και το 7ο είναι δωρεάν!!!
 

Συνημμένα

  • 0-02-05-d05faef860f3ef333a1078ee5e1e83f0c31b5928d053afd96e5d82fd8d5473c8_2cf8dbd1.jpg
    0-02-05-d05faef860f3ef333a1078ee5e1e83f0c31b5928d053afd96e5d82fd8d5473c8_2cf8dbd1.jpg
    162,5 KB · Εμφανίσεις: 69

kostascr

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Ευχάριστη κατάθεση στην οδό Statham στην Ιωάννα την Λιβαδιώτισα(αν δεν απατώμαι αυτό είναι το προσωνύμιο της) . Ικανοποιητικές υπηρεσίες-ανάλογες του αντίτιμου βεβαίως- με βάναυσο ξεκόλιασμα της δουλεμένης σούφρας της (το κορίτσι αντέχει εξαιρετικά δυνατό κολογαμίσι) η οποία έχασκε ορθάνοιχτη μετά την πράξη.
Οφείλω επίσης να επιβεβαιώσω το μπονους SHELL του καταστήματος. Συμπληρώνεις 6 αυτοκόλλητα (γαμίσια) και το 7ο είναι δωρεάν!!!
Συναγωνιστή , που περιπου ειναι ? Περιγραφή κοπέλας ?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ευχάριστη κατάθεση στην οδό Statham στην Ιωάννα την Λιβαδιώτισα(αν δεν απατώμαι αυτό είναι το προσωνύμιο της) . Ικανοποιητικές υπηρεσίες-ανάλογες του αντίτιμου βεβαίως- με βάναυσο ξεκόλιασμα της δουλεμένης σούφρας της (το κορίτσι αντέχει εξαιρετικά δυνατό κολογαμίσι) η οποία έχασκε ορθάνοιχτη μετά την πράξη.
Οφείλω επίσης να επιβεβαιώσω το μπονους SHELL του καταστήματος. Συμπληρώνεις 6 αυτοκόλλητα (γαμίσια) και το 7ο είναι δωρεάν!!!
Όντως αντέχει κωλογαμησαρα....αλλά οι πιθανότητες να μη σε μερεντιάσει... λίγες.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δουλεύει η Σίσσυ στο πόδι. Έτσι μου ρχεται να κατέβω να δω αλλά φοβάμαι μήπως Μ αρέσει και λυπάμαι να δώσω πενηνταρι τώρα
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η Γιασμίν δουλεύει κανονικά???? Γιατί δεν την βρήκα τις προάλλες..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom